Boing_777

Потрібна порада по фезеруванні пластин

14 повідомлень у цій темі

Для своїх кострукцій потрібно фрезерувати пластини 750-55-12 мм з Сталі 45 14мм.  як можна найкраще закріпити пластини горизонтально . Поки що використовую двоє тисків на 250 мм виставляю на паралельках по станині . Як можна прижати пластини прямо до стола , є ексцентрикові прижими УСП , можна було б з боків приварити виступи для прижимів потім зрізати болгаркою та відфрезерувати торці ,але це не одна пластина . Якщо щось кажу не так то я початківець. 

З вертикальним зажимом питань нема і з товщими пластинами також .

изображение_viber_2024-03-06_20-36-54-659.jpg

изображение_viber_2024-03-06_20-36-54-694.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Одну таку пластину розрізаєте по діагоналі, в першій половинці свердлите отвори з потаями для прикручування до т-пазів, далі до пазу фрезера з одного боку вашої заготовки прикручуєте упори, з іншої сторони заготовки прикручуєте ту половинку, вставляєте в утворений клиновидний паз іншу половинку і з ширшої її сторони закріпляєте упор з болтом на столі фрезера. Піджимаєте цей імпровізований клиновидний зажим болтом.

З торців заготовки теж варто встановити упори, на всякий...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, nero написав:

Одну таку пластину розрізаєте по діагоналі, в першій половинці свердлите отвори з потаями для прикручування до т-пазів, далі до пазу фрезера з одного боку вашої заготовки прикручуєте упори, з іншої сторони заготовки прикручуєте ту половинку, вставляєте в утворений клиновидний паз іншу половинку і з ширшої її сторони закріпляєте упор з болтом на столі фрезера. Піджимаєте цей імпровізований клиновидний зажим болтом.

З торців заготовки теж варто встановити упори, на всякий...

 

Одним словом - кондуктор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приблизно зрозуміло , але не зовсім .Не міг би хтось на аркуші паперу від руки намалювати принцип дії та сфотографувати.

Буду дуже вдячний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Boing_777 написав:

Приблизно зрозуміло , але не зовсім .Не міг би хтось на аркуші паперу від руки намалювати принцип дії та сфотографувати.

Буду дуже вдячний.

IMG_20240307_093350.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тепер все зрозуміло , дуже велике дякую. Займусь виготовленням .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на 2-х тисках самое то если конечно губки в них не задирают, пристукивать нельзя, только во вторых тисках надо любым путем компенсацию кривизны заготовки делать ь (вторые тиски на столе должны быть зажаты после фиксации пластины)... Варить тем более там потом сварочные напряжения будут гнуть, а сталь 45 вообще варить нельзя....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я просто ставив магнітні плиту

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Dim Dimich написав:

Я просто ставив магнітні плиту

 

Як тримає , якщо знімати за раз наприклад 0,5мм , а потім помаленьку підганяти. Я теж думав над цим ,але мені казали що для фрезеруння не підійде а тільки для плоскошліфувального версата.

Плити нема щоб провірити , куплять не дешева штука щоб спробувати , але якщо спрацює то на скільки буде простіше. Бо в тисках виставляти жах , тим паче що треба фрезерувати з обох сторін. Вертикально в тисках без питань і по декілька заготовок за раз.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Boing_777 написав:

Як тримає , якщо знімати за раз наприклад 0,5мм , а потім помаленьку підганяти. Я теж думав над цим ,але мені казали що для фрезеруння не підійде а тільки для плоскошліфувального версата.

Плити нема щоб провірити , куплять не дешева штука щоб спробувати , але якщо спрацює то на скільки буде простіше. Бо в тисках виставляти жах , тим паче що треба фрезерувати з обох сторін. Вертикально в тисках без питань і по декілька заготовок за раз.

 

В магнітних плитах є по 2 бокові накладні планки-чи упори, але не на всіх вони присутні. В принципі в них можна уперти деталь по ходу фрези, щоб фрезою не відривало при фрезеровці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 години тому, alex77 написав:

а сталь 45 вообще варить нельзя....

Хто Вам таке сказав? Плюньте йому в очі. 45ка доволі гарно вариться. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Filosof написав:

Хто Вам таке сказав? Плюньте йому в очі. 45ка доволі гарно вариться. 

То у философов на диване варится, и даже без подогрева, расскажешь это в институте Патона. Сперва хоть справочник посмотрел бы в что в разделе свариваемость написано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1) Я, особисто вас, не ображав. То з якого переляку ви починаєте з особистих образ? 

2) Не треба розповідати про довідники і іншу совкову макулатуру, зварнику з майже тридцятирічним досвідом. І часи, коли все варили лайновими совкоелектродами, на тупих трансформаторах, і звідти брали оту "труднАсварІвАємасть", вже давно пройшли. Забувайте за те.

 

Сталь 45 доволі добре вариться. І ММА, і МІГом, і тим паче ТІГом. Принаймні відносно невеликі деталі. За великі масивні деталі не буду казати - не пробував. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години тому, Filosof написав:

Хто Вам таке сказав? Плюньте йому в очі. 45ка доволі гарно вариться. 

Вона вариться, і я б сказав, що взагалі без проблем) Але не ті конструкції, від яких залежить життя. Особисто варив, і бачив як з'являються тріщини в деталях, які під постійною вібрацією.

А для таких деталей як тут обговорюється - без проблем)

Змінено користувачем Feo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку