Володимир_Фещук

БС-01 свердлувальний, відновлення

137 повідомлень у цій темі

, Tehnar написав:

 

Добрий вечір.  Потрібен верхній кожух шківів для станка 2М112. Взнайте будьласка чи є такий (або підходящий), і яка його ціна ?

У знайомого ніби валялося таких 2-3 штуки. Мабуть вдасться вмовити його на гривень 200, але вони іржаві трохи

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Володимир Фещук сказал:

Вас зрозумів - кілька днів не чіпатиму 

Попередньо не ґрунтували? Два шари цієї фарби є самодостатнім покриттям?

Ну, брать руками, переносить - без проблем. А если отвёрткой или рожковым ключом провести - царапается. Сначала даже приставал к продавцам с расспросами - думал поверх лаком покрыть. Сказали, чтобы обождал. Обождал и остался доволен.

 

Не грунтовал. Заделал шпаклёвкой дефекты литья и местами окультурил.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Ну, брать руками, переносить - без проблем. А если отвёрткой или рожковым ключом провести - царапается. Сначала даже приставал к продавцам с расспросами - думал поверх лаком покрыть. Сказали, чтобы обождал. Обождал и остался доволен.

 

Не грунтовал. Заделал шпаклёвкой дефекты литья и местами окультурил.

О, теж зашптлюю дефекти. Тим-паче є банка шпаклівки

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Володимир Фещук сказал:

У знайомого ніби валялося таких 2-3 штуки. Мабуть вдасться вмовити його на гривень 200, але вони іржаві трохи

 

Добре , бронюю. Як буде результат, сповістіть будь ласка.

Завчасно вдячний!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

і так, я просунувся

ось стіл під верстат. висота - 1000мм

стіл ще буду грунтуватись, фарбуватись

будуть полички, як ви вже помітили

а ще, зверху столешня покриється листовою сталлю

IMG_20171105_185038.jpg

IMG_20171105_185019.jpg

IMG_20171105_185022.jpg

IMG_20171105_185029.jpg

на фото виглядає викривлено, але максимальна похибка в будь-якому розмірі - 1-1,5мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ось стіл та колона верстата

молоткова фарба мене вразила, і підкорила. я дуже радий, що її обрав

фактуру можна змінювати, залежно від шару фарби. це фото першого шару, другим шаром я зробив фактуру однорідною - потім зроблю фото

IMG_20171105_154057.jpg

IMG_20171105_154040.jpg

IMG_20171105_154044.jpg

IMG_20171105_154047.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ах, так. ось як просувалась робота по столу

IMG_20171104_134851.jpg

IMG_20171104_134859.jpg

IMG_20171104_193400.jpg

IMG_20171105_145836.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а ось бабка та кожух.

назва кольору "фіалковий"

це лише один шар, тому проглядається те, що було під фарбою. потім нанесу ще шар-два, і буде супер!

IMG_20171105_183432.jpg

IMG_20171105_190314.jpg

IMG_20171105_190328.jpg

IMG_20171105_190335.jpg

IMG_20171105_191848.jpg

IMG_20171105_191858.jpg

IMG_20171105_191907.jpg

IMG_20171105_191916.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

виглядає на фото дивно, і не схоже на те, як в реальності. насправді там просто чудова фактура. у колір чудовий. потім зроблю кращі фото - все побачите.

 

доречі, всім на замітку. ця фарба насправді приховує майже всі дефекти, які є під нею

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А название краски можно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, sergxxxl написав:

А название краски можно?

Можна

Ролакс (Rolax) hammer (емаль молоткова) 307 блакитна, і 322 фіалкова

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дайте пораду, хто знає 

Чув від однієї людини, що якщо перед фарбуванням такою фарбою нагріти поверхню - фарба міцніше схоплюється.

Від іншої людини чув, ніби після нанесення - пофарбовану деталь трішки "запікають", подібно до порошкової фарби.

Що з цього правда?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Невже ніхто не стикався?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Володимир Фещук сказал:

 

Чув від однієї людини, що якщо перед фарбуванням такою фарбою нагріти поверхню - фарба міцніше схоплюється.

 

не міцніше а просто швидше схоплюється . по своєму досвіду - остаточно набере твердості десь через місяць

Змінено користувачем krab
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, krab написав:

не міцніше а просто швидше схоплюється . по своєму досвіду - остаточно набере твердості десь через місяць

До якої приблизно температури можна гріти?

Щоб не було такого, що вона навпаки спечеться, чи потече

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валера написав:

 

Ось підшипники: ф20хф42х30 -на вал пінолі замість двох радіально-упорних,  ф25хф52х37 - на бабку на шків. Приміряв підходять майже без підгонки. Може тільки де треба підкинути дистанційну шайбу.

 

 

А те що розміри зовсім інші нічого? Є куди розточувати-втулити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На замітку тим, хто буде користуватися цією фарбою. Наносив два шари з інтервалом в 40-50 хвилин, при температурі +15. В виямках, котрі утворюються фактурою фарби - трішечки проглядається поверхня, що під фарбою. Мабуть буду ще шар наносити

, Ігрек написав:

 

А те що розміри зовсім інші нічого? Є куди розточувати-втулити?

Якщо чесно я ще до цього не дійшов, але хотів би знайти підшипники чітко в розмір

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Ігрек сказал:

 

А те що розміри зовсім інші нічого? Є куди розточувати-втулити?

Як це не підходять?? Уже в трьох  шпинделях стоять такі підшипники. В одній пінолі ще й посадка прослаблена але торцевою гайкою прижметься.

Змінено користувачем Валера
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Валера написав:

Як це не підходять?? Уже в трьох  шпинделях стоять такі підшипники. В одній пінолі ще й посадка прослаблена але торцевою гайкою прижметься.

Я перемога - справді підходять. Тільки один на міліметр коротший, а інший довший. Але то не страшно. Буду дуже вдячний, якщо скажете їх найменування, і приблизну ціну

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 часов назад, Володимир Фещук сказал:

ось стіл та колона верстата

молоткова фарба мене вразила, і підкорила. я дуже радий, що її обрав

фактуру можна змінювати, залежно від шару фарби. це фото першого шару, другим шаром я зробив фактуру однорідною - потім зроблю фото

IMG_20171105_154057.jpg

IMG_20171105_154040.jpg

IMG_20171105_154044.jpg

IMG_20171105_154047.jpg

Молотковою фарбою користуюся дуже давно.Крім художнього ефекту та того що скиває нерівності литва хвалити особливо нема чого.Спочатку теж думав що це панацея.При тому що користувався однією з найдорожчих в даному сегменті . На рахунок стійкості можливо трохи краще звичайної емалі.Хоча якщо поставити та не чіпати то буде стояти сто років. Витирається і сколюється скажу точно  На рахунок нагріву деталі то це лише зменшує час висихання .На затвердівання це ніяк не впливає так як затвердівати там нема  чому.Фарби даної групи в складі мають емаль, алюмінієву пудру і силікони для надання молоткового ефекту. Як і сказав фарба добре лягає і скриває нерівності легко наноситься пульвером і щіточкою(хоча щіткою не завжди виходить на вертикальніх поверхнях). Але без навиків дуже часто дає підтікання на вертикальних поверхнях і гарний молотковий ефект на горизонтальних поверхнях.(як видно на ваших фото) І ще дешеві молотки Ідуть дуже розбавленими тому при фарбуванні молотковий ефект іде розмитий і з підтіканням та дуже часто не тонує за першим разом а просвічується як лак і доводиться наносити декілька шарів до бажаного результату. Але теж користуюся нею тому що це один з небагатьох доступних варіантів між простою емаллю і дорогою з отверджувачами типу автомобільніх.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кладiть або на метал безпосередньо, але не дуже розводячи розчинником, або в якості грунту користуйте гравітекс - найкращий грунт для молотковки, як на мене. Фарбував молотковкою усі свої гаражні ворота й навіть машину, тому досвід є. Єдиний мінус - через пару років оновити просто нанесенням ще шару тієї ж фарби неможливо - здується старий шар одразу після фарбування, або відшарується через малий час новий шар фарби.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На рахунок грунту повністю Вас  підтримую.На голий метал тільки якщо нема корозії.Хоча на банках і вперто пишуть що можна наносити по іржі але з власного досвіду при фарбуванні профільної труби з металобази без підготовки іржа виступила вже через місяць.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, -----Трудяга----- написав:

Молотковою фарбою користуюся дуже давно.Крім художнього ефекту та того що скиває нерівності литва хвалити особливо нема чого.Спочатку теж думав що це панацея.При тому що користувався однією з найдорожчих в даному сегменті . На рахунок стійкості можливо трохи краще звичайної емалі.Хоча якщо поставити та не чіпати то буде стояти сто років. Витирається і сколюється скажу точно  На рахунок нагріву деталі то це лише зменшує час висихання .На затвердівання це ніяк не впливає так як затвердівати там нема  чому.Фарби даної групи в складі мають емаль, алюмінієву пудру і силікони для надання молоткового ефекту. Як і сказав фарба добре лягає і скриває нерівності легко наноситься пульвером і щіточкою(хоча щіткою не завжди виходить на вертикальніх поверхнях). Але без навиків дуже часто дає підтікання на вертикальних поверхнях і гарний молотковий ефект на горизонтальних поверхнях.(як видно на ваших фото) І ще дешеві молотки Ідуть дуже розбавленими тому при фарбуванні молотковий ефект іде розмитий і з підтіканням та дуже часто не тонує за першим разом а просвічується як лак і доводиться наносити декілька шарів до бажаного результату. Але теж користуюся нею тому що це один з небагатьох доступних варіантів між простою емаллю і дорогою з отверджувачами типу автомобільніх.

Так, мав саме такі проблеми - не торгувала фарба, проглядався метал. Подумав додати ще фарби - відразу тече.

Вчора я наносив два шари з інтервалом в 40 хвилин. Ефект на фото.

Сьогодні наніс ще один шар - стало просто чудово. Фактура однорідна, навіть потьоки сховалися! Та і рука вже "набита"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, -----Трудяга----- написав:

На рахунок грунту повністю Вас  підтримую.На голий метал тільки якщо нема корозії.Хоча на банках і вперто пишуть що можна наносити по іржі але з власного досвіду при фарбуванні профільної труби з металобази без підготовки іржа виступила вже через місяць.

У мене теж таке було. Тоді я фарбував фарбою 3в1, тільки без молоткового ефекту. І ніби іржу щіткою на болгарці зчистив, і розчинником все пройшов - але проступила іржа

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку