kostya1023

Нужно с чего-то начинать!!!

991 повідомлення у цій темі

Только что, Володимир Фещук сказал:

jamobur.jpg

Типу так

 

Я зрозумів

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Так  а якої форми повинна бути заготовка? Я в ютубі бачив всі з круга робили.

І чи вистачить 5мм, гнути не буде? 

Вбийте в гуглі " розрахунок шнека". Там в калькуляторі треба буде ввести зовн діам, діам вала на який накатуєте, крок різьби, і вроді все. Воно видасть типу креслення розгортки, там форма далека від круга. Я з планшета ссилку не закину. 

Та це не критично для земляного бура. 

Отвір під вал робіть з добрячим зазором, так як його скрутить при згинанні.

Товщина добряча. Там і 2мм хватить. Працює лише початок першого витка, а решта тільки на зріз контура лунки. Подивіться на бури для рибалок. Яка там товщина? А сверлить тверлий лід.

 

В тіски, мунтіровка, ломик, кувада, потім один кінець приварити добре, і з добрим молотом по трохи, по наміченій траекторії гнути і зразу приварювати. Якшо нагріти паяльною лампою то гнеться нормально. Але спочатку промалюйте траекторію крейдою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, andrysir1 сказал:

Отвір під вал робіть з добрячим зазором, так як його скрутить при згинанні.

Товщина добряча. Там і 2мм хватить. Працює лише початок першого витка, а решта тільки на зріз контура лунки. Подивіться на бури для рибалок. Яка там товщина? А сверлить тверлий лід.

Якщо на трубу ф40мм робити отвір ф55мм то як думаєте вистачить?

А щодо товщини, то ви праві. Я і не подумав що буде працювати тільки 1 виток. Тоді я перший виток зроблю з 5мм, а далі 2-3мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, andrysir1 сказал:

Якшо нагріти паяльною лампою то гнеться нормально.

Я газова горілка під великий балон. 50 літрів. Я думаю то буде добре.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, andrysir1 написав:

Вбийте в гуглі " розрахунок шнека". Там в калькуляторі треба буде ввести зовн діам, діам вала на який накатуєте, крок різьби, і вроді все. Воно видасть типу креслення розгортки, там форма далека від круга. Я з планшета ссилку не закину. 

Та це не критично для земляного бура. 

Отвір під вал робіть з добрячим зазором, так як його скрутить при згинанні.

Товщина добряча. Там і 2мм хватить. Працює лише початок першого витка, а решта тільки на зріз контура лунки. Подивіться на бури для рибалок. Яка там товщина? А сверлить тверлий лід.

 

В тіски, мунтіровка, ломик, кувада, потім один кінець приварити добре, і з добрим молотом по трохи, по наміченій траекторії гнути і зразу приварювати. Якшо нагріти паяльною лампою то гнеться нормально. Але спочатку промалюйте траекторію крейдою.

Ви все вірно говорите ?

, kostya1023 написав:

Якщо на трубу ф40мм робити отвір ф55мм то як думаєте вистачить?

А щодо товщини, то ви праві. Я і не подумав що буде працювати тільки 1 виток. Тоді я перший виток зроблю з 5мм, а далі 2-3мм

Теж хотів сказати про зазор по отвору, але не встиг.

Думаю 55 вистачить. А там на крайній випадок болгаркою зайве підбереш.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Я газова горілка під великий балон. 50 літрів. Я думаю то буде добре.

А я боявся й казати про газовий пальник, думав точно його не маєте. Та з ним ви взагалі не напружуючись все зробите

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вам точно не скажу, виріжте з картону шаблон і попробуйте намотати. Але я б не робив бур з перемінним діаметром як радить Володимир. Нагрузка на руки буде весь час зростати по мірі заглиблення і збільшення плотності грунту, а на глині це буде просто капець. 

Там 2 витка вистарчить з головою. Один підрізає, другий наповнюється і вийняв. Якщо багато землі теж можна швидко замахатись. Бережіть свої руки і хребет, лікування дорожче за будь-яку оплату роботи.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, andrysir1 сказал:

Бережіть свої руки і хребет, лікування дорожче за будь-яку оплату роботи.

Та то зрозуміло. Але через кожні 3-4 оберта теж задовбаєшся його витягати щоб почистити

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, kostya1023 сказал:

Та то зрозуміло. Але через кожні 3-4 оберта теж задовбаєшся його витягати щоб почистити

Все зависит от того, что собираемся делать. Раз стояла задача поставить столб. Киевэнерго как обычно сказало "мильйон". В итоге закрылся столбом с рук, соседским эвакуатором и вот таким девайсом, который был сварганен гривен за 50 в общей сложности. И опробован в два этапа: первый - когда была выкопана яма, второй - когда с первого раза не попали столбом в яму, когда ставили его эвакуатором)

IMAG1278.jpg

IMAG1279.jpg

IMAG1275.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Та то зрозуміло. Але через кожні 3-4 оберта теж задовбаєшся його витягати щоб почистити

Якщо добре ріже, то ви і на довгому не зробите більше 3-4 витків. 3-4витка це приблизно пів відра землі. Лунка 0,5 метра 3-5 хвилин.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, andrysir1 сказал:

Якщо добре ріже, то ви і на довгому не зробите більше 3-4 витків. 3-4витка це приблизно пів відра землі. Лунка 0,5 метра 3-5 хвилин.

То виходить краще звичайний зробити, а не конусний?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Між конусним і ступінчастим велика різниця в навантаженні. Конусний буде зажимати, по типу сваї, або як приклад, та штука, з допомогою якої викручують обломиші різьбові.

Робіть по фото вище, і буде вам щастя, тільки під свій діаметр.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, kostya1023 сказал:

А як рівно вигнути ті диски? 

Який в них діаметр. Бо товщини 5 мм - то таки багато.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, andrysir1 сказал:

бури для рибалок.

років 10 таким землю бурю під всілякі стовпчики - кращого не придумаєш. Метал тонкий і без ножа. Єдине, на почату добавлено кусочок спіралі зеркально до першої.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самий практичний бур ("вістря")

 

Ніяк нормально картинка не стає.

Хотів показати дво-заходний без центру і під кутом заходи

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Bogdan сказал:

Який в них діаметр. Бо товщини 5 мм - то таки багато.

120мм але я хочу зробити декілька різних діаметрів : 90мм, 120мм та 150мм І як я вже казав 5мм буде тільки один виток, а інші по 2мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доречі шнек буде працювати в глині. Бо в мене 40-50см і далі глина йде

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не потрібно там 5 мм зовсім. 

Ти ж враховуй і опір.

найкраще 1,5-2,5 мм 

Бо якщо товсте то тіки з себе знущатись.

В мене є різна штамповка (кружки з 3мм сталі). Але таких великих дваметрів мало. На скільки пам'ятаю, найбільше по кількості з найбільших - десь 70 мм діам.

Є ще кучука тоненький, та діаметр не пам'ятаю.

Якщо потрібно, міг би вислати з десяток.

Але уточню діаметри. Бо вони в мене тріхи по різним купкам лежать, треба поритись.

Аби я тае робив, то або пачкою наточив, або балеринкою нарізав. Потім розріз. Розігнув би на глаз для сварки. Зварив. Зачистив. На осі намалював би крок, по тому кроку приварив би (з однієї сторони). Пдігнав би. Проварив. А сам гостряк зробив би дво хазодним.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Bogdan сказал:

Не потрібно там 5 мм зовсім. 

Ти ж враховуй і опір.

найкраще 1,5-2,5 мм 

Бо якщо товсте то тіки з себе знущатись.

В мене є різна штамповка (кружки з 3мм сталі). Але таких великих дваметрів мало. На скільки пам'ятаю, найбільше по кількості з найбільших - десь 70 мм діам.

Є ще кучука тоненький, та діаметр не пам'ятаю.

Якщо потрібно, міг би вислати з десяток.

Але уточню діаметри. Бо вони в мене тріхи по різним купкам лежать, треба поритись.

Аби я тае робив, то або пачкою наточив, або балеринкою нарізав. Потім розріз. Розігнув би на глаз для сварки. Зварив. Зачистив. На осі намалював би крок, по тому кроку приварив би (з однієї сторони). Пдігнав би. Проварив. А сам гостряк зробив би дво хазодним.

То виходить я дарма вирізав. Щодо балеринки, так треба буде придбати собі для таких цілей. Тоді буду робити з 2-2,5мм. Висилати не потрібно, я хочу сам все зробити. Та що то за гостряк дво західий?

Змінено користувачем kostya1023
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, kostya1023 написав:

Буду намагатися зробити шнековий бур.

Вопрос, а зачем он нужен?

Мне нужен был ручной под столбы для забора и т. п. затей.

В хозяйстве валялись дисковые пилы по дереву , диаметром 200 мм, убитые (при перегреве на обычных дисках без комп. прорезей появляется "пузо" и дешевле купить новую, чем править), вот из одной и сделал бур.

Разрезал по радиусу, отогнул края, 3/4 водопроводная труба (чуть более метра)и все дела.

Наличие зубьев весьма помогает, корни деревьев просто перерезает, качественная сталь вполне к месту.

Варил электродами  УО/НИ, до сих пор не отвалилось.

Из опыта, 150 мм было бы еще лучше, меньше раствора заливать и вертеть легче.

И еще, весьма полезно за час-два вылить на место предполагаемой ямы пару ведер воды, особенно при нашем жарком лете.

И самое последнее, весьма облегчил работу маленький "шнек" на самом конце, просто шайба ок. 50 мм диаметром, разрезанная пополам и приваренная под углом.

Змінено користувачем Aluma
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Aluma сказал:

Вопрос, а зачем он нужен?

Мне нужен был ручной под столбы для забора и т. п. затей.

В хозяйстве валялись дисковые пилы по дереву , диаметром 200 мм, убитые (при перегреве на обычных дисках без комп. прорезей появляется "пузо" и дешевле купить новую, чем править), вот из одной и сделал бур.

Разрезал по радиусу, отогнул края, 3/4 водопроводная труба (чуть более метра)и все дела.

Наличие зубьев весьма помогает, корни деревьев просто перерезает, качественная сталь вполне к месту.

Варил электродами  УО/НИ, до сих пор не отвалилось.

Из опыта, 150 мм было бы еще лучше, меньше раствора заливать и вертеть легче.

И еще, весьма полезно за час-два вылить на место предполагаемой ямы пару ведер воды, особенно при нашем жарком лете.

И самое последнее, весьма облегчил работу маленький "шнек" на самом конце, просто шайба ок. 50 мм диаметром, разрезанная пополам и приваренная под углом.

Я говорил ранее уже. Мне не нравится как он бурит. Шнековым буром мне было на много удобнее. По этому хочу сделать именно его, хоть это в домашних условиях не так просто как из диска.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kostya1023 написав:

Мне не нравится как он бурит.

Понятно, дело хозяйское.

Если крутить мотором, можно метровый  и даже более шнек.

А руками зависит от грунта.

И еще, шаг шнека = размеру камня, которого он может выковырять из земли. :)

Но это опять же, у всех свои условия

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шнековий сильно відрізняється від диску з пилки. Хоча і з пилки це також непогано ))) .
Щодо зробить самому - то я також колись на все рвався. Не трать самі активні роки на всілякі дрібниці. Якщо десь підуть ті кружки - то краще візьми )) , якщо не на шнек, то по-любому пригодяться. Дають - бери... )))

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку