52 повідомлення у цій темі

, Олек77 написав:

Мабуть 2020 найпопулярніша зараз. А dxf на лазерну різку він у всіх однаковий.

Я відправляю на виготовлення SLDPRT файли. І, якщо треба, зборки щоб технолог правильно все підготував. 2013 з головою вистачає. 

В нових є деякі інтересні фічі, з імпортом всякого для подальшої роботи з моделлю краще справляється.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

хотілось, ще почути думки...

скажіть будьласка, хто яким користується, і який в кого комп?

зараз поставив відяху Nvidia Quatro K2000D на 2гіга

проц і5 четвертого покоління, пам'ять 16гіг

але це край що можна всунути в мій системник, далі тільки заміна всього компа

а це покі не планую

чі потягне такий комп 2020?

 

Скажіть, будь ласка, а Ви плануєте ліцензійний ставити чи піратку? Бо якщо піратку, то простіше спробувати поставити 2020, а буде тупити - відкотити і знижувати версію.

До речі, 10 віндовс для 2020 соліду необхідний - чомусь на 7 віндовсі в колеги солід 2020 тупив помітно...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ttnd3d написав:

Я відправляю на виготовлення SLDPRT файли. І, якщо треба, зборки щоб технолог правильно все підготував. 2013 з головою вистачає. 

Десь  воно залежить  від того, чи тільки відправляєте файли, чи приймаєте в роботу також.

Тому вдома - 2013 (малюю досить рідко і разові речі для внутрішніх потреб виробництва - я технолог), а на роботі 2020, бо там конструктори приймають в роботу файли замовників різних версій.

 

Зборку з пониженням версії можна передати через STEP-файл,  але солідовська логіка побудови деталей втрачається - змінити зборку буде майже неможливо, хоча намалювати для неї оснастку (зварювальний кондуктор ітп) - без проблем.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Скажіть, будь ласка, а Ви плануєте ліцензійний ставити чи піратку? Бо якщо піратку, то простіше спробувати поставити 2020, а буде тупити - відкотити і знижувати версію.

До речі, 10 віндовс для 2020 соліду необхідний - чомусь на 7 віндовсі в колеги солід 2020 тупив помітно...

мені для повчитись, тому "простіше спробувати"

але боюсь що потім понижуватись буде ну дуже проблематично

вінда 10 ліцензійна

, ttnd3d написав:

В нових є деякі інтересні фічі, з імпортом всякого для подальшої роботи з моделлю краще справляється.

від яких Ви рахуєте новими?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У самого ноутбук з і3, дискретною Geforce 730m на 2 Гб, оперативною 8 Гб та SSD - SW 2020 SP 5.0 працює відмінно. Щоправда, великі збірки відкривати не пробував, не було необхідності. Вінда 7, раптом що.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як встановив в 2013 році 2013 версію так досі і використовую , комп i5 , пам'ять 8 гіг , відео 1 гб 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Олек77 написав:

Десь  воно залежить  від того, чи тільки відправляєте файли, чи приймаєте в роботу також.

Тому вдома - 2013 (малюю досить рідко і разові речі для внутрішніх потреб виробництва - я технолог), а на роботі 2020, бо там конструктори приймають в роботу файли замовників різних версій.

 

Зборку з пониженням версії можна передати через STEP-файл,  але солідовська логіка побудови деталей втрачається - змінити зборку буде майже неможливо, хоча намалювати для неї оснастку (зварювальний кондуктор ітп) - без проблем.

Я відправляю. Різка і гнуття. Тому тільки солідовські файли. Бо на кожному підприємстві свої станки. І коефіцієнти та радіуси або вони змінюють або присилають таблицю щоб я все підготував як потрібно для коректного виготовлення. Того потім зі збиранням питань не виникає. Всі отвори сходяться, всі прилягаючі поверхні без натягу чи зазорів стикуються.

Якщо слати на різку і гнуття DXF то всі питання по неточності виготовлення можна на мене списати - погнули як там вказано. А те що обладнання не так погнуло - то не їх проблема. 

2013 тому що глюканула 2012. Накатив зверху, бо термінова робота була. А в тих з ким до війни працював - 2014. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

якось версії 2017, 2018, 2019 взагалі випали з обговорення :(

2013 і потім одразу 2020

виходе, що всі хто в темі, почали працювати давно, і не хочуть міняти робочіх коней

але мені нижче 2017 мабудь не варто, бо старий інтерфейс, а вивчати обидва одразу не реально тай ні до чого

але ж з новим інтерфесом чотири роки!?(2017, 2018, 2019, 2020)

ціми версіями може хто користувався?

в темі вище і іншій темі рекоменували чомусь 2017?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я б даже сказав що вище 2013 років повна фігня я працює солідом вже 12 років маю  всі і 2018 і 2020 

Але роблю все в 2012.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

Я б даже сказав що вище 2013 років повна фігня я працює солідом вже 12 років маю  всі і 2018 і 2020 

Але роблю все в 2012.

скажіть будьласка зі свого досвіду, 2018 і 2020 суттєва різниця по можливостям і по швидкості?

п.с. треба мабудь цікавитись як встановити декілька версій...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, ttnd3d написав:

Різка і гнуття. Тому тільки солідовські файли. Бо на кожному підприємстві свої станки. І коефіцієнти та радіуси або вони змінюють або присилають таблицю щоб я все підготував як потрібно для коректного виготовлення. Того потім зі збиранням питань не виникає. Всі отвори сходяться, всі прилягаючі поверхні без натягу чи зазорів стикуються.

На жаль, це не всі розуміють. Намалюють з радіусами за замовчуванням (0,076мм) і пофіг їм на те, що більшість сталей 3-4-5+мм, "на холодну", такими радіусами не зігне без тріщин жодний бог гнуття, а на нормальні радіуси - вже розгортка задовга і залишкова площина в габарит не попаде ніяк...

 

Найкращою практикою є зазначення коду/артикулу/позначення матриці безпосередньо у кресленні (так, то має робити інженер виконавця).

 

Я на свої разові "гнутики", частіше за все, навіть креслень не роблю - простіше самому зігнути, ніж попаритися з оформленням креслення, потім пояснити зеленому хлопцю-листогинщику шо там намальовано... потім подивитись що він робить, пояснити, що набір та послідовність гнуття не та... потім прийти, побачити, що загнув він як і збирався спочатку... походити до лазерщиків поблагати врізати ще раз... прийти до листогинщика, поставити правильний інструмент, правильну послідовність гинів, самому загнути... і як той слюсар, що пірнав у каналізаційний люк сказати: "Вчися! Бо так і будеш ключі подавати!".

Змінено користувачем Олек77
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

скажіть будьласка зі свого досвіду, 2018 і 2020 суттєва різниця по можливостям і по швидкості?

п.с. треба мабудь цікавитись як встановити декілька версій...

Да однакові вони 

Трохи різний інтерфейс і може різна бібліотека 

Можна поставити їх днкілька на комп наприклад у мене 2012 2018 і 2020 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

На жаль, це не всі розуміють. Намалюють з радіусами за замовчуванням (0,076мм) і пофіг їм на те, що більшість сталей 3-4-5+мм, "на холодну", такими радіусами не зігне без тріщин жодний бог гнуття, а на нормальні радіуси - вже розгортка задовга і залишкова площина в габарит не попаде ніяк...

 

Найкращою практикою є зазначення коду/артикулу/позначення матриці безпосередньо у кресленні (так, то має робити інженер виконавця).

 

Я на свої разові "гнутики", частіше за все, навіть креслень не роблю - простіше самому зігнути, ніж попаритися з оформленням креслення, потім пояснити зеленому хлопцю-листогинщику шо там намальовано... потім подивитись що він робить, пояснити, що набір та послідовність гнуття не та... потім прийти, побачити, що загнув він як і збирався спочатку... походити до лазерщиків поблагати врізати ще раз... прийти до листогинщика, поставити правильний інструмент, правильну послідовність гинів, самому загнути... і як той слюсар, що пірнав у каналізаційний люк сказати: "Вчися! Бо так і будеш ключі подавати!".

))) Я не раз замовляв різку і гнуття. То встиг з технологом поговорити. Той мені розпедалив що і як. Але і ріжуть і гнуть в одному місці. Останній раз трохи підзапороли. Вигнули не в ту сторону. Дякувати що деталь майже симетрична і обійшлося сверлінням 4-х отворів для кріплення навісного. Ну і замовляю 2 мм поки. Вроді, для моїх потреб того вистачає.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bruiser написав:

у мене 2012 2018 і 2020

то все на одному компі?

яка вінда?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

то все на одному компі?

яка вінда?

Так все на одному 

Стоїть 10

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купив пару років тому другий комп в основному для солідворкс кам , що тільки не робив не можу встановити версію 2013 року як на старому компі . 2015 також не зміг . Звісно версії ламані або з ключами щоб на сплачувати ліцензії. 

Змінено користувачем stan
Помилився
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, stan написав:

Купив пару років тому другий комп в основному для солідворкс кам , що тільки не робив не можу встановити версію 2013 року як на старому компі . 2015 також не зміг . Звісно версії ламані або з ключами щоб на сплачувати ліцензії. 

Для того щоб запустити 2013 Вам потрібно знайти стару збірку Вінди, в якій намертво відключені оновлення і все інше пов"язане з системою спілкування віндовс з серверами майкрософт. Це перша і сама суттєва проблема. Тому що не всі старі збірки зможуть підтримати Ваше залізо (куплений Вами комп). Метод злому солід воркс і солід кам не змінився з часів 2012 року. Особливо це стосується системи підпису драйверів в самому віндовс. Крім того Вам потрібно перед встановленням солідворкс ОБОВ"ЯЗКОВО встановити Офіс якоїсь там старезної версіїї - яку також ще потрібно знайти. Приблизно з версії 2017 і до версії 2022 жити було легше і солід ставився без танців. Десь у листопаді 2022 майкрософт знову підкинув оновлення підпису драйверів, і знову приходиться вручну підписувати драйвера, переводити комп в тестовий режим і таке інше. Знайти і видалити оновлення Вам не вдасться. Просто повірте на слово. Моя порада - один раз перейдіть на новішу версію на кшталт 2022 SP6 і знову з десяток років не будете мати проблем. Стосовно заліза. Таж сама 2022 мною встановлена навіть на макбук в віртуальну машину і нормально працює(якщо не грузити величезні збірки) на 8Гб  памяті. Перейти на нову версію займе дві безсонні ночі. Знайти,встановити і налаштувати все мною вищеописане може не вистачити житяя... ;)

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, imsoma написав:

Для того щоб запустити 2013 Вам потрібно знайти стару збірку Вінди, в якій намертво відключені оновлення і все інше пов"язане з системою спілкування віндовс з серверами майкрософт. Це перша і сама суттєва проблема. Тому що не всі старі збірки зможуть підтримати Ваше залізо (куплений Вами комп). Метод злому солід воркс і солід кам не змінився з часів 2012 року. Особливо це стосується системи підпису драйверів в самому віндовс. Крім того Вам потрібно перед встановленням солідворкс ОБОВ"ЯЗКОВО встановити Офіс якоїсь там старезної версіїї - яку також ще потрібно знайти. Приблизно з версії 2017 і до версії 2022 жити було легше і солід ставився без танців. Десь у листопаді 2022 майкрософт знову підкинув оновлення підпису драйверів, і знову приходиться вручну підписувати драйвера, переводити комп в тестовий режим і таке інше. Знайти і видалити оновлення Вам не вдасться. Просто повірте на слово. Моя порада - один раз перейдіть на новішу версію на кшталт 2022 SP6 і знову з десяток років не будете мати проблем. Стосовно заліза. Таж сама 2022 мною встановлена навіть на макбук в віртуальну машину і нормально працює(якщо не грузити величезні збірки) на 8Гб  памяті. Перейти на нову версію займе дві безсонні ночі. Знайти,встановити і налаштувати все мною вищеописане може не вистачити житяя... ;)

Дякую, спробую коли з'явиться вільна година 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Слава Україні

Добрий день. Скажіть, будь ласка, а можна якусь версію соліда встановити на ноут з 4 Гб оперативки, відеокарта встроєна HD Graphics? Дуже хочеться щось для себе проектувать, простеньке. Якщо можна, то де скачати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, drulik71 написав:

Слава Україні

Добрий день. Скажіть, будь ласка, а можна якусь версію соліда встановити на ноут з 4 Гб оперативки, відеокарта встроєна HD Graphics? Дуже хочеться щось для себе проектувать, простеньке. Якщо можна, то де скачати?

Є не тількі солід а ще і інший софт який  підійде для чогось "простенького",  да і потужна відеокарта не завжди необхідна бо частіше для роботи 3д софта треба дивитися на процессор та шукати версію софта який пійде на тому процессорі. А відеокарта скоріше треба для рендеру і то не завжди бо є зовнішні рендери яки використовують лише центрального процессора потужності. 

Скачай CPUZ та зроби скріншоти   того, що він покаже  про твой комп і тоді можна буде конкретніше сказати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, drulik71 написав:

Слава Україні

Добрий день. Скажіть, будь ласка, а можна якусь версію соліда встановити на ноут з 4 Гб оперативки, відеокарта встроєна HD Graphics? Дуже хочеться щось для себе проектувать, простеньке. Якщо можна, то де скачати?

Поставити можна, але через інтегровану відеокарту буде страшенно тормозити навіть при повороті моделі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую. Скріни зроблю, викладу.

Просто солідом колись пробував користуватись, трохи навчився. Щось друге не дуже хочеться

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Smmasterk написав:

 

Скачай CPUZ та зроби скріншоти   того, що він покаже  про твой комп і тоді можна буде конкретніше сказати.

Ось зробив

 

скрин.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Sanchooos написав:

Поставити можна, але через інтегровану відеокарту буде страшенно тормозити навіть при повороті моделі.

Навіть якщо у збірці мало елементів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, drulik71 написав:

Ось зробив

 

скрин.jpg

Солід 2014 має працювати. Але якщо не піде то 2010 треба шукати

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку