knife_life

Недорога побутова болгарка з регулюванням обертів, 125мм та задньою ручкою

215 повідомлень у цій темі

З власного досвіду не раджу зв'язуватися з Інтерсколом. Мав болгарку на 125мм з регулюванням оборотів то тільки ремонтував її, постійно щось ламалося. Слава Богу згоріла. З лобзиком та сама історія. Купив макіту 5030 поміняв вже 3 пари щіток і жодної поломки, ще взяв макіту 9565 cvr також жодної поломки, правда там ціна кусається але вона того вартує. 

Змінено користувачем Vovan1111
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Vovan1111 сказал:

З власного досвіду не раджу зв'язуватися з Інтерсколом. Мав болгарку на 125мм з регулюванням оборотів то тільки ремонтував її, постійно щось ламалося. Слава Богу згоріла. З лобзиком та сама історія. Купив макіту 5030 поміняв вже 3 пари щіток і жодної поломки, ще взяв макіту 9565 cvr також жодної поломки, правда там ціна кусається але вона того вартує. 

Дякую. Значить я правильно зробив :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Reiter написав:

Почитав відгуки в інтернеті, на ютубі.... Дуже неоднозначно. 50 на 50

В відгуках завжди так, про щоб не читав.

Чим більше читаєш тим менше розумієш на чому зупинитися.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про пластмасові фланці нинішніх болгарок. Поділюсь своїм досвідом використання "професійного" інструменту.

SAM_3234.JPG

За доволі неадекватні гроші, приблизно в 08-09 році, було куплено КШМ Rebir LSM3-150. Хотілося вийти за рамки дешевої китайчатини, також привабив невеликий габарит редуктора (менший ніж у 125 Фіолента), що в купі з 150 диском обіцяло комфортний і глибокий різ. Не довго я їй порадів і через 2-3 роки побутового використання згорів якір. Віддав в перемотку, але перемотаний якір після кількох включень згорів знову. Кілька років болгарка валялася, поки не було куплено новий оригінальний заводський якір (десь 50$) і вона почала працювати. Радість знову була не дуже довгою, так як закусило диск. Як результат, через малу жорсткість пластмасового фланцю редуктора, велику шестерню припідняло і вона перескочила на кілька зубів, вершки яких викришило (калені вони люто). При розборі, для дефектовки, окрім пошкоджених зубів, було виявлено значний знос і люфт підшипника у пластмасовому фланці. Підшипник поміняти неможливо, він залитий в пластик фланцю, шестерню зняти майже неможливо, вона на щільній пресовій посадці, що зважаючи на матеріал фланцю, затію з розпресовкою робить просто ефемерною. Фланець у зборі купити неможливо, бо в продажу їх просто немає. І ще бонусом пластикового фланцю є те, що надійно зафіксувати кожух є вельми проблематично, він часто прокручується в ту чи іншу сторону. Болгарка знову лежить. Ніби все...

Змінено користувачем Siromanets
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Siromanets сказал:

Rebir

Вроде и не плохой инструмент. Их трёхрежимный перфоратор построил мой дом, и на смену ему был взят такой же, работает. Но это всё же не совсем бренд в полном смысле понимания, как он был СССР так и остался.

Когда брал себе УШМ Метабо для начала глянул у знакомого строителя. Пластиковый фланец, УШМ и в хвост и в гриву на стройке, 8 лет полёт нормальный.

Ну и не забываем, сейчас во все закладывается сокращённый срок жизнеспособности.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Вроде и не плохой инструмент.

Тут люди пишуть що по 5-6 пар щіток вже поміняли в своїх болгарках і продовжують працювати. В мене щітки ще рідні. Щоб продовжувати експлуатацію даної КШМ, потрібно або знайти десь б/в пластиковий фланець в зборі від Rebir LSM3-150, або повністю алюмінієвий редуктор з алюмінієвим фланцем від Rebir LSM1-150 (були такі, але дуже мало).

Змінено користувачем Siromanets
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж не дуже довіряю тим пластиковим кришкам редуктора :) Але не думаю, що німці настільки дурні. Та й це навряд чи це заради економії. З такою ціною, навряд чи ця економія щось значить.... 

 

В будь-якому випадку за болгарки Метабо не знайшов поганих відгуків. Навпаки, лише хороші :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Reiter сказал:

Теж не дуже довіряю тим пластиковим кришкам редуктора :)

А то что весь двигатель полностью в пластиковом корпусе то ладно уже привыкли ;) 

Я ведь ещё помню времена когда дрель к примеру была вся из стали, потом из дюраля, теперь пластик при том, что стали мощнее и ни чё работают.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Stebium1 сказал:

Я ведь ещё помню времена когда дрель к примеру была вся из стали, потом из дюраля, теперь пластик при том, что стали мощнее и ни чё работают.

А если на корпус пробьет??? Пластик не для экономии, для безопасности. Да и пластики уже не те, что 50 лет назад были. Попробуйте разбить молотком пластиковый корпус от ЭЛТ монитора, или кассету для денег от банкоматов (там вообще тонкий).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.12.2019 в 13:06, Stebium1 сказал:

Ради интереса внимательно посмотрите запчасть №52 на ссылке https://strument.com.ua/product/zapchasti-dlja-bolgarki-metabo-weva-15-150-quick-00506000/

И тут https://strument.com.ua/product/konicheskaja-peredacha-wpinion-metabo-316055690/

Не каждому слову верь!

 

Повертаючись до теми редукторів на 125 та 180й болгарці (РТ). 

 

Зрівнював в магазині. Кораус ідентичний. Кожух переставити можна без проблем. 

 

Але ось пара шестерень до 125тої 

https://strument.com.ua/product/shesterni-metabo-316054970/

 

А ось до 180тої

https://strument.com.ua/product/konicheskaja-shesternja-metabo-316054990/

 

Номер відрізняється. Та й ціна теж. До 180тої в двічі дорожче. 

 

Фото нажаль немає. Можливо таки кількість зубів відрізняється.... 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Reiter написав:

Теж не дуже довіряю тим пластиковим кришкам редуктора :) Але не думаю, що німці настільки дурні. Та й це навряд чи це заради економії. З такою ціною, навряд чи ця економія щось значить.... 

 

В будь-якому випадку за болгарки Метабо не знайшов поганих відгуків. Навпаки, лише хороші :)

Ось тут, чоловік роздавив алюмінієвий фланець КШМ, але так і не зняв напресовану шестерню. Як ви, за потреби, будете міняти шестерню у своїй болгарці, у якої фланець пластиковий? Будете міняти в зборі?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Siromanets сказал:

Ось тут, чоловік роздавив алюмінієвий фланець КШМ, але так і не зняв напресовану шестерню. Як ви, за потреби, будете міняти шестерню у своїй болгарці, у якої фланець пластиковий? Будете міняти в зборі?

Я сподівабсь, що при тому як я її  експлуатуватиму, то вона має без ремонту відслужити 5 - 10 років мінімум.... :)

 

Одне, що не подобається, то це те, що голковий підшипник стоїть. Навіть на тому ж Інтерсколі кульковий.... 

 

P. S. Ось ремонт з пластиковим фоанцем

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Zpmservice сказал:

А если на корпус пробьет??? Пластик не для экономии, для безопасности

Позволю себе не согласится, лежит у меня дрель в стальном корпусе и за более чем 60 лет не пробила, ладно военная. Лежит люминевый СССР весь корпус в плёнке, ну ни как не пробьёт.

Пластик таки ради экономии и технологичности. Потому, что =>

 

 

 

4 часа назад, Zpmservice сказал:

Да и пластики уже не те, что 50 лет назад были.

Они лучше. И мало того, запрограмировать пластик на разрушение много легче, чем и ограничить срок службы инструмента.

2 часа назад, Siromanets сказал:

Будете міняти в зборі?

А что алюминевый получилось отремонтировать?

Если нет то какая разница, что менять комплектом?

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Reiter сказал:

Я сподівабсь, що при тому як я її  експлуатуватиму, то вона має без ремонту відслужити 5 - 10 років мінімум.... :)

 

Одне, що не подобається, то це те, що голковий підшипник стоїть. Навіть на тому ж Інтерсколі кульковий.... 

 

P. S. Ось ремонт з пластиковим фоанцем

 

 

Игольчатые подшипники часто стоят в автомобильных генераторах под 2 квт мощности,с тяжеленным ротором и однобокой нагрузкой от ремня,задние,возле щеточного узла.Иногда требуют замены-обслуги с пробегом автомобиля под 300 тык,иногда нет.Меняют обычно заодно,когда пора контактные кольца менять.Вес ротора примерно 2кг.обороты в 3-5 раз выше оборотов коленвала.Это про надежность.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну ось нарешті отримав свою болгарочку! Замовляв на рощетці через оплату частинами від привату. Довго чекав. 10 днів. Бо перший раз прийшов на НП, а мені виносять мотооприскувач :) Не знаю де наплутали чи на розетці чи на НП. Відправив назад. Довелось чекати поки той оприскувач повернеттся на склад, а потім ще на складі такої болгарки не було більше і чекав, поки виробник вишле розеиці, а та вже мені. Ну нарешті сьогодні забрав! 

 

Але теж з невеличкою неприємністю. Могли б краще пакувати! Всередині захисний кожух протер картон і зробив коцку на корпусі болгарки. Звісно, дрібниця, але за таку ціну не приємно.... 

IMG_20200222_134242.jpg

IMG_20200222_134647.jpg

IMG_20200222_135232.jpg

IMG_20200222_135219.jpg

IMG_20200222_134301.jpg

IMG_20200222_134536.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter Ну и как очущения?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Stebium1 сказал:

@Reiter Ну и как очущения?

В роботі поки не пробував. Так покрутив, пожужукав трохи. Якість відчувається. 1750 Вт теж відчувається як на максимум включити. Обдув у неї як в пилососа :) Провод - "мощаа". Товстий, 4 метри, резина. Коротше: взяв у руки - маєш "вєщь" :)

 

Єдине поки не до кінця зрозумів як саме має працювати система відкручування гайки. Інструкцію прочитав. Пробував (правда без диску) натискати на кнопку блокування шпінделя, коли вже болгарка майже зупинилась. Починає тріщати і я не розумію чи так і має бути чи треба сильніше тиснути чи як воно взагалі відбувається :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Reiter сказал:

Єдине поки не до кінця зрозумів як саме має працювати система відкручування гайки.

Останавливается диск, полностью!

Ждём 10-12 минут, убеждаемся, что диск не крутится!

Нажимаем на кнопку фиксации одной рукой, второй рукой, очень медленно проворачиваем диск до полного утопления фиксирующей кнопки, третьей рукой откручиваем гайку без применения ключа.

Если будете нажимать красную кнопку при включённом диске, то очень скоро прилетит ответка!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Останавливается диск, полностью!

Ждём 10-12 минут, убеждаемся, что диск не крутится!

Нажимаем на кнопку фиксации одной рукой, второй рукой, очень медленно проворачиваем диск до полного утопления фиксирующей кнопки, третьей рукой откручиваем гайку без применения ключа.

Если будете нажимать красную кнопку при включённом диске, то очень скоро прилетит ответка!

Хм.... А в магазині, коли мацав зразок казав консультант, що таеи на ходу треба натискати.... 

 

І якщо вірити малюнкам на самій гайці та інструкціїї, то теж на ходу.... 

IMG_20200222_182554.jpg

IMG_20200222_182652_BURST002.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Схоже того тріску боятись не треба

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

казав консультант, що таеи на ходу треба натискати.... 

Гарантированная поломка и без варианта использовать гарантийный ремонт.

Нужно было прям в магазине включить и нажать, кинуть ему и пусть сучёныш платит.

Вы читайте инструкцию внимательно, "перед полной остановкой" диск уже тормозится, но дело ваше, я так не делаю. Лишний риск, лишний износ... гайка и так легко откручивается

 

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Stebium1 сказал:

Гарантированная поломка и без варианта использовать гарантийный ремонт.

Нужно было прям в магазине включить и нажать, кинуть ему и пусть сучёныш платит.

Вы читайте инструкцию внимательно, "перед полной остановкой" диск уже тормозится, но дело ваше, я так не делаю. Лишний риск, лишний износ... гайка и так легко откручивается

 

Буду відкручувать так. Якщо вже не хотітиме, тоді "на ходу".... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не боюсь исполнять заводские инструкции.Можно так-значит так придумано и не сломается раньше времени.Используется инерционный момент для сдвига гайки а трещетка-фиксатор на редукторе достаточно мощная.Нажимать надо быстро и смело.Ранее такого не видел.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене вже куча болгарок, але постійно дивлюсь на тоненьку макіту, особливо після того, як тижнями щось шліфую, що потім руки не відчуваю.

Модель не пам'ятаю. Без регулювання, але зробити такий блочок при потребі не складно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

кнопки с регулировкой есть как запчасть,можно присобачить к любому щеточному инструменту.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку