softm

Что делать с подразделом Оружейные Технологии и оптика

Что делать с подразделом форума Оружейные технологии и Оптика   196 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Что делать с подразделом форума Оружейные технологии и Оптика

    • Закрыть подраздел, оружие - это вредно!
      54
    • Оставить подраздел, оружие - это полезно :)
      142

Будь ласка, войдите или зареєструйтеся для голосування в опитуванні.

148 повідомлень у цій темі

17 годин назад, Roma написав:

В нормальних країнах закон не має зворотньої дії в часі.

Якшо колись давно пістолет-кулемен Томпсона продавався вільно, значить ніяких документів на нього і зараз не треба. Нові закони його не стосуються, бо він куплений за старими законами.

Але то в нормальних країнах.

Це в США було таке - заборонили ПРОДАЖ автоматичної зброї цивільним. Але не володіння! Тобто права власників зброї не обмежували законом.

А в Британії(також загальноприйнято нормальна країна) дуже сильно обмежили володіння зброєю і всі власники змушені були здавати свої вже незаконні стволи.

..............

Тут дехто пропонує все анально огородити на форумі, ніби ремонтом зброї можуть займатись лише майстерні з ліцензією, що можна обговорювати лише пнєвму до 4,5 і різні інші нісентниці.

 У нас в правилах Форуму є чудовий пункт - 

1.1.Заборонено порушувати закони України. Діє на всьому форумі, не лише в розділі про зброю. Немає потреби додатково ставити обмеження що вже й так підпадають під пункт 1.1

Наприклад автор теми "Как сделать дєтонатор на кухнє" автоматично вихопить бан, а за тему "Як зробити саундмодератор на рушницю" - не отримає бану, тому що за детонатор на кухні є стаття Кримінального кодексу, а за саундмодератор(чи як кажуть глушник) статті не має. Навіть за виготовлення сталевої трубки зі спіральними канавками немає статті, а як тільки людина в ній зробила розточку для набою - все, труба, суши сухарі.

Тому треба просто в розділі обрати модератора що знається в темі збройного законодавства, та підготувати спеціалізований список тем за які банять по пункту 1.1 - наприклад:

Виготовлення і переробка вибухових речовин(порох, детонатор, копана граната, снаряд до ГРАДУ з АТО, тощо)

Виготовлення та модифікація основних частин ВОГНЕПАЛЬНОЇ зброї - ствол, затвор, рамка револьверу чи пістолету, барабан револьверу, і решта що йде по інструкції МВС.

Виготовлення набоїв до бойової зброї(окрім переснарядження набоїв для своєї легальної зброї).

....

Ремонт зброї законом обмежений лише "основними частинами зброї", тому самостійний ремонт газовідводу чи УСМ до самозарядного карабіну не є протизаконним, нема за що тут банити.

-..........

Обмеження в розділі бути виду "дозволено все, окрім протизаконного, невиключний список в закріпленій темі".

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, softm сказал:

И нашел вот такое ... Brave Newer World ... воистину.

 

Насколько мне позволяют мои скудные познания англицкого это вроде как рапзные произведения

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, softm сказал:

Вот вот, и я о том же ... в оригинале мне найти это не удалось

Оригинал и я не нашёл, но нашёл что АО впервые напечатано в 1970, А Прекрасный Новый Мир через 2 года.

Нашёл. Тонкости перевода "Последнее сражение" - The Final Battle

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

в нас нема закону про зброю. є тільки підзаконні акти. вони змінюються регулярно і не в кращу сторону. там все так заплутано що мусора крутять як хочуть щоб витрясти гроші. тому цю тему нехай крутить ,,райберт,,. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ALTOS написав:

мусора крутять як хочуть щоб витрясти гроші. тому цю тему нехай крутить ,,райберт,,. 

У нас давно на форумі щось "мусора крутять"?

Треба відходити від к-ц-псько-рабського мислення.

Що протизаконного буде якщо я спитаю тут у людей як відфрезерувати кронштейн для прицілу на легальний мисливський СКС? Чи питання про те як сконструювати матрицю для закрутки мисливських набоїв. Чому я повинен обмежуватись лише порадами якихось чуваків з раберту, замість авторитетних майстрів з Chipmaker.com.ua?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, hopscotch сказал:

і різні інші нісентниці.

Ну да...
Вы не пробовали проверять что будет, если на ходу влупить кувалдой по заготовке в токарном станке?
 

10 минут назад, hopscotch сказал:

У нас давно на форумі щось "мусора крутять"?

Технику безопасности и в этом смысле никто не отменял.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Как вы докажете , что это действие не подпадает под ст 263 п.1сверху, в части "незаконне ... чи ремонт вогнепальнох зброї"

 

Screenshot_72.jpg

 

 

 

незаконне.

Кримінальний кодекс не визначає який ремонт є незаконним.

На даний момент визначено лише це:

 

П О С Т А Н О В А N 3 від 26.04.2002 Про судову практику в справах про викрадення та інше незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями чи радіоактивними матеріалами.

.....

14. Ремонт холодної, вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів або вибухових пристроїв - це таке відновлення характерних властивостей зазначених предметів шляхом заміни або реставрації зношених чи непридатних з інших причин частин, механізмів, усунення дефектів, поломок чи пошкоджень, налагодження нормального функціонування різних частин і механізмів, внаслідок якого ці предмети стають придатними до використання за цільовим призначенням.

....

 

А значить те що не підпадає під це формулювання не є ремонтом, і не може бути незаконним ремонтом. Тобто якщо зброя була справна, а в ній замінили приклад на інший справний - це не ремонт.

Чи поставили кронштейн прицілу - зброя була справною і залишилась такою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, hopscotch сказал:

незаконне.

Кримінальний кодекс не визначає який ремонт є незаконним.

На даний момент визначено лише це:

 

П О С Т А Н О В А N 3 від 26.04.2002 Про судову практику в справах про викрадення та інше незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами, вибуховими речовинами, вибуховими пристроями чи радіоактивними матеріалами.

.....

14. Ремонт холодної, вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів або вибухових пристроїв - це таке відновлення характерних властивостей зазначених предметів шляхом заміни або реставрації зношених чи непридатних з інших причин частин, механізмів, усунення дефектів, поломок чи пошкоджень, налагодження нормального функціонування різних частин і механізмів, внаслідок якого ці предмети стають придатними до використання за цільовим призначенням.

....

 

А значить те що не підпадає під це формулювання не є ремонтом, і не може бути незаконним ремонтом. Тобто якщо зброя була справна, а в ній замінили приклад на інший справний - це не ремонт.

Чи поставили кронштейн прицілу - зброя була справною і залишилась такою.

Но если приклад будет уменьшать  общую длину оружия, либо если он складывающийся (а как известно оружие со складывающимся прикладом не должно в сложенном состоянии стрелять) будет позволять вести стрельбу,  так же установка кронштейна наствольную коробку (чаще всего на ствольной коробке надо сверлить отверстия под болты или приваривать онный)  являются запрещенной модификацией и подпадают под статью. Туда кстати под статью сейчас попадают тактическая пистолетная рукоять на гладкоствол. Но при условии если она  изначально не шла при продаже данного образца.

Змінено користувачем Smmasterk
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За форумный трендыж про оружие не сажают. Сажают за то что сделал.

Добавьте в оружейной ветке большой дисклеймер - обсуждение свободно, а воплощение в жизнь "от трех до шести" :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Одессит сказал:

Технику безопасности и в этом смысле никто не отменял.

Крадіжка заборонена в принципі.

Якшо хтось краде, то це гарантовано незаконно.

А от зброя в принципі не заборонена.

І якшо хтось виготвляє зброю, то ніякий не факт шо воно незаконно.

В будь-якому випадку то його проблеми, а не мої.

Я не зобовязаний на нього доносити, а тим більше шо то в принципі ніякий не злочин, а лише свавілля правоохоронних органів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тут по верстатам гемору вистачає. нема чіткого закону по зброї. тому в цей ,,блуд,, вписуватися не варто. невідомо хто й для чого запитує а потім чешем макітру як з лайна вибратися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Roma сказал:

В будь-якому випадку то його проблеми, а не мої.

Ну наконец-то!
Вот и я стремлюсь к тому, чтобы ваши проблемы не стали проблемами форума. А заодно и моими...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Одессит сказал:

Вот и я стремлюсь к тому, чтобы ваши проблемы не стали проблемами форума. А заодно и моими...

Я таку позицію не підтрумую.

Можна здати очевидного злодія, бандита.

А здавати того хто не є злочинцем очевидним, шоб не було проблем у мене, так не можна.

От підійте хтось з органів і скаже, треба дати свідчення на сусіді, ніби він педофіл.

А як не даш, то ми знайдемо до чого придертись. І оформлено не за правилами, і за податки, і за пожежну безпеку, за шо придремось і посадимо.

Прогнешся раз, далі будуть тиснути як захочуть.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Roma сказал:

Я таку позицію не підтрумую.

Т.е. в желаете делать на форуме что заблагорассудится, а я, например, должен это разгребать (быть свидетелем и всё такое)?
Ну и, конечно: правила для лохов!
 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Одессит сказал:

Т.е. в желаете делать на форуме что заблагорассудится, а я, например, должен это разгребать (быть свидетелем и всё такое)?
Ну и, конечно: правила для лохов!
 

В народе ходят слухи, что в данной тематике свидетели долго по земле не ходят))  

Скрытый текст

 их туда закапывают:D:D

 

P.S. Это была шутка, извиняйте если обидел.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Одессит сказал:

Т.е. в желаете делать на форуме что заблагорассудится, а я, например, должен это разгребать (быть свидетелем и всё такое)?

Форум то писанина.

За таке не садять.

Навіть якшо я тут напишу, ніби вчора зарізав 10 поліціїв, не посадять.

Шоб посадили, повинні бути трупи, а не писанина.

А свідком чого?

Бачив як зарізав?

Ні не бачив.

Бачив писанину на форумі?

Та шось не паматаю. Не бачив. От ви поліцаї бачили, ви і будете свідками, а я не бачив.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Roma вы только что ни во что не верили (включая законы и вероятность их исполнения). А тут уже...
По-моему, вам чисто для поболтать...
Рекомендую прекратить бесполезный троллинг.

 

9 минут назад, Roma сказал:

Бачив писанину на форумі?

К тому же вы абсолютно не понимаете устройства сети Интернет и глубины хранения информации в ней.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, softm сказал:

 

Как скажешь ...  Когда просишь, в пятничной теме, может и сбыться :) 

Особенно в субботу :)
Просто интересно, сколько ещё абсолютно бесполезных слов сможет выдать @Roma

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Полицаи видя перспективного нарушителя придут к администрации как минимум требовать все его данные ,включая личную переписку если конечно данный  форум сохраняет бекапы.  При этом будут грозить как минимум блокированием интернет ресурса  .  Хотя скорее всего не придут а пришлют повестку прийти на допрос.

 

 

Данную проблему с этим явлением в виде "очумелых ручек на оружейную тему"  надо воспринимать не как  желание администрации чем то ограничить пользователей

 Данный вопрос должен рассматриваться  исключительно в русле "Борьба за выживание форума", ибо можно просрать все  из-за того, что кому то виделетели тупо прет похвастаться и он ничего не придумал другого как сделать это именно на данном ресурсе.

Я к примеру не хочу просрать такую БД информации,  замечательную барахолку из-за  какого то пользователя стремящегося выставить на всеобщее обозрение свое рукоблудство.

Хотите  заниматься оружием? Дуйте на тематические ресурсы . А хотя стоп, там же рукоблудов банят  без возможности амнистии)))

либо  есть один веселый ресурс, где  рукоблудов пропускают, но потом в последствии сливают их данные   в МВД, а там так замараетесь, что всю жизнь  отмыться не сможете. В лучшем случае из вас сделают дойную корову. В худшем отправят на зону, где  вы станете чей то женой.

 

 

И пусть каждый поставит себе вопрос, готов ли он принести в жертву данный ресурс , свою жизнь... ради того чтобы  потешить свое самолюбие?

И сделать это голосование открытым, чтобы было видно кто и за что голосовал. Тогда сразу будет понятно "ху из ху".

Змінено користувачем Smmasterk
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm а шо, у нас голосование закрытое? Я-то вижу. Но у меня и права модераторские.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Одессит сказал:

@softm а шо, у нас голосование закрытое? Я-то вижу. Но у меня и права модераторские.

Я к примеру не вижу кто голосовал, вижу лишь общее количество.  

Змінено користувачем Smmasterk
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

 

Здрасте. Тут давно пятничная тема :) 

 

Я за возможность видеть про голо-сувавших.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Желательно сразу со всеми личными данными)) Чтобы потом долго не искать когда за ними придут 

depositphotos_9977435-stock-photo-smiley

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Smmasterk написав:

Но если приклад будет уменьшать  общую длину оружия, либо если он складывающийся (а как известно оружие со складывающимся прикладом не должно в сложенном состоянии стрелять) будет позволять вести стрельбу,  так же установка кронштейна наствольную коробку (чаще всего на ствольной коробке надо сверлить отверстия под болты или приваривать онный)  являются запрещенной модификацией и подпадают под статью.

Блокується зброя яка при складеному прикладі має довжину меншу 800 мм. Якщо непомиляюсь. Тобто СВД це вже не стосується

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В принципе, абсолютно не важно, как распределились голоса.
Важно, что тема помогла определиться во многом, в том числе и с будущим (состоянием) раздела.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку