327 повідомлень у цій темі

2 години назад, semi написав:

масло свежое?

какое залито?

Масло нове и 20 таке саме як попереднє

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Модернізував трошечки електрику , добавив додатково кнопку стоп , і переставив вмикач помпи сож, доставив контрольну лампочку на вмикач сож от і з ним в мене виникла проблема лампочка світить в любому випадку незалежно чи помпа працює

20200131_201942.jpg

20200131_201913.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажіть а Вам зручно як висить ключ патрону?Бо то треба мати дуже довгу ліву руку:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, viksel написав:

Скажіть а Вам зручно як висить ключ патрону?Бо то треба мати дуже довгу ліву руку:D

Рука в мене не довга , але на рахунок ключа то особисто мені зручно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200524_200655.jpg

20200524_200703.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Масло на крищі ПБ , що можна наклеїти по контуру щоб герметизувати кришку ?

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В заводському варіанті була якась чорна штука , подібна на смолу , я думав про двосторонній чорний скоч , тільки не знаю як він реагує на масло ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замінив задній сальник на шпінделі , масло далі капає ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, vitalik сказал:

Замінив задній сальник на шпінделі , масло далі капає ?

Отверстие для слива масла проверяли, оно бывает забито

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Провіряв ,  чисте 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 24.05.2020 в 20:41, vitalik сказал:

Масло на крищі ПБ , що можна наклеїти по контуру щоб герметизувати кришку ?

 

 

 

я на всю кришку наклеїв  таку сіру шумо ізоляцію, здається 6мм, не знаю як вона називаеться ,але на масло їй пофіг, і не пропускає на зовні, і виконує свою функцію.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, semi написав:

я на всю кришку наклеїв  таку сіру шумо ізоляцію, здається 6мм, не знаю як вона називаеться ,але на масло їй пофіг, і не пропускає на зовні, і виконує свою функцію.

Може згадаєте шо за штука , або фото упаковки ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

зроблю фото самого матеріалу, більше всього ви його теж бачили, продають з автозапчастинами, він не дорогий в рулонах. іде без упаковки,ріжуть на метраж.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

загляньте в особисті повідомлення.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, vitalik сказал:

Провіряв ,  чисте 

Поверхность под сальник хорошая ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, semi написав:

загляньте в особисті повідомлення.

Дякую , бачив

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Міняю кольца ,пускае масло .Як зняти цю ручку .Дивлюсь вроді одна шпонка  , асходити не хоче .Тянуть сильніш  боязко .

DSCN6406.jpg

DSCN6408.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, жэня написав:

Міняю кольца ,пускае масло .Як зняти цю ручку .Дивлюсь вроді одна шпонка  , асходити не хоче .Тянуть сильніш  боязко .

DSCN6406.jpg

DSCN6408.jpg

я також не зняв ту ручку ,  якщо добєтесь результату то поділіться бо в мене також масло під нею  пускає 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Прихований текст

DSCN6413.jpg

  • Прихований текст

    Все  таки зняв.треба знімати  з валом . тому  що передня частина сидить на валу дужє тлотно .(опісля виприсував на пресі  цей вал . но прослабляти не став  і запресував назад рішив шо це так треба .) ВАЛ ФІКСУЕ ГУЖОН В СЕРЕДИНІ КОРОБКИ .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

БОЛТ ПІД ФІКСАТОР І ДВА БОЛТИ ЩО КРЕПЛЯТЬ ФЛЯНЕЦЬ БУДУ САДИТИ НА ГЕРМЕТИК  БО ВОНИ СКВОЗНІ А ЗНАЧИТЬ МАСЛО ПРОХОДИТЬ НА РУЖУ ЧЕРЕЗ НИХ .

DSCN6409.jpg

DSCN6410.jpg

DSCN6411.jpg

DSCN6412.jpg

DSCN6413.jpg

DSCN6415.jpg

DSCN6416.jpg

DSCN6417.jpg

DSCN6418.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий день! Питання до власників та фахівців по 16К20, прошу проконсультувати. Періодично токар на підприємстві жаліється, що зранку коли заступає на зміну (тільки зранку на протязі дня "ефект" не повторюється), при ввімкненні прискореної подачі супорт починає рухатися як по осі Х (вздовж) так і по осі У (поперек) станини. Рукоятка перемикача в принципі ціла, фіксація в положеннях є, Не дуже хочеться фартук знімати)))) І наголошую ефект тільки зранку на "холодному" верстаті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 09.10.2020 в 22:32, Жорик сказал:

Добрий день! Питання до власників та фахівців по 16К20, прошу проконсультувати. Періодично токар на підприємстві жаліється, що зранку коли заступає на зміну (тільки зранку на протязі дня "ефект" не повторюється), при ввімкненні прискореної подачі супорт починає рухатися як по осі Х (вздовж) так і по осі У (поперек) станини. Рукоятка перемикача в принципі ціла, фіксація в положеннях є, Не дуже хочеться фартук знімати)))) І наголошую ефект тільки зранку на "холодному" верстаті

 Цікава ситуація, скоріш за все проблема в самій кіниматиці, 100% потрібно розбирати і дивитись, фартук знімати не обовязково, його можна відкрутити від супорта трішки підняти і відвести в бік, зверніть увагу на два регулювальних гвинта, які знаходяться на фасадній стороні фартука, ними регулюється. та сама рукоятка яка відповідає за вкл. подач та ускор-ход.

Скоріш за все, там все послабилось і коли включається продольний хід, паралельно з ним і поперечний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за відповідь! Питання вже вирішили. Причина банальна: злили масло з емульсією (яка туди затікла, а масло більше як на половину витікло через нещільності)  прогнали цілька разів на солярці залили нову індустріалку і все ок. Звичайно треба, при зниженні об'ємів роботи, відновити герметичність.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрий вечір! Усунув протікання масла з під переднього шпиндельного підшипника. У пази півкілець поставив новий повсть, коли розбирав, там стояв повсть. Але при роботі, з під повсті, стало підтікати масло (на фото показав стрілкою), де то дивився або читав, що в ці пази не потрібно нічого ставити. Але при розбиранні там стояв, тому і я поставив. Може хто стикався і підкаже в чому причина?

20210611_164003.jpg

20210611_164802.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Валер там не должно ничего быть.если отверствие под слив не забито,то течи там не будет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку