sanlevdb

"Иж 49" Перші кроки, або з почином.

183 повідомлення у цій темі

Нове пристанище ‘дєдушки’

     Довгий час моніторив (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) на предмет сухого гаража з світлом. Основним критерієм була електрика, без неї нікуди. На початку пошуків, я проворонив гараж який був в 5 хвилинах ходьби від мене, який був би ідеальним. За ті гроші які за нього хотіли, розміщення більш ніж достатньо. Шукав довго, багато варіантів передивився. Одного разу вискочив гараж недалеко від мене, 20 хвилин їзди до нього було. 

    Взявши друга, в грудні місяці поїхав дивитись. Перше що здивувало коли я зустрів власника, це те що він вдягнув шапку навпаки, вийшов в шльопанцях зимою, коли був сніг і манера розмови. Через кожних 10 звучало слово наркомани, і т.д. Поки я оглядав гараж, друг пішов у розвідку. Хоча після 2 хвилин спілкування я зрозумів, що треба йти подальше від нього, ще не дійшовши до самого гаража. Там я робив вигляд що мені цікаво. Подивившись, я відмовився і ми направились назад до машини. По дорозі він ще вмовляв подумати. Сівши в машину він мені показав фотографії зроблені за 3 метра від гаража. Там була розпатрошена жіноча сумка, що мягко кажучи натякає за район в якому я зараз знаходжуся. І це все в 2-х хвилинах від сільпо на Толбухіна. Як тільки рушили, мені приходить смс-ка в телеграм що мені вступлять, буде скидка. Заблокувавши його, видалив діалог і поїхали дивитись інший варіант, який теж не підійшов для моїх цілей (гараж знаходився в середині типового дворика в старому районі Одеси).     

   Пошуки продовжувались, до моменти коли не вискочив гараж, який власне я зараз орендую. Оглянувши його в один з вечорів, вирішив зупинитись на ньому. Так і почався новий виток в подорожах іжака) Фотографії буду в різній послідовності, як було на самому початку буде в пості нижче. Коли заїжав в гараж, була пуста коробка з розеткою.

На (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) знайшов людей яким не потрібні серванти та шкафи минулого століття, які ще пару десятків років тому були елементами розкоші та гордощі. Особливо серванти, а тепер непотрібні нікому і годяться тільки для гаражних стєлажів. Жига з багажником забрала все це добро за дві ходки, попередньо розібравши і спустивши на двір з 5 поверху. Потім на вихідних маючи час, наводились порядки. Зробив потрібні полиці, потім купив лінійні світильники стало світліше. На момент написання посту, ще не дороблена полиця над робочим столом і не закріплений світильник над ним. І в пошуках покриття на підлогу, щоб пилюки було поменше. Лишнього барахла стало менше, і місця добавилось. Це останній пост про гараж, так як тема не про нього. Трохи послідовність не вірна, але суть була така) Класично фото кінці:

IMG_6592_800.jpgi.gif

IMG_6621_800.jpgi.gif

IMG_6622_800.jpgi.gif

IMG_6624_800.jpgi.gif

45519IMG_6650_800.jpgi.gif

IMG_6652_800.jpgi.gif

camphoto_959030623_2__800.jpgi.gif

562911615736141123939_800.jpgi.gif

1615736146854244_800.jpgi.gif

IMG_7593_800.jpgi.gif

IMG_7694_800.jpgi.gif

photo_2021_04_06_13_43_31_800.jpgi.gif

photo_2021_04_06_13_43_33_800.jpgi.gif

Далі буде вже про відновлення мотоцикла B|

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

‘Немає бази не біда, зробим її’

    Такі слова мені сказав мій товариш, коли побачив лапку заднього гальма і боковий упор. Сьогодні мова піде про них. Їхній стан залишав бажати кращого, розбиті втулки в різні сторони і забиті отвори під змазку. Ремонт був класичним, завтулити і розточити. Першим ділом оправкою випресували старі втулки. Далі зробили бази під встановлення і розточку отворів. На гальмівній лапкі, заварили отвір під тягу, який потім зробили і підігнали під діаметр тяги для мінімальних зазорів. Бронза БрАЖ9-4, те що лікар прописав. З натягом і локтайтом запресували туди і фінальна розточка. На лапкі гальма облагородили поверхню якою упирається в упор. Підганяти буду пальці які будуть в парі тертя з втулками. Далі піскоструй і оцинковка. Фото процесу і готового результату:

IMG_4931_800.jpgi.gif

IMG_4937_800.jpgi.gif

IMG_4938_800.jpgi.gif

IMG_4939_800.jpgi.gif

IMG_20210112_141142_800.jpgi.gif

IMG_20210112_142730_800.jpgi.gif

IMG_20210112_143424_800.jpgi.gif

IMG_20210112_173514_800.jpgi.gif

IMG_20210112_184052_800.jpgi.gif

IMG_20210113_154246_800.jpgi.gif

34380IMG_8068_800.jpgi.gif

IMG_8069_800.jpgi.gif

IMG_8071_800.jpgi.gif

IMG_8072_800.jpgi.gif

IMG_8441_800.jpgi.gif

IMG_8442_800.jpgi.gif

IMG_8444_800.jpgi.gif

IMG_8445_800.jpgi.gif

Далі буде B|

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

`Тяги для управління історією`

   Невеликий допис який буде стосуватися тяг для перемикання передач, і гальмування. Паралельно з реставрацією лапки заднього гальма, виготовлялись тяги. Використана нержавійка, а точніше шліфовані прутки які раніше використовувались в виготовленні штоків передньої вилки, запис #219751. Проте такої довжини як минулого разу не знайшлось в продавця, зыйшлись на тому що купив коробку прутків довжиною +-300 мм, взявши в руки сварку зробили потрібну довжину. Виготовили кондуктор для того щоб гнути їх, і на гарячу гнули, просверлили отвори під шплінти, нарізали різьбу. Фінальним етапом була поліровка. Чому такі прутки і нержавійка? Точний розмір під який можна точно розточити посадочні отвори, для мінімальних зазорів. А нержавійка для того щоб не ржавіло) Результат потуг, на фото:

IMG_8073_800.jpgi.gif

IMG_8074_800.jpgi.gif

IMG_8076_800.jpgi.gif

IMG_8078_800.jpgi.gif

 IMG_8077_800.jpgi.gif

32387IMG_8079_800.jpgi.gif

Далі будеB|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

“Основа колеса”

   Паралельно з виготовленням ободів проводились роботи з ступицями. Маючи в розпоряджені 6 шт. Всі вони були вимиті від старого гуталіна. Деякі були з підшипниками, пішли на розборку. Попередньо відмивши їх, влаштував ванну для видалення залишків мастила. Щоб не було жирним, якби на той час знав про той засіб для очистки плит, купив би його і не займався би цим великим пранням. Висушивши все, оцинковували по дві ступиці з попередьою піскоструйкою. Нажаль живих ступиць виявилось мало. Одна задня з прямими шпицями (від колясочника) і одна передня. В інших отвори під шпиці були потягнуті. А дві зандніх взагалі пішли в утіль, там отвори настільки були розтягнуті що деякі шпиці повиривали м'ясо звідти. Немає що там відновлювати. Після оцинковки буде покраска і зборка. Фото результату:

IMG_4723_800.jpgi.gif

IMG_4720_800.jpgi.gif

IMG_4856_800.jpgi.gif

IMG_4857_800.jpgi.gif

10196IMG_4859_800.jpgi.gif

IMG_4896_800.jpgi.gif

IMG_4897_800.jpgi.gif

IMG_4898_800.jpgi.gif

IMG_4899_800.jpgi.gif

IMG_4870_800.jpgi.gif

IMG_4871_800.jpgi.gif

IMG_4873_800.jpgi.gif

IMG_4922_800.jpgi.gif

IMG_4911_800.jpgi.gif

12599IMG_4957_800.jpgi.gif

IMG_4961_800.jpgi.gif

IMG_4965_800.jpgi.gif

Далі буде B|

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, sanlevdb сказал:

 

IMG_4899_800.jpgi.gif

 

 

 Почему брызги от сварки на детали не убрали ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович Я це вже побачив коли прийшов забирати їх з гальваніки. Коли було в фарбі то не було видно, а хлопці швидко працювали, відпісочили і покрили. На даний момент я з ними нічого не робив, можливо віддам та проточку щоб акуратно зняти і окультурити. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sanlevdb написав:

я з ними нічого не робив, можливо віддам та проточку щоб акуратно зняти і окультурити.

І не треба робити, зберегти як артефакт технології тих років.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
28 минут назад, sanlevdb сказал:

@Иванович Я це вже побачив коли прийшов забирати їх з гальваніки. Коли було в фарбі то не було видно, а хлопці швидко працювали, відпісочили і покрили. На даний момент я з ними нічого не робив, можливо віддам та проточку щоб акуратно зняти і окультурити. 

не нужно там ничего протачивать, они  легко убираются инструментом заточенным под стамеску и  легким  ударом молоточка по нему. Несмотря на  гальванику можно  это сделать и сейчас, ведь все равно   деталь  будет окрашиваться.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Куляста_Блискавка Так можна всі дефекти залишати, особливо на двигуні від литваxD

@Иванович Впринципі Ви праві, там прості каплі від сварки. Хоча їздило воно так з 54-го року, і не повідлітало) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Иванович сказал:

 Почему брызги от сварки на детали не убрали ?

Не аутентично!)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Красноармеец От і я про це, то задумка автора така) 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Красноармеец сказал:

Не аутентично!)))

 

2 часа назад, sanlevdb сказал:

@Красноармеец От і я про це, то задумка автора така) 

 Не ищите оправданий.  В задумку автора это косяк производства точно не входил  и уверен, что на всех остальных сварных деталях он имеется и лучше их устранить  сейчас а не после гальваники и покраски.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Иванович Головна задумка - вивести мій іжак на технічний рівень відновлення до якого мало хто доходить (впринципі по темі і видно). Так само і марафет навести, ніхто після покраски не буде робити доводок, все це має бути зроблено до покраски, як і попередня зборка) 

Змінено користувачем sanlevdb
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повага реставратору...Успіхів!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Dorognik Мені дуже далеко до реставраторів, як вони себе називають. Хоча з часом я майже зібрав все оригінальне (по крайній мірі зовні то точно). 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

''Як студент рефлектор фари відновлював''

   Одним з важливих факторів рівності коліс слугує кількість ям які вони зловили. І які б колеса, а точніше обода не були ями не жаліють нічого. А що потрібно для уникнення попадання в них? Правильно, гарне світло, хоча варіант з гарними дорогами більш важливіший. Останній залишимо відповідальним людям, а ми займемось останнім. Ключовим елементом в гарному освітленні грає якість рефлектора. Наскільки добре він може відбивати світло і направляти в потрібну сторону, не в очі зустрічних автомобілістів, а на саму дорогу. Гугл сказав що не так багато сміливців є які цим займаються, потім вияснилося що є серед них і не добросовісні. Приймаючи замовлення, пересилають тим хто займається і з націнкою перепродають. Також можна попасти на контори які роблять хімічну металізацію, яка не має таких експлуатаційних властивостей як те що робив я. В моєму випадку використана технологія – вакуумної металізації з іонізацією, з підложкою з лаком на керамічній основі. Вийшовши на контору яка займається відновленням покриття на рефлекторі обговорили деталі і він поїхав. Через чуть більше тижню часу посилка поверталась до мене. Розпакувавши був дуже здивований, вживу воно виглядало блискуче) Навіть фотографувати не зручно, тому що відблискує.

   Тепер хотілось би сказати за нюанси, які хотілось би сказати і дати пораду тим хто хоче відновити рефлектор на свій мотоцикл. Першим ділом це рихтовка, і затирка всіх місць які випирають. Поверхня рефлектора має бути ідеальної форми, глибокі царапини, ями від корозії і інші дефекти буде видно. Це фарба може приховати трохи, а тут навпаки, все дуже добре видно. В кузові можна зашпаклювати і затерти, а тут так не вийде, тільки ідеальна поверхня. Перед тим як відправляти віддав на гальваніку, мені відпісочили повністю і оцинкували. Такою я і відправив їм для покриття. На одному фото видно бугорок, який нажаль трохи видно.

   Сама тема в якій обговорювалось таку реставрацію

http://chipmaker.com.ua/index.php?/topic/15699-рефлектор-фари-49-го-іжа-відновлення/

   Фото до, середнього стану і фіналу даю: 

72066IMG_3549_800.jpgi.gif

IMG_3550_800.jpgi.gif

IMG_4126_800.jpgi.gif

IMG_4128_800.jpgi.gif

IMG_4130_800.jpgi.gif

IMG_4387_800.jpgi.gif

IMG_4388_800.jpgi.gif

IMG_4389_800.jpgi.gif

Далі буде B|

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Женя делал?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Красноармеец Навіть не знаю що сказати, то робилось в Харкові. Я зв'язувався з Андрійом, який прийняв замовлення і супроводив все. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

'Плоска шліфовка на горизонті'

   Невеликий допис який стосується зчеплення двигуна. Маючи запчастини від 2,5 двигунів назбирав диски зчеплення. З яких вибрав ті з яких можна щось зробити, все інше пішло в ящик з тим що вже не відновиш, а викинути жалко. Деякі диски були поржавівші, вони попали на піскоструйку і потім покриття хім. окс. яке де не де залишилось після шліфовки. Також шліфовані стакани які прижимають весь пакет зчеплення. Закріпили їх на 3-х точках втулки шліфовані в парі. На них вставнолена була деталь, і замагнічена. При зборкі виберу ті в яких товщини максимальні.

Задля уникнення проблем з компресією і врахуванням років циліндра, зробили шліфовку циліндра. Закріпили на паралельках, після перевірки перпендикулярності осі циліндра після розточки і хонінговки, результат був в 2 сотих максимально. Перекатавши індикатором по площині до якої прилягає циліндр, наміряли 8 соток яму, яка ніяким чином не дала б компресії. Після шліфанули на чисто, щоб забрати яму.

   З кришками сальника в правій половинці картера було трохи складніше. Все таки проста листова штамповка, яку можна погнути руками. Зробили базу з іншої сторони, насадивши на оправку, базуючись по підготовленій поверхні і посадкі під манжету проточили начисто. Одна кришка була крива на 0,8 мм, і витягувати гвинтами не хотілось. Тепер же при установці кришки з манжетою буде достатньо прокладки, трішки віктора реінса і затягнути з чуттям.

IMG_4852_800.jpgi.gif

IMG_4853_800.jpgi.gif

IMG_4854_800.jpgi.gif

IMG_4855_800.jpgi.gif

IMG_6430_800.jpgi.gif

IMG_6431_800.jpgi.gif

IMG_9976_800.jpgi.gif

IMG_9977_800.jpgi.gif

IMG_9976_800.jpgi.gif

IMG_0206_800.jpgi.gif

15463IMG_0207_800.jpgi.gif

Далі будеB|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чего верхнее ребро ломаным осталось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Красноармеец Чесно кажучи я за це подумав вже після хонінговки( 

Хотів заварити, але боявся щоб геометрія не пішла, хоча це як потрібно його нагріти щоб покрутило. Тай залишив вже так як є. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Красноармеец Чесно кажучи я за це подумав вже після хонінговки( 

Хотів заварити, але боявся щоб геометрія не пішла, хоча це як потрібно його нагріти щоб покрутило. Тай залишив вже так як є. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, sanlevdb сказал:

@Красноармеец 

хоча це як потрібно його нагріти щоб покрутило. 

Ещё не поздно. Варится хорошо. А учитывая что ни какой нагрузки шов нести не будит то переживать вообще не о чем. Главное, перед обработкой шва болгаркой напихать везде тряпок, на всякий.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Покупка імплантів

   Рано чи пізно виникає потреба у покупці ‘новодєлов’. Цей момент настає тоді коли доцільність виготовлення самостійно відсутня/ нові деталі прийнятної якості/ для виготовлення самому потрібні великі затрати або неможливо виготовити. Хоча з останнім я не зовсім згоден)

Було закуплено не так багато запчастин, а саме: комплект шпиць на кожне колесо, петля заднього крила з закльопками, прокладки двигуна, шпильки рами, демпфери заднього колеса, рем комплект крісла водія, циферблат спідометра з алюмінію, масло відбиваюча шайба, центральна підніжка (яку буду доробляти, рідні втулки ніякої якості), ручки руля, різинки підніжок, різинка заводної лапки і лапки перемикання передач, підшипники рульової колонки, болт бардачка і ключ під нього і на кінець натягувачі заднього колеса. По деяким позиціям хочу запинитись окремо.

   По центральній підніжці. Якість зварки непогана, наскільки відповідає оригіналу я не знаю, так як оригінальну ніколи в руках не тримав і не бачив вживу. Втулки на яких вона обертається перероблю, така якість мені не підходить взагалі. Про це буде окремий допис.

Підшипники в рульову колонку. Встановлювати кульові опорні підшипники я не хочу, враховуючи їхній ресурс і те що в цьому вузлі мають бути інший тип підшипників. Прийняв рішення прикупити роликові конічні. В продажі є різної якості підшипники, які відрізняються якістю виконання. Я зваживши всі за і проти, вирішив купити підшипники від мотоконічки. В них зовнішній діаметр має +0,05 мм від розміру, що забезпечить мені запресовку в рульову колонку і точну установку. Не оригінал, але набагато надійніше ніж в оригіналі. Що хочу відзначити це відношення до клієнта, мені дуже сподобалось. Була невелика затримка, за яку вибачались і через неї оплатили траспортні розходи. Рідкість в час наглих менеджерів, торгашів і інших неприємних особ, які щось продають. Рекомендую всім.

Можливо хтось скаже, що посадки в рульовій колонці не соосні і підшипники будуть косо стояти і не правильно працювати. А хто сказав що з ними я нічого робити не буду? Про це буде пізніше окремий допис.

   Чуть пізніше було докуплений хомут коробки акб, сигнал, сигнал (поки що буде такий), ведучу зірку колінвала, і зірку двигуна. Також прийшло феродо і тестоліт для демфера руля і не тільки. Про це буде окремий пост.

IMG_4350_800.jpgi.gif

IMG_4351_800.jpgi.gif

IMG_4352_800.jpgi.gif

IMG_4353_800.jpgi.gif

IMG_4740_800.jpgi.gif

IMG_4741_800.jpgi.gif

IMG_4742_800.jpgi.gif

IMG_6683_800.jpgi.gif

IMG_6684_800.jpgi.gif

IMG_0095_800.jpgi.gif

13710IMG_0162_800.jpgi.gif

99869IMG_0096_800.jpgi.gif

Далі буде B|

Змінено користувачем sanlevdb
Доповнив.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Old school

    Особливим шармом, на мою думку, наділена стара техніка років випуску так до 60-70-х. Після цього в більшості випадків дизайн втратив плавні лінії, він став не таким вирізним. Округлився, роздувся і втратив той політ фантазії. Правда так було не завжди, і є багато прикладів в сучасних апаратах. Взяти той самий мотоцикл Тріумф боневіль бобер, чи свіжий БМВ Р18, краса та і тільки. Мій 49-й відноситься до часу з зеленішою травою, чистішим повітрям і т.д. Хотілось якось доповнити такий образ. Моя душа давно лежала до шин з білим боком, або встановленних фліперів. Багато хто плутає ‘вайтвол’ і ‘фліпер’, називаючи різні речі одинаково.

    Одного разу, коли я був в гаражі, до мене заїхав товариш який з’являвся раніше в темі на апельсиновому 412 іжу. Маючи білий маркер, він навів надписи на різині з усіх сторін. При русі виглядало непогано, ніби гоночний автомобіль 40-х. Після цього захотілось вставновити фліпера, щоб взагалі було ‘на стилі’. Знайшов один магазин (буде №1) який торгує такими штуками і не тільки, замовив собі комлект з 4-х штук. На наступний день зі мною зв’язався інший магазин (буде №2), якому перенаправили моє замовлення і далі справу я мав з ними. Оплатив їм на карту, і став чекати відправки. Через хвилин 30 після оплати в додатку від всім відомої пошти висвітлилось повідомлення про створену накладну. Став чекати посилку, а діло було перед Трійцею. Посилка мала прийти в суботу, думав я забрати і з нею в гараж на примірку їх до обода. Проте як глянув в додатку що там окрім оплати пересилки потрібно оплатити вартість фліперів, які раніше були вже оплачені, почав звязувтись з магазином №2 який продав мені їх. Через деякий час, коли вийшли на зв'язок повідомили – мы не имеем доступа к данным, что-бы убрать наложенный платеж. І бортанули це на вівторок, щоб уже після свят. Я запропонував їм повернути мені на карту гроші і я забрав би їхню посилку. У відповідь – нічого. Дочекався я вівторка, вони не спішать дзвонити ні писати. Беру телефон в руки і давай дзвонити, гудки ідуть і ніхто не бере трубки. Почекав, повторив те саме, і ніхто не передзвонював. Думаю, так не піде, почав дзвонити в магазин №1. Там вже взяли трубку, пояснивши ситуацію мені відповіли що зв’яжуться з ними. Став я чекати, і тут чудо через 10 хвилин, з магазину №2 передзвонили і вибачались, просили картку приват банку. Через пів годинки дзвінок, на іншій стороні магазин №1, який пояснив мені – що я домовлявся з ними, і він до них не має відношення, і всі питання до них, побажали гарного дня і поклали телефон. Що це було я сказати точно не можу, хто кого хотів розвести чи просто помилка вже залишиться за ними. Гроші мені повернули+комісію нової пошти за пересил грошей, що мене задовольнило. Зразу оплатив всі послуги перевізника, відправив "малого" за посилкою. Розпакувавши їх і детально оглянувши, впринципі був задоволений якістю, скажем так якість відповідає ціні. Пару моментів я підправлю сам, в деяких місцях видно як грубо обрізаний облой. Проте загальна якість непогана, як вони себе поведуть під час їзди покаже час, я трохи читав форуми на яких люди не дуже хвалили їх. Не терпілось глянти як же будуть вони виглядати з новими ободами та резиною. В перший же вихідний поїхав в гараж, та приміряв. На кастомних ободах завдяки більшій боковій частині і профілю вони чітко прилягають, і сидять як влиті. Якщо порівнювати з оригінальними ободами, то різниця значна. Можливо по цій причині і виникали у людей проблеми з ними. Але виглядають просто бомбезно, вже не можу дочекатись коли він буде з ними їздити по верніх дорогах.

IMG_1341_800.jpgi.gif

IMG_1342_800.jpgi.gif

IMG_1343_800.jpgi.gif

50097IMG_1478_800.jpgi.gif

IMG_1479_800.jpgi.gif

Далі будеB|

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку