Parxom

67м20в в ЧПУ.

190 повідомлень у цій темі

@Parxom це ви на поуербелті брали? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как разобрать горизонтальный шпиндель?

 

IMG_20200427_191826.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Через люк з боку де шестерні приводу шпинделя не іде? якшо зняти заважає редуктор зажима інструмента то щоб зняти сам зажим потрібно відкрутити гайку швп, подати бабку вперед і зняти кришку під бабкою...

Змінено користувачем alex_Z
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Крышка там мертво приклеена. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вопрос. Смазка  направляючих будет отдельная. А коробка скоростей горизонтальный шпиндель родным насосом мазать нужно?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коробка і шпндель самі по собі змащються, а рідний насос вродіби тільки на направляющі подає масло, це якщо в орігінальному виконанні

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо система змазки така ж як у 6720 то масло подається на верхню кришку коробки, протоком змазує її і через отвір ллється на гвинт швп, в коробці немає масляної ванни...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да. Насос нужен для смазки коробки. 

Хочу заказать на ось Z шаговик с энкодером и тормозом. На 8.5N.m

Будет редукция 2/1.

Я так понял тормоз работает на размыкание. То есть подали на шаговик питание он стал на удержание и тормоз разомкнутся. Питание пропало и он стал на тормоз. Так?

 

И все же не покидает меня мысль позтавить ось зет на рельсы. 

Для нижнего кронштейна нужна будет только приставка 33мм на ширину рельс с каретками. И все станет хорошо. А гемора со смазкой станет меньше. + Рельсы защитить легче. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще потрібно постійно подавати масло на шестерні приводу горизонтального шпинделя і бажано на конічку Z.
Собі на Z взяв шаговий 20N.m з тормозом, його контроллер має вихід для управління  і вмикає реле яке вже подає 24в на тормоз після увімкнення утримання... ставити шд буду прямо на вал маховика на отвори кріплення тормозної муфти ...
Імпульсні пітатілі легко вирішують проблеми зі змазкою...
Пітатілі беріть китайські, наші часто течуть і не завжди працюють адекватно......

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У вас 6720?

А зачем такой мощный двигатель?

У вас зет на холостых метров 10 летать будет?

Для подъёма веса 5000N со скоростью 30мм/сек

Нужно 2.5Nm. 

Думаю 8.5 с головой. 

Может конечное что то не так посчитал.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да одеський 6720
Перечитавши багато форумів по переробці станків 6720 і 67к25 прийшов до висновку що шагові треба брати на 12Nm, купував на алі і різниця між 12Nm і 20Nm була доларів 15, тому і взяв всі три комплекти на 20Nm
Більше 5 метрів не планую щоб не було зривів масляної плівки і щоб станок не втік з гаража)
Тай шагові такого розміру нормально працюють до 1200 обертів що при прямому приводі на вал швп з кроком 5мм дасть 5-6 метрів...
 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я буду брать на 8.5 по расчетам их с головой хватает. Зачем платить больше. Вообще не вижу смысла быстрых перемещений на чугуне. Если бы на рельсах то да там можно по ганять. 

Не совсем понял куда будете шаговик тулить на ось зет. Фото можно?

А шпиндель родной будет? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шаговий буду ставити замість штурвала, кріплення вже зробив, фото тільки з понеділка зможу зробити...

Шпиндель рідний але з прямим приводом і проточною змазкою, горизонтальний шпиндель і коробку ставити не буду...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

То есть на конических шестернях родных?

А на прямой привод что ставить будете?

Для проточной смазки сальник будет?

Я сам думал прямоток. Мне тот горизонтальный как бы и не нужен. 

А так тише все работать будет и обороты можно повысить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да конічка на зет лишається, вже не раз бачив таку реалізацію і вроді все працює..
Знайшов мотор від вібратора для бетону на 1.3 квт 3000об/хв 72 в, частотником розжену до 10-12 тисяч і при редукції 1до3 отримаю на шпинделі 4 тис...
Сальнік в нижній кришці і шось типу перистальтичного насоса для відкачки масла...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Да я тоже наверное на конических поставлю ось зет. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex_Z написав:

Знайшов мотор від вібратора для бетону на 1.3 квт 3000об/хв 72 в, частотником розжену до 10-12 тисяч і при редукції 1до3 отримаю на шпинделі 4 тис...

Тобто до 200Гц? Тут народ в одній гілці говорив, що 100Гц - межа звичайних асинхронників, далі горять, а більшість згодилась, що 70Гц - нормальна межа. Ви вже таке пробували робити, чи маєте бажання? Якщо тільки бажання, то будь-ласка, зніміть відео про перший запуск з розгоном на 12К.

Змінено користувачем Гаврилів Василь
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю серву брать 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, alex_Z сказал:


Пітатілі беріть китайські, наші часто течуть і не завжди працюють адекватно......

 

Вы себе выбрали уже. Поделитесь инфой))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мы с вами дескусировали о питателях  уже)))

Почему система как у меня на токарном не подойдёт?

Пока насос качает Иде подача масла равномерная. В случае с фрезером на местах где есть отверстие для смазки есть выборка (каналы масляные) дабы их наполнить маслом усилия не нужно тем более в 35 бар. 

То зачем нужны импульсные питатели именно в моем случае. ? 

Если бы не было каналов и масло нужно продавить между 2 мя прешабренными поверхностями, то тут я согласен нужно продавить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Гаврилів Василь сказал:

Тобто до 200Гц? Тут народ в одній гілці говорив, що 100Гц - межа звичайних асинхронників, далі горять, а більшість згодилась, що 70Гц - нормальна межа. Ви вже таке пробували робити, чи маєте бажання? Якщо тільки бажання, то будь-ласка, зніміть відео про перший запуск з розгоном на 12К.

Проблема розгону звичайних асинхронних двигунів в тому що кратно частоті потрібно піднімати і напругу, тільки тоді на виході отримаємо такий же момент як і на нормальних обертах...
Тому двигуни розраховані на напругу 380в розігнати звичайним частотником і не можливо бо він не може навіть подвоїти напругу... але можна використати двигуни розраховані на низьку напругу наприклад від будівельних вібраторів...
Взяти до прикладу двигун від пили ЄПЧ3 https://ru.wikipedia.org/wiki/ЭПЧ-3  то звичайний низьковольтний асинхронник на яки подають завищену напругу і частоту
Тому для себе я і знайшов двигун який розрахований на 42/73в (трикутник/зірка)
 

 

1 час назад, Parxom сказал:

Вы себе выбрали уже. Поделитесь инфой))

Буду брати такі https://aliexpress.ru/item/32813323451.html?spm=a2g0o.cart.0.0.4e663c00czLCCs&mp=1
на відео дуже гарно видно фази зарядки і розрядки...

 

 

31 минуту назад, Parxom сказал:

Мы с вами дескусировали о питателях  уже)))

Почему система как у меня на токарном не подойдёт?

Пока насос качает Иде подача масла равномерная. В случае с фрезером на местах где есть отверстие для смазки есть выборка (каналы масляные) дабы их наполнить маслом усилия не нужно тем более в 35 бар. 

То зачем нужны импульсные питатели именно в моем случае. ? 

Если бы не было каналов и масло нужно продавить между 2 мя прешабренными поверхностями, то тут я согласен нужно продавить. 

Я для себе вирішив брати імпульсні з причин-
1 не потрібно налагоджувати систему, щоб не змінилось доза буде завжди однакова
2 подача масла під тиском вижене шлам з каналів і гайок
3 На роботі бачу два махо на яких стоїть імпульсна змазка і за 40 років навіть шабровка на направляйючих не змінилась
4 Станція високого тиску в мене вже є И-СЭ 2,5/0,5

До речі советскі станції досить не погано зроблені, мають датчик рівня і перепускний клапан

На своєму станку буду підводити масло до всіх опор і гайок швп..

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex_Z написав:

Проблема розгону звичайних асинхронних двигунів в тому що кратно частоті потрібно піднімати і напругу, тільки тоді на виході отримаємо такий же момент як і на нормальних обертах...

Проблему заявляли не в цьому, а саме в можливості самого мотора відводити тепло. Напевне, якби біда була тільки у напрузі, то крутили б все-одно просто для того, щоб отримати бажані обороти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Решил ставить импульсные питатели. 

Как я понимаю

Если ставить импульсные китайские питатели то для жидкого масла нужно 12-15 бар для их возведения.

То есть нам нужен любой насос который способен дать такое давление дабы накачать питатели и отключится. 

А после должно упасть давление до питателей и они сработают. или не обязательно это?

Можно контролировать по времени (вычислить какое время нужно для заправки питателей и выключать)

или контролировать по давлению. 

В правильном направлении мыслю?

Hfffcb336fe9348c2b1d1efc326ec0c03f.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вот такой наборчик присмотрел 

https://aliexpress.ru/item/4000038494113.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.5f543fa7lNGE5D&algo_pvid=21f3fd35-6482-41ec-9637-8d623a84e626&algo_expid=21f3fd35-6482-41ec-9637-8d623a84e626-6&btsid=0b0a01f815884165372048473ebe03&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

https://aliexpress.ru/item/4000332532868.html?spm=a2g0o.cart.0.0.658b3c00nkMg2y&mp=1

на мой станок выходит 192$

на ось х и у по 5 питателей швп тоже от питателей.

на зет 6 питателей. швп и шестерни трапеции отдельно постоянным поливанием масла от маленького насоса.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку