Вамак

Шукаю токаря - виготовити детальки

18 повідомлень у цій темі

Хто може зробити? Це деталі приспособи для зняття фаски з пластикової заготовки. Завдання таке: матеріал сталь, марка обговорюється, яка є у виконакця. Для валу взяти калібрований круг 12 мм, бо він буде вставлятися в корпусні підшипники. Все що червоним на малюнках: на валу 1 та в деталі 2 - це стандартна різьба М12, в деталі 2 вона не повна. Дуже важлива співосність деталі 2 та валу 1. Має бути ідеальна. Думаю, на сам кінець варто накрутити деталь на вал, затиснути його в патроні і трохи шліфанути поверхню деталі 2, якщо різьба витримає. Ще дуже важливо щоби деталіь 4 чітко ставала на дель 2. Вона притискає пластикові заготовки самим краєчком, 1 мм, а решта заготовки знімається різцем і він ходить 0,5 міліметра від деталі 4, тому вона не повинна ніяк відхилятись від осі, щобі її не зачепив різець, бо є проблема - самі пластикові заготовки можуть бути відрізані нерівно і не повинні якось перекошувати  деталь 4, коли вона їх притискає. Деталь 3  нічого особливого, потім буде допрацьована напильником та прикручена болтиками до деталі 2. Точність +/- 0,1 мм, якість поверхні як вийде. Пропозиції пишіть в приват.

Detali3D0_01.jpg

Detali3D0_02.jpg

Detali3D0_03.jpg

Detali3D04.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Схоже на втулки в стакан для телескопічної вилки. (на останньому фото)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, sanlevdb сказал:

Схоже на втулки в стакан для телескопічної вилки. (на останньому фото)

А можна посилання на такі втулки?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До Дядька Максима у Львові він зробить якісно ....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 часа назад, Вамак сказал:

Хто може зробити? Це деталі приспособи для зняття фаски з пластикової заготовки. Завдання таке: матеріал сталь, марка обговорюється, яка є у виконакця. Для валу взяти калібрований круг 12 мм, бо він буде вставлятися в корпусні підшипники. Все що червоним на малюнках: на валу 1 та в деталі 2 - це стандартна різьба М12, в деталі 2 вона не повна. Дуже важлива співосність деталі 2 та валу 1. Має бути ідеальна. Думаю, на сам кінець варто накрутити деталь на вал, затиснути його в патроні і трохи шліфанути поверхню деталі 2, якщо різьба витримає. Ще дуже важливо щоби деталіь 4 чітко ставала на дель 2. Вона притискає пластикові заготовки самим краєчком, 1 мм, а решта заготовки знімається різцем і він ходить 0,5 міліметра від деталі 4, тому вона не повинна ніяк відхилятись від осі, щобі її не зачепив різець, бо є проблема - самі пластикові заготовки можуть бути відрізані нерівно і не повинні якось перекошувати  деталь 4, коли вона їх притискає. Деталь 3  нічого особливого, потім буде допрацьована напильником та прикручена болтиками до деталі 2. Точність +/- 0,1 мм, якість поверхні як вийде. Пропозиції пишіть в приват.

Detali3D0_01.jpg

Detali3D0_02.jpg

Detali3D0_03.jpg

Detali3D04.JPG

Чем дольше смотрю,тем больше вижу,что к примеру сам вал(это грубо говоря шпиндель),нужно делать не с калиброванного прутка,а точить минимум из 20-25мм  кругляка,что бы в месте,где будет накручиваться оправка(деталь номер 2),был упор для этой оправки,а так же участок с цилиндрической посадкой,ну и конечно резьба должна быть нарезана соосно,в идеале резцом.Ну и с обратной стороны вала непонятно,как будет передаваться вращение на шпиндель,как минимум там тоже резьба нужна....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.08.2019 в 20:42, Славко сказал:

До Дядька Максима у Львові він зробить якісно ....

Дядько Максим на листи не відповідає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 16.08.2019 в 22:05, KOLIAN75 сказал:

Чем дольше смотрю,тем больше вижу,что к примеру сам вал(это грубо говоря шпиндель),нужно делать не с калиброванного прутка,а точить минимум из 20-25мм  кругляка,что бы в месте,где будет накручиваться оправка(деталь номер 2),был упор для этой оправки,а так же участок с цилиндрической посадкой,ну и конечно резьба должна быть нарезана соосно,в идеале резцом.Ну и с обратной стороны вала непонятно,как будет передаваться вращение на шпиндель,как минимум там тоже резьба нужна....

Завдання спрощується: можна робити нерозбірним. різьби не треба, просто окремо взяти вал і окремо насадку, приварити, та розточити насадку так щоби була співосність. Вал треба 15 мм по всій довжині. На вал будуть насаджуватись підшипники. Де саме, приблизно відомо, але не ще не точно, тому весь вал має бути 15мм. Оберти будуть передаватись від дрелі через міні-кардан, для цього в на кінці валу треба просверлити перпендикулярно наскрізний отвір 5 мм. Перехідні поверхні не обробляти, фаски або притуплені кромки не робити.

Вал цілий.JPG

Змінено користувачем Вамак
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Вамак сказал:

Завдання спрощується: можна робити нерозбірним. різьби не треба, просто окремо взяти вал і окремо насадку, приварити, та розточити насадку так щоби була співосність. Вал треба 15 мм по всій довжині. На вал будуть насаджуватись підшипники. Де саме, приблизно відомо, але не ще не точно, тому весь вал має бути 15мм. Оберти будуть передаватись від дрелі через міні-кардан, для цього в на кінці валу треба просверлити перпендикулярно наскрізний отвір 5 мм. Перехідні поверхні не обробляти, фаски або притуплені кромки не робити.

С расположение подшипников,и соответственно с местами посадочных на валу,лучше определиться сразу-проще в изготовлении,и не нужно при сборке/разборке гнать подшипник по сплошной посадке через весь вал.Так же все равно должна же быть резьба-что бы фиксировать заготовку на оправке,верно?Это в качестве советов,я бы взялся делать,но в ближайшие две недели времени нет у меня свободного.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Вамак написав:

Завдання спрощується: можна робити нерозбірним. різьби не треба, просто окремо взяти вал і окремо насадку, приварити, та розточити насадку так щоби була співосність. Вал треба 15 мм по всій довжині. На вал будуть насаджуватись підшипники. Де саме, приблизно відомо, але не ще не точно, тому весь вал має бути 15мм. Оберти будуть передаватись від дрелі через міні-кардан, для цього в на кінці валу треба просверлити перпендикулярно наскрізний отвір 5 мм. Перехідні поверхні не обробляти, фаски або притуплені кромки не робити.

Ви б намалювали креслення з чіткими вимогами, а то знов хтось нахаляву день потратить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, KOLIAN75 сказал:

С расположение подшипников,и соответственно с местами посадочных на валу,лучше определиться сразу-проще в изготовлении,и не нужно при сборке/разборке гнать подшипник по сплошной посадке через весь вал.Так же все равно должна же быть резьба-что бы фиксировать заготовку на оправке,верно?Это в качестве советов,я бы взялся делать,но в ближайшие две недели времени нет у меня свободного.

Щоби знати де встануть підшипники, треба спочатку знати реальні розміри корпусів підшипників, які вдастья купити, а потім ще зробити механізм ковзання різця по направляючих, так щоби його руху не заважали корпуси, підшипників, при чому цей механізм буде складний з можливістю заміни цієї деталі на іншу під іншу заготовку і з можливістю зміни положенні різця... короче кажучи спочатку має буде оця деталь, а вже потім від неї відштовхуватись  будувати навколо неї все решта. Заготовка має фіксуватись за рахунок того, що її притискає деталь 4 до зубців деталі 3. Я ще не знаю на скільки міцно буде тримати заготовку, тому цей вал робиться першим, а потім перевіримо і побачимо чи варто продовжувати експеримент і робити все решта

Заготовка.JPG

Змінено користувачем Вамак
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, clio сказал:

Ви б намалювали креслення з чіткими вимогами, а то знов хтось нахаляву день потратить

Всі попередні креслення, які я вам надавав, є такі, про що остаточно і домовились. Вимога була: вал 15 мм по всій довжині. Так є і на кресленнях. В усній розмові ви пропонували робити по-іншому, це обговорювалось, але мені не підійшло і ми домовились робити вал 15мм по всій довжині, так є на кресленнях. Нема що перемальовувати. Я так і не зрозумів чому ви вирішили робити по-своєму і чому не можливо робити так, як мені треба, тобто вал 15мм по всій довжині.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Вамак написав:

Всі попередні креслення, які я вам надавав, є такі, про що остаточно і домовились. Вимога була: вал 15 мм по всій довжині. Так є і на кресленнях. В усній розмові ви пропонували робити по-іншому, це обговорювалось, але мені не підійшло і ми домовились робити вал 15мм по всій довжині, так є на кресленнях. Нема що перемальовувати. Я так і не зрозумів чому ви вирішили робити по-своєму і чому не можливо робити так, як мені треба, тобто вал 15мм по всій довжині.

Та все можливо. Ми ж домовились де мають стояти підшипники, ви сказали як по кресленню. Зробив прослаблення між ними щоб вам же було простіше, щоб не гратись з наждачкою

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, clio сказал:

Та все можливо. Ми ж домовились де мають стояти підшипники, ви сказали як по кресленню. Зробив прослаблення між ними щоб вам же було простіше, щоб не гратись з наждачкою

Ми домовились, що вал буде 15 мм і я сам його доведу до потрібного діаметру наждачкою. Ви питали, де будуть підшипники, я відповів що десь там, як на малюнку. Був наданий просто малюнок на якому просто без розмірів були намальовані підшипники на валу. Ключове слово "десь там"! Як з цього можна було зробити якісь серьойзні висновки і взагалі де ви взяли розміри посадочних місць і відстані між ними, бо в мене самого такої інформації нема. Це повна самодіяльність! Скажіть мені хоча би зараз, які ви там зробили відступи від насадки і від кінця валу і яка ширина посадочних місць під підшипники і відстань між ними, я собі на моделі намалюю і подумаю чи підійде мені це, чи ні.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Вамак написав:

Дядько Максим на листи не відповідає

 

 

Мабуть заївся вже :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

сложная конструкция для фасок - вот проще можно крепить и быстрее 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 25.08.2019 в 09:25, mikhail80 сказал:

сложная конструкция для фасок - вот проще можно крепить и быстрее 

 

Дуже цікаво! Як раз мій випадок

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не розумію у чому проблема.Якщо треба,стаю та виготовляю цю приспособу.Небачу нічого складного.Якщо Вас цікавить можу виготовити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Вамак сказал:

Дуже цікаво! Як раз мій випадок

 

ИМХО чем что то конструировать целесообразней было бы найти передню бабку от токарного станка ТВ16 (оринтир 2000грн)

Иметь полноценный шпиндель на нормальных подшипниках. 

Далее выточить подобную обратную цангу, с посадкой на шпиндель вместо токарного патрона, либо в шпиндеь с посадкой КМ3, либо цилиндр что бы зажимать в токарный патрон и всех делов.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку