woodshop

Укусила дикая мышь, что делать?

149 повідомлень у цій темі

, Stebium1 написав:

Простите но поскольку я агроном, то мыши это оди из моихнепосредственных объектов внимания, поскольку являются вредителями как полей так и запасов ;) 

И без зоологии агроном ни как, настолько ни как, что пришлось ещё и биохимфак окончить.

Стосовно того, що на вашу думку миші завжди ховаються. Миша польова (вона ж миша-аграрій, коричнева спинка з чорною смугою) відрізняється від миші домашньої саме тим, що не боїться перебувати на відкритому просторі в світлу пору доби, і має суттєво менший рефлекс з приводу завчасної втечі, порівняно з мишою домашньою.

ПиСи. Був свідком того, як затиснута в кут миша вкусила за палець. При чому сказу не було, адже вкушена людина ніяк не лікувалася, і все було гаразд.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Vip написав:

Жуть на сон грядущий...

И автора давно не слышно было...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, newengine сказал:

Не только бешенство изменяет поведение зверей

Очень много что меняет, но мы говорим о том что каксается нашей жизни тут к месту слова Рудольфа Сикорски (Экселенц)

Нам разрешается прослыть невеждами, мистиками, суеверными дураками. Нам одного не простят: если мы недооценили опасность. И если в нашем доме вдруг завоняло серой, […] мы обязаны предположить, что где-то рядом объявился чёрт с рогами, и принять соответствующие меры, вплоть до организации производства святой воды в промышленных масштабах.
 — Жук в муравейнике

3 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Був свідком того, як затиснута в кут миша вкусила за палець. При чому сказу не було, адже вкушена людина ніяк не лікувалася, і все було гаразд.

Спрошу ещё раз хотите рискнуть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

 

 — Жук в муравейнике

Це ж АБС? Найближчим часом збирався читати

Змінено користувачем Володимир Фещук
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

Це ж АБС?

Так точно!

Уже подзабылось, но перед жуком нужно прочитать Трудно быть Богом, потом Обитаемый остров и ещё что то не припомню, тогда ляжет как надо, они  перекликаются.

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, Sserge сказал:

И автора давно не слышно было...

 

я уже всё сказал по этой теме на второй странице.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

 

Спрошу ещё раз хотите рискнуть?

Пояснюю. Я вже пояснював свою думку з цього приводу двічі в цій темі (думав цього мусило вистачити) - обов'язково звертатися до лікаря! Без варіантів.

І не розумію, де ви побачили в моїх словах натяки на пробаганду необгрунтованого відчуття безпеки. Я лише уточнюю нюанси. Наприклад, як той, що напад миші може бути спровокований не лише сказом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Володимир Фещук сказал:

Я лише уточнюю нюанси. Наприклад, як той, що напад миші може бути спровокований не лише сказом.

Владимир, я попробую пояснить свою мысль.

У наших людей есть две болезни,

Одна это х-ня, с ней нечего идти к врачу.

Вторя 3.14ец, с ней уже не нужно идти, он не лечится.

Так вот дай нам лозейку, а Вы её и даёте, ни кто к врачу не пойдёт.

Чем это чревато я и пытаюсь донести... и заострить внимание - укус, бежим к врачам.

6 минут назад, woodshop сказал:

я уже всё

Да, это просто так сообчество, интересуется вашим дражайшим здоровьем :)

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Так точно!

Уже подзабылось, но перед жуком нужно прочитать Трудно быть Богом, потом Обитаемый остров и ещё что то не припомню, тогда ляжет как надо, они  перекликаются.

Трудно быть богом читаю на даний момент. Спочатку читав пікнік на узбіччі, потім за тисячу років до кінця світу ", здається так. Дякую за пораду, так і вчиню. Якщо згадаєте "и ещё что то не припомню" - дайте знати, буду вдячний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Владимир, я попробую пояснить свою мысль.

У наших людей есть две болезни,

Одна это х-ня, с ней нечего идти к врачу.

Вторя 3.14ец, с ней уже не нужно идти, он не лечится.

Так вот дай нам лозейку, а Вы её и даёте, ни кто к врачу не пойдёт.

Чем это чревато я и пытаюсь донести... и заострить внимание - укус, бежим к врачам.

Да, это просто так сообчество, интересуется вашим дражайшим здоровьем :)

 

Методи "донесення інформації та її доцільності до суспільства та окремих індивідів" часто передбачають не абсолютно точність чи конструктивність інформації. Розумію. Погоджуюсь. Більше лізти не буду.

Але пам'ятайте, що все не зовсім так, як ви стверджували. Адже ви не шукаєте прогалин, і здатні увібрати вірну інформацію ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Володимир Фещук сказал:

що все не зовсім так, як ви стверджували

Совершенно верно, я согласен прослыть придурком, но спасти человека.

Я преднамеренно утрирую и сгущаю краски.

Слишком многих уже нет рядом.

12 минуты назад, Володимир Фещук сказал:

дайте знати,

Читаете бумагу или эллектрон?

Если эллектрон то много чем могу поделится уже скачанным.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Stebium1 доречі, я читав про зв'язок між сюжетами та появою персонажів в кількох оповіданнях в масштабах однієї серії в АБС. Взагалі мабуть було б вірно читати абсолютно все відповідно до хронології. Але я не настільки ярий фанат художньої літератури (чесно зізнаюся), і я не маю стільки часу для читання "в паперовому вигляді", тому вагому частину споживаю в вигляді аудіокниг. А в такому вигляді є не всі твори. І ще, зізнаюся, мені приємніше читати/слухати українською. Хоча російську я знаю добре (майже всі книги, прочитані мною, були російською, і навіть майже всі написані мною вірші, і трішки прози). Це не дурний принцип. Нехай ніхто не сприймає як образу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

Совершенно верно, я согласен прослыть придурком, но спасти человека.

Я преднамеренно утрирую и сгущаю краски.

Слишком многих уже нет рядом.

Читаете бумагу или эллектрон?

Если эллектрон то много чем могу поделится уже скачанным.

Отже ми одне-одного вірно зрозуміли зрештою. Це добре.

 

Наразі майже весь час, який можу приділити читанню безпосередньо - займає технічна, або наукова література. Але, буду вдячний за такий собі список рекомендацій. Це було б доречно.

 

Доречі, офтоп в квадраті. Читав Енеїду Котляревського. Пошкодував, що витратив час. А в інший період часу читав поспіль "Машину часу" (дочитав) і "Божественну комедію"(ще не дочитав). В обох книгах помітив дещо спільне, що мені не сподобалося. Ексцентричність. Якщо ви розумієте, що я маю на увазі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я обычно заливаю перекись водорода типа обеззараживаю

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, woodshop сказал:

 

я уже всё сказал по этой теме на второй странице.

Мда..... неподфартило. Ну ничего год быстро пройдет.  И какой из всего этого сделаем вывод?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Captain_Nemo написав:

И какой из всего этого сделаем вывод?

Мишей брати лише в цупких крагах :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продолжим тему... А если крыса будет.. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, OPTON сказал:

я обычно заливаю перекись водорода типа обеззараживаю

Кстати сказать, при укусах животными стандартом процедуры обеззараживания предписанно натереть рану хозяйственным мылом. Мыло чуть смачивают и им трут рану и вокруг неё, дают экспозицию примерно пять минут и только потом смывают.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Captain_Nemo написав:

И какой из всего этого сделаем вывод?

Дикая неблагодарность от дикой мыши.

"Благими намерениями..."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я вот только не пойму что на свете изменилось.
Был пацаном. Мыши кусали, суслики кусали, пару раз тарантул укусил, сколько раз шершень жалил даж не вспомню, раз змея укусила не сильно ядовитая. И никто даже думал что по этому поводу нужно кудато обращаться. Любимым развлечением было изловить дворового кота и банку консервную привязать, в порывах восторга котейко успевал издряпать и искусать пару пацанов как минимум. И никто никуда не обращался, даже в голову не приходило что куда то нужно обращаться.
Что в мире изменилось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Интернет появился)))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 20.08.2019 в 22:52, woodshop сказал:

У меня около до 10 кошек и котов, точно не помню количество, суть в чем, сейчас загонял стадо домой, одна на заборе держала в пасти мышь, я дурачек попробовал с пасти освободить мышь и она (мышь) меня кусанула, одним (верхним скорее всего) зубом до крови, рану тут же промыл, обработал йодом. Стоит ли нагонять панику и мчаться завтра в больничку по поводу бешенства/чумы и т.п.? Полагаю, если бы мыши вокруг были бы зараженные, то кошки наши не доживали бы до 10-12 лет. Но кто его знает? Что реально предпринять? Стоит завтра с утра в больничку мчаться? Живу в селе возле леса.

я в офигении... это ж как нужно себя любить.. сорри. с такой осторожностью Вам лучше из дому не выходить..там по ходу куча людей с вич сифилисом и прочей лабудой.. костюм озк просто необходимая вещь в хозяйстве...да- и из хаты не выходить. но это просто мое мнение

Змінено користувачем boka
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години назад, Henek написав:

Я вот только не пойму что на свете изменилось.
Был пацаном. Мыши кусали, суслики кусали, пару раз тарантул укусил, сколько раз шершень жалил даж не вспомню, раз змея укусила не сильно ядовитая. И никто даже думал что по этому поводу нужно кудато обращаться. Любимым развлечением было изловить дворового кота и банку консервную привязать, в порывах восторга котейко успевал издряпать и искусать пару пацанов как минимум. И никто никуда не обращался, даже в голову не приходило что куда то нужно обращаться.
Что в мире изменилось?

Практично теж саме)...ніхто нікуди не звертався,заживало як на собаці.Але це наше покоління...

Нещодавно мій менший син проколов ногу,ще й двічі...не знаю що зі мною сталося....але повіз у лікарню колоти імуноглобулін від правцю.

Отаке.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, boka сказал:

я в офигении... это ж как нужно себя любить.. сорри. с такой осторожностью Вам лучше из дому не выходить..там по ходу куча людей с вич сифилисом и прочей лабудой.. костюм озк просто необходимая вещь в хозяйстве...да- и из хаты не выходить. но это просто мое мнение

Вы много ЗНАЛИ погибших по дури людей?Которые надеялись шо само пройдет?Я достаточно.В детстве тоже как все получал от природы и от случайностей.Шрамы везде.А минимальная осторожность-это не трусость и это не сложно сейчас.

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин назад, Henek написав:

Я вот только не пойму что на свете изменилось.
Был пацаном. Мыши кусали, суслики кусали, пару раз тарантул укусил, сколько раз шершень жалил даж не вспомню, раз змея укусила не сильно ядовитая. И никто даже думал что по этому поводу нужно кудато обращаться. Любимым развлечением было изловить дворового кота и банку консервную привязать, в порывах восторга котейко успевал издряпать и искусать пару пацанов как минимум. И никто никуда не обращался, даже в голову не приходило что куда то нужно обращаться.
Что в мире изменилось?

Типове упередження виживання - "Логічна хиба концентрації на людях або речах, які «вижили» в певному процесі, та, відповідно, нехтування тими, які не «вижили», через відсутність про них достатньої інформації" https://uk.wikipedia.org/wiki/Упередження_виживання

Змінено користувачем Andergrin
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку