Саша

Реновація 6720 ВФ2, 1988 року.

652 повідомлення у цій темі

управління сервоприводу як робили через яку плату

, Саша написав:

 

Так, два шківи.  Штатний двигун постійного струму був на 850 Ватт.

і в мене 2 шківи а от двигун 1,1 квт. а в паспорті взагалі 0,55 квт. я так розумію що ставили просто що було. І трансформатор в мене стоїть зовсім не такий як у вас

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а управління серводвигуном робили через яку плату

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

а управління серводвигуном робили через яку плату

 

То не я робив, не можу відповісти докладно. Я так зрозумів, що через генератор імпульсів.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

яку відчуття в роботі після зміни приводу. Навантажувати стола пробували.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, prdesna написав:

яку відчуття в роботі після зміни приводу. Навантажувати стола пробували.

 

Покі не мав випробувань в роботі, бо займаюся інкорпорацією частотного перетворювача в схему верстату.

 

Але щойно знайшов відео з орігінальною системою керуваня:

 

 

 

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

цікава система але як я розумію цеодна із систем які стояли на даних станках

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блін досить цікаво! вперше побачив цю систему робочу на цих станках навіть і недумав, з орігінальною робочою системою станок якось більш бодро виглядає!:D Практично ЧПУ тільки в СССР виконанні, а то тут всі противники відновлювати рідну систему, атут глядиш мужик все таки відновив  і головне працьє молодець:D

а от ще відьіо де мужик запустив його в автоматичному так би мовити чпу режимі. Досить таки цікаво, це случаєм не наш форумчанин? не кожен візьметься ремонтувати цю систему! а голова башковита таки молодець роспект!:o

 

Змінено користувачем Frezchik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

у мене в знайомого 67к25 прибалтійський у нього стоїть система управління люмо 61 (наче так) так вона в нього працює тільки він її використовує в поані кнопку нажав і вона поїхала, скажем так в простому варіанті. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вражає! Вперше бачу робочу систему К524, в нас на фірмі працює такий станок, рідну систему так і не запустили, поставили китайську DRO.

Саша, невже задумався про позиційний чпк?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, prdesna сказал:

у мене в знайомого 67к25 прибалтійський у нього стоїть система управління люмо 61 (наче так) так вона в нього працює тільки він її використовує в поані кнопку нажав і вона поїхала, скажем так в простому варіанті. 

На моём 67к25 стоит система  HEIDENHAIN с телевизором. Тоже хочу запустить. Второй 67к25с ручным управлением, переделан под болгарские привода.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

О!!!Вот оно! Спасибо за идею Саша...Буду мудрить. Я себе голову сломал как сделать этот кран "опускательным".

Змінено користувачем Dorognik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 години назад, Dimon написав:

 

Саша, невже задумався про позиційний чпк?

 

До ЧПК мені ще далекувато. Хоча перспектива фрезерувати прямі і криві лінії приваблює.

 

А якщо мова іде про прямокутну ЧПК (К524) то ії я відновити не взявся би, немаю такої можливості.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

23 січня отрима з КНР цифрову індикацію. 

Попередньо я завів розмову з двома постачальниками, але один запропонував зробити індивідуальні розміри для мене. Ціна від того не мінялася. Я погодився.

ПЦІ з новим дісплеєм, типу рідкокристалічного але я не впевнений що це правильне означення. 

ПЦІ така, лиш на три вісі:

 

 

Після виготовлення лінійок за моїми розмірами продавець вислав курьєрскою поштою DHL. Прийшло за три дні.

 

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Когда ставить будете? Мне такая же пришла, 5мкм. Поставил уже горизонтальную и вертикалку. С бабкой пока думаю, там все просто, но мешает труба пульта?. Гемор был с вертикальной: доступа почти нет, пришлось поизвращаться, хорошо было сверло удлиненное и метчик длинный с удлинителем. 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З понеділка почну. З самого початку на верстаті стояли оптичні лінійкі і відтоді лишилися кронштейни для них.

Але вісь Х думаю переносити в долину, під вертикальний стіл. Але там підкапує мастило, з горизонтальних направляйок супорту зкапує.

З метою захисту від мастила думаю застосувати дюралеві захісні кутникі з комплекту ПЦІ.

Навіть не знаю скількі доведеться витратити часу на монтаж лінійок..., бо вперше таке доведеться робити.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Очі бояться, руки роблять! Нічого там дуже складного нема. В мене рідного УЦІ не було, і теж стало непогано. Закінчу, зроблю світлини. І Ви покажіть як вийшло. Цікаво.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добре. Я теж так міркую, що в кінці кінців встановлю ті лінійкі. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Теж горизонтальну поставив під стіл, ще й доступ для роботі з кінцевиками є. Дістанси закріпив на направляйці кулачків кіцевіків (там є база), а сама лінійка на дюралевих проставках трохи нижще. Датчик стоїть нерухомо  теж через дістанси і проставку. Але там в мене сухо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В суботу, 25 січня я "вписав" частотний перетворювач в електросхему верстату. Тепер запуск і стоп шпінделя спрацьовують від штатних кнопок пульта. Регулювання обертів також з пульта.

Сьогодні пробував фрезерувати. Мушу визнати верстат став зручніше. Шпіндель розганяється і зупиняється плавно. Наявність стабільних подач і прискореного ходу теж тішить не яби як. Серва працює безшумно.

Все ж такі прискорений хід дуже зручна річ, не треба чекати покі стіл доповзе куди треба.

Частотник дешевий з алі, але мої потреби задовільняє повністю.

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Это ЧП на шпинделе? А то сперва не понял. 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

А по скоростям что вышло(мин. и на ускоренной)? И какая частота мин. и на ускоренной(я больше 80Гц. не даю, мотор старинский)? И какой движок(обороты)?

 

На подачах в мене сервопривід. Мінімальна швидкість 1 мм., за 30 сек.  Прискорена пропорційно прив'язана до вибраної повільної швидкості.

А частотник підключено до головного двигуна, того що обертає шпіндель. Двигун асінхронний, але шильда затерта, точних відомостей про нього не маю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У Вас диапазон регулировки на подачах должен быть почти как на штатной системе? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

У Вас диапазон регулировки на подачах должен быть почти как на штатной системе? 

 

Так, приблизно так воно і є. В мене ремінна передача. Раніше фактичне співвідношення було 2,7 до 1. Тобто 2,7 оберта малого шківа дорівнювало 1 оберту великого шківа.

Але для серви довелося виточити новий шків. І співвідношення я зкоректував до 3 до 1.

Серва на повільних має діапазон 0-450 об/хв. Отже на великій шків передається 0-150 об/хв.

 

IMG_3120_thumb.jpg IMG_3121_thumb.jpg

Змінено користувачем Саша
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Нормально.  А макс. обороты сервы до 3000?

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, ig3757 написав:

Нормально.  А макс. обороты сервы до 3000?

 

Так, максимальні в неї 3000 об/хв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку