vitalik

Ленточна пила по металу - загальні питання

44 повідомлення у цій темі

Без обид, но тема "ниачем". Вся информация которую вы тут спрашиваете - лежит на поверхности интернета. Получить ответы на все эти вопросы можно хоть не много вникнув в тему и потратив 20 - 30 минут.

Где то вы сбрасывали видео и написали что пила классная но наверное сложная в исполнении. Так вот, все пилы работают по одному и тому же принципу, они все требуют много времени на постройку. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Бачив у дядька Інтернету бюджетний варіант лєнточки... Як колеса використані автомобільні маховики посажені на автоступиці з підшипниками і осями(все можна знайти на металоломі). Як привід, замість редуктора використовується пара - вінець маховика і шестерня бендікса стартера. Потім шківи і мотор. Досить легко підібрати необхідні оберти. Все інше - станина, направляючі і т.д по стандартних схемах. Віідео було на Ютубі у якогось буржуйського дядька.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знайшов на прийомці 2 маховики  , діамер 250 , від них буду відштовхуватись , на рахунок полотна  мабудь що зупинюсь на 20 .  Порадьте ще виробника або продавця полотна ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200401_202947.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, vitalik сказал:

Знайшов на прийомці 2 маховики  , діамер 250 , від них буду відштовхуватись , на рахунок полотна  мабудь що зупинюсь на 20 .  Порадьте ще виробника або продавця полотна ?

Мы берем полотна в г. Белая Церковь, фирма Интер-Плюс (0673411456). Сами полотна биметаллические, кобальтовые, ходят довольно долго. Трубу 40х40х2 в пределах 800-1000 резов хватает, дальше просто менее точно и дольше. Там кроме длины, нужно еще шаг зуба указывать (зависит от того, что предпочтительнее собираетесь резать). Мы режем в основном профильную трубу - там 12/14 (количество зубьев на дюйм, переменный шаг). Для болванок вроде бы покрупнее идет. Таблицу загуглите. Последний раз (перед новым годом) лента 2360ъ19 мм выходила  415 грн. Там же в Белой Церкви и сож типа унизора можна взять, для ленты более дорогой и не надо.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

владимир-металл дуже дякую за відповідь

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20200402_221556.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 щоб звязати ліву і праву секцію із колесами хотів використати профільну трубу 80*80 із стінкою 5мм , але такої не можу знайти (в наявності є тільки товщина стінки 3 мм)  , якщо замінити на швелер № 8  ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

думаю з швелером буде добре .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Переглядав в інтернеті пили заводського виконання і трохи запутався , а саме не можу оприділити оптимальну швидкість подачі полотна  ,у різних виробників вказана різна швидкість. Взагальному від 35 до 90 м/хв . Думав залишитись по середині , приблизно на 60 м/хв . ? 

Друге питання по ел. двигуну , планую ставити 3-фазний щось в межах 1 кв. , по обертах 1500 , чи краще низькооборотний наприклад на 950 об. ?

Змінено користувачем vitalik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на моі пилці три швидкості середня 45м с думаю вам також варто зробити не меньше двох швидкостей . на рахунок двигуна то все залежить від передаточного числа редуктора.

 

Цитата

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

є можливість взяти редуктор 1:10 , якщо поставлю двигун на 950 об.  то получиться 95 об.хв .  При діаметрі коліс в 250мм за один оборот вони роблять приблизно 0,8 м , Тоді получається  95об. * 0,8м = 76 м/хв  , виправте мене якщо я помилився в своїх примітивних розрахунках , і чи 76 м/хв не буде забагато ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ніби все вірно . понизити обороти шківами в два рази і буде нормально. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

шківи в конструкції не передбачені , мотор звязанай напряму з редуктором

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну так поставить частотник 

 у меня на Jet  3 скорости 20 -29 -50 правда стоят шкивы на 3 скорости 

пила однофазная 

режу все на самой медленной- долго но полотно долго ходит 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

бачу три варіанти ставити частотник .  між редуктором і привідним колесом ставити шестерні 1 до 2 . і третій шукати інший редуктор 1до 20 .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зазвичай, дві швидкості, одна для нержавійки, там в десь в два рази нижча.

Крім регулювання швидкості є ще і подача. тобто якщо і зашвидко стрічка, то повільніше опускати. Головне добре поливати. 

Ще, як варіант - варіатор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перші кроки 

IMG-ad0d0ec47b3525770d7cbba440b75563-V.jpg

IMG-6f700f8d146b3570744b7fed103fed89-V.jpg

IMG-1bb6ba93630dd77ce4846d4a70d6de75-V.jpg

IMG-fa4a4806e82c1004d8055e8e22ad9717-V.jpg

IMG-7d863c47a926b280da7dd6b5c1e0a2e5-V.jpg

IMG-eba73a8ef2aa45fe1a9dd4d362ea7abc-V.jpg

IMG-67f278bc6ed255ad5ddb34f1aff7c3d2-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що скажете на рахунок кута нахилу пили ?  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку