Михайло 79

Питаня по розхідниках напівавтомата: дріт, спрей, прокладки)

66 повідомлень у цій темі

31 минуту назад, Михайло 79 сказал:

Сьогодні син з дочкою подарували....

ото таким спреєм варив з ранку до ночі на "фірмі". Вистачало на довго. Пшикав раза кілька разів на день, в залежності від токів. Але варив в основному на великих токах, 200-230А. 

Ще була "мазута" під руками, то нею ніхто не користувався. Тільки як від бризг для якихось приспособ використовували.

Якщо варити потрібно не бляху, то краще одразу настроїтись на дріт 1мм і трифазний апарат.

Щодо спреїв, то я ще застосовував і мідний, але для приспособ де потрібно крутити деталь на оправці, то щоб не припікалось. Але краще робити оправки з мідним контактом.

Ща сфоткаю коробку від дроту, яким варив остані місяці. До цього було пару видів, і ніби такаж як на фото де жовтий і білий колір.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

15950142747428758775923191625726.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

 

Флюсовий дріт таке гівно?

Самі будете знати відповідь в перший же день використання. 
 

Якщо маєте вуглекисневий балон, то флюсовий дріт вам нідочого

, Михайло 79 написав:

 

Флюсовий дріт таке гівно?

Самі будете знати відповідь в перший же день використання. 
 

Якщо маєте вуглекисневий балон, то флюсовий дріт вам нідочого

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1. По дротам: Зараз тяжко знайти поганий дріт, хоч часом і може попасти, якщо вибирати нонейм і дешевий. В основному вже весь зварювальний дріт йде рядною намоткою і нормальною якістю. Єдине в чому не афішують деякі продавці — це вага катушки. Якщо на коробці написано вага 5 кг, то вона повинна бути, якщо  ж вага не вказана, то там може бути намотано 4,7 кг. і навіть 4,5. Нормальні продавці цього не скривають, а от по базарах це стараються не афішувати.  Не варто купувати підржавлений дріт, як би не спокушала дешева ціна. По можливості стараюсь купувати білий, не обміднений дріт. Він йде полірований і обміднення не осипається і не забиває боуден.  По маркуванню, як правило найпоширеніший зварювальний дріт маркується ER 70 S - 6, але порадили один раз взяти замість полірованого Есаб 12.50  обміднений ER70S -7 діаметром 1,2. Сподобався за якістю.

2. По спреям. Практично всі спреї від налипання бризк — однакові за якістю. Те ж саме і по пастам. Кому що до вподоби. Різниця лише в ціні. Я колись натирав газове сопло  порошком диоксиду молібдену. Досить довгий час бризки не налипають. Недолік — висока ціна (якщо купувати), можливість нарватись на підробку і натирати бажано нове сопло, тоді й стійкість до налипання буде краща. Зараз користуюсь купленим в барахолці керамічним спреєм. Він набагато стійкіший від інших, але разом з тим і ціна вища.

 При правильних налаштуваннях і зварюванні на не великих струмах, розбризкування мінімальне. Також менше розбризкування при використанні суміші газів, але й різниця в ціні заправки газу — 50%+.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
53 минуты назад, Bogdan сказал:

Але варив в основному на великих токах, 200-230А. 

Забув уточнити, що варив на 82% аргоні. Від вуглецю дуга відрізняється тріхи.

Був випадково взяв 100% аргон, то дуже текуче було і шов не лягав )))) 

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щиро усім ДЯКУЮ!!!!!

Справа за практикою.Буту пробувати.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Виходячи з теми... Який "хамеліон " можете порадити( до 50 доларів...)? Чи за таку ціну нічого путнього немає  ?Для побуту вистачало " Дніпро М", але  на роботі приходилось випалювати  і по 5 кг. електродів в день.Вистачило  " хамеліона"на два дня, почали боліти очі...Поставив  скло і проблеми пропали.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Виходячи з теми... Який "хамеліон " можете порадити( до 50 доларів...)?

З таким бюджетом тяжко вибрати щось путнє. Ціна хамелеона прямо пропорційна його якості. На брендові маски ціни явно в нас завищені. Можете трохи почитати тут: http://websvarka.ru/talk/topic/10583-vybiraem-masku-khameleon/   особливо в кінці теми. Та й у нас ці питання вже обговорювали 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Флюс абсолютно нормальная тема, я сварил около 5м шва на улице, если надо будет еще -- не задумываясь буду варить опять.

На канале "weld.com" было хорошее видео на этот счет, все плюсы и минусы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Щодо маски, то я ще дивлюся на захисний пластик. Я коли "калимив" на тих фірмах, то всюди там ставили полікарбонат. На одній - це був великий лист, з якого кожен відрізав скільки потрібно, на другій - вже порізані на майже потрібні розміри.

Мені вистачало в середньому на тиждень. Але бувало частенько, що жарив так, що плавилось і випадало. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я год назад купил мастку MZK-500D Варю я конечно не часто но из бюджетного  это самое качественное. что мне удалось найти на тот момент. И покупкой я доволен2301262625.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приїхав напівавтомат.Я навіть сьогодні ним встиг мангал зварити.Спробував і з вугликислотою і флюсовою.Різниця стала зрозуміла і вона велика ))).Суцільний шов то ще нормально ,а ось обварювати прутки 10 мм.то просто жаж флюсовою проволокою.Втрачаєтьмя уся перевага напівавтомат.Штучним електродом виходить краще.Якось так...

Радості повні ш..ни!!!

IMG_20200718_213007.jpg

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Михайло 79 сказал:

Який "хамеліон " можете порадити( до 50 доларів...)?

В ваш бюджет вписывается Forte МС-9100, у меня это первый хамелеон, за 1,5 года "зайцев" не хватал ни разу. Из плюсов широкий диапазон настроек - MAG, MIG, MMA (электроды).

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, Alexson сказал:

В ваш бюджет вписывается Forte МС-9100, у меня это первый хамелеон, за 1,5 года "зайцев" не хватал ни разу. Из плюсов широкий диапазон настроек - MAG, MIG, MMA (электроды).

их много то что заметил 

маски с 4- мя датчиками работают лучше- нет зайчиков (но требуют периодически замены батареек)

у меня на обычную сварку 2 датчика служит более 10 лет и работает - правда  уже мутная

на аргон купил  с 4мя с большим экраном  в китае  но раз в год - 1.5 - меняй батарейку 

и экран - защита страдает чаще 

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Alexson сказал:

В ваш бюджет вписывается Forte МС-9100, у меня это первый хамелеон, за 1,5 года "зайцев" не хватал ни разу. Из плюсов широкий диапазон настроек - MAG, MIG, MMA (электроды).

вот эту как раз бы посоветовал бы не использовать. Зайцев вроде не замечаешь, глаза вроде не режет, но.. зрение садится, да так что с 30м в пасмурную погоду лицо не различишь. Это самый дерьмовый китай. 

зы

личный опыт.

смотрите в сторону брендовых, эсаб, 3м и тд. Ценник кусюч, но это то что знакомые используют в Поляндии на производстве. и нареканий нет.

Или смотрите с обычным стеклом. Понятное дело не "Vita" за 40грн, лучше Esab tcj arc2 - около 500грн, но она удобная.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

tcj eco

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вставив скло в китайський хамеліон.Проста робоча конструкція)))) .

  Китайські дешеві хамеліони тільки десь прихватити,щось підварити.Спробував на своїх очах.....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рекомендую Lincoln Electric Viking 3350, після першого надягання та тесту якої -- я тупо розбив невеличкою кувалдою адське лайно дніпро-м WM-46 (на момент придбання коштувала ~500 грн), яке навіть не фіксується у піднятому положенні!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я у свого хамелеона, через певний час користування, помітив такий недолік: віконце в затемненому стані має не однорідну яскравість. Тобто кожне око отримує пучок світла різної інтенсивності. Думаю це може бути однією з причин погіршення зору в перспективі

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, NirazuNeTokar написав:

Я у свого хамелеона, через певний час користування, помітив такий недолік: віконце в затемненому стані має не однорідну яскравість. Тобто кожне око отримує пучок світла різної інтенсивності. Думаю це може бути однією з причин погіршення зору в перспективі

Така ж біда сталась іх хамеліоном.Блок замінив  на скло.Принаймі нічого непропустить.Незручно,але на даний час виходу немає.Хороший хамелін,хороші гроші....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Накінець то сьогодні поміняв пустий балон на заправлений. Мій був просрочений . По ціні вийшло 460 грн.Спробував  варити  із вуглекислотою.Ось тепер зрозумів   преваги  зварюваням напівавтоматом.Із вуглекислотою   і флюсовою .... це нема що рівняти.Трохи незвично після штучного електрода, але то таке , привикнеться.

А, прикинув по ціні   початковий набір для  роботи із напівавтоматом, вийшло біля 6500 грн.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

.Спробував  варити  із вуглекислотою.Ось тепер зрозумів   преваги  зварюваням напівавтоматом.Із вуглекислотою   і флюсовою .... це нема що рівняти.

Ви ще не пробували в суміші газів варити :crazy_mini:..... та з струйним переносом металу..... Коли дуга просто шипить і повна відсутність бризк.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Ви ще не пробували в суміші газів варити :crazy_mini:..... та з струйним переносом металу..... Коли дуга просто шипить і повна відсутність бризк.

Є в Чорткові і " мікси" , сьогодні був на  станції.Ящо все буде добре, то спробую.

  Тепер черга за  тележкою для того всього і т.д.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Михайло 79 написав:

Є в Чорткові і " мікси" , сьогодні був на  станції.Ящо все буде добре, то спробую.

Для мікса потрібен інший балон ( під робочий тиск 150 атм.)  Ціна мікса = ціні аргона. Розхід його більший від кислоти, вилітає він скоріше. Але й якість шва — не до порівняння з кислотою. Для кузовщини та столи, лавки, брами, на мою думку застосовувати не варто.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коли міксом спробував варити, то (як і з флюсовою проволкою) вже на кислоту вертатись не хочеться. Міксових вже два балони а з кислотою балон залишивсь майже повний вже й атестація закінчилась...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку