andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

13 минуты назад, softm сказал:

 

Извините, но возвражу.

Термин "реклама" -  имеет четкую формулировку.

 

И тут идет речь про ссылки на ваши сайты с продажами. Например пром.юа или (название сайта, их трех букв, который непроизвольно считается некоторыми, местом сосредоточения мошенников) с вашими товарами.

 

Понимаете ли ОДИН продавец - в каждом сообщении начал тулить свой сайт на пром.юа и емайл с предложением туда слать запросы.

 

Второй чудак, слал людям в личку сообщения про подпись на его вайбер лист.

 

Вот так - мягко, я пытаюсь  отрегулировать этот вопрос.

В деякій мірі я розумію , що хочеться монетизувати все , і особливо якщо це йде на благе діло , таке я ровиток сайту !

Підтримую , що реклама має бути платною , але у цього лоскотливому питанні мають бути визначено ЩО-ДЕ-КОЛИ можна назвати рекламою , і саме рекламою , а не підозрою на неї !

Чи являється рекламою тема з відгуками про роботу майстра !?

Як на мою думку то так , це є реклама !

Чи є рекламою відгук про мене як продавця !?

Якщо цей відгук впливає на покупця , і він за рахунок чужих відгуків приймає рішення придбати аналогічний товар у мене , а не у Фєді Каструлькіна , то це теж реклама !

Чи є рекламою тексти у підписах під нікнеймами у темах !?

Так , я це вважаю рекламою , особливо коли там вказано адреси сторонніх ресурсів !

Screenshot_20200715-170809_Chrome.jpg

Screenshot_20200715-170753_Chrome.jpg

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Вы Миша - обиженный после того как с тебя попросил за сделку %.

То есть не объективный :)

тому я і хочу почути ваше неупереджене трактування чи є

1) посилання на свій канал ютубу рекламою?

2) розміщення власного відео з ютубу тут на форумі рекламою?

якщо вас там чимось образило, то я обіцяю рекламувати чіпмейкер ком юа на своєму каналі ютубу. про це навіть підпис зробив щоб всі знали заздалегідь

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

много букв.

 

Подобный текст в подписи платен? Мне все равно чем он является

Цитата

 

 

Ссылка на свой ролик размещенный в Ютуб и т.п. платны?

 

Хотелось бы получить однозначный ответ ДА или Нет.

В правилах можно и позже конкретизировать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, softm сказал:

Денис, когда будет для вас

В личку Вы написали о том что жалобы будите платно рассматривать, После того как я нажал жалобу на Ваших уклончивых ответах с предложеним к администрации "отправить Вас на тренинг"

То что Вы прочитаете естественно понимал.

В персональных менеджерах не нуждаюсь. 

Не уж то трудно оветить, 

- Платная

-Нет бесплатная,доработаем формулировку, спасибо что потратили время и помогли сделать сайт лучше.

- Я затрудняюь сейчас ответить, это выходит за рамки моих полномочий. Чуть позже обязателно Вам сообщу как необходимо трактовать написанное

- и множество других вариантов.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Вы обижены за то, что вас попросили заплатить за сделку в личке. И не объективны. И поэтому читайте правила внимательно. Сами.

навіть якщо я і вважаю неправомірним зняттям 2% це не завадило мені заплатити (переважно щоб менше було воні що я щось там винен). тому зараз ви згадуючи цей одинокий сумнівний інцидент піднімаєте вонь якої вже давно нема (баланс коректний?).

 

вже вкотре я і Денис задаю конкретне питання в сподіваннях отримати конкретну відповідь

, softm написав:

Денис, когда будет для вас платное, вам в личку напишут... почитайте личку :)

, aegis написав:

це буде вже пізно. буде вже виставлений рахунок і будуть розказувати що реклама і все таке. он у Дениса в підпису було 3 посилання на креативну майстерню. -300грн за кожне повідомлення це перебор для нього і мегаприбуток для вас.

тому чекаємо на зрозумілу відповідь яка не матиме двоякого трактування. що тут складного взяти і відповісти конкретно.

 

Змінено користувачем aegis
3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Меняй формулировку

В.С. Высоцкий 

Текст песни

 

Вот раньше жизнь!
И вверх и вниз
Идешь без конвоиров, -
Покуришь план,
Пойдешь на бан
И щиплешь пассажиров.

А на разбой
Берешь с собой
Надежную шалаву,
Потом - за грудь
Кого-нибудь
И делаешь варшаву.

Пока следят,
Пока грозят -
Мы это переносим.
Наелся всласть,
Но вот взялась
"Петровка, 38".

Прошел детдом, тюрьму, приют,
И срока не боялся, -
Когда ж везли в народный суд -
Немного волновался.

Зачем нам врут:
"Народный суд"! -
Народу я не видел, -
Судье простор,
И прокурор
Тотчас меня обидел.

Ответил на вопросы я,
Но приговор - с издевкой, -
И не согласен вовсе я
С такой формулировкой!

Не отрицаю я вины -
Не в первый раз садился,
Но - написали, что с людьми
Я грубо обходился.

Неправда!- тихо подойдешь,
Попросишь сторублевку...
Причем тут нож,
Причем грабеж?-
Меняй формулировку!

Эх, был бы зал -
Я б речь сказал:
"Товарищи родные!
Зачем пенять -
Ведь вы меня
Кормили и поили!

Мне каждый деньги отдавал
Без слез, угроз и крови...
Огромное спасибо вам
За все на добром слове!"

И этот зал
Мне б хлопать стал,
И я б, прервав рыданья,
Им тихим голосом сказал:
"Спасибо за вниманье!"

Ну правда ведь -
Неправда ведь,
Что я - грабитель ловкий?
Как людям мне в глаза смотреть
С такой формулировкой?!

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Вы знаете, ответ простой - вы предвзяты и пишите в каждом сообщение чушь. Интересно сколько вам лет?

35 годіков, але я всеодно не розумію правил

"

Мы вынуждены ввести платные тарифы - за размещение рекламы ваших сайтов на сайте, в любом его разделе, в том числе в ходе сделок, на барахолке, в том числе в лотах, устанавливаются следующие расценки -

- за каждое размещение вашей рекламной ссылки - сайта, или другого типа интернет-адреса - 100 грн"

 

можете як для тупого розказати так чи ні? 

 

цивілізований світ все робить коректно, у вас щось незрозуміло. наприклад стаття 17 КПК України каже "

4. Усі сумніви щодо доведеності вини особи тлумачаться на користь такої особи."

 

але мине на допиті, тому свою невинуватість ще треба доводити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

- за каждое размещение вашей рекламной ссылки...

 

То Міша може безкоштовно рекламувати Дениса і навпаки?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Напомню - Мишу "Аегис" попросили заплатить комиссию за сделку в личку.

 

нагадую що не дозволяю читати особисті повідомлення згідно 31 статті Конституції України інакше як по рішенню суду. тому більше не читайте. а я і не писатиму в особистих повідомлення більше такого. починаєте згадувати несплачену комісію - починаю згадувати про порушення моїх конституційних прав і ви самі ж розумієте що правда на стороні закону.

 

Я вже декілька разів запитував просте питання, у відповідь отримував купу спаму і повідомлень які не відносяться до належної поведінки адміністрації і можна трактувати як порушення пункту 1,12 правил (" Заборонено розповсюджувати умисно неправдиву інформацію, наклепи,а також нечесні методи ведення дискусій").

 

Я нажимаю жалобу на повідомлення в сподіванні отримати відповідь від адміністрації форума (так чи ні) на 3 конкретних питання:

 

1) чи є посилання на власний канал ютубу рекламою?

2) чи є посилання на відео з власного каналу ютубу рекламою?

3) чи є реклама товарів з інтернет магазинів (ібей, аліекспрес і тп) на конкретно куплений товар (наприклад, інструмент) рекламою?

 

запитання прості і потребують неупередженної відповіді, бо саме формулювання в правилах "или другого типа интернет-адреса " можна трактувати неоднозначно.

ніхто ж не проти жити по правилах, просто правила мають бути такими щоб не було подвійного трактування, тоді їх просто буде виконувати.

 

це повідомлення не є спамом або якимось що принижує адміністрацію форуму. от незрозуміло і все (причому не мені одному) те що написано в правилах адміністрацією. прошу поставитися з розумінням, потрібна відповідь і тільки відповідь на прості запитання.

8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, softm сказал:

Суть в том, чтобы реклама перестала присутствовать в сообщениях по сделкам.

 

А оце?

...в любом его разделе...

 

Та перепишить ви тей пункт правил по людськи, реально ж ніхepa не зрозуміло!

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, softm сказал:

Предложите - вашу форумулировку.

 

Та без проблем, но треба ж розуміти тезіси - що саме є рекламою, де саме її не можна публіковати і т.і.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, softm сказал:

в  сообщении - по сделкам

 

Якщо я правильно зрозумів, ви хочете заборонити посилання на сторонні ресурси в приватних повідомленнях при купівлі/продажу з барахолки, так?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А це є рекламою сайта , хоча і дотичного до нашого !?

20200715_165314.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, softm сказал:

ссылки при бронировании товара (и не только, еще при изменении статуса, закрытии сделок) типа этого вот, извините это "копипаст"

 

Так я ж саме це і написав - заборона посилань в листуванні при купівлі чи продажу товара/послуг через барахолку.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Так я ж саме це і написав - заборона посилань в листуванні при купівлі чи продажу товара/послуг через барахолку.

 

 

В будь-якому розділі любий урл. Все ж прозоро написано. Кому що не зрозуміло?

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm А чи буде визнано рекламою , якщо я напишу у назві лота ''Діод 1N4007 Motorola " !? Бо по логіці речей , я не можу написади що це діод ''нонейм'' , бо ці діоди бувають і китайськими , і канадськими , тому вважаю , що має бути вказано саме фірму виробника !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, softm сказал:

Спасибо за бронирование. Мой магазин - урл такой. Мой емайл - урл такойто. Если хотите получать актуальные прайсы. прошу подпишитесь. так как на на этом сайте 2% и это много, я прошу вас подписаться на рассылку. Оставьте ваш емайл..."

"Если есть вопросы, уточняйте по телефон. Телефон1, Телефн2 (вайбер/телеграмм тут)"

Нет ссылки нет нарушения?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, softm сказал:

 

п.0 правил почитайте наконец :-)

Як не дивно , але читав я правила , нововведення теж читав , а от трактувань та роз'яснень не бачу , бачу неконструктивну суперечку )))

П.С Перечитав я той нульовий пункт правил )))

І він щось нагадує , але що , промовчу ))

Змінено користувачем 032triton
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Я тебя добавлю щас в переписки с аегисмом и Береговым ... чтобы было понятно почему не включен аукцион. Ага, еще и с Улис.

Тобто аукціон не працює через мене а не через криві правила які можна трактувати як завгодно (особливо з урахуванням п.0)?

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочеться почути вибачення через коверкання ніку. Там є пункт в правилах про зневагу?

IMG_20200715_202123.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm  

 

1 час назад, softm сказал:

 

Нет вкорне - не верно. Я не хочу ограничить не все ссылки.

А лишь ссылки при бронировании товара (и не только, еще при изменении статуса, закрытии сделок) типа этого вот, извините это "копипаст"

 

"...Спасибо за бронирование. Мой магазин - урл такой. Мой емайл - урл такойто. Если хотите получать актуальные прайсы. прошу подпишитесь. так как на на этом сайте 2% и это много, я прошу вас подписаться на рассылку. Оставьте ваш емайл..."

 

 

 

(Слово удалено системой) от почему сразу было не ответить так. Пока ты с Мишей и Денисом рубился,остальные и в частности я,сидят в недоумении шо за (Слово удалено системой) происходит.

Безусловно сайт без бабла не может существовать,Арсен но не таким же способом.

Форум развалится,акцентирую внимание,форум. Барахолка будет существовать,ну и опознайка шоб в же барахолку барахло выложить. Ну так (криминальный термин периода СССР: означающее аббревиатуру фразы "лицо обиженное хулиганом") для это есть,там имея кэш,можно вечность своё объявление держать в топе,и рекламить шо угодно.

 

Но кроме барахолки,в 2016 был форум и он получился то не спроста,если я не ошибаюсь.

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не треба власні косяки на інших перекладати. Від мене поступила скарга на повідомлення з нормальним поостим питанням стосовно правил форумах і функціоналу. Ціла одна скарга в день. Де там потік скарг? Скарга була для того щоб адміністрація прочитала питання і звернула увагу і дала відповідь.

Натомість я отримав персоналізований апгрейд що звучить як "платна скарга". Щоб всі знали і як лохи безкоштовно скаргами покращували глюки форуму, а я за бабки. Але нема такого пункту в правилах! Це протестуція, я буду протестувати! 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

нету. Поставьте еще раз :) 

ви провокатор. про це теж є пункт правил ( окрім 0 треба і інші читати)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Миша, дорогой, я вообще холоп :)

Так холопів ще ніхто не ображав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

Фактически да.

Я был вынужден ограничить вал ваших жалоб, это заняло 4-ре рабочих часа.

Можете с Денисом Береговым жаловаться и дальше. Приятного жалования по 20-ть жалоб, на все, за целый день :)

 

Жалуйстесь!

Легко. Послуга тестування скарги (персональне ж а не так як для решти форумчан) 1000грн за один раз. Персональна знижка через повагу до особистості і короновірус. Зазвичай за таке 500 просив би

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку