Y.fowler.

Запобіжник з генератора.

47 повідомлень у цій темі

@Иванович Дякую за відвертість.

колхозу там особливого нема, тіки врізаний отой запобіжник, мабуть таки приберу його. А тумблер встановлений виробником, то хай буде.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Схема

 

B1C65494-4F92-40E2-B2C2-542AEEE10FFD.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, Y.fowler. сказал:

Схема

 

B1C65494-4F92-40E2-B2C2-542AEEE10FFD.png

Ну так стоит же штатный предохранитель. Если это старенький Азиат, судя по подключению генератора, то предохранитель там в виде проводка в стеклотканевой изоляции. На перемычку похож. Их там несколько штук рядом могут стоять.

Змінено користувачем olegons
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olegons Так, вірно, спортейдж 1 зібраний в Кореї.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ніфіга ця епопея не скінчилася.

сьгодні ввечері склопідйомники стали кволими.... Став глядіти, той запобіжник перегорів геть й корпус став не розбірним. За днів два все міряв, було все в нормі.

Генератор вже видає 17,5, на холодну всі 18. Контрольна лампа ніяк на це діло не реагує.  Акумулятор не міняв, стоїть старий. Новий купувати вже якось сцошно.. Є свіжий на Ниві але полярність не та.

Кинув то все до ранку, чи то й понеділка, сів в старе відро з гайками та вже й вдома)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На выводе s разъёма генератора должен быть постоянный+. Он измеряет выходное напряжение и корректирует напряжение заряда. Если на выводе s ничего нет, то будет перезаряд около 15 вольт. Если генератор не нагружен , то тоже может быть такой эффект. Уберите Вы наконец этот предохранитель. У меня когда то машина клиента чуть не загорелась из- за не качественного предохранителя. Он начал греться и вспыхнул корпус евро предохранителя и прожёг дыру в крышке блока предохранителей. Вовремя заметил.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@olegons Дякую, поки не було часу то все прибрати. Цікаво, що в блоці запобіжників штатно стоїть отой MAIH 80A, але здається по якійсь причині він відключений.  На клейму В генератора йде тільки один провід з тим клятим запобіжником.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Таки мозок виносив той запобіжник, скоріш не надійний контакт. A1758805-9967-443A-B326-CE982974F024.jpegЗ’єднав на пряму й вже 14В на холодну.

Але, все-таки присутній штатний провід й він до штатного блоку запобіжників не звониться, сам штатний запобіжник робочий, вийняти його не вдалося. Хз що там сталося…

Порадьте надійний компактний запобіжник, думаю, тимчасово щось вживити все-ж треба. 
поки на з’єднання вдягнув кембріка)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@softm Дякую, але то для мене не просто, стягти все то до купи.

хочеться готового рішення, ось пригледів щось на кшталт такого.

 

FE028401-0C82-440E-9BCA-BA0525F9FD4B.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Фторопластовую трубочку, два конца из латуни и нихромовая проволока на нужный ток.

І вийде резистор. Дріт запобіжника має бути свинцевим на малі (0,01....0,5А) струми, або цинковим- все,що більш від 0,5А.Запобіжники з легкоплавкими дротами захищають як від струму КЗ так і від плавного наростання струму перенавантаження Можна також використовувати мідний або срібний дріт, але запобіжники з мідного та срібного дроту використовують тільки для захисту від струмів КЗ. Таблицю розрахунків запобіжників легко знайти в інтернеті.  

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Порадьте надійний компактний запобіжник,

Мені подобається такий варіант, хоча якось не сприймаю я запобіжник в колі силового дроту з генератора...добре.jpg

Перший по рахунку це генераториний (Шкода Октавія).

 

Хоча якщо дріт до нього погано обтиснутий то виникає таке

горіло.jpg

дуже подібне до вашого випадку

Тобто висновок із фото - проблема не в запобіжнику, а в нагріві місця контакту із запобіжником

в Шкодах це погано обтиснута клема, а у вас просто тримач скоріш за все " не з того металу" зроблений.

 

Я б поїхав на шрот і пошукав шмат дроту із запобіжником на болтах для свічок накалювання дизеля. Бачив такі на 100А із кріпленням на крилі.

 

П.С. Хоча підозріваю що вам сподобається кембрик на дроті і він приживеться... :)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, kratmel сказал:

хоча якось не сприймаю я запобіжник в колі силового дроту з генератора.

Так виробник передбачив же цього запобіжника, але по невідомій мені причині він поза мережею струму. То тра щось туди втулити, щось надійне, бажано щоб ще помістився в того кембріка)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Рішення вималювалося, тра взяти шматочок текстоліту та компактно зібрати на пласкому запобіжнику потрібної потужності, в моєму випадку 80А. Й все то в кембріка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Так виробник передбачив же цього запобіжника

Я трохи порився в європейських стандартах безпеки різного обладнання і авто в тому числі.

Так от запобіжник в цьому колі виник як захист від КЗ при ДТП.

І це вже стало нормою на нових машинах. 

Я думаю, що про захист генератора там не йдеться.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@kratmel так що, не чіпати вже ту скрутку? Я вже на ній вправився красоту навести, синьою ізолентою)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

так що, не чіпати вже ту скрутку?

Для того, що під капотом важливо правильне обтискання чи пайка клеми на дроті, гарний контакт і захист від води.

Виконали три завдання - нехай стоїть. Є сумніви - знайти мідні (луджені) клеми - пропаяти і промити - скрутити.

Якщо зараз ви скрутили і через деякий час туди попаде вода і послабиться контакт - тоді це тимчасове вирішення.

 

Тому я за використання суцільного шматка дроту нормального перерізу із двома паяними лудженими клемами.

Ідеально знайти готовий дріт потрібної довжини від авто із нормально обтиснутими на заводі клемами.

 

П.С. Найбільш вічне - щось тимчасове. Синя ізолента рулить!

Змінено користувачем kratmel
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку