Reiter

Джентельменський набір для роботи з деревом

215 повідомлень у цій темі

у мене такий фрезер уже роки, задоволений дуже. фрези так собі.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

За все 650-700. 

Фрезер може бути підпалений, що дуже часто. Фрези - можна сказати одноразові, заточувати нема що, та й якість слабенька, це самі хужі фрези, які є в продажу.

Цей фрезер треба брати, такий дуже зручний як "кромочний". Однією рукою фаски знімати. 

Але таким щось робити, типу фасадів, навіть не потрібно пробувати - згорить одразу. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На кромочник, если бюджетно есть Фиолент еще меньше. Не помню модель, ватт 350-400 вроде. Мой первый фрезер, еще живой.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Други мои, а че ж про стружкосос все молчат? Неужто ни кто не использует?! Я по началу задолбался стружкой сморкаться!?? Да и в мастерской пылища везде была ужасная! Без норм. аспирации дюже тоскливо. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

И по фрезеру- вещь специфическая, довольно опасная. Фиолент и ему подобный для учебы, набить руку, понять возможности и потом взять нормальную модель.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всі ті отсоси не для аспірації, а для стружки  в мішок. 

З пилюкою боролись відкритими дверима (навильот) і великий вентилятор. Плюс пістолети-продувки висіли всюди.

 

Щодо фіолента ще менш потужного, то то вже повна архаїка. Я такого комусь з форумчан віддав. Він в мене взагалі стояв і пилився без роботи. Хоча в багато чому від кращий від молодшого брата

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Reiter сказал:

Запропонували ручний фрезер

Дуже давно брав такий. В моєму підошва неперпендикулярна до вісі валу на 4мм на всій довжині. Тобто, якщо робити глибокі вибірки ним - буде хтозна-що виходити.

ПС: Ну і биття цанги було біля 0,2мм. Прийшлось перешліфовувати.

Змінено користувачем Fyva
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Bogdan сказал:

Всі ті отсоси не для аспірації, а для стружки  в мішок. 

З пилюкою боролись відкритими дверима (навильот) і великий вентилятор. Плюс пістолети-продувки висіли всюди.

Устраивали сквозняки?? Был в такой мастерской, потом увидел как должно быть. Теперь под каждый инструмент отсос есть с жилкой антистатиком в воздуховоде. Здоровье дороже.

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

також на кожному станку і приспособі автономні витяжки стояли, але вони самі пильні були. 

Серйозна витяжка - то занадто дорого вийде. На 20 кВт на вулиці, ще й зимою... 

На "автономних" - і це вже круто.

В мене тоді ще й алергія на ту пилюку появилась, до гаймориту то був капець. Я частково через це і покинув ту столярку, пішов на зварювальні, там також пилюка, але не алергічна.

Хоч не хоч, а з пилюкою доведеться миритись. А витяжки треба по-любому. 

Але якщо для себе майструвати, то то не бізнес, а раз в тиждень попиліти - то не страшно. Але не так зручно - коли все стружкою завалено... 

Ми в тому цеху не те, що замітали - пилососом прибирали... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Стоит циклон (турбинка на 1,5КВт) с переключаемой задвижкой-распределителем и стружкосос-пылесос (0,5КВт) с мешком-фильтром. На циклоне рукав ф40, но там всасывание дикое (рейсмус, ленточка, торцовка, ручной фрезер), на мешочном  рукав ф120, производительность ниже (в смысле скорость потока), чистит воздух, можно как пылесос использовать, в основном для настольного фрезера и циркулярки- первый мой стружкосос. Пыли практически нет. Площадь около 40м2. При правильной организации все не так уж и сложно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шліфовки мало )))

В нас там пару шліфувальих було. Один працював постійно. Барабан більше метра шириною. В основному дуб. При такому ніякі мішки не втримають.

А калібрувально-шліфувальний дуже необхідна штука для меблів. 

Ще і рейсмус пилив, там качан стояв. Що мені в тому рейсмусі сподобалось - хитрий видув. Окремий вентилятор. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба ручний фрезер. Брати фірмовий не маю зараз ні можливості, ні бажання. Треба спробувати що воно таке і з чим його їдять.

Приглянувся ось такий:

https://prom.ua/ua/p1406894071-frezer-izhmash-profi.html

 

Що скажете? Трапляються б/в. На старих писали, що електроніка Toshiba, на нових якась інакша.

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Треба ручний фрезер. Брати фірмовий не маю зараз ні можливості, ні бажання. Треба спробувати що воно таке і з чим його їдять.

Приглянувся ось такий:

https://prom.ua/ua/p1406894071-frezer-izhmash-profi.html

 

Що скажете? Трапляються б/в. На старих писали, що електроніка Toshiba, на нових якась інакша.

Виробник :    Іжмаш

Країна виробник:    Україна

 

Надабрать!!!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Та назву я не дивлюсь навіть :D

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ход шпінделя 40мм., маловато буде. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Беріть за цангами якомого більшими. 8 мм, а краще 10 чи 12. Або просто зайдіть до магазину та спитайте фрези з яким хвостовиком у них найбільш ходові. Бо якщо купите з маленьким діаметром хвостовика, то буде гємор з пошуком фрез. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Reiter написав:

Треба ручний фрезер. Брати фірмовий не маю зараз ні можливості, ні бажання. Треба спробувати що воно таке і з чим його їдять.

Приглянувся ось такий:

https://prom.ua/ua/p1406894071-frezer-izhmash-profi.html

 

Що скажете? Трапляються б/в. На старих писали, що електроніка Toshiba, на нових якась інакша.

 У меня по внешности такой же, 1,3 кВт. Работает 8-9 лет, цанга 8 мм. Раз менял передний подшипник, залил его водой (злой водой).

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Reiter написав:

Брати фірмовий не маю зараз ні можливості, ні бажання

Фрезер далеко не та штука, щоб економити. Тут одразу будуть проблеми в роботі, але більшість можна перепригнути. 

Треба дивитись на:

1 - потужність, Якщо менше 1,2 кВт - то для легких робіт.

2 - стійка конструкція і плавність ходів. Як приклад, фіолент в цьому в повному прольоті. 

3 - розмір апарата і підошви, прибамбаси. Зазвичай всі недорогі не мають нічого путнього з цього. Але не завжди ті прибамбаси і потрібні ))) .

4 - цанга. Найбільш поширена 8мм, є ще на 6мм - цанга така є, фрез не бачив і не шукав. На 12 і 12,5. 12 - "наш розмір", 12,5 - дюймовий. Я як блекендекера брав, то уточняв, щоб на 12мм був, виявився на 12,5, пішов за вуха продавана тягати, той сам не знав, перед цим була партія на 12, от він і не провіряв. Фрези на 12,5 рідкість. Працювати з 12 мм практичніше, але в основному для великих фрез, та зазвичай вони і на 8мм є. 

Для старту щось типу фіолента на 1000 ватт вистачить. 

Але є ще варіант, для металістів підходящий. Зробити стаціонарний шпіндельовочник. Нічого складного немає, а виграшу багато.

Окрема тема кромочники для стрічки. Тут або дуже дорого, або руцями. Я на кількох "меблях" працював - всюди руцями, - є секретики, як зручніше і т.п. Собі купив зломаний, але фестул, проблема не складна, можна воскресити, а от новий він - не для нашого села... 

5 - Ще важливо зручність. Непотужні фрезери з двома ручками непрактичні. Краще брати з однією, як у того ж фіолента, до речі той же фестул також з такими робить. 

6 - до набору ще дуже важливе копіювальне кільце. Якщо в підошві нема посадки - вагон зручних робіт в прольоті, а замінником будуть інші (недешеві) фрези.

плюс інші дрібниці, типу, довжини шнура, чумадан, одна чи дві опорні "лінійки", виставляння і корекція висоти...

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До слова, я б того іжмаша точно не брав.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Bogdan Дякую. Дуже змістовно "розжували" :)

 

В мене поки пару робіт нескладних всього планується, то й не хочу купувати дорогий. Та й зараз такий час, що можливості особливо немає.

 

Наткнувся ще на таке чудо:

Фрезер Grand МФ-2200 (2.2 кВт; регулятор оборотов; c набором фрез) Чехия.

 

Характеристики:
- МОЩНОСТЬ ДВИГАТЕЛЯ: 2.2 КВТ
- КОЛИЧЕСТВО ОБОРОТОВ: 12000-26000 ОБ/МИН
- РЕГУЛИРОВКА ОБОРОТОВ: ЕСТЬ
- ДИАМЕТР ЗАЖИМАЕМЫХ ХВОСТОВИКОВ: 8; 12 ММ
- ВЕРТИКАЛЬНЫЙ ХОД ФРЕЗЫ: 60 ММ
- ЗАЩИТА ОТ ВИБРАЦИИ: АКТИВНАЯ СИСТЕМА ГАШЕНИЯ ВИБРАЦИИ
- ЗАЩИТА ОТ ПЫЛИ: ПЫЛЕЗАЩИТНЫЙ ВЫКЛЮЧАТЕЛЬ, АКТИВНАЯ ЗАЩИТА ОТ ПЫЛИ
- ВЕС: 3.5 КГ

 

По папаметрам нече норм.

 

20220726_102943.jpg

20220726_102925.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це все чіна, аналоги є у дніпро м, польща, чехія і т.д. косять під макіту?.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Reiter написав:

Наткнувся ще на таке чудо:

На якорі немає лисок під ріжковий ключ,(біля гайки яка прижимає цангу) пімпа-фіксатор скоро вийде з ладу, результат - не зажмете фрезу з потрібним зусиллям. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що за оце скажете? Інфи по ньому не знайшов. Візуально якісний. Бачу бронзові втулки на направляючих, не знаю чи є таке на дешевих.  Параметри теж нічого. Звісно за рамками мого бюджету в 2 рази.

 

 

"Оригинальный,Профессиональный,Итальянский Фрезер Stayer в идеальном рабочем и визуальном состоянии,Очень мощный !! Вес 4,5 килограмма,есть регулировка оборотов в использовании был мало.
Полный комплект как на фото.

Характеристики 

-Бренд-Stayer
-Страна производитель-Италия
-Фреза рабочий ход-60 мм
-Тип-вертикальный фрезер
-Кол.оборотов-8000-24000 об/мин
-Мощность-1800 Вт
-Максимальная глубина фрезерования-60 мм
-Длина сетевого шнура-3,5 метров 
-Диаметр зажимного патрона /хвостовика/-
12 мм
-Регулировки оборотов- Есть
-Пылеотвод-Есть
-Блокировка включения,блокировка шпинделя- Есть
-Вес- 4.5 кг"
 

Screenshot_20220726-202000_OLXua.jpg

Screenshot_20220726-202016_OLXua.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо вже почав дивитись на такі, то бери вже провірене - макіту, блекендекер... Я гарантую, що не пожалкуєш. Я б в кредит вліз би заради такого. 

В мене такий вже дуже давно:

https://rozetka.com.ua/black_and_decker_kw1600eka/p5057632/

його вже не виробляють, але не саме цей, а й подібний піде. Але, ніби, бачив в продажу. 

Я хотів брати макіту, але тоді її не було, взяв цього апарата. Хороша штука. 

Але якщо роботи дрібні, то одноручний фіолент піде. В мене їх два було. Перший на 450 ватт в "забугор'ї" в кінці  90-х купував - іграшка. А на 1000 ватт - то вже більш-менш. Але 1000 ватт - то також дуже мало.

Повторюсь. Можна починати з простого, його вистачить для дрібних робіт. А для фасадів і т.п. можна самому зробити стаціонарний, там нічого складного немає. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

3 роки гарантії, собі  взяв 210LX, врізав замки в двері( ход фрезерування більше 70мм, та міліметра 3 все рівно не хватало). Не макіта звісно, але після інших китайців вперше отримав задоволення від роботи фрезером- відсутність вібрацій, мікроналаштування упору, зручне налаштування глибини зі швидким переміщенням упору, підсвітка робочої зони. При встановленні  в стіл фіксація кнопки, без синьої ізоленти, та регулювання глибини фрезерування . Фіксатор копіювальних втулок

Снимок экрана 2022-07-26 215730.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку