Ruslan Oleksiyovuch

3л722 брати чи ні ?

195 повідомлень у цій темі

, Ruslan Oleksiyovuch написав:

 Прийшла змазка  ОКБ 122-7  , попробую трохи добавити в передні два підшипники,   знаю що змазка закладається раз і на увесь ресурс  шпінделя але ніхто  не розраховував що чтанок більше 30 років простоє в резерві заводу !!!  Тому паро грам добавимо  ,  рекомендують мені і в 3е711 використовувати її то при наступному ТО  добавлю і туди .

20230622_131334.jpg

Якщо там інша змазка, то тільки повна заміна. (Може розділитися).

Та й так її бажано замінити, це ж не вино, з роками кращим не стає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядько Максим написав:

Мені важко вам щось пояснювати, бо у вас і в мене різне відношення до ціни часу. Верт.подачу дописати в контролер при кожному сигналу реверсу поперечки це найлегше що можна зробити, але для моїх задач воно не потрібно. Скажу більше: при шліфовці стола фуганка 1500*400 і зйомі 1мм ні разу не відчув необхідності в цьому. Чому? Спробуєте шліфувати - зрозумієте. Стіл дує від нагріву, треба робити холості проходи для вихожування, змінювати величину врізання. Рідна логіка це зможе? Ні. Ви зможете шліфувати на рідній системі на краю столу 200мм  з точністю перемикання в 1мм? Ні. Датчики поперечки можете зсувати-розсувати примітивним двугуном аналогічному як на гідропанелі. Можна синхронно, можна по окремності: два двигуна.

Воно зі сторони виглядає, що ви хочете реанімувати зварювальний трансформатор ВДУ-306, а якщо його здати на лом, то вийде гарний інвертор з гарячим стартом, антизалипанням і купою прогресивних характеристик. Діло хазяйське, але для мене важливо щоб станок працював. Якщо я там сидітиму день з тестером чи осцилографом, то на наступний день осцилограф замінять кусачки :)

Час - гроші.

Спорити не буду , але на рахунок  шліфування  200мм на краю стола  не зрозумів !  Вчора коли виставляв сельсини то в мене получився мінімальний хід  десь  в районі 100мм і цих 100 мм я можу змістити в будь яку частину  столу  , тут мабуть питання лише в точності  повторюваності самого реверсу так    датчик тут рулить  але ще на сельсинах я не пробував але вони теж досить чутливі  незначне  прокручування   і вже є зміщення по  столу 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, gesichtslos написав:

Якщо там інша змазка, то тільки повна заміна. (Може розділитися).

Та й так її бажано замінити, це ж не вино, з роками кращим не стає

 Та мабуть і буде на 711 повна заміна разом з підшипником бо появився  звук при зупинці  шпінделя , хоча шліфує чисто  шифру немає  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Прийшли стрічки захисні  ,  як буде  час то поставлю , по ширині можу сказати точно 104мм вже прикладав все супер і по роликах пройдуть і все перекриють  бо 100мм вузькувато трохи 

20230623_194127.jpg

20230623_194132.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Прийшли стрічки захисні 

Скільки коштували?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 4x4 написав:

Скільки коштували?

Про ціну вже писав

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

По станку :

 Продольний і поперечні ходи  працюють без нарікань все регулюється   виставляється ,з цим поки питання закрито .

Система змазки відрегульована  , направляйки мастяться   , хто буде налаштовувати то не дивіться на поплавки  в колбах дозаторів то так приблизно  , а на справді  якщо канал прикритий  допустім столом чи поперечкою то нічкої циркуляції практично немає а коли все  зарухалося  то і розхід масла збільшився і не встигає зливатись назад в бак , тому там  не переборщити  головне бо буде все на землі ,в мене приблино колба регулятора відкручена на пів оборота  і це на всіх 4рьох . Далі  замінено пускач гідравліки , був підпалений .

Встановлені захисні лєнти . 

Пробував включити вертикалку  не працює , гальма теж не тримають, будим бачити може того всього ніхто не буде відновлювати  бо там дєбрі з тими логіками. 

Основний гідроагрегат працює без нарікань тиск 20 кг виставив ,але є одне но  ,після  години роботи масло спінилося  таке враження що є десь підсос повітря . Далі таке питання  якщо на верстат  поставити високу деталь щоб шпіндельна бабка була  підняти в самий верх то як тоді курва крутити маховик  вертикальної подачі , я із ростом в 176 не достаю до нього   , ставити табуретку ??? Все для людей.А ще  чуть не забув сьогодні грубо виставив  в горизонт  ,купив рамний рівень   0.04 ми на метр  новий чехословацький кінекс .

20230707_193948.jpg

20230707_194037.jpg

20230707_194119.jpg

20230707_194132.jpg

20230707_194138.jpg

20230707_194147.jpg

20230707_194152.jpg

20230628_195101.jpg

20230628_194838.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

масло спінилося

 

Яке масло використовуєте у гідростанції?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так і крутити:) дотягуватись. 

Отаке молоко може ще бути від того, що на дні бака є вода. Чи масло мінялося?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, Дядько Максим написав:

Так і крутити:) дотягуватись. 

Отаке молоко може ще бути від того, що на дні бака є вода. Чи масло мінялося?

Может воздух насос подхватывает, тогда масло будет как пивная пена. У меня недавно на круглошлифе такое было.  Если эмульсия, то может и вода.

Змінено користувачем olegons
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, 4x4 написав:

 

Яке масло використовуєте у гідростанції?

 

 

  И 40 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Дядько Максим написав:

Так і крутити:) дотягуватись. 

Отаке молоко може ще бути від того, що на дні бака є вода. Чи масло мінялося?

Все милося , масло чисте відстояне +100л нового ,  воно як придивитися то  як в мікробульбашках  ,  тут в мене 2 варіанти ,я не поставив  на гідророзподільник  зливної трубки  ,  просто забув а коли згадав то вже масло було заляте  але воно ніде не піддікає між розподільником резинова прокладка  і нічого не сопливить ,  вона в мене і не була прикручені коли все мив то знайшов її на дні баку .  Ще думав звідкито вона а коли допетрав то було вже пізно , ну і другий варіант сальник насоса  більше причин не бачу , а коли попадає вода то воно трохи не таке  було в мене на 711, 120 л масла зіпсувалося  але використовую його на різні задачі 

IMG_20220523_194850.jpg

IMG_20220517_204551.jpg

IMG_20220517_204540.jpg

IMG_20220517_204537.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Довго вагався на рахунок бака сож чи лишати в оригіналі але таки наважився і тепір наш бак похудав на 120л  тобто  80л залишилося    ну і місця тепір він буде займати набагато менше 

20230722_155611.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

це на щось похоже, а то 200 л сож трохи крутувато, а особливо якщо подивитись на ціну нормального сож.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergej66 написав:

це на щось похоже, а то 200 л сож трохи крутувато, а особливо якщо подивитись на ціну нормального сож.

Та да ,ну і місце для мене не менш важливе

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мій рідний бак на 350л згнив, бо працювали на воді. Поставив станцію сож від 711тої, разом з помпою і сепаратором. Там 150л. Вистачає. Рідна помпа дуууже продуктивна, для широкої лійки 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну хто відгадає що з цієї желізяки буже 

20230724_074436.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Ну хто відгадає що з цієї желізяки буже 

20230724_074436.jpg

Балансувальний станок)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, smile написав:

Балансувальний станок)

Таки да ,коли побачив  цю опору з механічних автоваг то зразу зрозумів що то воно  , маю ще одну таку саму тільки меншу  десь під 250 круги , може хто планує  робити то піджену 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

масло чисте відстояне +100л нового

Как запускал строгаль 7305,то тоже все было перемыто и высушено.И масло  было чистое и отстояное,но б/у.И после запуска,через пять минут работы,оно превратилось в подобное,что на фото. Эмульсия.Я не мог понять,почему так вышло.А все  дело в старом б/ушном масле оказалось.Перемыл заново систему,купил нового масла,и порядок. Думал съекономить,ага.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, KOLIAN75 написав:

Как запускал строгаль 7305,то тоже все было перемыто и высушено.И масло  было чистое и отстояное,но б/у.И после запуска,через пять минут работы,оно превратилось в подобное,что на фото. Эмульсия.Я не мог понять,почему так вышло.А все  дело в старом б/ушном масле оказалось.Перемыл заново систему,купил нового масла,и порядок. Думал съекономить,ага.

Масло не б/у так як його залили  коли продавали станок  ,  + воно відстоювалося  ще рік в 2х 200 бочках ,   і станок завжди був накритий вода не могла попасти ,   ну я так думаю  бо якщо попала то це піз...ц  400л .  В мене колись змішалося з сож то була густа емульсія  а це якби вспінене 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго дня почав розбирати магнітний сіпаратор  , стан його навіть дуже непоганий але підшипники потрібно замінити  ,мотор розібрав редуктор теж  , а от як виймається вал  з магнітного   сіпаратора  ,зі сторони редуктора якто якась гайка є   , підкажіть хто розбирав 

20230725_074613.jpg

20230725_074602.jpg

20230724_222801.jpg

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З  гідро бака вибігло десь 1-2 л води 😵‍💫

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, smile написав:

Балансувальний станок)

Ролики  для балансувальної приспособи поточені з ст 45 та закалені  , далі шліфіну з торців  , тосив так :

Блінчик зажимав в патроні приблизно ріно і торцював на чисто далі робив посодку під підшипник по нутроміру 0 на 0  , після чого була зроблена опрпвка під посадку підшипника і не виймаючи її з токарного  на клец садилися  диски і тоді обробляв наружній діаметр  , другий торець і фаски для зменшення контакту з балансувальною оправкою 

20230827_102024.jpg

20230827_102046.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приспособа для балансування готова  ,нагадаю що кронштейн взяв від механічних  автоваг , маю ще трохи менший під 250-300 круги кому потрібно продам IMG_20231003_153145.jpg

IMG_20231003_153151.jpg

IMG_20231003_153157.jpg

IMG_20231003_153925.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку