Cracker

Чем вклеить метал в резину ?

32 повідомлення у цій темі

5 часов назад, технократ сказал:

Рукоятка такого диаметра вряд ли предполагает большие вращательные усилия.

Собственно и я про  это.

На словах Я его описать не могу , но оно вполне себе среднее - если сравнивать допустим с диапазоном усилий отвертки .

@kratmel в отверстие в резине родная втулка входит с приличным натягом а нужно засунуть ещё прилично больше .

Не знаю получится ли на такой длинне. Да и многие клея предполагают намазывание двух сторон склеивания  - резину и металл.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вибачаюсь. А у Вас ні у кого не ломалися ручки відвірток? Ніхто не бачив які ребра поштамповані на кругляку? ( Я не говорю провідвіртки за 1 гривню з прозорими ручками які самі розсипаються лише із-за того що на них подивилися і там на штирю лише накатка і то не на всіх а є штамповані ребра)

А ще мені згадалася відвіртка "перевертушка" та що йде в комплекті майже з усіма автомобілями. То там взагалі не клеєно а тримається доволі крепко і я особисто проводив експерименти то зірвати практично неможливоs-l400.jpg

 

Якось так. Тому я думаю втулку треба переробляти для кращого результату

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для отримання нормальної міцності пари метал - гума ( Як і метали, так і гуми бувають різними, з застосуванням відповідно різних марок клеїв для цього) в виробництві !!!, після нанесення клею гуму як правило вулканізують. Відповідно в більшості випадків для склеювання такої пари використовують кремнійорганічні клеї. Для отримання пари " з г****а та палок" вони мабуть також найкраще підійдуть для цього. Найпоширеніший мабуть клей - КТ 30. Тут  https://avalon-ua.com.ua/механику/все-о-клеях/склейка-резины-и-резины-с-металлом.html  більше про це.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не рассматривали вариант отливки ручки из полиуретана ? Есть составы для "обрезинивания" полимеризация при комнатной температуре . Например https://elasto.com.ua/p496195357-poliuretan-dlya-form.html

Змінено користувачем StatusQuo
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@StatusQuo честно  говоря нет. Да и это связано с определенными трудностями в виде приобретения , изготовления формы и т.д .

В данном случае уже все имеется в наличии . Осталось подобрать технологию вклейки .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як варіант для спроби по технології.

Якщо отвір і втулка глухі - налити клей на дно отвору і вдавити втулку пресом до самого дна із запасом - клей вижме в простір між втулкою і гумою, бо більше йому нікуди подітись. Далі розслабити і чекати, поки розчинники впитаються в гуму і поступово випаруються з неї.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, Cracker написав:

@StatusQuo честно  говоря нет. Да и это связано с определенными трудностями в виде приобретения , изготовления формы и т.д .

В данном случае уже все имеется в наличии . Осталось подобрать технологию вклейки .

Одну деталь можна відливати якщо компоненти є в наявності. Бо купити 1 кг поліуретану і потім його не використати, так стає не цікаво. Форма з силікону навіть по виточеній з якогось пластику моделі  також грошей вартує. Сам би може й заморочився. Дякувати певний досвід лиття є. Але щоб поліуретан добре тримався на металі, потрібен праймер.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку