Reiter

Сусідство з РЛС. Наскільки безпечно?

60 повідомлень у цій темі

9 минут назад, 032triton сказал:

Там на фото якраз стоїть так званий ''подхалім'' , а він має досить неслабу потужність на антені , і дістає ця техніка від рівня землі !

П.С Збрехав , там стоїть ''запросчік'' , а велика антена подібна на СРЦ !

І як Ви то все бачите на тих нещасних знімках з супутника?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

І як Ви то все бачите на тих нещасних знімках з супутника?

 

Сорі , я це фото сприйняв за Ваше !/))

Screenshot_20211228-231507_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, 032triton сказал:

Сорі , я це фото сприйняв за Ваше !/))

Ну там на окремому майданчику приблизно така велика штука і стоїть (стояла).

На іншому на пагорбах стоять (стояли) малі радари. По пам'яті були такі які робили коливальні рухи антени вгору - вниз, були ті, які мали дві широкі антени розміщені дщеркально, обертались на 360.

 

Треба буде туди навідатись. Тільки не факт, що зараз вийде заїхати (там доволі погана дорога через поле, з вимитими водою ямами і дірами в які легко втрапити під снвгом)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Ну там на окремому майданчику приблизно така велика штука і стоїть (стояла).

На іншому на пагорбах стоять (стояли) малі радари. По пам'яті були такі які робили коливальні рухи антени вгору - вниз, були ті, які мали дві широкі антени розміщені дщеркально, обертались на 360.

 

Треба буде туди навідатись. Тільки не факт, що зараз вийде заїхати (там доволі погана дорога через поле, з вимитими водою ямами і дірами в які легко втрапити під снвгом)

Ну от та антена , яка робила коливальні рухи , і називається ''подхалім'' !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Reiter сказал:

І як Ви то все бачите на тих нещасних знімках з супутника?

 

Так оно всё типовое, дуга у п-14 сверху тоже характерная, рядом запросчик, они синхронно вращаются)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Reiter сказал:

І як Ви то все бачите на тих нещасних знімках з супутника?

 

Так оно всё типовое, дуга у п-14 сверху тоже характерная, рядом запросчик, они синхронно вращаются)

 

Подхалимом Вы это называете?

Screenshot_20211229-111709_Chrome.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stanley написав:

Так оно всё типовое, дуга у п-14 сверху тоже характерная, рядом запросчик, они синхронно вращаются)

 

Подхалимом Вы это называете?

Screenshot_20211229-111709_Chrome.jpg

Ага , це не я так називаю , це так в РТБ/РТВ так називають/називали !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаво, якщо туди дрона відправити, його одразу зіб'ють? :)

 

 Зкачав Google Earth для більш точних "замірів". Відстань в принципі правильно заміряв.

 

Посередині є лісосмуга і прямо біля мене сосновий лісок. Але пряма лінія проходить якраз між ними, тобто ні ліс, ні лісрсмуга не створюють перешкод. Єдине, що на шляху тої лінії є 5ти поверхівка.

 

Радує різниця в висоті. Вона складає 37 - 40 м (моя ділянка нижче). Думаю за таких умов всі хвилі мають проходити вище, навіть якщо радар бути "бити" від рівня землі. Поправте, якщо не правий.

 

Screenshot_20211229-104836_Earth.jpg

Screenshot_20211229-104819_Earth.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, Reiter сказал:

Цікаво, якщо туди дрона відправити, його одразу зіб'ють? :)

 

Не советую, сильно расстроитесь, на сколько всем всё равно на ваши фотоаппараты и ваши дроны

20 минут назад, Reiter сказал:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чудні ви люди...(((

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Цікаво, якщо туди дрона відправити, його одразу зіб'ють? :)

https://dumskaya.net/news/letal-nad-armeyskimi-skladami-v-odesse-voennye-s-155681/

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все, тему дрона закрили :)

 

Давайте далі по темі.

 

Раніше думки розділились від "абсолютно безпечно" до "дуже небезпечно".

 

Такий перепад висоти захищає?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В ГОСТах і не можуть бути вказані частоти та потужність випромінення  військових радіотехнічних засобів , а от в санітарних нормах , мало би бути гранично можливі показники сприйняття випромінення від будь-яких засобів !

Потужність мережі мобільного зв'язку порівнянно з випроміненням РЛС , і у порівняння не йде , ця різниця у сотні , а може і тисячі разів !

Прив'язана ворона на сканері антени по азимуту кабіни ''П'' 75 комплексу ЗРК , витримала 2 хвилини ( експеримент на спір та на п'яну голову проводили мої лєтьохи в Білорусі ) , а кабіна ''П'' була не сама потужна !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
59 минут назад, Reiter сказал:

Давайте далі по темі.

Ну давайте, таки умовили...

Крок 1.

Прискіпливо, досконально, напам"ять, дещо конспектуєте, і т.д. - уважно вивчаєте то всьо: "Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань" , https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0488-96#n13

... Може половина питань відпаде.

Крок 2.

Офіційно, листом, звертаєтесь до Черкаської філії УДЦР зі скаргами на все, що тільки можна в житті і звинувачуєте в цьому випромінювання невідомих Вам антен ( аможе то і не антени, Ви ж в тому не розбираєтесь), які знаходяться "отам за полем за тією лісополосою". Прохаєте їх виміряти рівень електромагнітного випромінювання від того сякого-такого і надати Вам копії протоколів вимірювання.

Аналогічного листа пишете в санітарно-епідеміологічну службу...

Аналогічного листа приносите на КПП тої території, де знаходяться антени і встановленим порядком передаєте керівництву.

Крок 3.

-ЧФ УДЦР Вам відповість, що вони спецкористувачі радіочастотного ресурсу не в їх компетенції і нічого вони Вам вимірювати не будуть.

-санепідеміологи ... хз яку Вам дадуть відповідь...

Може зразу люди в білих халатах приїдуть...)))))))))

Крок 4.

Можете підняти і поставити на вуха громадськість... І звинуватити якусь владу.

TV-)

Не дякуйте )))

 

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Кулибкин написав:

Ну давайте, таки умовили...

Крок 1.

Прискіпливо, досконально, напам"ять, дещо конспектуєте, і т.д. - уважно вивчаєте то всьо: "Державні санітарні норми і правила захисту населення від впливу електромагнітних випромінювань" , https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0488-96#n13

... Може половина питань відпаде.

Крок 2.

Офіційно, листом, звертаєтесь до Черкаської філії УДЦР зі скаргами на все, що тільки можна в житті і звинувачуєте в цьому випромінювання невідомих Вам антен ( аможе то і не антени, Ви ж в тому не розбираєтесь), які знаходяться "отам за полем за тією лісополосою". Прохаєте їх виміряти рівень електромагнітного випромінювання від того сякого-такого і надати Вам копії протоколів вимірювання.

Аналогічного листа пишете в санітарно-епідеміологічну службу...

Аналогічного листа приносите на КПП тої території, де знаходяться антени і встановленим порядком передаєте керівництву.

Крок 3.

-ЧФ УДЦР Вам відповість, що вони спецкористувачі радіочастотного ресурсу не в їх компетенції і нічого вони Вам вимірювати не будуть.

-санепідеміологи ... хз яку Вам дадуть відповідь...

Може зразу люди в білих халатах приїдуть...)))))))))

Крок 4.

Можете підняти і поставити на вуха громадськість... І звинуватити якусь владу.

TV-)

Не дякуйте )))

 

Воно то все так , але для щамірів потрібно ще попросити військових , включити все обладнання в бойовий режим , та скерувати передавачі на ту санстацію яка виїде проводити заміри ( і це все всім зрозуміло , бо антени мають паскудну звичку крутитись на 360 градусів )))

П.С Пора купувати алюмінієву шапочку , і свинцеві панталони !

Бо як казали підводники з ядерних ракетоносців ''еслі хочєшь бить отцом - обвєрні яйцо свінцом !!!")))))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я ж сказав, "...що вони спецкористувачі радіочастотного ресурсу не в їх компетенції і нічого вони Вам вимірювати не будуть."

Новорічна тема ... Схожа на " Чі можна запустити 1К62 від одноїї фази і скіко треба кандьорів" )))

Всіх з наступаючим )))

Змінено користувачем Кулибкин
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну жарти жартами, а я в тих радарах не розбираюсь. Точні моделі не знаю.

Те, що ніхто нічого міряти (принаймні толком і ввівкненими радарами) не буде теж знаю.

Знаю лише відстань і різницю в висоті. І знаю, що хочеться спокійно і безпечно жити і ростити дітей. 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Повірте, Ви живете спокійно і безпечно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, Кулибкин сказал:

Повірте, Ви живете спокійно і безпечно.

Спокійно і безпечно живуть тибетьські монахи, а в нас усе дуже відносно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как я понял то неизвестно если там вообще что-то на данный момент.

А вдруг там уже ничего нет? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А хто забороня. виготовити індикатор СВЧ поля і самому переконатись у його відсутності/наявності і інтенсивності.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Спокійно і безпечно живуть тибетьські монахи, а в нас усе дуже відносно.

А хіба вони досі працюють?  Мені здається, що це радіолокатор кругового обзору. (Велика антена, що обертається засікає рухомі цілі "по горизонту" на 360 градусів, а та, що обізвали "підхалімом" визначає висоту рухомої цілі,...... літака, гелікоптера......) При "захваті" цілі сигнал подається на СРЗ, який посилає запит до цілі. Ціль, принявши "запит"  надсилає відповідь ч-з СРО. Якщо код відповіді налаштований правильно, то ціль ідентифікується, як "своя". Коли код не співпадає з на даний момент часу діючим, то відповіді не поступає і ціль ідентифікується як "чужа"

https://stalin-line.by/ekspozitsiya/ploshchadka-sistem-pvo-raketnykh-kompleksov-i-avtomobilnoj-tekhniki/radiolokatsionnye-sistemy

 

 В вас там зараз охороняти нема чого, включно з Черкасами, тому думаю, що те все "весіллє" давно не працює і вам переживати нема чого. Колись такі комплекси розміщували в безпосередній близькості до військових аеродромів, та міст — індустріальних гігантів (Дніпро, Запоріжжя, Харків) та столиці.

Змінено користувачем IMP
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Куляста_Блискавка сказал:

А хто забороня. виготовити індикатор СВЧ поля і самому переконатись у його відсутності/наявності і інтенсивності.

 

Дякую. Начебто все просто. Можга навіть лише діод + світлодіод щоб просто зрозумвти чи воно там є.

А "магазинні" електронні варіанти підійдуть? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Quercus сказал:

@Reiter не пошкодуйте трохи президентів і замовте собі один з таких приладів: http://electrosmog.org/index.html

Прецікава іграшка

З одного боку це вже не зовсім "індикатори" з аліекспреса, а з певною натяжкою вже "вимірювальні" прилади

З іншої сторони, за рахунок відсутності різних "атестацій", "сертифікацій", "повірок" та "ISO" - у них (відносно!) "консьюмерська" ціна

А бонусом - ще й кишеньковий розмір і деякі міряють також низькі частоти (варто брати власне такий універсальний).

(Я щоправда давно забув (не знав) який діапазон у локаторі. Можливо там і більше ніж 8 GHz)

Дякую за пораду. Бо на руках маю лише "прилад" що міряє до 3500 Мгц. Хоча на мобільник він не реагує, а той наче працює на нижчій частоті

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, 032triton сказал:

не можуть бути вказані частоти та потужність випромінення  військових радіотехнічних засобів

пожалуйста, всё в открытом доступе

999.png
и как писал @softm - @Reiter расстояния знаете , диаграмму гуглите, это не сложно, всё считаем и спим дальше спокойно)

Змінено користувачем Stanley
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку