San1084

Вибір полуавтомата

39 повідомлень у цій темі

У моєму місті тільки віталс 1600 б.в. Ціна 6500.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Про те що буде дешевше і більший вибір я пожартував. Коли вибирав напівавтомат подивився чим варить Ігор Кава, те й купив. Для домашніх умов чим простіше тим краще. І чесно мені деколи лінь нахилитися ток і подачу регулювати, не говорячи про кучу настройок.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, gesichtslos написав:

Коли "совітують" варити дешевою однофазною  включеною в побутову мережу, 0,8ю проволокою зварювати метал 12мм, то в мене око тіпає.

Це скільки проходів треба зробити, щоб воно нормально проварилось)))) Або гріти газовим пальником перед зварюванням))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З бюджетних міг/маг то тільки тесла. В своїй майстерні маю 313 вже 3 роки. Знаю людей де дві 285 працює в дуже жорстких умовах вже більше 6 років і хоч би ім шо (на цьому ж виробницвті едон 280 прожив 4 тижні, замінили на новий і той протримався місяць).

Єдине шо рукав у них таке собі, а апарати "супер за свої гроші".

Якшо задорого то патон про міг просто суперський апарат і одразу рукав бінзель, але ціна...

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можно долго и вдумчиво за дёшево собирать свой аппарат... Или другой вариант... Найди деньги и купи сразу из дорогих аппаратов (ведь не просто так они так стоят) и сразу будешь работать, получая удовольствие от работы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, moonlight_diy написав:

 

Якшо задорого то патон про міг просто суперський апарат і одразу рукав бінзель, але ціна...

 

Тільки обов"язково на 380В,я спочатку взяв на 220,але чудес на світі не буває і для того щоб витягнути реальних 200-270 ампер,треба мати  потужне живлення,а однофазна мережа для цього не годиться.Перекос фаз,просадки і блимання світла у сусідів гарантоване.Поміняв на 380 і задоволений. А по ціні він як коштував більше штуки,так і коштує.Правда то з повнопривідною протяжкою на 4 роліки і бінзелевськими рукавами.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Войциг написав:

Можно долго и вдумчиво за дёшево собирать свой аппарат... Или другой вариант... Найди деньги и купи сразу из дорогих аппаратов (ведь не просто так они так стоят) и сразу будешь работать, получая удовольствие от работы. 

Я вважаю що від 12-15000 це серединка. Наприклад кайзер 310 у одного продавця 18тис. В іншого 21тис. І там і там в наявності. З дорогих купувати як що це твій заробіток. А мені один раз в тиждень поварити))) от і вибрав бюджет до 15тисяч.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що скажете про такі як Hugong

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут ещё хорошо посмотреть как ломаются... Хотя от владельца и условий зависит... Ну и до 15 вроде как и нормально при названных условиях работы. 

   Посмотри канал или плистай плейлист, может что полезное для себя найдёшь https://youtube.com/channel/UCyvCZ6frAF4VU2la1Kt7GDQ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

https://evrosvarka.com.ua/p18646682-svarochnyj-poluavtomat-ssva.html просто кидаю ссылку, как вариант. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні був в магазині у себе в місті. Мені порадили https://magnitek.ua/poluavtomat-svarochnyj-magnitek-mig-350s2-migtigmma. У нас він 15440грн. Каже в порівнянні з іскрою варе мягко, як кайзер, едон. Іскра 360 це для товстого металу. Гарантія на апарат 2 роки. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, San1084 написав:

 

 

 

 Багато бачив різного, але щоб від однофазної мережі 220В можна було "витягнути" 350А..... навіть завдяки  IGBT технології....ще м такого не видів ))))  і це для зварювання дротом діаметром 0,6; 0,8 та 1,0 максимум )))  

 Я на свій трьохфазний ССВА -270 часом можу ставити дріт 1,6, а тут цілих 350А заявлених.

 Та й він такий самий чех, як партсайд німець

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

 

 

 

 Багато бачив різного, але щоб від однофазної мережі 220В можна було "витягнути" 350А..... навіть завдяки  IGBT технології....ще м такого не видів ))))  і це для зварювання дротом діаметром 0,6; 0,8 та 1,0 максимум )))  

 Я на свій трьохфазний ССВА -270 часом можу ставити дріт 1,6, а тут цілих 350А заявлених.

 Та й він такий самий чех, як партсайд німець

Це точно))) А чому, в мене в гаражі розетка на проводі 1.5кВт може видати не тільки 350 Ампер))) Жартую. Мені цей апарат не підходе. Так як буду варити від 0.8мм до 10мм.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, San1084 написав:

до 10мм.

Я десятку варю 1,2 дротом. 1-ка не заливає якісно канавку. Токи там високі. 

Тобто для якісного провару 10 мм потрібен дріт від 1,2 (варити з фасками, звичайно), відповідні токи і відповідний апарат. Що при 220 вольтах важко уявити... а от радість сусідів зрозуміла )))) . 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку