knife_life

Раціональність конструкції "б\в UPS + автомобільний акумулятор"

189 повідомлень у цій темі

Приїхав той безперебійник. Рік випуску 2010. Видно, що розбирався. Питаю продавця чи ремонтувався, відповіжь ні. А чому тоді питаю гвинти злизані - "незнаю"... Перевірив, 220 то він видає, але аккумулятор не заряджає! Отаке, поїхало назад

 

Випадково наткнувся на новий за більш-менш адекватною ціною. Лише сьогодні з'явилось оголошення. Продавець каже, що тільки сьогодні їх приаезли. Новий, ціна 10 тис. Це ще адекватно, бо такий же продається за 17 тис, а на розетці за 25.

Я собі замовив. Кому треба ось посилання:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bespereboynik-dlya-kotla-300-vatt-s-pravilnoy-sinusoydoy-IDQpDeW.html

Змінено користувачем Reiter
Невірно вказав рік
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Приїхав той безперебійник. Рік випуску 2020. Видно, що розбирався. Питаю продавця чи ремонтувався, відповіжь ні. А чому тоді питаю гвинти злизані - "незнаю"... Перевірив, 220 то він видає, але аккумулятор не заряджає! Отаке, поїхало назад

 

Випадково наткнувся на новий за більш-менш адекватною ціною. Лише сьогодні з'явилось оголошення. Продавець каже, що тільки сьогодні їх приаезли. Новий, ціна 10 тис. Це ще адекватно, бо такий же продається за 17 тис, а на розетці за 25.

Я собі замовив. Кому треба ось посилання:

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/bespereboynik-dlya-kotla-300-vatt-s-pravilnoy-sinusoydoy-IDQpDeW.html

 

А яка там батарея в комплекті?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

А яка там батарея в комплекті?

Ніякої. Він під зовнішній аккум

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цікаві ціни.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Цікаві ціни.

Дуже цікаві. Сам в шоці. Але це реально наразі найменша ціна! На ті, що були місяць тому по 7 тис, зараз поставили 25!!!

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можу порекомендувати пошук Sinusoid UPS Power Inverter

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Для возможности удаленной работы собрал УПС + аккум... Тестировал на телевизоре 55* лед + внешний жесткий диск. Аккум 12в 62Ам/ч. снял с машины после ночи, специально не заряжал. В этой связке проработал 2 часа +/-, потом видимо сработала защита и его вырубило. Включил еще раз и телевизор работал еще 40 минут и я его выключил ибо нужно было успеть зарядить аккум, что бы машину завести. В последствии вырубил на УПС защиту, она, как оказалось, еще срабатывает на малое потребление и при малом потребление, через 5-7 минут вырубает УПС. Однозначно нужно принудительное охлождение транса... Вентилятор с процессора на 12В подключил в параллель с проводами на аккум. Без охлаждениея температура транса 60-65*С, с охлаждением до 40*С. Показатели аккуму без нагрузки при отключении всех потребителей, после 2,5 часов работы 11,7В. После тестирования, купил новый аккум и все собрал... Сложностей никаких. Заряжается через УПС, если нужна быстрая зарядка, то только через автомобильное зарядное устройство. Прицепил в цепь вентилятора термореле на 45*С, что бы ночью он не гудел...  Выход с УПС 220в сделал как удленитель на штатном проводе. 

П.С. напряжение с УПС 225+/-В. 

Змінено користувачем JekaX
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну и так для справки аккум TURBOMAX SILVER 60Ah 600A - 2100грн. УПС Mustek PowerMust 400 (240Вт) - валялся в гараже как давно ненужный девайс.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, JekaX написав:

Ну и так для справки аккум TURBOMAX SILVER 60Ah 600A - 2100грн. УПС Mustek PowerMust 400 (240Вт) - валялся в гараже как давно ненужный девайс.

и при зарядке от  внешнего источника отключите упс от сети  мои апс 250 и 620  не переносят  момента подключения внешнего зарядного  если акб подключен к упсу а упс в розетку включен - менял ключи выходные  у обоих  (1й не знал и подключил - второй спешил и результат тот же )

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчера света небыло 4 часа... Все время на компе был включен фильм, соответственно динамики работали... Индикатор заряда на аккуме остался светить зеленым, напряжение на момент включения света - 12,35В. За 20+/- часов зарядки, УПС зарядил до 12,81В, на момент отключения света на аккуме было 13,2в. Для быстрой зарядки УПС соответственно не подходит.

Змінено користувачем JekaX
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, Viktor_KVS написав:

и при зарядке от  внешнего источника отключите упс от сети  мои апс 250 и 620  не переносят  момента подключения внешнего зарядного  если акб подключен к упсу а упс в розетку включен - менял ключи выходные  у обоих  (1й не знал и подключил - второй спешил и результат тот же )

Спасибо, учту

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз подивився яке споживання ноутбуку HP 250 G7(i5+sdd+hdd). - 1.9A (від АКБ 12.6В) через інвертор (більш новий аналог, в мене стара модель, виявилась не дуже надійною, зменшував струм зарядки до 5А) та штатний БЖ 220В. Свисту БЖ на відстані 2м - не чути  Холосте споживання інвертору - 0,2А

 

Головна складність була зробити паралельну проводку  (встановити чергові світильники та розетки).

Інвертор з автоматичною зарядкою дозволяє не думати про ту зарядку взагалі.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приїхало чудо техніки. Підключив, працює. Щастя немає меж :)

 

IMG_20221208_122009.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо АКБ звичайний автомобільний в хаті, то треба вентилювати, бокс і кулер на витяжку

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

Якщо АКБ звичайний автомобільний в хаті, то треба вентилювати, бокс і кулер на витяжку

Ну хз. В родичів така конструкція вже багато років на холодильнику в кухні стоїть і нормально :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є безпека і є практика )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, softm написав:

Якщо АКБ звичайний автомобільний в хаті, то треба вентилювати, бокс і кулер на витяжку

 

І тут тема перетікає в обговорення датчиків концентрації водню в повітрі :-) .

 

Особисто я сподіваюсь, що підсосу повітря з вулиці та коридору, при працюючій вентиляції, достатньо для того, щоб відвести потенційно виділений водень, оскільки навантаження в мене маленькі (як при зарядці, так і при розрядці).

А датчики (промислові) щось коштують безмежних грошей. Тим, що для Ардуїно - я б не довіряв.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

Ну хз. В родичів така конструкція вже багато років на холодильнику в кухні стоїть і нормально :)

Мне каждый посчитал своим долгом сказать о том, что при зарядке выделяется водород и это послужит неменуемым взрывом... Но на мой аргумент, что заряжая аккум в гараже, я не заметил, что бы он каждый раз взрывался, следовал ответ: "Ну ХЗ"

Змінено користувачем JekaX
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

я не химик, но вики пишет, что взрывоопасная смесь это от 4% содержания в кислороде... итого... вводные... моя комната имеет размеры примерно 3*3*2,5 это равно объему 22,5м.куб. соответственно 4%  водорода - 0,9 куба. Вы действительно считаете, что один автоаккум выделит 1 куб водорода при зарядке? ))). Это если принебречь сквозняками и т.д. 

 

 

Змінено користувачем JekaX
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чтобы АКБ взорвался при зарядке надо хорошо его вскипятить и  рядом с ним пилить что- нибудь  болгаркой, а искры направлять на АКБ, тогда есть много шансов. (именно так мой знакомый и  добился взрыва :) ) 

Другое дело- спрей кислоты которая пшикает из АКБ. Лучше всё это хозяйство держать в нежилом помещении, чтобы не портились шторы и не дышать парами кислоты.

5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, newengine написав:

надо хорошо его вскипятить и  рядом с ним пилить что- нибудь  болгаркой,

Було колись таке, ледь не обісрався :-)) ,благо пробки були викручені, відбувся легким переляком. 

Змінено користувачем Куляста_Блискавка
граматика
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, newengine написав:

не дышать парами кислоты

 

Саме про це і писав, запах при зарядці 0.3С не слабий, за водень і не знав, нажаль... як не велика зарядка, то може і все-рівно, кіко там тої зими.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, knife_life написав:

Тим, що для Ардуїно - я б не довіряв.

 

Ардуіно це назва системи розробки, а не протокол підключення датчика...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Reiter написав:

В родичів така конструкція вже багато років на холодильнику в кухні стоїть і нормально :)

Так, якщо зарядка импульсна та не дає рівень напруги вище 14в, та може обмежувати ток у 0.1С, аккумулятор не кипить. А ці кітайські трансформаторні, які видають напругу аж 17в, там є ризик вибуху.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, softm написав:

Ардуіно це назва системи розробки, а не протокол підключення датчика...

 

Я мав на увазі датчики для любительської розробки електроніки, Ардуіно просто перша в голову прийшла (і під неї точно є датчики концентрації водню). Так-то я люблю всі ці речі, на концептуальному рівні, але у колег був досвід з дуже різною по якості периферією, що й не дивно, враховуючи китайську працелюбність і незакомплексованість.

 

Звичайно, що кваліфікована людина може взяти хороший дорогий промисловий датчик, і прикрутити його до Ардуіно. Просто це, наскільки я бачу любительські роботи - не зовсім масовий шлях. І більше шансів, що "датчик водню на Ардуіно" = "дешевий китайський датчик з Алі", ніж щось точне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку