knife_life

Раціональність конструкції "б\в UPS + автомобільний акумулятор"

189 повідомлень у цій темі

Трохи загального "лікбезу".
Бо замовник пристроїв "зустріч" моєму апарату. В процесі ремонту зробив коротеньке відео.
Повбивав би за оті "вилка-вилка"...

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

гг, я особисто собі сам зробив КЗ  2 мосфета 24н50 пішло. Вони дорогі. Запобіжники пішли. Їх не придбаєш в нас, прийшлось замовляти. Весело ...

І що ви думаєте я придбав той перемикач? Ніт. 1100 грн. Ви офігіли чи що.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

гг, я особисто собі сам зробив КЗ  2 мосфета 24н50 пішло. Вони дорогі. Запобіжники пішли. Їх не придбаєш в нас, прийшлось замовляти. Весело ...

І що ви думаєте я придбав той перемикач? Ніт. 1100 грн. Ви офігіли чи що.

КЗ то одне (мої апарати витримують), а ось "зустріч" - інше. Не знаю ЖОДНОГО апарата який би це витримав.
Це як на ровері в зустрічну "фуру" в'їхати...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так зустрічне а не КЗ.

2 транзистора 50 грн, перемикач той 1100 грн. Летимо далі ...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не зовсім в тему, але цікавой вийшло.
Звичайна світлодіодна стрічка. Один метр.
Батарея - AGM 12А.г.
Струм - 1,2мА в вимкненому стані.
Тобто послідовно: резістор 3кОм - зелений світлодіод - світлодіодна стрічка (один метр).
Вийшов такий собі ночнік (та лента світить як одна маленька свічка).
https://www.youtube.com/watch?v=cbpbkqp1Opk

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сейчас массово в ремонт несут инверторы и бесперебойники новехонькие, некоторые - фактически "из коробки". Переполюсовка АКБ или включение "на встречку". Я просто в шоке!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приносили в ремонт безперебійник: проробив хвилин з 10 и вмер. Згоріли два запобіжники по 30А., впаяні в плату. Стояли в паралелі. Чи я щось не розумію, чи зараз так можно ставити? 

До речі, згоріли вони як мені вважається, при переході з акк. на сіть- присутній скачок до 17В(десь з 0,2-0,5сек), при розрядженному акк. ток суттевий. 

Змінено користувачем ig3757
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, el-mech написав:

Сейчас массово в ремонт несут инверторы и бесперебойники новехонькие, некоторые - фактически "из коробки". Переполюсовка АКБ или включение "на встречку".

 

Я бачив недавно одного громадянина (в дзеркалі, скажем чесно), який в запарці припаяв конектор XT60 з переполюсовкою. Жаль, нІкому розказати, який вираз був на обличчі, коли посипались іскри при підключенні (але все виявилось живуче, після правильної перепайки працює).

Тому я не дивуюсь.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 годин тому, ig3757 написав:

Згоріли два запобіжники по 30А., впаяні в плату. Стояли в паралелі. Чи я щось не розумію, чи зараз так можно ставити?

Да, сейчас распространенная практика. Где подешевле впаивают в плату, где покруче - впаивают соответствующие гнезда и уже в них вставляют автомобильные предохранители. С преобразователями VoltPlska даже запасные в комплекте идут.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 годин тому, ig3757 написав:

Приносили в ремонт безперебійник: проробив хвилин з 10 и вмер. Згоріли два запобіжники по 30А., впаяні в плату. Стояли в паралелі. Чи я щось не розумію, чи зараз так можно ставити? 

 

Ви по 40А ще не бачили... яких нема в тих наборах з Ашану. Впаюється ножова клема ...  бо інакше треба все витягати ..

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Звичайні автомобільні, два в паралель впаяні, долізти до них був ще той гемор.?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, ig3757 написав:

Звичайні автомобільні, два в паралель впаяні, долізти до них був ще той гемор.?

 

4 по 40А. Всього 1.5 квт.. Не так і багато .Ремонт... я не знімаю, бо сенсу нема, то повторювати ад якийсь...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Автоматизував перехід на аварійне освітлення. Ціна питання 120 грн. Все працює. Дякую за поради. 

IMG_20221223_151644.jpg

IMG_20221223_151658.jpg

Можете поділитись досвідом використання своєї системи на сьогоднішній день? Як змінились показники системи з початку використання? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, kolish написав:

Можете поділитись досвідом використання своєї системи на сьогоднішній день? Як змінились показники системи з початку використання? 

Все працює, не скаржуся. В мене досить велике споживання. Багато тягне насос на котлі + сама електроніка + світлодіодне освітлення. Коли були відключення 2 г зі світлом, 4 без, то звісно, аккуми не встигали заряджатись.  Замінив тих 2 аккуми (пішли для ноута) на 1 100Аг + іще один такий же на заміну. Тобто при частих відключенеях один аккум працює в системі з безперебійником 1-2 доби, а другий в цей час заряджається зовнішнім зарядним, потім міняю місцями. Поки не перевірив цю схему, бо як тільки докупив аккум, то на другий день стабілізувалась ситуація зі світлом. Сподіваюсь і не доведеться перевіряти. 

Стан самих аккумів не перевіряв, тобто щільність не міряв. Але наче все ок з ними. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку