Brobdingnagian

Чем дешево "залить" пыльный бетонный пол?

35 повідомлень у цій темі

2 години тому, дублер написав:

а потім взяти цемент марки

Зараз турецького багато навезли - 550та марка - він на 25% зі шлаком.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пробував як тут радили звичайним акриловим грунтом - не сподобалось. Результат дуже неоднорідний, місцями ніби скріпило, а в інших сиплеться і пилить.

Я вважаю що варто використовувати спеціалізовані засоби де конкретно вказано "для знепилення і укріплення бетонних підлог".

Після акрилу обробив засобом під назвою "бето-твар" - результат хороший, раніше викорустовував цей засіб в гаражі - так само добре.

Якщо хочеться дорого-богато - епоксидний грунт для бетонної підлоги. Не дешева річ, але дуже гарно закріплює, плюс цьому грунту байдуже на воду, масло, бензин і т.д.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене в гаражі покладена плитка якась "совдеповська". Багато де вде викришилася і взагалі вона якась темна наче брудна постійно :) В планах замінити в майбутньому. Найдешевша плитка зараз в районі 300 грн за м2. А ща 330 грн м2 можна купити резинову плитку. Хтось таку використовував? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сусіди встановили ПВХ плитку. Прибирати нормально, падіння металевих предметів вона не боїться. Але язик не повертається назвати її бюджетною. З плюсів можна вкладати на промаслену підлогу, аби була рівна. Просиліконені замки роблять підлогу герметичною та більш-менш "теплою", на відміну від бетону або підлогової плитки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я в деяких майстернях старий лінолеум клав (де можна) - результат - супер, особливо якщо з деревом працюєш. Брав коричневий з утеплювачем, раніше його часто вживаний продавали

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Я в деяких майстернях старий лінолеум клав (де можна) - результат - супер, особливо якщо з деревом працюєш. Брав коричневий з утеплювачем, раніше його часто вживаний продавали

Може з деревом то і нормально. Але з металлообробкою то буде зло. Мало того, що від залізяк лінолеум швидко стане хламом, так ще і дика пожежонебезпечність. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

розкажіть будьласка що за покриття?

Чесно кажучи пройшло вже більше 6 років коли це робилося і я не пам'ятаю бренди-марки, бо не я відповідав за це, але суть у тому що була зроблена якісна стяжка з пластифікатором, загрунтована (багатошарово) та пофарбована (багатошарово) фарбою для промислових підлог, якщо я зможу підняти цю інформацію то повідомлю вам тут.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Filosof написав:

так ще і дика пожежонебезпечність. 

не всякий. Вже років 20-ть біля станка лежить, варю там постійно і неслабо - ні разу і не димів, але там і кольору вже не видно від пилу))) . 

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сто пардонів! Я не гаражник, яле бачив неодноразово про суміш силіконового герметика з бензином. Це точно фігня?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавте ше туди переробки і буде Вам щастя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку