nansen

Дробилка для пластика

12 повідомлень у цій темі

Нужно изготовить дробилку для пластика. 

 

На входе будут корпуса от старой техники - мониторов, принтеров и т.п. Материал АБС или полистирол.

Фракция на выходе - куски максимум 3-4мм или стружка-сыпучка (в виде порошка).

Производительность - несколько кг. в час.

 

Какую конструкцию применить?

 

Неплохой вариант использовать цепь от бензопилы, намотанную на вращающийся вал. Пробовал наматывать на вал 30мм, удалив предварительно зацепы (выделены красным) и ограничители глубины (выделены зеленым) - не режет, а трет по пластику (и по дереву тоже). Почему, не знаю, какие будут предположения?

 

цепь бензоп.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nansen написав:

Какую конструкцию применить?

Стандартну, зі зміщеними на валу, який обертається ножами і регульованими упорами.

 

, nansen написав:

Фракция на выходе - куски максимум 3-4мм или стружка-сыпучка (в виде порошка).

 

....досягається застосуванням в нижній частині перфорованого решета з заданими отворами. Все, що не проходить крізь отвори подрібнюється до фракції проходження крізь отвори решета.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Стандартну, зі зміщеними на валу, який обертається ножами

Такого типа?

 

дробилка завод.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, nansen написав:

Такого типа?

 

дробилка завод.png

Це фото валу справжнього шредера, це досить важкий у виготовлені вал

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кольсь була така думка купити дискові пили (для циркулярки), невеликого діаметру , десь ф125мм, посадити на вал штук десять. Але далі ідеї не дійшли руки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, nansen написав:

Почему, не знаю

все просто - якщо дивитись в торець валу, ножі не ріжуть, а, максимум, царапають, а задня сторона зуба забігає за радіус різу і відштовхує.

 

Взагалі, є шредери і дробарки. Зі шредером все зрозуміло. Дробарка - проста штука, але для заданої фракції потрібна і кулачкова дробарка. 

Я таким з деревом знаю як, в принципі з пластиком так само, але оберти нижчі. 

Для таких малих розмірів, бачу тільки одни (простий) варіант - пачка відрізних фрез по металу. Це і дешевий спосіб і надійний.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, newengine написав:

Кольсь була така думка купити дискові пили (для циркулярки), невеликого діаметру , десь ф125мм, посадити на вал штук десять. Але далі ідеї не дійшли руки.

Бачив в дії швидкісну різалку яблук (на сік) із подібних малих дискових пил. По одному то яблука "пролітали". Як кидали насипом то зависали. Попихали завислі яблука довгим деревяним бруском. Брусок затягнуло і успішно подробило у яблука. Думаю що це найпростіша за реалізацією конструкція для визначеної автором продуктивності.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, nansen написав:

Такого типа?

Шукате щось простіше, але з великим запасом по міцності.

Вибачаюсь, що так коротко, вчора пробував більш розлогіше пояснити і розтлумачити, але з того нічого не вийшло.

Вже неодноразово запримітив, що при спробі написати/відповісти з-під повідомлення в правому верхньому кутку на цитування кимось з учасників мого допису, якийсь "штучний інтелект" не дає цього зробити. Чи то він рахує, що мої поради чи підказки мають бути оплачені мною ж, чи яка інша причина....достеменно мені не відомо, але ситуація така, що часом пробуєш підказати, корячишся в підборі аргументів, пишеш досить великий текст, а коли пробуєш це все додати, ота вся писанина кудись хутко зникає.і "вискакує" пропозиція зареєструватись на форумі, хоч до цього я достеменно знаю, що був зареєстрований. Ба, вчора навіть вискочило повідомлення типу, що укр.нет (пошта моєї початкової реєстрації) не хоче приймати чогось там і потрібно обов'язково поштову скриньку для підтвердження на Джімейлі. Тому, коли в кого виникнуть також такі трабли, то хутчіше біжіть на Джімейл, та заводьте там поштову скриньку, щоб мати змогу дописувати в темах. Але і на тому добре, бо мабуть наступним кроком потрібно буде для цього відправляти нотаріально завірену копію про склад сім'ї з пписьмовим підьвердженням сусідів по будинку.

 Спочатку мене це дуже вкурвлювало і я відносив це до якогось збою, але подібне почало повторюватись досить часто і я на це забив. При нагоді хочу вибачитись перед людьми, яким я не відповів, але робити повторну спробу написати (часом досить великий текст) буває намає можливості ч-з брак часу, або навіть банально через бажання.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, IMP написав:

коли пробуєш це все додати, ота вся писанина кудись хутко зникає.і "вискакує" пропозиція зареєструватись на форумі

Перед нажатием кнопки "отправить ответ" скопируйте ответ в буфер обмена на всякий случай.

 

Если зайти на форум, потом некоторое время не проявлять активность (не писать, не переходить с одной страницы на другую) то может "выкинуть" с него, т.е. нужно булет опять заходить.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, nansen написав:

Перед нажатием кнопки "отправить ответ" скопируйте ответ в буфер обмена на всякий случай.

 

 Та якось би хотілось без цих "танців з бубном" властивим лише на цьому ресурсі ))))  Та й стається таке не завжди, з не зовсім зрозумілою циклічністю.......і кожен раз якось копіювати свій же допис, щоб потім його ж вставити )))) Але, начальству краще знати.

 

, nansen написав:

Если зайти на форум, потом некоторое время не проявлять активность (не писать, не переходить с одной страницы на другую) то может "выкинуть" с него, т.е. нужно булет опять заходить.

Власне "викидає" і то не завжди в момент відправки відповіді, хоч коли пишеш, то реєстрація на сайті присутня.

 А тепер спробую ще раз по темі:

У вас на фото — шредер, який на мою особисту думку для ваших задач не потрібний. Простіше млин можна зробити розмістивши на валу пару трьох, або чотирьох лопастних ножів, коли одні ножі зміщені  відносно інших. Для прикладу, при конструкції з трьохлопастними ножами  360:3=120 120:2=60 градусів. Отже одна пара ножів зміщена по осі відносно іншої , в даному випадку на 60градусів. Така конструкція простіша і частково буде виконувати функцію шредера. Ножі бажано робити  товщиною біля 15мм. В горизонтальній площині корпуса розміщується пластини, з можливістю регулювати  зазор між ними і ножами. В верхній частині до корпуса прикручується конусний бункер з лабіринтними перегородками, які затримують пластик від вилітання в зворотньому напрямку. З низу корпуса розміщується перфороване сито з отворами потрібного діаметру для вже змеленого пластику. Його бажано розмістити майже в притул до руху рухомих ножів. Іноді не рухомі пластини роблять зубчастої форми, але особливих переваг в цьому я не бачив. Часом на валу, крім привідного шківа ставлять масивний маховик для полегшення помолу. Всю конструкцію роблять піднятою від землі для можливості закріплення в зоні вигрузки мішка на вже змолотий пластик.

 Сам корпус млини бажано робити масивним і без люфтів. Ножі на валу фіксуються повздовжніми  шпонками.

 Якось так.

 

 Забув додати. Не знаю, чи вам відомо, але не змішуйте різні види пластмаси одну з іншою, навіть з малою кількістю. Після помолу одної пластмаси потрібно якісно почистити млин, щоб залишки не попадали до іншої, бо іноді вони можуть бути зовсім не сумісні одна з другою.

Змінено користувачем IMP
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, IMP написав:

Простіше млин можна зробити розмістивши на валу пару трьох, або чотирьох лопастних ножів, коли одні ножі зміщені  відносно інших

на барахолках продают  советские фрезы пазовые, по дереву. Бывает, что проскакивают новые, с твердосплавными напайками и не дорого. Но зачастую они без шпоночного паза в отверстии. Бывают большие,  бывают огромные!

19261_big.jpg

Змінено користувачем newengine
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, newengine написав:

на барахолках продают  советские фрезы пазовые, по дереву. Бывает, что проскакивают новые, с твердосплавными напайками и не дорого. Но зачастую они без шпоночного паза в отверстии. Бывают большие,  бывают огромные!

 Не підійдуть. 

Ось відео, перше яке попало для огляду. Все не дивився, але подивившись стане багато зрозуміло про що я говорив. Там правда 4 ряди ножів, а я пропонував  2, лише ширші. Вони однаково будуть виконувати свою роботу, для  такої задачі, яка у т.с.

https://www.youtube.com/watch?v=JId9OF6U954

 

Будова ножів — https://www.google.com.ua/imgres?imgurl=https%3A%2F%2Fimg02.flagma.ua%2Fphoto%2Fizgotovlenie-nozhey-dlya-drobilok-2028650_medium.jpg&imgrefurl=https%3A%2F%2Fflagma.ua%2Fuk%2Fproducts%2Fq%3D%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%B8%D0%BB%D0%BA%D0%B0%2B%D0%B4%D0%BB%D1%8F%2B%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D0%BA%D0%B0%2F&tbnid=2P8P-B04-xMwLM&vet=10CE0QMyiLAWoXChMIuNOBkY3n_AIVAAAAAB0AAAAAEAI..i&docid=9rbjcURAl4DHBM&w=256&h=192&q=подрібнювач пластику&hl=uk&ved=0CE0QMyiLAWoXChMIuNOBkY3n_AIVAAAAAB0AAAAAEAI

 

З поширеної марки сталі У-8, У-8А або аналогів (вони будуть трохи крихкими і "слабкими "  на ударні навантаження) можна легко зробити, загартувати  і пощліфувати ножі потрібного розміру  і конструкції. На відміну від шредера млин такої конструкції працює "на удар" Мінус — шумність, плюс — відсутність редуктора і двигун меншої потужності, правда краще  конструювати  з маховиком на валу.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку