Reiter

Вибір будинку з 2х

189 повідомлень у цій темі

, break написав:

Це що ви нарахували? Матеріал?

Якого розміру?

УШП площею 50 м2. Матеріали (арматура, бетон заводський, пінополістерол, труби теплої підлоги, плівка, волокно, пісок, труби каналізаціі, підставки під арматуру) та послуги мініескаватора. 

Брав онлайн калькулятор що розрахував кількість матеріалу і брав ціни на матеріал з інтернету. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Процес іде :)

IMG_20230504_061730.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин тому, Reiter написав:

Матеріали (арматура, бетон заводський,

Я тут помножив бетон + арматура + пінопласт один шар - вже виходить 2400 доларів. Як ви все інше втулили - я не знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

Процес іде

Жити на першому поверсі нема де, меблі на другий, певно, через вікна заносити, стіни під 45 рішення вкрай непевне...

За те камін є. Правда на проході, та то ж не головне.

Нічого не пропустив?

 

Моє бачення -

-ніяких дуг і 45 в стінах. Ви ж бюджетне рішення хочете. Втрачати кошти просто на нефункціональне збільшення об'єму витрачених матеріалів навряд чи розумно.

-перший поверх повинен бути повністю повноцінний. Спальні на другому добре, та треба мати нормальний простір для відпочинку і на першому.

-сходи мають бути прямі, ніяких ломаних маршів чи гвинтових. Бо будете тягти хоча б тумбочку наверх - проклянете проектувальника.

-якщо малюєте камін, то зважайте на те, що потрібен вільний простір навколо нього - по метру зліва-справа і два спереду, принаймні. Тобто - 6кв.м. пустого місця для каміну мінімум. Потім туди крісло притягнете поближче при бажанні, та стаціонарного нічого поряд не повинно бути.

Та звісно - кожен будує як він хоче.

 

А, ще одне зауваження - варто пошукати готовий проект і по ньому будувати, офіційно оформивши всі папірці.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дровяне опаленне в приміщенні - зло. Краще яку-небудь причепу збоку з баком на тону води. Камін (саме камін) - фігня повна, в нього ккд менше, ніж у паравоза. Через рік дрова будуть золоті, потрібно зараз готуватись, та й тим же дровам потрібно більше року сохнути, - думай про альтернативи, я на щепу націлився - більш дешевого поки немає, але потрібен котел, хоча б, шахтний.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Reiter написав:

Прикинув грубо УШП і отримав десь 100 тис грн. 

 

Треба ще порахувати варіант стрічкового фуедаменту + підлогу по грунту

 

 

Некоректно порівнювати два типи фундаменту. В УШП ви отримуєте утеплений рівний фундамент з нулем. Систему опалення і чорнову підлогу, тільки плитку ложи. А в ленточном в Вас будуть додаткові роботи окрім фундаменту. Ну і УШП робиться швидко. Зборка з арматурою десь тиждень. заливка день. Місяць вистоювання з поливом водою під плівку і можна ставити стіни.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну так стрічковий теж щвидко робиться - день-два яма, день опалубка/арматура, день залити, через тиждень починаємо класти стіни.

Під плиту як би по периметру подушку робити мало не метрової товщини, так що не сказав би, що там є якась економія.

І оте креслення на попередній сторінці розраховано на каркасник, під двоповерховий з газобетону по периметру армопояс треба трохи солідніший.

Змінено користувачем break
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, break написав:

Я тут помножив бетон + арматура + пінопласт один шар - вже виходить 2400 доларів. Як ви все інше втулили - я не знаю.

З тих цифр які видав мені калькулятор: арматура 200 кг 12мм + 400кг 8 мм = 600 кг * 34 грн = 20400.

Бетон 8 м3 х 2700 грн (хоча пишуть в інтернеті ціну 1700 - 1900) = 21600. Пінополістерол типу піноплекса товщиною 100 мм 169 листів х 295 грн (думаю можна знайти дешевше, якщо задатися ціллю) = 49885.

 

Разом: 91855 = 2300 долл по курсу 40. 

 

Труби теплої підлоги 260м х середня ціна 18 грн (є дешевше, є дорожче) = 4680 грн. 

 

Підставки під арматуру 450 шт х 1,8 грн = 800 грн. 

 

Пісок 16 м3 х сер. ціна 150 грн (100 - 200 грн за м3) = 2400 грн. 

 

Послуги міні ескаватора на 2 години = приблизно 2000 грн. 

 

101 735 грн. 

 

Ну іще плівка, волокно, труби каналізації, доставка матеріалів. Але це я рахував не задаючись ціллю знайти по кращій ціеі. Той же пінополістерол іще під великим питанням. Бетон рахував по максимуму і т. д. 

 

Тому й написав що грубо має вийти 100тис грн якщо робити самому. 

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

З тих цифр які видав мені

Бетон зразу рахуйте по 3200. Оте 1700-1900 - зателефонуйте, спитайте що то в них за бетон... І міксер, навіть порожній не їде, там теж цінник є.

Арматуру не кілограмами, а метрами простіше рахувати. По 30 гривень метр 12мм.

Сітку армуючу ще додайте, від 100грн за кв.метр. Можна і дешевше, тільки тоді можна і не пхати її зовсім.

Пінополістерол можна по 300грн за кв.м., 100мм товщиною. Тут є можливість здешевити.

Труби теплої підлоги - цифру довжини трохи збільшуйте, сміливо до 300. Бо від підлоги ще трохи вверх стирчатиме. І та, з якою я колись працював, зараз овер 50грн за метр. Та то на поцінювача.

Пісок порахували не правильно. Цінники пишуть не за куб, а за тонну просять, плюс доставка. У нас стартує цінник від 300грн за тонну плюс привезти. Тонни в куби самі прикиньте. По простому, як вони сиплять - вісім тонн то всього три куба, може з хвостиком, та не 4 точно.

Екскаватор зразу закладайте 6-8тис.грн. На дві години приїхати може й не схоче, а приїзд екскаватора - плюс 1500грн, враховуйте то. Так що експлуатувати треба його по максимуму, копати все, що можна. І до екскаватора зразу клейте самоскида, який грунт вивезе. Тобто цифру сміливо множте на 2. Чи вам пагорби на ділянці треба?

Гідроізоляція і всілякі "дрібниці" кінцеву цифру ще піднімуть, відсотків на 20.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 годин тому, Reiter написав:

Процес іде :)

IMG_20230504_061730.jpg

Маю схожий проект,вам буде цікаво але малювати ліньки,ви не з Кременчука?частину сходів вів через ванну не крадуть місця зовсім,під ними бойлер,котел,підводка теплого пола,живу два роки досить зручно вийшло,перший поверх кухня-гостинна,гардеробна і ванна

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, break написав:

Моє бачення -

-ніяких дуг і 45 в стінах. Ви ж бюджетне рішення хочете. Втрачати кошти просто на нефункціональне збільшення об'єму витрачених матеріалів навряд чи розумно.

-перший поверх повинен бути повністю повноцінний. Спальні на другому добре, та треба мати нормальний простір для відпочинку і на першому.

-сходи мають бути прямі, ніяких ломаних маршів чи гвинтових. Бо будете тягти хоча б тумбочку наверх - проклянете проектувальника.

1000%

а ще замість отих кутів 45 і терасси краще прямокутний і тамбур не  опалювальний

не представляю як одразу з жилого приміщення двері на вулицю

три рази на двір вийшов, і все тепло теж пішло

та й чоботи після будівництва десь залишити треба, чі будете у шафу ставити?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V_adim написав:

Маю схожий проект,вам буде цікаво але малювати ліньки,ви не з Кременчука?частину сходів вів через ванну не крадуть місця зовсім,під ними бойлер,котел,підводка теплого пола,живу два роки досить зручно вийшло,перший поверх кухня-гостинна,гардеробна і ванна

Нажаль ні, Черкаська обл. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, break написав:

Жити на першому поверсі нема де, меблі на другий, певно, через вікна заносити, стіни під 45 рішення вкрай непевне...

За те камін є. Правда на проході, та то ж не головне.

Нічого не пропустив?

 

Моє бачення -

-ніяких дуг і 45 в стінах. Ви ж бюджетне рішення хочете. Втрачати кошти просто на нефункціональне збільшення об'єму витрачених матеріалів навряд чи розумно.

-перший поверх повинен бути повністю повноцінний. Спальні на другому добре, та треба мати нормальний простір для відпочинку і на першому.

-сходи мають бути прямі, ніяких ломаних маршів чи гвинтових. Бо будете тягти хоча б тумбочку наверх - проклянете проектувальника.

-якщо малюєте камін, то зважайте на те, що потрібен вільний простір навколо нього - по метру зліва-справа і два спереду, принаймні. Тобто - 6кв.м. пустого місця для каміну мінімум. Потім туди крісло притягнете поближче при бажанні, та стаціонарного нічого поряд не повинно бути.

Та звісно - кожен будує як він хоче.

 

А, ще одне зауваження - варто пошукати готовий проект і по ньому будувати, офіційно оформивши всі папірці.

Терпіти не можу просто квадратні чи прямокутні будинки :) Особиста непереносимість. Вважаю, що зовні будинок має виглядати привабливо а не просто коробка 10х10.

 

Життя відбувається не тільки в спальні. Проживання в будинку включає в себе перебування на кухні, приготування їжі, перебування в вітальні перед телевізором чи каміном, спілкування з друщями та рідними, які завітали в гості. 

 

І де це робити як в тебе в хаті купа кімнаток, а розвернутись нема де? 

 

Далі. Сходи мене не лякають. Все життя бігаю по сходах. Та й треба тримати себе в формі. 

 

Меблі на 2 поверх? Єдине, що габаритне і не розбирається - це матрац. Шафи туби тягти ніхто не буде. Є таке поняття як гардеробна. Все решта заноситься в розібраному вигляді і збираєтьмя на місці. 

 

Камін. Там буде не класичний камвн з відкритим полум'ям, а металева камінопіч зі скляними дверцятами. Та й відстать від цієї печі в усі боки достатній. 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Bogdan написав:

Дровяне опаленне в приміщенні - зло. Краще яку-небудь причепу збоку з баком на тону води. Камін (саме камін) - фігня повна, в нього ккд менше, ніж у паравоза. Через рік дрова будуть золоті, потрібно зараз готуватись, та й тим же дровам потрібно більше року сохнути, - думай про альтернативи, я на щепу націлився - більш дешевого поки немає, але потрібен котел, хоча б, шахтний.

 

Я не планую опалюватись дровами. Опалення буде теплою підлогою через електрокотел. 

Пічка просто для затишку і як резервне джерело тепла. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, Bogdan написав:

Камін (саме камін) - фігня повна, в нього ккд менше, ніж у паравоза. Через рік дрова будуть золоті, потрібно зараз готуватись, та й тим же дровам потрібно більше року сохнути, - думай про альтернативи, я на щепу націлився - більш дешевого поки немає, але потрібен котел, хоча б, шахтний.

Правильний камін з чугунним вкладом , з додатковими радіаторами для димаря, і розводкою по будинку це просто бомба для опалення.. Головне щоб дрова були сухі.. не менше двох років сушки ( з сирця ) . Я до 0, -5 взагалі газовий котел не вмикаю.. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Десь з таким поглядом і я будував,втілюйте те що хочеться вам,ось вам приклад з мого будівництва,роблю велике вікно до полу у кухні-гостинній,всі совітчики з віком 40+ як один не вздумай,ти його потім закладеш,і ТД і тп, після третьої зими я дуже жалкую що не зробив таких вікон хоча б два і вуглом,але то удорожщало будівництво і я відмовився від такого тоді,ви спитайте у тих хто каже не робити сходи на скільки поверхів у них будинок 90 %тих совітувачив їми не користуються просто десь почули

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, V_adim написав:

спитайте у тих хто каже не робити сходи на скільки поверхів у них будинок 90 %тих совітувачив їми не користуються

користуюся.

Більше того - живу 90% часу на другому поверсі приватного будинку.

Коли робив ремонт - проклинав всіх будівельників і проектувальників того щастя.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Треба робити як подобається. Я перебудовував свій будинок з мінімальним бюджетом. Зараз,вже проживши 4-ри роки жалкую про деякі рішення,які не реалізував. 

 -вихід з кухні на літню веранду. Ще можна зробити.

 -окреме приміщення для пральної машинки та сушки. Вже не зробити без будівництва.

- вихід з хозяйської спальні в маленький садочок. Місто під садок є,але спальня з другої сторони.

- кімната - гардероб. лишилось мрією

Але є і таке що зробив. Туалет окремо від ванної. Хоч всі і казали -навіщо!?. Зараз тільки плюси.

- зробив піч. З цегли,на 1.5 тонни. Топимо коли є час. Подобається тепло від неї 

Подивіться на ютубі про будинки. Там є такі рішення.....

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, kolish написав:

Правильний камін з чугунним вкладом............

то вже точно не камін )))) 

2 години тому, V_adim написав:

 сходи на скільки поверхів

стопудово. Я взагалі кажу робити ще і з підвалом на весь будинок. Я в забугор'ї пропахав в тих будинках, то надивився - і то дуже правильно. 

І до речі, майже всі нові будують в два поверхи+, там де земля дозволяє - завжди підвал. 

Похвалюсь своєю роботою (на відсотків 98 - моя робота). Я тоді там кілька десятків сходів зробив, пішов туди більше з цікавості, та й старався міняти сферу, щоб більше повчитись новому. 

0001.jpg0002.jpg

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

то вже точно не камін )))) 

стопудово. Я взагалі кажу робити ще і з підвалом на весь будинок. Я в забугор'ї пропахав в тих будинках, то надивився - і то дуже правильно. 

І до речі, майже всі нові будують в два поверхи+, там де земля дозволяє - завжди підвал. 

Похвалюсь своєю роботою (на відсотків 98 - моя робота). Я тоді там кілька десятків сходів зробив, пішов туди більше з цікавості, та й старався міняти сферу, щоб більше повчитись новому. 

0001.jpg0002.jpg

Ну ось :)

 

Робота, доречі, просто шикарна! 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так, з першим поверхом закінчив. Добрався до перекриття 1го поверху. Планую робити перекриття дерев'яними балками. 200х100х6000. Але можна покласти 6 м лише над меншою половиною. В іншій половині між стінами 7,5 м. Потрібна опора для балок довжмною 4,35 м. Думаю як краще зробити: залити цільну плиту разом з армопоясом (армопояс заклав висотою 20 см). Чи кинути якийсь двутавр? Але місце лпирання приходиться на вікном. 

IMG_20230504_225055.jpg

IMG_20230504_225042.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось так з 14 двутавром 

IMG_20230504_233909.jpg

IMG_20230504_234448.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

яка висота стелі 1-го поверху?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

яка висота стелі 1-го поверху?

 

2,6 м

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Reiter написав:

Ось так з 14 двутавром

А якщо отак "зростити". Балки в двутавр. Знизу можливі додаткові опорні площадки наварити.

1.png

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку