Rat_stainless_steel

Вправду в населенных пунктах Украины ограничение по скорости 50 км/ч?!

29 повідомлень у цій темі

С 1 января 2018 года скорость передвижения транспорта в населенных пунктах Украины были снижена с 60 км/ч до 50 км/ч. Но это никто не соблюдает! По пр-ту Победы под сотню летают.
Лично мне неудобно идти на 50 от центра: если машина с грузом, 4 передача с трудом тянет под гору.
А тут еще видеофиксацию восстановили.
Может, приняли постанову поновее, с большей разрешенной скоростью?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Перевірте)))

Й нам розповісте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважно дивіться на знаки. На деяких проспектах Києва, знов висять знаки з дозволом "80". Але не весь час, а ділянками.

А так, да, всюди в населених пунктах давно вже 50. І до лімпопо, кому це невдобно. Попадетесь, прийдеться "відслюнявити" )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Більш того - таке обмеження по всій Європі. А там і дороги вужчі і штрафи більші.

Щодо Перемоги. Давно там катався, але були на деяких ділянках по крайній лівій обмеження 80.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пункт 12.4 раздела 12 (Швидкість руху) Правил дорожнього руху, затверджених постановою КМУ від 10.10.2001 № 1306 (в действующей редакции). Найти можно на сайте ВР.

Будет полезно всем, сам давно хочу прочитать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Важно не само ограничение скорости, а с какого значения наступает наказание. Раньше было 60 км/ч по городу и при превышении на 20 км/ч наступала ответственность. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, 3121 написав:

Важно не само ограничение скорости, а с какого значения наступает наказание. Раньше было 60 км/ч по городу и при превышении на 20 км/ч наступала ответственность. 

Оце по нашому - якщо по голові не б'ють , то можемо перевищувати 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 3121 написав:

и при превышении на 20 км/ч наступала ответственность.

з 10-ти, тому називали більшу за 10 - похибка, біг з феном .... 

1 година тому, SWA написав:

Оце по нашому - якщо по голові не б'ють

тут мова про інше - про "зазор" на який раніше всі сміливо перевищували, зараз цей зазор незначний. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Bogdan написав:

з 10-ти, тому називали більшу за 10 - похибка, біг з феном .... 

тут мова про інше - про "зазор" на який раніше всі сміливо перевищували, зараз цей зазор незначний. 

Я читав вас, ви працювали за кордоном довгий час , скажіть , будьте ласкаві , який там "зазор " ?  Краще і значно дешевше їхати з швидкістю 49 км/год чим 51. Якщо "зазор" 20км/год , то чим відрізняється тоді рух в населеному пункті і за межами населеного пункту ? А люба вилка в законі з межами "від і до" це привід для хабаря за владнання справи " по людські".

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, Bogdan написав:

тут мова про інше - про "зазор" на який раніше всі сміливо перевищували, зараз цей зазор незначний. 

Де?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SWA написав:

Краще і значно дешевше їхати з швидкістю 49 км/год чим 51.

1 км - ніде не штрафують. Завжди беруть до уваги на погрішність апаратури і т.п. Перевищення на 10 км - особливо ніхто (в Польщі) не буде за таке штрафувати, але там багато стаціонарних камер, та вони не те, що не приховані - а великі оранжеві ящики - оті січуть точно, та й майже завжди попередження про камеру. 

, SWA написав:

Якщо "зазор" 20км/год , то чим відрізняється тоді рух в населеному пункті і за межами населеного пункту ?

Так само як і в нас 50/90. Але там крім камер є зони під контролем - йде траса де на відстані в 20(умовно) км стоять камери і вони січуть час, за який машина проїхала цю відстань. Також багато "секретних" авто, дуже багато, - з виду простий опельок, а то поліція і, при необхідності, в неї все мигає, гуде і засвічується напис, що це поліція, таких авто я чуть не кожен день бачив. 

, SWA написав:

"від і до" це привід для хабаря за владнання справи " по людські".

від і до - то все умовно, якщо камера - вона більш точна і вона без похибок січе. Якщо коп, то вони зазор збільшують.

"домовитись" - з ними легко, просто попросити по-людськи, якщо порушення м'яке - практично завжди йдуть на зустріч. Але то також від людини залежить, в мене завжди йшли, що копи, що митники... та й всюди, а от знайомого - (тріхи бурий пацан) - завжди натягували і без компромісів. Пропонувати хабар - тюрма.

В них крім штрафів є система балів. Практична штука - по барабану скільки в людини грошей. Не пам'ятаю скільки там на старті, ніби 200, але коли вони закінчуються - права анулюються і т.д. В мене знайомий випив пиво і перевищив в місті - в нього за раз зняли 120 балів і сильно штрафанули. 
Ось таблиця штрафів в місті. Стоїть на в'їзді в обласне місто. Зараз 1 злотий десь 9 грн.

зображення_viber_2023-05-20_10-26-56-424-1.jpg

 

 

 

, Stebium1 написав:

Де?

диви, точно, - 20 км. А було ж до 10 ставили...

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

А було ж до 10 ставили...

Ніт, тільки обговорювали!

На стацкамерах ліміт +20км/ч+3км/ч на похибку вимірювання.

Туркан, піймали з фіксацієй з руки, сразу фотографуйте відсутність штатива, а потім починайте з ними розмову з слів, "чому порушуєте?"

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Але там крім камер є зони під контролем - йде траса де на відстані в 20(умовно) км стоять камери і вони січуть час, за який машина проїхала цю відстань. Також багато "секретних" авто, дуже багато,

Передвижные авто-фиксаторы у нас уже тоже есть.

По поводу замера средней скорости между камерами дело времени, уже тестируется. Причём в замере будут участвовать и весовые комплексы, и камеры перед постами ДПС, но это не точно. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я не про похибки і допуски , я про те , що треба виконувати правила . От і все. Хто може розповісти про перехрестя з круговим рухом ? Особливо про виїзд з такого ПЕРЕХРЕСТЯ.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, SWA написав:

Хто може розповісти про перехрестя з круговим рухом ?

Якщо в одну полосу - то все просто, якщо 2+ - все непросто. В нас 99,9% не знають як правильно таке проїзжати, навіть, який поворот вмикати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, SWA написав:

А люба вилка в законі з межами "від і до" це привід для хабаря за владнання справи " по людські"

У всей полиции нагрудные камеры. Який хабар?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Rat_stainless_steel написав:

У всей полиции нагрудные камеры

не смішіть. За ними ж не зі спутника стежать...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю як з цими лімітами їздити на дорожньому мотоциклі з рядною 4-кою, умовному Honda SBF 600 кубів і 70 кобил... Туди ж все що вище кубатурою...Літрові мотоцикли взагалі неактуальні, їх потенціал (умовний FJR1300 йде крейсером 130км/година самий мінімум, інакше то не їзда а справжня Ж***ПА). На умовному Yamaha Drag Star 1100 і то з ручкою газу полегше, бо там зовсім інший двигун і сам класс мотоциклу... Хотів був придбати мрію дитинства... Та якось відпало... І це не про ганяти до відсічки 200+ км/год. Це про крейсерські швидкості 130-160 на трасі, які закладені конструкторами і абсолютно спокійно сприймаються як водієм, так і технікою. Експлуатую звичайний сімейний драндулет Зафіра Б, простий двигун 1,6 бензин. Скучно-нудно, зате надійно і без штрафів. Тиснеш педальку а машина - ну зараз подумаю... Ну може буду розганятись... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Богдан28 написав:

Ну може буду розганятись... 

я б ще не жалівся...

Я полякам розповідав, що я як до них їду, є частина дороги де навігатор показує 300 км прямо і я їду її всю 120 км/год.  В них в основному вузенькі дороги змійкою між селами і містечками, де майже всюди сплошна, і тільки розігнався - знову село, а коли серед дороги пішохідний перехід - завжди обмеження 70. І поліція пасе дуже сильно, рідко хто насмілюється об'їхати через непренивну. Плюс дороги такі вузькі, що кліпнути лишній раз боїшся. Завжди їдеш впритирку до сплошної, 20 см вправо і звалився в кювет, обочин майже немає. Я після Польші ще рік їздив у нас впритирку до лінії...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

я б ще не жалівся...

Я полякам розповідав, що я як до них їду, є частина дороги де навігатор показує 300 км прямо і я їду її всю 120 км/год.  В них в основному вузенькі дороги змійкою між селами і містечками, де майже всюди сплошна, і тільки розігнався - знову село, а коли серед дороги пішохідний перехід - завжди обмеження 70. І поліція пасе дуже сильно, рідко хто насмілюється об'їхати через непренивну. Плюс дороги такі вузькі, що кліпнути лишній раз боїшся. Завжди їдеш впритирку до сплошної, 20 см вправо і звалився в кювет, обочин майже немає. Я після Польші ще рік їздив у нас впритирку до лінії...

Не зрозумілий сенс всієї цієї техніки. В цих лімітах вона може показати максимум 50% від того, що в неї закладено... Всі рівно що купити боїнг, і літати як кукурузник... Летить же, не падає?! І до однієї лампочки що та ж вкіпедія каже - Крейсерська швидкість — найвигідніша швидкість руху літака, корабля або іншого транспортного засобу, що досягається при найменшій кілометровій витраті палива.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Богдан28 написав:

Крейсерська швидкість

що цікаво, вона в межах 90-100 км зазвичай, через спротив повітря. Не всі, звичайно, але то вже інша мова.

Як на мене - то я достатньо безглуздих аварій надивився, щоб не спішити... Зараз я їзджу на японському "бобику", то в мене крейсерська 80-90, рідко жму 100-110, - і встигаю ))) . 

Ще по-молодості була цікава швидкість, зараз зовсім ні, - задовбався тяги міняти з такими дорогами ))) . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Богдан28 написав:

Не зрозумілий сенс всієї цієї техніки. В цих лімітах вона може показати максимум 50% від того, що в неї закладено... Всі рівно що купити боїнг, і літати як кукурузник... Летить же, не падає?! І до однієї лампочки що та ж вкіпедія каже - Крейсерська швидкість — найвигідніша швидкість руху літака, корабля або іншого транспортного засобу, що досягається при найменшій кілометровій витраті палива.

На першому місці безпека руху і ті "крейсерскі швидкості" до одного місця. Виїзд з перехрестя з круговим рухом тільки з правого ряду , інакше сам собі зробиш заваду з правого боку. І взагалі , на якому перехресті людина в притомному стані буде повертати праворуч з лівого ряду ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, SWA написав:

Виїзд з перехрестя з круговим рухом тільки з правого ряду ,

це далеко не так. 

Там з круговим не так все просто. У нас сильно всі забили на ці кругові і не промальовують на них правильний рух, а там ціла філософія. Ми зараз в такій ситуації, що кільцеві "оновлюються", а правила - зависли.

Дуже часто застосовують просту схему - заїхав з правої - їдеш в перший поворот, заїхав з другої правої - в перший - заборонено, але коли будеш їхати в наступний (не перестроюючись) - тобі не буде заважати, той, хто в крайній правій - він по своїй обов'язково зверне. Ну і т.д. Там різні варіації, але так за основу. 

В нас також почали "усно" вклинювати таку схему. 

Я кілька років по такій проїздив, то наші українські кругові - дикий ліс... 

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До слова, в тій ж Польщі кругові часта штука, але якщо малі (в основному в одну полосу) і якщо не влізають... Бувають такі малі, що і не зрозумієш, що то була кругова. А великі - в них роблять "квадратними", ще більші - поверхами. Під Любліном - здоровена ф1гня, я без навігатора там і не намагався... Так оці квадратні - то вже супер штука, дуже зручна. До речі, в нас з мостами роз'їзди почали більш на європейські робити, але таки, з "чебурашками - кільцями з'їзду..."

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю що там в Польші з якістью доріг, та в Полтаві і області, коли пройде гарний дощ, то таке враження що владі і утримувачам доріг та безпека руху дійсно до одного місця. А от камер понавішувати - так, то ми можемо! Далеко і ходити не прийшлось: https://economics.segodnya.ua/regions/others/shtraf-za-yamy-na-dorogah-v-poltave-nachalnika-zhilishchno-kommunalnogo-upravleniya-privlekli-k-otvetstvennosti-1172052.html

В Полтаве начальника жилищно-коммунального управления суд обязал заплатить штраф за ямы на дорогах. Этого в суде добился местный житель Олег Бут, автомобиль которого попал в одну из выбоин. Мужчина вынужден был заплатить за ремонт около 600-700 долларов США. После этого Олег пошел в суд: чтобы доказать свою правоту, потратил почти год, а еще – деньги и здоровье.

Олег судился с балансодержателем дороги – начальником городского жилищно-коммунального управления Сергеем Синельником. Но ни сам чиновник, ни его представитель на суд ни разу не пришли. Суд обязал начальника жилищно-коммунального управления уплатить штраф – 850 гривен, и судебные расходы – 250. Но главное, говорит адвокат пострадавшего водителя, чиновника признали виновным в ДТП.

"Теперь мы имеем полное право обратиться в общем порядке в суд и взыскивать с виновного лица материальный и моральный ущерб, которые претерпел потерпевший", – отметил адвокат потерпевшего Александр Кузь.

К сумме убытков Олег планирует зачесть стоимость нового колеса, ремонта машины и расходы на юридическую помощь, также будет судиться и за моральный ущерб. Мужчина уже готовит документы для нового иска, а судебный процесс, по словам юристов, может затянуться еще на год.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку