kolish

Фрезерування чугуну , є питання...

6 повідомлень у цій темі

Доброго здорвя всі майстрам.. Нещодавно фрезерував собі  чугунну деталь, і тепер по всій майстерні чорний наліт з чугуного пилу... Як з цим боротись наступного разу? Фрезерувати з сож? Витяжку робити ? Що порадите з власного досвіду? 

Для грубшої стружки є екран з оргскла, і в принципі він не дає розлітатись стружці по всі майстерні, а з пилом не знаю що робити... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Доброго здорвя всі майстрам.. Нещодавно фрезерував собі  чугунну деталь, і тепер по всій майстерні чорний наліт з чугуного пилу... Як з цим боротись наступного разу? Фрезерувати з сож? Витяжку робити ? Що порадите з власного досвіду? 

Для грубшої стружки є екран з оргскла, і в принципі він не дає розлітатись стружці по всі майстерні, а з пилом не знаю що робити... 

Пилосос + циклон.

І ніякої ЗОР!

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А взагалі чугун то швидка смерть направляючих, пилосос мабуть буде самим дієвим.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, kolish написав:

Доброго здорвя всі майстрам.. Нещодавно фрезерував собі  чугунну деталь, і тепер по всій майстерні чорний наліт з чугуного пилу... Як з цим боротись наступного разу? Фрезерувати з сож? Витяжку робити ? Що порадите з власного досвіду? 

Якщо хороший чавун то СОЖ  не потрібен. А пилосос бажано.  Я робив корпуса, литво дуже хороше, все фрезерується розточується ідеально, у мене направвляючі всі закриті (ЧПУ) тому я просто вигрібав лопаткою ту стружку з піддона.  А от коли було литво з місцевої ливарні..... це капець. Без СОЖ не йде, гріється і деталь і фреза, пластини сідають, мусив так доробити з СОЖ і злити її, бо то уже не сож була а якась дичь яка лишала іржавий наліт на деталях які робились після того "чугунію". 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Чавун з СОЖем - то брудна каша. Меньше обороти, щоби не розліталась пилюка, респіратор на фейс, і після роботи усе ретельно вичістити, і відпилососити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вчора пів дня, це все прибирав.  Буду тепер думати як старий пилосос туди примайструвати .. бо ще є декілька заготовок для фрезеровки... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку