kolish

Вибілений? чугун.. обробляти чи викинути?

7 повідомлень у цій темі

Купив колись тут на барахолці три чугунні заготовки , ковбаси після виплавки... Дві вже використав і проблем не було ніяких. Взяв третю в роботу, а воно на ленточці не ріжиться, подумав що сіло полотно. Поставив нове , ніяк..  З горем пополам, (бо воно і болгаркою не дуже хоче різатись )  відрізав болгаркою потрібну частину. Затиснув в токарному , і бачу що воно не точить , а тільки " гладить " знімаючи мізерну синю стружку... Пластина сіла одразу, поставив іншу та сама історія... Я так зрозумів що це і є "білий" чугун... Що з ним робити? Чи можливо якось відпалити?  Чи одразу здати в метал... Бо станка та інструменту шкода... 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, kolish написав:

Що з ним робити?

Білий чавун має обмежене застосування з-за присутності в його складі цементита. Відпалювання тут не допоможе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, kolish написав:

Чи можливо якось відпалити?

Півтора-два дні при температурі 950-1000 градусів і повільне охолодження.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тогда проще таки выкинуть.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так понимаю данных о чугуне вообще никаких.Можно предположить,что чугун из одной партии.Закаливаеться любой.Возможно при отливке,остыл быстро и прикалился.Можно просто прогреть градусов 800 и плавно охладить.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, Шевченко Дмитрий написав:

Я так понимаю данных о чугуне вообще никаких.Можно предположить,что чугун из одной партии.Закаливаеться любой.Возможно при отливке,остыл быстро и прикалился.Можно просто прогреть градусов 800 и плавно охладить.

Не помогает, я постоянно обрабатываю чугун, если пришел с отбелом проще выкинуть, сколько раз не отдавал на отжиг ничего не менялось. Может если сутки и больше подержать в печи поможет

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Відкладу до зими, потім дам десь в котельню, або в буржуйці попробую відпалити..  А поки що нехай собі лежить... 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку