Ruslan Oleksiyovuch

Улюблена справа чи не погана робота на дядю

84 повідомлення у цій темі

Доброго дня спільното хочу  спитатися вошої поради ?

Працюю  на одному  з елеваторів  інженером з ОП  + механіком в якісь мірі  ,зарплата в районі 350 ує,  ще рік  чи 2 назад якщо перевести в гривні були не погані гроші а на сьогоднішній день це якиймь  обше пиздець  не побоюся цього слова ,  для підприємства я дуже вигідний так як  прикриваю всім сраки по ОП  + якщо в жнива якась поломка то ніч не ніч  ми ремонтуємся і в бій з піснею  , а все через то що я  маю 2 майстерні по металобробці  ,в загальному 4 токарних , 2 строгаля , фрезер , розточний , та 2 шліфовки   3л та 3є .    На роботі з понеділка по пятницю з 8 до 5 тої ,  закази регулярно  поступають   на металообробку але я їх  футболю бо то треба не спати щоб те все зробити  ,і останнім часом   в мене закрадаєтьсч   думка що все життя проходить десь  поруч  ,улюблена справа  є але немає часу нею займатися ,   літо проходить а з дітьми на річці був лише 2 рази  ,бо субота та неділя йде на  домашні справи  та закази , тобто робота    постійно і постійно нічого не встигаю , а ще як на роботі  провели оптимізацію  та нагрузили ще бухгалтерією то  щось мене не покидає відчуття що мене реально найобують  , але є один великий +це бронь до нового року   і  звісно соціальний захист (лікарнчний) ,грошей постійно не вистачає   . Обшем закрадається в мене  мисля а не послати то все нахер і чи не стати самому собі начальником  і ні від кого не залежати  ,  можливо зробити ПП , хто що думає хочу почути вашу думку 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Обшем закрадається в мене  мисля а не послати то все нахер і чи не стати самому собі начальником  і ні від кого не залежати  ,  можливо зробити ПП , хто що думає хочу почути вашу думку

Прочитав заголовок, подумал у человека хорошая работа и нужно делать выбор, напишу и отговорю!

Но, простите, у Вас не работа, а головняк!

Если есть заказы в мастерскую, а она по описанию уже больше минизавод, то думать не чего.

Но уходил бы я через кучу больничных или заявлений за свой счёт по семейным.

Это даст время посмотреть, что мастерская даёт в реалии, если работать только в ней.

И малость промоет мозг вашему начальству, может увеличат зарплату до приемлемой. 

6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ставка фіксована  і поки не переглядається так як елеватор належить до холдингу  і місцеве керівництво не дуже  на що впливає  на зарплату   а то  що є я виходжу без всяких напрягів  в майстерні  , питання ще в іншому що я курва  з понеділка  по пятницю на роботі а потім ще 2 дні доганяю інші справи  обшем   вже з сил вибився з тією біганиною  а щоб сказати що я щось заробив ,щось відклав то ні  , ну і робота так сєбе  завжди на нервах щоб хтось  нічого ніде не впхав , обшем в роздумах 

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

" + якщо в жнива якась поломка то ніч не ніч  ми ремонтуємся і в бій з піснею  , а все через то що я  маю 2 майстерні по металобробці  ,в загальному 4 токарних , 2 строгаля , фрезер , розточний , та 2 шліфовки   3л та 3є .  "    - а ремонтні роботи на свому обладнанні ??? і без доплати ??? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, timonlim написав:

" + якщо в жнива якась поломка то ніч не ніч  ми ремонтуємся і в бій з піснею  , а все через то що я  маю 2 майстерні по металобробці  ,в загальному 4 токарних , 2 строгаля , фрезер , розточний , та 2 шліфовки   3л та 3є .  "    - а ремонтні роботи на свому обладнанні ??? і без доплати ??? 

Додоткові роботи оплачуються  але їх настільки мало що це ніпрощо за 2 місяці я їм наточив на 4 тис грн  але смисл в іншому  коли стається поломка   чи це свято чи це вихідний  в них є я  вони не чекають паро днів поки запчастина купиться  чи ремонтується  ,а в жнива день простою елеватора це сотні тисяч  не наших грошей,от так  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ну тут поради давати діло таке собі ... є свої + та - . може 4х денний робочий тиждень ???

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, timonlim написав:

ну тут поради давати діло таке собі ... є свої + та - . може 4х денний робочий тиждень ???

 Мало в кого є можливість працювати на себе ! А тут і хочеться і колеться  , бачу хлопці які пішли на свій хліб вже машини по 3 разу міняють 

, timonlim написав:

ну тут поради давати діло таке собі ... є свої + та - . може 4х денний робочий тиждень ???

А лучше 3х

Змінено користувачем Ruslan Oleksiyovuch
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

А лучше 3х

А чому ні, ящо вони погодяться. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Доброго дня спільното хочу  спитатися вошої поради ?

Працюю  на одному  з елеваторів  інженером з ОП  + механіком в якісь мірі  ,зарплата в районі 350 ує,  ще рік  чи 2 назад якщо перевести в гривні були не погані гроші а на сьогоднішній день це якиймь  обше пиздець  не побоюся цього слова ,  для підприємства я дуже вигідний так як  прикриваю всім сраки по ОП  + якщо в жнива якась поломка то ніч не ніч  ми ремонтуємся і в бій з піснею  , а все через то що я  маю 2 майстерні по металобробці  ,в загальному 4 токарних , 2 строгаля , фрезер , розточний , та 2 шліфовки   3л та 3є .    На роботі з понеділка по пятницю з 8 до 5 тої ,  закази регулярно  поступають   на металообробку але я їх  футболю бо то треба не спати щоб те все зробити  ,і останнім часом   в мене закрадаєтьсч   думка що все життя проходить десь  поруч  ,улюблена справа  є але немає часу нею займатися ,   літо проходить а з дітьми на річці був лише 2 рази  ,бо субота та неділя йде на  домашні справи  та закази , тобто робота    постійно і постійно нічого не встигаю , а ще як на роботі  провели оптимізацію  та нагрузили ще бухгалтерією то  щось мене не покидає відчуття що мене реально найобують  , але є один великий +це бронь до нового року   і  звісно соціальний захист (лікарнчний) ,грошей постійно не вистачає   . Обшем закрадається в мене  мисля а не послати то все нахер і чи не стати самому собі начальником  і ні від кого не залежати  ,  можливо зробити ПП , хто що думає хочу почути вашу думку 

Угу! Я Вам с другой стороны напишу.  Сейчас у Вас есть 350 баксов стабильной зарплаты.  И работа с 8 до 5.  На сегодня это средняя зарплата по Украине +/-... 

С другой стороны - неплохая мастерская. И кажется, что вот сейчас.... Но, на практике, Вы быстро закроете вопросы по мехобработке в округе.  И окажется, что заказов-то не так и много... И их надо искать.  У меня в распоряжении есть и станки, и люди.  И загрузить их - это целая проблема. Найти заказы и прокормить.... 

По сути, в такой ситуации, я бы советовал поговорить с начальством. Первое: ремонты в ночь - это круто. Но тут резонно просить  доплату + отгулы.  Второе, поговорите, возможно, пойдете на сокращенную рабочую неделю.  Возьмите 4-х дневку?. Думаю, и Вам и начальству будет приемлемо... Попробуете 1 день на себя работать. И определитесь дальше.... 

В общем, я бы шашкой не махал, а пытался прийти с этим всем к руководству, сесть и поговорить. Нормальные люди всегда договорятся.   

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Stebium1 написав:

А чому ні, ящо вони погодяться. 

Гарна ідея  ,дякую буду говорити  , або щодня  по пів дня   з 8 до 12  або 3 працюю 4 в майстерні , мені такий розклад подобається 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Додоткові роботи оплачуються  але їх настільки мало що це ніпрощо за 2 місяці я їм наточив на 4 тис грн  але смисл в іншому  коли стається поломка   чи це свято чи це вихідний  в них є я  вони не чекають паро днів поки запчастина купиться  чи ремонтується  ,а в жнива день простою елеватора це сотні тисяч  не наших грошей,от так  

Вибачьте, але ви самі собі протиречите. То небагато роботи, то постійно аврали, поломки...  

"Працюю  на одному  з елеваторів  інженером з ОП  + механіком в якісь мірі" . Ось тут в мене виникає питання. Існують ППР, своєчасне ослуговування обладнання. Націлене саме не те, щоб зменшити кількість аварій та внепланових простоїв. Тож, може тут більш уважно подивитися? Щоб не виникла ситуація, що ви самі недопрацьовуєте?!  

 

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Гарна ідея  ,дякую буду говорити  , або щодня  по пів дня   з 8 до 12  або 3 працюю 4 в майстерні , мені такий розклад подобається 

"діпломатія" вона штука така ... шоб не перегнути . три дні - це круто , але слабо віриться . В керівництві теж сидять не діти ,  судячи по навантаженню на автора, там настоящі  ПРОФІ  по разводу , т.е. оптімізаціі . так шо не дуже "окриляйтесь"

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Вибачьте, але ви самі собі протиречите. То небагато роботи, то постійно аврали, поломки...  

"Працюю  на одному  з елеваторів  інженером з ОП  + механіком в якісь мірі" . Ось тут в мене виникає питання. Існують ППР, своєчасне ослуговування обладнання. Націлене саме не те, щоб зменшити кількість аварій та внепланових простоїв. Тож, може тут більш уважно подивитися? Щоб не виникла ситуація, що ви самі недопрацьовуєте?!  

 

 

 

 

 Як пишуть в правилах і як це є на підприємствах  не завжди сходиться  якщо кругом поставити захисти то працювати не реально , елеватору   70 років  і  зробити працю на такому безпечною дуже важко  ,  на рахунок  інструкцій і інструктажів то в мене все гут  ,   але   якщо я буду на роботі  3 дні потім в майстерні 3 дні то в мене буде вихідний і прибуток більше 350ує

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Існують ППР, своєчасне ослуговування обладнання.

Так інженер з ОП не має відношення, зазвичай, до ППР (крім, можливо, випадків, де ремонт впливає на безпеку роботи).

Тож можливо, що обладнання ламається, бо керівництво недостатньо уваги приділяє ППР, але ТС, наскільки я зрозумів, не може вплинути на таку поведінку керівництва. Лише виручати контору може, оперативним ремонтом зламаного.

 

Приєднуюсь до ідеї спробувати організувати 4-денний робочий тиждень, хоча думаю, що це буде важка задача.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ruslan Oleksiyovuch написав:

або щодня  по пів дня

Так не піде!

Три дні роблю, два віходжу якщо ЧП по охороні праці, оклад сберігається стовідсотково. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, timonlim написав:

В керівництві теж сидять не діти ,  судячи по навантаженню на автора, там настоящі  ПРОФІ  по разводу , т.е. оптімізаціі .

Это их работа, нагибать людей. И в HR кого попало не берут, и они не дети, прекрасно понимают без кого обойтись будет очень сложно. И таким идут на уступки если не могут подтянуть зарплату. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

Так інженер з ОП не має відношення, зазвичай, до ППР (крім, можливо, випадків, де ремонт впливає на безпеку роботи).

Тож можливо, що обладнання ламається, бо керівництво недостатньо уваги приділяє ППР, але ТС, наскільки я зрозумів, не може вплинути на таку поведінку керівництва. Лише виручати контору може, оперативним ремонтом зламаного.

 

Приєднуюсь до ідеї спробувати організувати 4-денний робочий тиждень, хоча думаю, що це буде важка задача.

Дружина має інвалідність  може получиться  мотивуючи це  що по сімейним обставинах , в нас медик приходе на роботу 2 рази на тиждень  понеділок і пятниця   журнали пописала і все  але вона на пів ставки   , а в нас на підприємстві  більше 50 чол і згідно з законом  інженер з ОП має бути на повній ставці  .

Правильно говорите шашками махати ще зарано  потрібно говорити але мені таке подобається   найбільше 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще зараз практикують роботу віддалено  тед можна попробувати 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Jonhson написав:

Вибачьте, але ви самі собі протиречите. То небагато роботи, то постійно аврали, поломки...  

"Працюю  на одному  з елеваторів  інженером з ОП  + механіком в якісь мірі" . Ось тут в мене виникає питання. Існують ППР, своєчасне ослуговування обладнання. Націлене саме не те, щоб зменшити кількість аварій та внепланових простоїв. Тож, може тут більш уважно подивитися? Щоб не виникла ситуація, що ви самі недопрацьовуєте?!  

 

 

 

 

Ви трохи не правильно зрозуміли , я тягну зараз і роботу +закази  але не всі багато відмовляю  це закази від населення  ,і щоб хоч трохи підзаробити то приходиться щей в неділю працювати 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Налагодьте серійний випуск хоч якоїсь продукції на вашому обладнанні, дохід від якої зрівняється з зарплатою на місці роботи, після чого зі спокійною душею можете працювати тільки на себе. Серійні деталі зможете робити в якийсь доступний час, а на відміну від замовлень - ніхто не підганяє і нікуди не спішите. 

Іще одне, може трохи філософське. Цією весною мені потрібно було обрізати гілки на деревах у саду. Я раніше не задумувався про це, якось здавалось що зрізати гілки це якось неправильно, дерево ж саме знає як йому рости, а зрізаючи робимо йому боляче, гірше. Але ж, факт у тому що зрізавши зайві гілки дерево починає давати набагато кращі плоди і за розміром і за смаком, можливо навіть іще в більшій кількості, стає на вигляд гарніше - з зарослого великого куща перетворюється в гарне дерево. Енергії у дерева як було так і залишилось кількісно, різниця в тому що тепер енергія спрямована не на всі гілки одразу потрохи, а лише на головні і найсильніші. Слабші гілки не давали можливості рости сильнішим. Але і це не все. Енергія у дерева береться з землі, води та добрив, без них скільки гілок не обрізай плодів усеодно не буде зовсім. А можна ж дерево ще і полити, додати необхідних добрив - тоді із колись зарослого куща отримуємо дуже гарне, потужне плодовите дерево. Ну і потрібен садовник - тей хто буде турбуватись про дерево, збирати врожай.

Для людини гілки - це справи якою вона займається. Відкинувши лишнє, сфокусувавшись на найсильніших - можна отримати суттєво кращі результати. Добрива для людини - це щось те що робить людину щасливішою. Садовник - та людина яка піклується про вас, для якої це дерево і ростить свої плоди.

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, jenkins написав:

Налагодьте серійний випуск хоч якоїсь продукції на вашому обладнанні, дохід від якої зрівняється з зарплатою на місці роботи, після чого зі спокійною душею можете працювати тільки на себе. Серійні деталі зможете робити в якийсь доступний час, а на відміну від замовлень - ніхто не підганяє і нікуди не спішите. 

Іще одне, може трохи філософське. Цією весною мені потрібно було обрізати гілки на деревах у саду. Я раніше не задумувався про це, якось здавалось що зрізати гілки це якось неправильно, дерево ж саме знає як йому рости, а зрізаючи робимо йому боляче, гірше. Але ж, факт у тому що зрізавши зайві гілки дерево починає давати набагато кращі плоди і за розміром і за смаком, можливо навіть іще в більшій кількості, стає на вигляд гарніше - з зарослого великого куща перетворюється в гарне дерево. Енергії у дерева як було так і залишилось кількісно, різниця в тому що тепер енергія спрямована не на всі гілки одразу потрохи, а лише на головні і найсильніші. Слабші гілки не давали можливості рости сильнішим. Але і це не все. Енергія у дерева береться з землі, води та добрив, без них скільки гілок не обрізай плодів усеодно не буде зовсім. А можна ж дерево ще і полити, додати необхідних добрив - тоді із колись зарослого куща отримуємо дуже гарне, потужне плодовите дерево. Ну і потрібен садовник - тей хто буде турбуватись про дерево, збирати врожай.

Для людини гілки - це справи якою вона займається. Відкинувши лишнє, сфокусувавшись на найсильніших - можна отримати суттєво кращі результати. Добрива для людини - це щось те що робить людину щасливішою. Садовник - та людина яка піклується про вас, для якої це дерево і ростить свої плоди.

Гарно написано 

Я маю товар який постійно продаю на лох 

+ шліфовка ГБЦ  ,зараз ще запущувелику шліфовку і ванну  для опресовки 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, knife_life написав:

Так інженер з ОП не має відношення, зазвичай, до ППР (крім, можливо, випадків, де ремонт впливає на безпеку роботи).

В наших реаліях не завжди посада співпадає із тим, які фактично роботи виконуються.  

Інженер з ОП не повинен і в майстерні працювати. І нічні аврали по відновленню обладнання - теж не його забота. 

Тож я виходив з того, що ТС писав.  

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Ruslan Oleksiyovuch написав:

Дружина має інвалідність  може получиться  мотивуючи це  що по сімейним обставинах , в нас медик приходе на роботу 2 рази на тиждень  понеділок і пятниця   журнали пописала і все  але вона на пів ставки   , а в нас на підприємстві  більше 50 чол і згідно з законом  інженер з ОП має бути на повній ставці  .

Правильно говорите шашками махати ще зарано  потрібно говорити але мені таке подобається   найбільше 

Ще раз. Треба розмовляти і домовлятися.  Але, треба чітко розуміти, що хоче і може дати кожна із сторін. 

Бо зараз аргумент "жінка має інвалідність"   - це не той аргумент, як на мене.  Вибачьте, але це проблема не керівницва. Вони "викажуть занепокоєнність",але по факту, ви отримаєте не той результат, який бажаєте Я би розмову будував інакше:  перше, визначив би обовязки, які закріплені за Вами за цю зарплатню.  Подруге, сформулював би додаткові обовязки, які ви виконуєте, але не зобов'язані. Їх також би оцінив.  

А далі вже розмовляв, що від вас очікують. Якщо додаткові обовязки Вам цікаві - добре. Якщо ні, скажить, що свою роботу виконуєте, а далі - маєте піробіток. Ось тут і кажить, що жінку, дітей  треба годувати і т.д.  Запропонуйте, що будете працювати не до 17, а до 18 або 19 годин. Але 4 дні на тиждень Ще можна без обіду. 

Але, в Вас мають бути зацікавлені. Бо результат може бути - звільнення. Хоча, Ви ж і так це розглядаєте!?

Тож продумайте розмову та йдіть до керівництва.  Але майте чітке розуміння, що саме ви хочете. Краще - кілька варіантів. 

 

     . 

 

 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

... То мабуть у вас на об"єкті жодної серйозної комісії по ОП не було.... Або у Вас, шановний, всі журнали оформлені, ведуться, регулярні інструктажі ведуться, екзамени з ТБ проводяться, засоби індивідуального захисту... трубочки на компресорах пофарбовані відповідним кольором, таблички з плакатами всі розвішені на потрібній висоті і т.д.

Це просто жесть. Тишина і спокій - до першого "ЧП".

Впевнений, що 50% порад, які вище були, писали люди, які жодного поняття не мають і не уявляють Ваші обставини роботи.

Особисто я б Вам порадив поки залишатися на тій постійній роботі (взагалі, на даний час не ті умови, щоб на роботі керівництву умови ставити) по кр. мірі до Перемоги і до мінімума зменшити там  всяку ху***ню, яка не впливає або мало впливає на зарплату, оскільки Ви кажете, що "ставка". Бо нерви важливіші і від них всі хвороби.

З пов.

Змінено користувачем Кулибкин
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут стількі всього різного написали, і нарадили... Але всі явно пропустили повз очі одну фразу в першому пості. І ця фраза, буде тим аргументом керівництва, об який будуть розбиватись усі спроби щось змінити на краще для себе. 
Це - "але є один великий +це бронь до нового року ". 
Цим аргументом, вони  будуть гасити всі ваші аргументи. А заява на повне звільнення, приведе до автоматичного зняття броні, і дзвіночка про це, від вже колишнього керівництва, в тцк. Через що Ви просто не встигнете насолодитися "особистою справою в своїй майстерні". 

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку