vadozz

Вибір 160 патрону

24 повідомлення у цій темі

Бажаю здоров'я

Шукаю патрон на 1И611П

На олх побачив TDeG. 160 обіцяють за 9к грн. Що то за патрон, він коштує своїх грошей?

 

 

 

Screenshot_2023-11-10-01-40-58-523_ua.slando.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хороший патрон, звернув увагу та пробивав виробника ще рік тому, але де ви будете брати планшайбу на нього?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зараз стоїть таке гімно. Воно було нове, коли три роки тому ставив. Старий патрон зламався, і  там були отвори(в ньому або планшайбі), через які трьома болтами я причіпив цей 

Я на станку не працюю весь день, а патрон здох, не затискає рівно 

 

Теоретично я можу притулити той патрон на цю скажімо так планшайбу?

Навіть якщо не буде отворів, то віддам на координатку

IMG_20231110_100217.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще

IMG_20231110_101030.jpg

IMG_20231110_101012.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, vadozz написав:

Теоретично я можу притулити той патрон на цю скажімо так планшайбу?

Якщо зійдуться по посадочному пояску то чому ні, чи у вас на тій "половині патрона-планшайбі" немає пояску?

З його реклами на олх є картинка з паспорта, там на 160 патрон вказаний поясок 125мм, а більшість 160х патронів мають цей поясок 130мм.

Треба переміряти все. Це і є проблема пошуку нормальної планшайби або комплекта планшайба+патрон за "нормальну ціну" з сусідньої теми.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, 4x4 написав:

Якщо зійдуться по посадочному пояску то чому ні, чи у вас на тій "половині патрона-планшайбі" немає пояску?

З його реклами на олх є картинка з паспорта, там на 160 патрон вказаний поясок 125мм, а більшість 160х патронів мають цей поясок 130мм.

Треба переміряти все. Це і є проблема пошуку нормальної планшайби або комплекта планшайба+патрон за "нормальну ціну" з сусідньої теми.

 Ні, посадки взагалі немає, тупо притулив на площину и трьома болтами закріпив. То, що залишилося то є задня частина старого патрона.

Тобто сам патрон норм в цілому? Думаю брати якщо, то брати щось гарне більше менш. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vadozz написав:

Тобто сам патрон норм в цілому? Думаю брати якщо, то брати щось гарне більше менш. 

Сам патрон норм, але як ви будете кріпити його до вашої "планшайби"? Тупо упрете площину планшайби до посадочного пояска патрона, а середина пуста буде? Чи зточите поясок на патроні? Чую якийсь колгосп з нехорошим результатом, але все залежить від ваших потреб звісно.

Ось тут про планшайби говорили:

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, vadozz написав:

 Ні, посадки взагалі немає, тупо притулив на площину и трьома болтами закріпив. То, що залишилося то є задня частина старого патрона.

Тобто сам патрон норм в цілому? Думаю брати якщо, то брати щось гарне більше менш. 

Так з чого Ви взяли, що воно не затискає рівно тому, що "патрон г..мно" ? Якщо він закріплений тількі на болтах, без фіксації по пояску,  то він буде міняти своє положення при кожному навантаженні. Про яку точність тут може бути розмова? З таким кріпленням не буде точності, навіть з найкращім в світі патроном)))

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Можна приварити, як виставити точно то вже інша справа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А отой огризок старого патрона проточити щоб сформувати посадочний поясок реально ?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, 4x4 написав:

Сам патрон норм, але як ви будете кріпити його до вашої "планшайби"? Тупо упрете площину планшайби до посадочного пояска патрона, а середина пуста буде? Чи зточите поясок на патроні? Чую якийсь колгосп з нехорошим результатом, але все залежить від ваших потреб звісно.

Ось тут про планшайби говорили:

 

Може і колхоз, але зараз так і є. І вже три роки так. Три болта всередині, навіть не по краях. Тупо на площину положив і прикрутив, спробувати. Так і працюю)

 

Якщо не проканає є варіант віддати замовлення на завод, там зроблять що потрібно

Змінено користувачем vadozz
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, Filosof написав:

Так з чого Ви взяли, що воно не затискає рівно тому, що "патрон г..мно" ? Якщо він закріплений тількі на болтах, без фіксації по пояску,  то він буде міняти своє положення при кожному навантаженні. Про яку точність тут може бути розмова? З таким кріпленням не буде точності, навіть з найкращім в світі патроном)))

Тому що кулачки бовтаються що гівно в прорубі, можу відео зняти)

Беру новий шліфований шток, затискаю раз, два, три. Які там пару соток, там хоча б пару мм було.

Коли воно нове було, то деталь затискало добре(тобто притиснув кулачки, потім трохи додав і все), а зараз зажимаю з відчуттям, що провалюю поверхню деталі.

Плюс я перевіряв соосність план шайби та патрона, воно не зсувається 

3 години тому, StatusQuo написав:

А отой огризок старого патрона проточити щоб сформувати посадочний поясок реально ?

Так, метала вистачає

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А білоруський патрон як?

IMG_20231111_034152.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, vadozz написав:

А білоруський патрон як?

За сучасні не знаю, але брав новий в ящику з паспортом.з хранєнія ссср Гродно зі "знаком качества" -- перекалені сателіти та криво не до кінця проточені кулачки, в ящику з паспортом.

Повне лайно, гівно, дерьмо. За місяць використання два сателіти у смітник. Якщо що в мене 3 токарних (160, 315 поляк та 500 болгарин патрони), користуватись вмію.

Тому тема ссср для мене особисто закрита.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, 4x4 написав:

За сучасні не знаю, але брав новий в ящику з паспортом.з хранєнія ссср Гродно зі "знаком качества" -- перекалені сателіти та криво не до кінця проточені кулачки, в ящику з паспортом.

Повне лайно, гівно, дерьмо. За місяць використання два сателіти у смітник. Якщо що в мене 3 токарних (160, 315 поляк та 500 болгарин патрони), користуватись вмію.

Тому тема ссср для мене особисто закрита.

Ну добре.

Ще зателефоную хлопцю, він tos продає

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поляк за 10к, щось можна по фото сказати?

IMG-f35a153bcf7f2c19bacf3aec313eeed9-V.jpg

IMG-61170568cc863e9f09d863eac3512a5b-V.jpg

IMG-f35a153bcf7f2c19bacf3aec313eeed9-V.jpg

IMG-696e555986c4a3069cf8e0ec22bf184c-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, vadozz написав:

Поляк за 10к, щось можна по фото сказати?

IMG-696e555986c4a3069cf8e0ec22bf184c-V.jpg

Чисто інтуїтивно, це збірка, і сам патрон вже підзамучений.

Я би його не брав. Але це думка відносно мене.

А за свої кошти і нерви відпровідаєте лише ви.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Згоден що збірна солянка, по зворотнім видно. Прямі по торцю на половину схудли, рейки те ж схоже збірні. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цього тижня гляну в Дніпрі Тос.

Думаю він краще ніж бу поляк

Що той, що той по 10к

 

Ще знайшов tdeg за 9

 

IMG-1f13d05fbd8e5c238090b6642d7fc602-V.jpg

IMG-5becc1e60247d9bd0fd4b8ecfb238ee9-V.jpg

IMG-a1699579fcf61a1b2ea5a57d32715301-V.jpg

IMG-bf65fdcf17bba08f3f0bb0fdccadb474-V.jpg

Змінено користувачем vadozz
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vadozz написав:

Цього тижня гляну в Дніпрі Тос.

Думаю він краще ніж бу поляк

Що той, що той по 10к

 

Ще знайшов tdeg за 9

 

IMG-1f13d05fbd8e5c238090b6642d7fc602-V.jpg

IMG-5becc1e60247d9bd0fd4b8ecfb238ee9-V.jpg

IMG-a1699579fcf61a1b2ea5a57d32715301-V.jpg

IMG-bf65fdcf17bba08f3f0bb0fdccadb474-V.jpg

Такое по мне, чугунный скорее всего, похож на китай

Кулачки отдельно можно купить? Рейки?

 

Змінено користувачем Blitzen
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавлю трохи з свеї історії з псковським 160 патроном. Поставив новий патрон проточив кулачки а битя огого. Проточив ще раз результату ноль. Виявилось що три болти які стоять з лиця сильно впливають на жорсткість самого корпусу патрона. Без них він грае як холодець. Ну думаю затягу їх посильніше, а воно його почало так коробить що кулачки на вході заходять а далі клинять. Попустив ті три болта все норм, кулачки почали ходити вільно. Проточив знов результат ніякий. Тільки після того як привів внутрішню площину пляншайби до внутрішньої площини патрона там де ті три болта до повного прилягання, патрон набрав жорсткість. І нарешті кулачки проточились до 0,03 биття.

IMG_20230522_123212.jpg

Виявляється що всі бази патрона повинні мати хороше прилягання до планшайби.

Доречі після всих цих маніпуляцій чистота проточки виросла значно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 годин тому, Blitzen написав:

Такое по мне, чугунный скорее всего, похож на китай

Кулачки отдельно можно купить? Рейки?

 

А чавун може бути таким білим? В мене совковий патрон, він сірийпродпвець сказав що кулачки є

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, sergo40 написав:

Добавлю трохи з свеї історії з псковським 160 патроном. Поставив новий патрон проточив кулачки а битя огого. Проточив ще раз результату ноль. Виявилось що три болти які стоять з лиця сильно впливають на жорсткість самого корпусу патрона. Без них він грае як холодець. Ну думаю затягу їх посильніше, а воно його почало так коробить що кулачки на вході заходять а далі клинять. Попустив ті три болта все норм, кулачки почали ходити вільно. Проточив знов результат ніякий. Тільки після того як привів внутрішню площину пляншайби до внутрішньої площини патрона там де ті три болта до повного прилягання, патрон набрав жорсткість. І нарешті кулачки проточились до 0,03 биття.

IMG_20230522_123212.jpg

Виявляється що всі бази патрона повинні мати хороше прилягання до планшайби.

Доречі після всих цих маніпуляцій чистота проточки виросла значно.

Ого, прикольно. А в мене нутрянка висить у повітрі))) але два роки то не заважало

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цей ефект я спіймав саме на новому патроні, де ще напрямні кулачків не підношенні. Сам був в шоці від такого. Тому зробив висновок що підчас різання та середина ще й плавае. До речі я ту морду ще прокатував і індикатори, і при затяжці болтів її просажувало до мінус 0,05 та ще й нерівномірно, сикментами від кілачка до кулачка, тоб то самі напрямні вивертало виходить.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку