sergo40

6т80ш ремонт

64 повідомлення у цій темі

, sergo40 написав:

Так вірно шліфовка краще якщо е можливість. Трудоемко шабрить і довго, також великий ризик помилок 

 Уровень и шлифмашинка с болгаркой значительно увеличивают скорость и точность работы. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене питання до автора чи до власників 6Т80Ш  -  який діаметр "звездочкі" яка  стоїть на приводі  хобота ??? бо в мене конкретний некомплект

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, timonlim написав:

В мене питання до автора чи до власників 6Т80Ш  -  який діаметр "звездочкі" яка  стоїть на приводі  хобота ??? бо в мене конкретний некомплект

Завтра знайду її і обміряю. Все ж по станку розібрано.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зірочка приводу хобота. 

IMG_20231211_154420.jpg

IMG_20231211_154506.jpg

Посадка 18мм.

Теж моя калікувата, немає одного зуба.

Але то таке, вирішу в свій час.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую . буду шось подібне шукати , бо замахався автодомкратом крутити . зробили там таку  "сістему ніпель"  шо й ну . як і перебор на вертікальній голові  , так і сістему змазки .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глянув в інтернет-магазинах, е на 14 зубів від велосопеда.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім здоров'я. Ну нарешті вишабрив одну з головних площин консолі. Довелося зшабрить приблизно 0.3мм. Вечорами потроху здер ці 3 десятки, важко було. Але все вдалося, площина перпендикулярна осі.

IMG_20231215_151514.jpg

Далі буде ластохвіст. Вже вирішив як його зробити.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин тому, sergo40 написав:

Доброго всім здоров'я. Ну нарешті вишабрив одну з головних площин консолі. Довелося зшабрить приблизно 0.3мм. Вечорами потроху здер ці 3 десятки, важко було. Але все вдалося, площина перпендикулярна осі.

IMG_20231215_151514.jpg

Далі буде ластохвіст. Вже вирішив як його зробити.

то затовстий шар фарби, чи ще будете робить розбивку?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось ще одне фото, ще тоньший слой краски який майже не видно. А камера передае наче товсто.

IMG_20231215_151941.jpg

Як вважаєте достатньо чи зробити ще пару проходів?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, sergo40 написав:

Ось ще одне фото, ще тоньший слой краски який майже не видно. А камера передае наче товсто.

IMG_20231215_151941.jpg

Як вважаєте достатньо чи зробити ще пару проходів?

 

По фото бывает сложно определить, цвета сливаются. Пятна при тонком слое краски не должны сливаться, что бы было лучше видно можно основу подкрасить в желтый, я на чистовых проходах так и делаю. 

 

Фото на гугл диск нем могу вставить

Змінено користувачем vaycartana
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

спробуйте на сажу з маслом И-20 (густу консистенцію).

На тонкий шар, стертий за кілька відпечатувань. Буде значно контрастніше. Потім великі п'ятна розіб'єте на дрібніші

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Погрався ще трохи з ранку.

IMG_20231216_112059.jpg

IMG_20231216_111826.jpg

IMG_20231216_111906.jpg

Дійсно шар краски камера передае насичено. На паралельці її ледь видно.

Як там не було. А поверхню покращив.

Дуже дякую за поради по фарбі, спробую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дякую за детальні фото.

Плита маленька, що на фото, просто прошліфована ?

Чи Ви її ще й доводили ?

Змінено користувачем технократ
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Плита прошліфована. Потім перевірена ще по одній плиті теж пошліфованій. Трохи спиляв край щоб підлізла під ластохвіст. Додатково ще використовував грань лінійки ут, бо однією тільки плитою можна вишабрить яму. Ну і постійний контроль індикаторами.

Доречі поміняв освітлення і краску стало видно краще. Яж шабрив літом колону і все бачив бо було не таке освітлення як зараз.

Зараз саме в процесі доводки, сфоткаю ще сьогодні бо планую закінчити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години тому, gesichtslos написав:

спробуйте на сажу з маслом И-20 (густу консистенцію).

На тонкий шар, стертий за кілька відпечатувань. Буде значно контрастніше. Потім великі п'ятна розіб'єте на дрібніші

 

Тюбик масляной краски газовая сажа решает практически все проблемы, можно еще краплак взять, кому что больше нравится. 

Для подсветки лимонная хорошо подходит. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну все думаю досить шкрябать ту площину. На тонкий шар фарби є рівномірне покриття, десь більше десь трохи менше. Все ж таки не повірочний інструмент вишабрював. Як для направляйок досить. Десь читав що для направляйок допускається неплоскостність до 0.02, і пятна по поверхні 14 точок на дюйм достатньо.

IMG_20231216_161555.jpg

Обкатав все декілька раз. Вийшло що вкладається в 0.01, а 14 точок точно є, місцями і більше. До речі читав що 70% загального покриття по поверхні точками теж достатньо для направляйок станків. За одно покращив стан площини під прижимну планку яка тримає клин. Хотів сфоткать з краскою, а воно синька і все.

Далі буду займатися ластохвостом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попробуйте красненькую краску, я пробовал эту самую берлинскую лазурь- мне не понравилось, очень плохо видно тонкие слои, а эта вполне ничего, даже очень тоненькие слои хорошо видно.

Ну и для ускорения процесса можно черновую шабровку сделать болгаркой, я для таких целей купил себе с 65 кругом и регулятором оборотов 

IMG_20221102_164813.jpg

IMG_20221020_145243.jpg

4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Продовжу. Перевірив площину до якої прилягає клин, і виявилось що треба править. Від цієї площини буду обкатувати ластохвіст. Була вона якась хвилями, з якимись підривами в самому низу, також по середині незначна яма. Так її зашліфували на заводі. Пів дня з нею морочився, але зробив.

IMG_20231217_161121.jpg

Контроль лекальним кутником і лінійкою з КМД.(враховуючи прогиб лінійки). Все для того щоб від неї обкатать ласту і не нашабрить яму або бугор. Саму ласту обкатаю вже завтра, бо не хочу псувати собі настрій. Очікую що там буде весело.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, казбек написав:

 

Ну и для ускорения процесса можно черновую шабровку сделать болгаркой, я для таких целей купил себе с 65 кругом и регулятором оборотов 

А яку модель болгарки Ви використовуйте. Пошукав то щось не знайшов з кругом 65. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, sergo40 написав:

А яку модель болгарки Ви використовуйте. Пошукав то щось не знайшов з кругом 65. 

 

Для начала можно обычной на 125 круг попробовать, вначале зачистным, только удобнее брать нортоновский с пазами, с ним видно где снимаешь, а потом отрезным. После нее шабером пару проходов и нормально, если каленая тогда прямой шлифмашинкой и маленькими камнями чистовые проходы делаю. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зробив обкатку ласти, картина по загальній геометрії як на мене не критична. На краску ще покаже що з самою поверхнею.

IMG_20231218_115511.jpg

А от лінійка не вкладається. Прийдеться допилювать канавку де сходяться площини. Чесно кажучи очікував що таке може бути.

IMG_20231218_115550.jpg

Тепер нада подумать як її випилять.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Випиляв я ту канавку. Полотно мехпили гризло той чугун аж бігом.

IMG_20231218_161207.jpg

Тепер лінійка вкладається з запасом.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, sergo40 написав:

А яку модель болгарки Ви використовуйте. Пошукав то щось не знайшов з кругом 65. 

Grand МШУ-75 mini

не 65, а 75 круг. болгарка очень лёгкая, регулировкой оборотов можно добиться разных величин съёмов, а из-за минимальной массы она не делает ям, и держать удобно одной рукой)

было дело я этой болгаркой загнал плоскость в параллель в 0.002 мм.

вот такой от результат за полчаса работы

IMG_20230719_204527.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, казбек написав:

Grand МШУ-75 mini

не 65, а 75 круг. 

Дякую. Вже знайшов по інтернет магазинах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин тому, sergo40 написав:

Дякую. Вже знайшов по інтернет магазинах.

если будете покупать, то там бы прижимную гайку переделать, она штатно под цангу- сильно высокая, не получится под маленькими углами шабровать

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку