remdale

Разработка крышки для ноутбука

69 повідомлень у цій темі

10 годин тому, remdale написав:

Но в какой программе должен быть выполнен рисунок,

 

Я так розумію, що виконавець вигризти це корито з титану вже знайдений?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Karmadon написав:

 

Я так розумію, що виконавець вигризти це корито з титану вже знайдений?

 

Не завидуй. Те.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підозрюю, що якби топікстартер надав хороші бізнес-вимоги, то за результатами треду могло б бути якесь ТЗ для виконавця. Де можна було б говорити проо якийсь вибір технологій, і т.д.

А так, здається, не буде значної користі.

 

ТС, виглядає так, що ви хочете досить складного (а тому дорогого), і при цьому, можливо, не усвідомлюєте, наскільки дорогого.

Титан - дорогий і непростий в роботі матеріал, позолочена пластикова кришка вийде дешевшою, без жартів.

Пр всяк випадок - заміряв рандомну кришку ноута (свого) - 230х360мм приблизно, і товщина біля 6.5мм. 

Візьмем найпростіший гарантований спосіб зробити вашу кришку - фрезеровка з цільного листа. Литво не розглядаєм, зварку з частин поки теж.

 

Такий шматок титану (заготовка) буде важити біля 2.5 кг, і коштувати десь від 2.5 тисяч грн.

Далі вашому майстру потрібно буде видалити з цього шматка зайве - це десь майже 2 кг піде в стружку. Титан обробляється важко, і я дуже здивуюсь, якщо хтось візьметься хоча б за 2 тисячі гривень з листа зробити заготовку (без красивої обробки).

Отже вже маєм мінімум 4.5 тисячі гривень, а до готовності товару ще далеко.

 

Можливо, я радикально помиляюсь в розрахунках (але думаю, в меншу сторону, лол), то нехай форумчани поправлять.

 

Можливо, зварити із шматочків було б вигідніше, але варити тонкий титан теж треба вміти, майстер буде не дешевий (про нюанси я мовчу вже).

 

Про варіант із штамповкою не заїкаюсь принципово, бо без чашки валеріанки не можу уявити, скільки вам штамп коштувати буде.

 

 

Але можливо, якби ви описали точніше, яка та кришка по формі повинна бути - якої товщини, що і як до неї повинно кріпитись, як вона сама кріпитиметься до корпусу і т.д. - то поради були б точніші, а деякого скептичного сарказму було б менше.

 

Може, сторгувались би на тому, що вас влаштує плаский тонкий лист титану, з гвинтовими кріпленнями рамки (котра тримає матрицю), та й все. А рамка екрану і кріплення кришки до корпусу (шарніри) - типу штатні залишаються. Тоді б це було всього-навсього дорого, але реально.

 

А так воно виглядає і дуже дорого, і дуже малореально.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

2 кг піде в стружку. ...за 2 тисячі гривень.

 

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

і я дуже здивуюсь, якщо хтось візьметься хоча б за 2 тисячі гривень

:-)

Так-то я сумніваюсь, що і за 4К хтось захоче вигризати 2 кг титану, але  в ножовій справі бачив іноді такий нещадний демпінг, що тепер обережно оцінюю, хе-хе.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Робимо кришку з тканини і смоли. Що те, що те - в асортименті. Хоч з карбонового препрегу. Зверху клеїмо лист титану, 0,5мм товщиною, загнутий на два торці на вибір - верх-низ чи ліво-право. Малюнок робимо на ЧПУ, текстуру голкофрезою напевно. Баксів в двісті по собівартості така кришка цілком влізе. Це якщо все робити своїми руцями. При замовленні у стороннього виконавця - від подвоєного цінника ноутбука десь.

Змінено користувачем break
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вопрос как долго проживёт видеочип или комбайн на который крепится радиатор,если радиатор взаимодействует по креплению не только с платой но и с крышкой 

лбое лишнее давление может дать повреждение кристалла

ещё любые изменения нижней крышки могут привести к перегреву

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зачем заморачиваться так? Если не хотите, чтоб корпус ноутбука царапался, можно обклеить автопленкой

Тем более, что титан нужно делать поверх уже готовой крышки, а если в замен штатной, нужен диэлектрик, как подкладка между дисплеем и его узлами, и самим металлом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, metalikmaksim написав:

вопрос как долго проживёт видеочип или комбайн на который крепится радиатор,если радиатор взаимодействует по креплению не только с платой но и с крышкой 

лбое лишнее давление может дать повреждение кристалла

ещё любые изменения нижней крышки могут привести к перегреву

Вопрос был именно по крышке с экраном, не о корыте. Но даже если бы и корыто, то радиатор крепится только в плату, а не в корпус.Между радиатором и корпусом зазор.

 

13 години тому, Serg95 написав:

Если не хотите, чтоб корпус ноутбука царапался, можно обклеить автопленкой

Если пленка будет давать глянцевый эффект, то такой вариант не подходит. И сама пленка может отклеиваться со временем в местах изгибов.

 

, break написав:

Робимо кришку з тканини і смоли. Що те, що те - в асортименті. Хоч з карбонового препрегу. Зверху клеїмо лист титану, 0,5мм товщиною

Идея интересная, но крепления для болтов должны быть надежными. Чтобы резьба могла выдержать не одну разборку/сборку.

 

, Karmadon написав:

Я так розумію, що виконавець вигризти це корито з титану вже знайдений?

Еще нет, но буду рад пообщаться.

 

, knife_life написав:

Але можливо, якби ви описали точніше, яка та кришка по формі повинна бути - якої товщини, що і як до неї повинно кріпитись, як вона сама кріпитиметься до корпусу і т.д. - то поради були б точніші, а деякого скептичного сарказму було б менше.

Про толщину крышки я у вас сам спрашивал. Может Вы имеете в виду глубину корыта крышки? Вот фото оригинала. Глубина корыта крышки 13.5мм. Но я думаю сделать 30мм, чтобы утопить ногу и сделать поверхность крышки без выступов. Края по периметру должны быть заогруглены как видно на фото.

 

Извините, что кому-то может не хватать подробностей. Я же только собираю информацию и определяю возможность производства, а не уже отдаю в работу.

IMG_20231124_215856.jpg

IMG_20231124_215948.jpg

IMG_20231124_220120.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, remdale написав:

Идея интересная, но крепления для болтов должны быть надежными. Чтобы резьба могла выдержать не одну разборку/сборку.

Колись займався ремонтом ноутбуків. І у деяких була болячка - вивертало з пластика бонки кріплення петель. Так я їх відновлював. І демонстрував недовірливим клієнтам надійність наступним чином - вкручував у вклеїну бонку гвинтик, гвинтик затискав плоскогубцями і махав кришкою, як опахалом. З розмахом півметра вліво - півметра вправо. Трималось.
Так що кріплення - вірішувана задача без виготовлення кришки з бруска титану.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Авто пленки разные есть. От прозрачных - матовых и глянцевых, до хамелеона. Или карбоновых. На авто не отклеиваются годами, так почему должны отпасть от крышки? Это та же самоклейка. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ваши предложения можно было бы попробовать, если бы я только для себя делал. Но я хочу еще и продавать это изделие, потому нужен более привлекательный вариант. Но только не пластик.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, remdale написав:

Ваши предложения можно было бы попробовать, если бы я только для себя делал. Но я хочу еще и продавать это изделие, потому нужен более привлекательный вариант. Но только не пластик.

Тогда нужно начать с создания модели и поиска исполнителя. Но изготовление крышки из цельного бруска высотой 30мм, вам думаю станет в 10+ не считая стоимости метала, а то и больше.... удалить основное мясо титана то самое простое из ваших желаний.

Титан ещё модно анодировать в разные цвета.....

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Спасибо. Сделаем тогда модель сначала.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо підійде таке, то можна спробувати гнути з листа 3 мм листогином на стандартній матриці 50мм, шви варити, потім слюсарити.

 

Sn3.jpg

Sn2.jpg

Sn.jpg

Якщо тільки таке - штамп, фрезерування, лиття.

 

Sn4.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А мені чомусь здається що то якийсь студік так нахалявку собі на диплом збирає матеріали ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex_lv написав:

А мені чомусь здається що то якийсь студік так нахалявку собі на диплом збирає матеріали ;)

Навряд, бо економістам безваріантно за гроші дипломи пишуть, а технар або не спитав б в чому то будувати, або - як в економістів.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Олек77 написав:

Навряд, бо економістам безваріантно за гроші дипломи пишуть, а технар або не спитав б в чому то будувати, або - як в економістів.

 

Ви просто не знаєте рівня нинішніх "технарів" ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, alex_lv написав:

Ви просто не знаєте рівня нинішніх "технарів" ;)

Нажаль, знаю. Практично щотижня хтось приходить.

ВНЗ, здебільшого, потрібно закривати в принципі.

 

Коли я вчився: декан на третій незданий залік/третій незданий екзамен (при усіх заліках) казав: Забирайте документи, або йдіть до Вакарчука. Випадки успішних походів до Вакарчука у ті часи мені не відомі.

 

Зараз: (інший ВНЗ, зі статусом "національного університету") декан бігає за викладачами: Ну поставте (студенту стаціонару, якого в принципі бачили лише кілька однокурсників. В житті - не на парах. На парах не бачив ніхто!)! Кількість студентів впливає на кількість ставок!!!

 

Торгівля аспірантурою... магістратурою... просто стаціонаром якийсь час була просто легким корупційним приробітком, зараз додався потужний двигун - відстрочка від призову. І там таки повалило!!!

 

В магістратуру цьогоріч - чоловіки-куми-свати-брати.

Минулого року - магістри-випускники були попереджені: Не пхайтесь в аспірантуру! Вступили на хімфак аспірантами стоматологи 30+, які, підозрюю, повторно вступний іспит провалять.

 

Отакі зараз у нас провінційні державні-національні ВНЗ.

 

Не змінилось тільки у комерційних - там так завжди було. Вступив, залікову у ректора лишив, грошики перераховуєш на рахунок, роки пройшли - диплом забрав.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Олек77

Не мой случай точно) Я компьютерный инженер, занимаюсь разработкой схем и плат. Пользуюсь ноутбуком HP HDX9000 (2007 года выпуска). При разборке крышки у него каждый раз отламываются защелки на крышке, без мата этот процесс не проходит. А сама рамка для экрана часто трескается. Я решил взяться за создание более надежной конструкции. Владельцы таких ноутбуков на форуме хотят сделать апгрейд платы или вообще весь новый ноут. Раз есть запрос, то я решил взяться за него. Именно потому, что мне самому нравится большой ноут.

Я нашел художника-дизайнера, он готов взяться за внешний вид. Металлическую ногу мы оставим как есть, под нее будут подстраиваться крышка и нижнее корыто. Это если вкратце.

 

, Олек77 написав:

Якщо тільки таке - штамп, фрезерування, лиття.

Да, цельный вариант лучше.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, remdale написав:

При разборке крышки у него каждый раз отламываются защелки

Наївне питання - а навіщо у ноутбука розбирати кришку? Ви там заначку тримаєте?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@remdale

Просто интересно, а реально вообще купить новый ноутбук с таким экраном скажем в 2к долларов?

 

@break

Ноуту 15-ть лет и он любит когда его чешут под крышкой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На eBay прямо зараз така кришка є за 50 євро.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, softm написав:

а реально вообще купить новый ноутбук с таким экраном скажем в 2к долларов

Таким - 20"? Нє, не реально.

Взагалі я дуже туго розумію ноутбук, який не можна легко носити з собою і у якого нема автономності. Скільки там та ХП-шка працює на своєму акумуляторі? 15 хвилин? І 8кг залізяка. Це ноутбук?

Стосовно кришки треба розуміти наступне - рідна навіть у спекулянтів буде найдешевшою. Допрацювання рідної - Х2 цінник. Зробити самому довгими зимовими вечорами з пап'ємаше і ниток - Х3-4 цінник (не враховуючи витраченого часу). Замовити на стороні - Х5 (з туалетного паперу і ниток). Замовити на стороні з чогось толкового - Х100.

Ну і в будь-якому разі, поки не йтиметься про тираж 10000+, воно буде або страшне або дуже дороге.

Щоб і не соромитись показати і діти не починали плакати побачивши той "ноутбук" і при цьому не витратити всі гроші світу - пиляти з підножного кілька тисяч годин. Як хоббі. І потім всім показувати гордо - Я ЗМІГ! Цінність тієї кришки в цьому випадку буде така сама, як і всіх витворів мистецтва зазвичай - або дешевше витрачених матеріалів або мільйон. З вірогідністю в 99,9999% - перше.

Змінено користувачем break
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, break написав:

Скільки там та ХП-шка працює на своєму акумуляторі

Нова - півтори години, судячи по тестах. Але впевнений, що в усіх активних користувачів вже перепаковані батареї, із помітно більшою ємністю. Тому, може, і дві години. Як на зараз - малувато, але девайс специфічний просто. Тим більше, наскільки я розумію, ТС із умовного клубу любителів такої моделі, а в клубах за інтересами - зовсім інші оцінки предметів інтересу. Як фанат ножів я гарантую це на 146%, лол.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку