nand1024

Порадьте маску

76 повідомлень у цій темі

Как полуслепрй, воздержусь от рекламы своей маски,  вроде

за те же самые 2...3 сотни долларов. Но сколько я там удивительных

пациентов видел, по пути к инвалидности... потому подороже и получше.

Бо один поход к врачу то все нивелирует, а ходить придется постоянно ...

 

Пс. .Степан не ругайся :-) индес уф народа не волнует, как и те спектры.

Да и физику с химией теперь толи  лженаукой толи чтото с ними сделают, не уверен что...

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

не ругайся

понял

 

, softm написав:

Но сколько я там удивительных

пациентов видел, по пути

Если костыли для глаз придумали, то протезов рабочих увы нет...

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підпишусь під кожним словом Філософа, як почав користуватися окулярами забув що то зайці. Вчився на зварювальника і знаю що то.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підпишусь під кожним словом Філософа, як почав користуватися окулярами забув що то зайчики. Вчився на зварювальника, і цю тему знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підпишусь під кожним словом Філософа, як почав користуватися окулярами забув що то зайчики, писок обсмалений а  очам пох.  Вчився на зварювальника, і цю тему знаю.

 

Форум глючить жах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Filosof написав:

Сидячі цілими днями в сучасних скляних офісах, ви навіть в найяскравіші літні дні не отримаєте ні краплі засмаги

звичайне скло не пропускає ультрафіолет, так нам казали в школі, але є але

Віконне скло затримує більшу частину ультрафіолету, та далеко не все.

хіба Ви не бачили, як не рівномірно вигорають речі за склом (особливо пластики), освітлена і не освітлена частина

це все дія ультрафіолету

а саме головне, я не знаю з якого матеріала зроблений фільтр у хамеліоні

навряд чі там звичайне силікатне скло, тим більше, що деякі виробники пропонують його встановлення як опцію

і як той матеріал затримує уф промені залишається тільки сподіватись на виробника.

це як з дешевими сонячними окулярами

склянних їх майже нема, бо типу небезпечні друзки(а може пластик у виробництві просто дешевший)

і якщо у місті можливо то не так важливо, то для гірськолижників у горах, де уф набагато більше, і через відбите від снігу випромінювання в тому числі

якісні окуляри вкрай важливі.

бо зіниця через те, що скло затемнене розширюється, і якщо окуляри не затримують уф, то в око попаде більше уф ніж взагалі без окулярів,

бо тоді зіниці звужені, щей людина мружиться

п.с. я не кажу, що у Вас погана маска, навпаки, дуже добре, що Ви поділились своїм вибором спираючісь на досвід

та рівняти всі маски в одну кучу я б не став

і є таки сподівання, що в дорожчих масках використані більше якісні(більше підходящі) матеріали для виготовлення фільтра

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

як почав користуватися окулярами

Якими?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Які лікар виписав

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Serbond написав:

Віконне скло затримує більшу частину ультрафіолету,

2 скла як найменьш по 3мм + слой пилу 

але

, Serbond написав:

бачили, як не рівномірно вигорають речі за склом

і якщо говорити о сучасних склопакетах то дуже багато з них мають УФ захист

, Serbond написав:

з якого матеріала зроблений фільтр у хамеліоні

Наскільки мені відомо полікарбонатна основа. 

, Serbond написав:

тим більше, що деякі виробники пропонують його встановлення як опцію

Але не звичайне

, Y.fowler. написав:

Які лікар виписав

я теж, і в моїх подвійній захист от УФ, спіціфіка порохвесії. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вы удивитесь за индес уф тех лампочек... загорать слабо выйдет ... но поинемногу можно :-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

а якщо звичайна маска, то який підібрати світофільтр для 2-3мм електродів щоб і темно не було і захист очей був достатній, не люблю коли крім дуги під час зварки нічого не видно, якщо на 3мм ще щось розгледіти можна, то на 2мм крім дуги нічого не видно, веду електрод інтуїтивно і іноді виходжу за область шва.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, nand1024 написав:

а якщо звичайна маска, то який підібрати світофільтр для 2-3мм електродів щоб і темно не було і захист очей був достатній, не люблю коли крім дуги під час зварки нічого не видно, якщо на 3мм ще щось розгледіти можна, то на 2мм крім дуги нічого не видно, веду електрод інтуїтивно і іноді виходжу за область шва.

Індивідуально!

Мій батя, вже в літах, ставить С3 - бо вже не добачає, а в мене від такого хоть в сонячну погоду на витянуту руку, то в очах зелені зайці скачуть, і при тому ж ванну толком не бачу. 

В темному місці використовую С6, в світлому місці С5. Треба щоб  бачили стик, і не блукали.

 В середньому скло 90х110мм коштує лише 15-20₴. Тому можна набрати різних і вибрати з того найбільш підходяще в конкретних умовах освітлення. Тим більш буває що в різних партіях трапляються чуть світліші-темніші. І перевіряйте, шоб не було дефекту у вигляді лінії переломлення світла.

Непогана маска esab eco arc 2. Або щось аналогічне в відкидним світлофільтром, а під ним був полікарбонат, щоб можна було безпечно бити шлак чи почухать болгаркою. В виборі головне щоб оголов'я було міцне і  нормальне регулювання шарніру на закривання, і при нагинанні голови не впиралась в груди і від того не відхилялась (як то виходить з дешевою "Vita" типу такої https://brolt.com.ua/prod/5897-maska_svarschika_evro-steklo_vita.html?gad_source=1&gclid=Cj0KCQiA6vaqBhCbARIsACF9M6le3kfBDBc6J5dPAZu4OpA56clTF6Uyc0nluUO2ctjta3r5hGwHACAaApxHEALw_wcB категорично не рекомендую! хоть вона і коштує копійки. Оголов'я рветься, при закриванні б'є по ключиці, не дає нахилити голову)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

згадаючи вдалий вибір з попередньою маскою. там був такий світофільтр що в ясний сонячний день на вулиці, після невеличкої адаптіції очей до затемнення я міг бачити все що навколо серед того що яскраво освітлено сонцем, при цьому коли варив 2мм і 3мм електродом якоїсь втоми чи болю в очах не було, який номер світофільтра не знаю, я тоді про такі речі не знав, маска йшла в подарунок до зварювального аппарата.А як треба було варити вночі я просто брав світлодіодний прожектор, направляв туди де треба варити і можна було бачити куди підношу електрода.
От питання, якщо я через світофільтр в ясний сонячний день бачу все навкруги, як через дуже-дуже затемненні окуляри але достатньо щоб розрізняти предмети, це не надто слабке затемнення для зварювання електродами 2-3мм? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Как по мне слабоватое затемнение. Но опять же, глаза и восприятие у всех свои. Что мне маски попадались, речь про те что типа в комплект к сварочному кладут, солнце в них видно, окружающее неуверенно но что то просматривается. По хамам, дорогих в руках не держал, но, сначала был какой-то дешевенький кентавр, потом купил эдон кажись, чуток подороже и с примочками. Разница в цене того стоит. Полагаю что и между средними и дорогими масками разница в цене того стоит. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Скажете щось на рахунок цієї маски? 

 

Зварювальна маска RHINO КОМАНДОР RH608

 

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, кг506 г

Оптичний клас1/1/1/2

Робота в режимі TIG>5A

Режим зварюванняMIG/MAG/TIG/MMA

Ступінь затемнення, dinDIN4 - 8/DIN9 - 13

Швидкість спрацювання, сек1/30000

Час затримки, сек0,1-1,0 c

кількість сенсорів, шт4

Область обзору, мм103х90

Розмір вікна світлофільтра, мм114х133х10 мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если ко мне вопрос, то средненькая. Характеристики один в один с моей эдон ED20000, но на моей управление снаружи все крутилки. Поройтесь на тему оптического класса, и поищите с 4мя единичками маску. За 2500-3000 думаю можно и чуток получше что то подобрать. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В попередній фільтр 1/1/1/1

 

І ось така. Наче нічого. Регулювання всі зовні. В описі нічого про фільтр не вказано, але в коментарях хтось пише, що 1/1/1/2

https://teslaweld.com/svarochnaya-maska-hameleon-tesla-weld-30-999

 

Хочу вже обрати, поки є знижки. Потрібна просто хороша маска за адекватну ціну. День-у-день не варю. Так, час-від-часу. Але хочеться зберегти залишки зору :) Хочу вже викинути те гімно з яким мучаюсь наразі. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Reiter написав:

І ось така. Наче нічого.

Коли манагери пишуть розмір світлофільтра, а не розмір оглядового вікна це вже намахалово і неповага до покупця, тому нахєр таких манагерів і всю їхню контору... Купіть на алі вдвічі дешевше з вікном 100х93мм, ті ж чотири датчика, ті ж регулювання зовні, три ступені регулювання кріплення і майже труколор, лише трішки "синить", майже непомітно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Reiter написав:

В попередній фільтр 1/1/1/1

Оптический класс хорош. Но я не вижу никакого управления снаружи. Всё внутрь спрятано? Неудобное решение. Тесла на мой взгляд таких денег уже не стоит. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, nero написав:

Коли манагери пишуть розмір світлофільтра, а не розмір оглядового вікна це вже намахалово і неповага до покупця, тому нахєр таких манагерів і всю їхню контору... Купіть на алі вдвічі дешевше з вікном 100х93мм, ті ж чотири датчика, ті ж регулювання зовні, три ступені регулювання кріплення і майже труколор, лише трішки "синить", майже непомітно.

Дякую. Ось таку надивився. Цінник приємний

 

https://a.aliexpress.com/_mPNIrtQ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Дякую. Ось таку надивився. Цінник приємний

 

https://a.aliexpress.com/_mPNIrtQ

В мене та, що з блакитним полум'ям на малюнку, загалом все чудово, але я недостатньо довго нею користуюсь, щоб оцінити чи не втратив я з нею зір... Тому по юзабіліті - 5 балів, а от по безпечності - час покаже.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Іще ось така цікава, хоч і дорогувата як для алішки :)

 

https://a.aliexpress.com/_mMDyqFq

, nero написав:

В мене та, що з блакитним полум'ям на малюнку, загалом все чудово, але я недостатньо довго нею користуюсь, щоб оцінити чи не втратив я з нею зір... Тому по юзабіліті - 5 балів, а от по безпечності - час покаже.

Дякую. От саме на неї і дивився. Бо там фільтр 1/1/1/1

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я користуюся останні 5 років лише Tywel WH9810(беру на aliexpress), вона з виду схожа на Vitals Professional 2.0, та на справді там інший фільтр з електронним керуванням. Працюю на аргонозварюванні, маска працює безвідмовно, затемнення за мить до запалення дуги. За 5 років купив дві таких(бо першу розбив) і запасний електронний фільтр. Захисний полікарбонат підходить від Vitals Professional 2.0. І ще, я б не рекомендував брати щиток з не прямокутним переднім захисним полікарбонатом, бо ці чудернацькі вигнуті форми занадто дорогі, і в них немає ніякого сенсу. І взагалі чітко працюючий і гарно просвітлений щиток не коштує менше 100$.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку