Левша

Допоможіть порадою по ремонту двигуна g4fa kia ceed

37 повідомлень у цій темі

тут "вскриття" покаже... а так це пальцем в небо...  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Alexson написав:

Вопрос зашёл в тупик. Просто у меня такое-же двигло на Хюндайке. Человек спросил совета, что лучше делать с таким двигателем, а всё скатилось к тонкостям и нюансам металлооброботки. Ну какой форум - такие и ответы..

Влад55 мені по телефону дуже гарно до дрібниць все пояснив 

Тепер картина більш менш зрозуміла, 

Саме головне тепер вскрити двигун і вже від стану буде зрозуміло що з ним робити.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 годин тому, влад55 написав:

там немає що заміряти, ресурс цього двигуна 200к. Для довідки-пежо 1,6(двигун бмв) масло починає істи після пробігу в 60к))))))) Це вже далеко не ті двигуни що робилися в 2000х, і тим більше в 90х. Це маркетинг)))))

Виміряти варто, щоб розуміти що та як.  Але це моя порада... Робити тобі.  

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як що питання стоїть гільзувати чи точити то однозначно точить, гільзують під старі поршні тоді коли нема ремонтних. Ремонт головки обовязково.І самому робити не раджу якщо ніколи цим не займались, треба багато інструмента від мікометра до динамометричного ключа.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

1. Серый чугун и ковкий чугун - это разные вещи. 

2. Обрабатывается твердосплавом или алмазом аж бигом, у меня пластины есть и 60hrc грызут, хонинговать не проблема. 

На дойтце точно термообработанная гильза 40-45 hrc, я ее на стаканы для вставки поршня резал, так же как и на СМД,  скании не попадались, но думаю, что там все точно также.  

Саме так, безумовно обробляється все))) Років з 30ть назад, на тазіки ставили гільзи з запорожців, обточували ззовні, шліфували, і гільзували блоки 2101 і 2103 під 76 поршньову. Враховуючи що розточники працювали сплавом ВК8, уявіть скільки матів летіло замовнику. Зрештою навіть т15к6 і т30 не дуже хотіло їх брати. Там проблема була в тому, що при розточці робило бочку в циліндрі. Спитайте Савеліча, він Вам більше про це розповість, то його профіль)))) Ну і за дойцевскі гільзи, я так розумію мова йде за ребристу гільзу з двигуна з повітряним охолодженням? Якщо так, то вище я писав про них))) В жодному разі ні на що не претендую, можете кидати тапки)))))))) Це все з 33х річного досвіду ремонтів двз)))))))) Повірте, там маса ньюансів які треба знати або інтуітивно відчувати. Можу лише додати що немає двух однакових двигунів(навіть однотипних), в ремонті вони можуть коштувати в рази інші кошти. То як жінки, ніби все те саме, але все різне))))))))))))))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година тому, влад55 написав:

Ну і за дойцевскі гільзи, я так розумію мова йде за ребристу гільзу з двигуна з повітряним охолодженням?

Нет, то что на Т-150 шел  DEUTZ BF6M 1013E он водяного охлаждения. 

 

11 година тому, влад55 написав:

Саме так, безумовно обробляється все))) Років з 30ть назад, на тазіки ставили гільзи з запорожців, обточували ззовні, шліфували, і гільзували блоки 2101 і 2103 під 76 поршньову. Враховуючи що розточники працювали сплавом ВК8, уявіть скільки матів летіло замовнику. Зрештою навіть т15к6 і т30 не дуже хотіло їх брати. Там проблема була в тому, що при розточці робило бочку в циліндрі.

Это уже вопрос технологии, внутреннюю шлифовку никто не отменял, но у нас нарид такое не потянет, поэтому и лепят из г.. пулю. 

11 година тому, влад55 написав:

Це все з 33х річного досвіду ремонтів двз)))))))) Повірте, там маса ньюансів які треба знати або інтуітивно відчувати. Можу лише додати що немає двух однакових двигунів(навіть однотипних), в ремонті вони можуть коштувати в рази інші кошти. То як жінки, ніби все те саме, але все різне))))))))))))))

Я 10 лет занимался ремонтом и сборкой СМД и ЯМЗ

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

1 - Яка компресія по циліндрах  (і різниця по циліндрах)

2 - яка..... з доливанням оливи в циліндри.

3 -  як їсть масло

Якщо це все погано - розбираємо двигун. Блок мікрометром провіряємо по таблиці для цього двигуна. Якщо завезете до толкового розточника - він одразу підкаже. Якщо потрібно розточувати - точим (і хонінгуєм) у ного ж. Якщо блок живий - міняємо кільця. 

Далі провіряємо колінвал, вкладиші, головку.

Пришліфовуємо клапана. Ставимо на них нові сальники.

Далі - по дрібницях провіряємо.

Ремонт не складний. Головне технологічність і точність. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vaycartana написав:

Нет, то что на Т-150 шел  DEUTZ BF6M 1013E он водяного охлаждения. 

 

Это уже вопрос технологии, внутреннюю шлифовку никто не отменял, но у нас нарид такое не потянет, поэтому и лепят из г.. пулю. 

Я 10 лет занимался ремонтом и сборкой СМД и ЯМЗ

BF6M має мокру гільзу, скоріш за все там вставка зверху стоїть, от і всі зміни. Хоча може бути і інший варіант, ніколи не приходилося робити такий двигун) F4, F6, ці в роботі регулярно, запчастини теж маю як нові так і бу.  Внутрішню шліфовку може хтось і робив, не чув про таке, сказати не можу. Зазвичай ніхто не заморочувався тоді, розточив-загільзував, мічурінські кільця (індійські то була фантастика) і в дорогу)))) Ще якось собі на 1,3 ставив від 1,5 колінвал, від 2108 шатуни(коротші на 5мм) і від 5ї моделі(з ременем грм) поршні, які садив на 2мм, в натяжний башмак-зірочку з москаля 412, розпредвал у Львові купував за 220крб, за збільшеною фазою на кулачках))))) Коротше, займався всякою фігнею))))) Але то дало добрий старт. Тому і кажу-сьогодні, на мою думку, лише двигуни тойота, мерс(дізель), як не дивно, фіат, та американці-то є двигуни з якимось певним запасом міцності. Все інше-маркетинг 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Трохи розколупав

IMG-8c5479fcc5ea3bb75f880e7baf63089a-V.jpg

IMG-2765652431248cd012253fc79b25e0f8-V.jpg

IMG-9aa7d0837db7eae4e036c700db90a3e6-V.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

З того ,що я побачив ,це обломаний впускний клапан третього циліндра.А це значить,що в третьому циліндрі відсутня компресія.хрестові полоси на зеркалі цього ж циліндра свідчать про те, що проводилося хонінгування або шліфовка,яка проводиться після розточки циліндрів.І якщо такі полоси на усіх циліндрах,то розточку проводили недавно,так як кільця ще не встигли приробитися,або їх зовсім не міняли.Про масложор ви писали,а от інформації, яка була компресія,я не знайшов.

Проверніть колінвал,прогляньте яке зеркало в циліндрах.Можливо прийдеться крім клапанів,поміняти кільця і маслознімні ковпачки .

Ну і не завадила б консультація у хорошого спеціаліста 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що то за наплавлення в циліндрі.

,на поршні.Гляньте,чи нема в циліндрі того обломиша клапана.

Як давно у вас ця машина і скільки ви на ній проїхали.а то складається враження,що ви її таку купили.

Змінено користувачем Yunytexnik
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Yunytexnik написав:

З того ,що я побачив ,це обломаний впускний клапан третього циліндра.А це значить,що в третьому циліндрі відсутня компресія.хрестові полоси на зеркалі цього ж циліндра свідчать про те, що проводилося хонінгування або шліфовка,яка проводиться після розточки циліндрів.І якщо такі полоси на усіх циліндрах,то розточку проводили недавно,так як кільця ще не встигли приробитися,або їх зовсім не міняли.Про масложор ви писали,а от інформації, яка була компресія,я не знайшов.

Проверніть колінвал,прогляньте яке зеркало в циліндрах.Можливо прийдеться крім клапанів,поміняти кільця і маслознімні ковпачки .

Ну і не завадила б консультація у хорошого спеціаліста 

Клапан не відколовся, А прогрів. Вона в мене на холодну троїла вже з рік, а два тижні тому і на прогрітому почала троїти на низьких обертах, як не дивно після двух тисяч обертів вона їхала нормально, 

Цим авто володію вже п'ять років 

Проїхав 130 тис.

В двигуні я перший колупаюсь, компресію міряти не було ніякого сенсу так як я розумів що там скоріш за все прогрів клапан і немає кілець.

Віддам голову на ремонт, підкину кільця, заміна ГРМ і думаю ще трохи поїздить

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку