MTZUkrain

Помогите найти с чего детали двигателя а именно модель двигателя много перебрал !!!

11 повідомлень у цій темі

Помогите опознать с чего детали и откуда цилиндр не могу найти много перерыл и улитка импортная или что оно такое ???

IMG_7161.JPG

IMG_7162.JPG

IMG_7163.JPG

IMG_7164.JPG

IMG_7165.JPG

IMG_7166.JPG

IMG_7167.JPG

IMG_7168.JPG

IMG_7169.JPG

IMG_7170.JPG

IMG_7171.JPG

IMG_7195.JPG

IMG_7196.JPG

IMG_7197.JPG

IMG_7198.JPG

IMG_7199.JPG

IMG_7200.JPG

IMG_7201.JPG

IMG_7202.JPG

IMG_7203.JPG

IMG_7204.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, MTZUkrain написав:

 

Помогите опознать с чего детали и откуда цилиндр не могу найти много перерыл и улитка импортная или что оно такое ???

 

 

IMG_7164.JPG

IMG_7169.JPG

 

Більш за все, то частина горна. А та конусна деталь на шпильці - регулювальний клапан надуву

Змінено користувачем gesichtslos
Забагато фото в цитаті
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Типу циганського

з ножним приводом

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блок циліндрів- двигун л-6 або л-12. На л-12 стоять два таких блоки, на л-6 один. В мене були такі двигуни, проста та надійна конструкція, в теперішній час мабуть зустріти можна  або в музеї, або в дуже великого поціновувача таких раритетів...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

, або в дуже великого поціновувача таких раритетів...

В мене також такий як музейний експонат валяється. А нещодавно в ломі Л6 надибав. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

надибав.

Забрали чи відпустили далі? Взагалі на свій час непогані двигуни... У мене залишився л-3, на пам*ять про 90-ті, крутив ним генератор з асинхронника... Дуже виручала ця примітивна конструкція в ті часи. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Равлик з переносного ""кавалерійського"" горна. 

Циліндр від тракторного пускача, забув марку, стояв на ДТ75.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Блок циліндрів від ПД-23.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Куляста_Блискавка написав:

ПД-23.

Цей стояв на т-130, також було в мене таке щастя. Якщо не помиляюсь, у нього блок циліндрів виконано заодно з картером... На ДТ стояв чи пд-10, чи п- 350... Ще досі десь колінвал та циліндр валяється... Колись робив саморобні трактори, то й тягнув додому різний мотлох, що на моє розуміння міг знадобитись. А в селі, окрім тракторів, ніякої механізації тоді не сильно водилося...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, стани написав:

Забрали чи відпустили далі?

Він страшненький був, а розбирати не було часу. 

Ці двигуни, на скільки я пам'ятаю, припинили випускати ще в 46-му році. Його щоб довести - кучу роботи в нього вкинути потрібно. 

Я цих ульянівців був кучку прикупив, буду всі підганяти під більш сучасні - вони того вартують. Ці сучасні клони хонди дуже виручають та не довго. Зараз ремонтую хонду 390 - то там на неї ціни просто космічні, а за що таке платити - ніхто не зможе довести. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, стани написав:

Блок циліндрів- двигун л-6 або л-12. На л-12 стоять два таких блоки, на л-6 один. В мене були такі двигуни, проста та надійна конструкція, в теперішній час мабуть зустріти можна  або в музеї, або в дуже великого поціновувача таких раритетів...

Для справки. Л-12/Л6 крутил 2200 об.мин. А схожий импортный албин 041/ 021 имел 1600 об мин. Бензиновый и 1600. (щас многие дизеля крутят 3000. с автомобильными дизелями не путать) Албин выпускал стационары одно двух и четырехцилиндровые двс для лодок и с завода предусмотрена работа на керосине или бензине. Судьба компании скорее всего такая что была выкупленна (слияние) компанией  Вольво Пента. 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку