San1084

Порада по цанговому патрону

12 повідомлень у цій темі

Всім доброго здоров'я. Потрібна порада. Купив я 675. У ньому КМ4. А в мене ввесь інструмент КМ3. Це цанговий патрон КМ3 ER25, розточна головка, та фреза. Ось і думаю, для головки та фрези обріжу перехідні втулку км4 на км3. А цанговий патрон думав заказати новий. З конусом 4. Тільки така біда. Цанги в мене 15 штук і до 16мм. А фрези є і 20мм. Знайшов на Алі цанги er25 на 17,18,19 та 20мм. Але мені здається не витримають. Що робити? Замовляти ЕR 32 з набором цанг. Так зайвих коштів не багато. Чи купити сам патрон км4 на er25 та цанги 18, 20мм.  Буду вдячний за пораду. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купити патрон ер32. Однозначно 

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

перехідна втулка саме те. сам маю таку. маю цанговий патрон від шау з повним комплектом цанг. працює дуже добре на 676. тож не морочте собі ,,фаберже,,

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, praktik64 написав:

перехідна втулка саме те. сам маю таку. маю цанговий патрон від шау з повним комплектом цанг. працює дуже добре на 676. тож не морочте собі ,,фаберже,,

Не внимательно читаете, вопрос в том что имеющийся патрон недостаточен

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В мене є 675, там по дорослому не повалиш. Використайте перехідну втулку або докупіть км 4 під наявні цанги. Ще порада, твердосплавна фреза на 16 в рази буде продуктивнішою чим двадцятка з швидкорізу.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Y.fowler. написав:

Ще порада, твердосплавна фреза на 16 в рази буде продуктивнішою чим двадцятка з швидкорізу

Тільки марку твердосплву треба враховувати до матеріалу. А ще щоб твердосплав працював треба оберти на 16мм навалити під зав'язку того верстата. І від стружки синьої захищатися. Коли то твердосплав багатозубий треба ще і биття фрези щоб не було дике. Для ефективної праці твердосплавом дереться все двухперкою зі змінними пластинами а на чисто вже цільняком.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всім дякую за відповіді. В мене фрези пальчикові під змінні напайки. Мабудь поки докуплю патрон км4 під er25, не вистачатиме докуплю еr32. 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, San1084 написав:

Всім дякую за відповіді. В мене фрези пальчикові під змінні напайки. Мабудь поки докуплю патрон км4 під er25, не вистачатиме докуплю еr32. 

Раціональне рішення, буде два інструменти з привʼязкою до нуля, корисно при серіях.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, San1084 написав:

В мене фрези пальчикові під змінні напайки. Мабудь поки докуплю патрон км4 під er25, не вистачатиме докуплю еr32.

А не рациональнее сразу взять ЕР32 с большими цангами а 25тый использовать через втулку?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Так буде багато дорожче з повним комплектом цанг єр32. А якщо взяти тільки цанги яких не вистачає то великого сенсу вже нема. В зазначеному випадку достатньо буде докупити дві цанги, 20 та ще одну 10. Та і з ділилкою єр25 більш де підлязе.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Є один недолік з км4 та км3, тра буде гратися з різними шомполами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені ще голову до 675 треба купити. А на олх ціни на них одна за 11 та друга за 17500грн. Тому поки докуплю новий патрон під км 4.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку