Golem

Порадьте фарбу для металевих воріт

8 повідомлень у цій темі

Є металеві ворота які я вже замахався фарбувати емаллю ПФ115, за рік вигорає на сонці і обсипається. Так як ворота не парадні, якісь молоткові фарби або автоемалі застосовувати не доцільно, тому порадьте якусь фарбу більш менш стійку до сонця.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#342135 Опубліковано: (змінено)

Сіру матову, можна глянцеву, вона потім стане матовою. Навіть автоемалі середньої ціни стануть матові. 

З недорогих є якась 3 в 1, досить добре тримається на сонці, але буде матовою і вигорить як і всі. Я її кілька років  купую на дробарки. Колись нею пофарбував мінітрактор - стала матовою і тріхи вигоріла, але тримається.

Взавтра гляну назву. 

Ось на свіжачок сіра (тріхи пилюкою припала). Через 4 роки на сонці - повністю матова (на тракторі і не сіра), але сіра не так помітно.

0003.jpg

 

 Ще є хитрісь - "сєрєбрянки" добавити. Я колись так для брами робив - років 25-ть тримається і "блистить".  

 

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Golem написав:

Є металеві ворота які я вже замахався фарбувати емаллю ПФ115, за рік вигорає на сонці і обсипається. Так як ворота не парадні, якісь молоткові фарби або автоемалі застосовувати не доцільно, тому порадьте якусь фарбу більш менш стійку до сонця.

раніше з не дорогих і доволі стійких була "Аврора" ПФ-133. (зараз на полицях немає)

"Зебра" зараз зовсім не та. Що дешевше - то зовсім бурда.

Не погана буде дніпровська вагонка. Кріпка, але сохне довше.

Прихований текст

dneprovskaya_vagonka-1200x800.jpg

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 годин тому, Golem написав:

Так як ворота не парадні, якісь молоткові фарби ... застосовувати не доцільно, тому порадьте якусь фарбу більш менш стійку до сонця.

А чем молотковая плоха? 

Цена не на много больше чем у 

10 годин тому, Golem написав:

ПФ115

а простоит лет 5-6 точно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#342143 Опубліковано: (змінено)

"Дніпроспецемаль". 3×1. Дуже якісні фарби, доволі швидко сохнуть, і багато років тримаються на вулиці.

Тількі стару фарбу добре вичухайте від "слойок".

Змінено користувачем Filosof
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Остановился давно уже на "Корабельная 3 в 1". Сохнет чуть дольше, чем пенофталевые, но на 3-4 года хватает, чтоб не подкрашивать. Крашу снаружи в основном. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

#342176 Опубліковано: (змінено)

Я би радив tikkurila temalac fd20, напівматова алкідна фарба. На воротах вже 8 років, а вигляд як вчора пофарбовано. Дуже вибаглива до якості поверхні, якщо до чистого металу зачистити - забудете років на 15.

 

Забув уточнити, під неї обов'язково покласти в один шар рідний грунт.

Може здатися, що це дорого, але порахуйте скільки шарів іншої фарби треба накласти за 10+ років експлуатації.

Змінено користувачем Georg_Adolfovich
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На фарбу після покраски нанесіть шар глянцевого лаку, той що продається, типу для деревини, або яхтовий. Не дзеркало, але різниця відчутна. Якщо треба буде, то скину фото як виглядають ворота років так 4 задув по приколу. Ворота можна сказати завжди під сонцем. Фарба була ролакс ПФ-ка.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку