hopscotch

Вибір терморегулятора муфельної печі

60 повідомлень у цій темі

, yurik_b написав:

 є комплекти REX які до 1300 градусів

Так, я купляв на Алі, але він міряв до 400 здається, чі до 800..., але потім докупляв термопару іншу і вже він зміг поміряти 999, і все. Тобто тре і Рекс інший вже. Треба уточняти....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, yurik_b написав:

в минулому місяці замовляв на ОЛХ, там є комплекти REX які до 1300 градусві, працює норм, мені подобається, тільки потрібно уточнювати, щоб точно до 1300 був контроллер

По 1100грн. Є одна пропозиція. Пише що комплект той що на світлині, а в описі йдеться про керамічну термопара. На світлині мені здається зовсім не керамічна..

Й питання, чи працюватиме цей рех коректно з рідною термопарою?

Screenshot_2023-01-23-16-19-10-378_com.android.chrome.jpg

Змінено користувачем Y.fowler.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Здається мені, що та термопара низькотемпературна. Таку я купив спочатку зі своїм Рексом. Потім докупив таку, як на фото. Та чі до 1300, чі до 1600, не пам"ятаю. Не доробив проєкт...P30123-170730.jpg

Шукайте Рекс не на ОЛХ,  а на якихось фірмах, поспілкуєтесь. Я для себе визначився був, але так і не купив: після перегляду багатьох роликів на цю тему на Ютубі зрозумів, що ті Рекси, які коректно міряють темп. вище 1000 градусів, відрізняються ще й передньою панеллю, здається у них внизу ще додатковий напис, чі маркування якесь. Звісно, тільки по цьому судити не можна, але я на це звернув увагу. Якщо десь натраплю, то напишу.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Привіт,  також придивляюсь терморегулятор, натрапив на таку модель TENSE DTZ-96 з таймером, ціна ніби не висока. Хтось користувався таким?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 години тому, Y.fowler. написав:

По 1100грн. Є одна пропозиція. Пише що комплект той що на світлині, а в описі йдеться про керамічну термопара. На світлині мені здається зовсім не керамічна..

Й питання, чи працюватиме цей рех коректно з рідною термопарою?

https://www.rcscomponents.kiev.ua/datasheets/REX_C-100_RUS_ALARM.pdf

З позначенням К02 у назві, це регулятор з обмеженнями 0-400С. Не цілком впевнений, але пам'ятається, що тип датчика і обмеження по температурі у REX C100 не зміниш. Тобто, для К02: ТХА термопара, значення нижче 0С та вище 400С - регулятор у помилці.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Оце мій. Меню налаштувань обмежене, навіть не таке, як в інструкції до нього. З довгою термопарою, фото якої виклав вище, вдалось поміряти температуру 999, ну там було більше.

На фото термопара, яку купив спочатку.

P30124-020724.jpgP30124-020704.jpgP30124-021242.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня.

 

Можливо, хтось може підказати, що можна підключити до релейного виходу умовного терморегулятора, щоб це "щось", в свою чергу, або безшумно управляло спіралями електропечі спротиву, або видавало сигнал у вигляді постійного струму, для управління SSR реле? На релейному виході - 220 вольт змінного струму.

Колись вище в темі пан softm писав про оптосимістор (якщо я його правильно зрозумів), але я сам не зміг розібратись. Точніше, я подивився, що оптосимістори самі управляються постійним струмом (ті, що нагуглились).

Просто я в електроніці погано розбираюсь, на рівні зібрати примітивну схему по зразку, тому не впевнений, що зможу зрозуміти складну конструкцію.

Одним з варіантів для себе бачив підключення до виходу терморегулятора якогось звичайного AC-DC перетворювача, а вже на його вихід - SSR реле. Інтуїтивно - виглядає якось підозріло. Чи буде працювати?

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, knife_life написав:

Доброго всім дня.

 

Можливо, хтось може підказати, що можна підключити до релейного виходу умовного терморегулятора, щоб це "щось", в свою чергу, або безшумно управляло спіралями електропечі спротиву, або видавало сигнал у вигляді постійного струму, для управління SSR реле? На релейному виході - 220 вольт змінного струму.

Колись вище в темі пан softm писав про оптосимістор (якщо я його правильно зрозумів), але я сам не зміг розібратись. Точніше, я подивився, що оптосимістори самі управляються постійним струмом (ті, що нагуглились).

Просто я в електроніці погано розбираюсь, на рівні зібрати примітивну схему по зразку, тому не впевнений, що зможу зрозуміти складну конструкцію.

Одним з варіантів для себе бачив підключення до виходу терморегулятора якогось звичайного AC-DC перетворювача, а вже на його вихід - SSR реле. Інтуїтивно - виглядає якось підозріло. Чи буде працювати?

 

Придбати твердотільне реле АС-АС не варіант?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дійсно, варіант. Навіть не просто варіант, а саме те, що треба.

Не знав, що вони такі існують, думав там якісь обмеження, і управління може бути тільки DC.

Дуже дякую.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Свою пічку зібрав  з контроллером РИГ-10-5-ХА.

0-02-05-6c34db69995678b9189fbe6e614ae36612e526879bf2e392f1ce7878bc11ba4c_4877676e.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку