hopscotch

Вибір терморегулятора муфельної печі

60 повідомлень у цій темі

Порадьте терморегулятор або контроллер для печі типу МП-2УМ, 2,6кВт, 1000°C.

Потрібний функціонал:

мінімальний:

індикація поточної температури

Стабілізація температури від 20 до 1000°С

 

бажано:

ПІД-регулятор

програмування на три інтервали час-температура.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На печку СНОЛ И5 поставил простейший REX-C100. Инструкция довольно запутанная, но как-то разобрался. С интервалами времени не знаю, наверно С100 их не поддерживает, надо смотреть другие регуляторы REX. А так довольно бюджетный вариант и держит температуру довольно точно. 

Скачайте инструкцию, она одна на все модели, и почитайте.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Пользовались Винницкими поделками - глючат, и умирают через год-два-три... Как повезет... :(

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно купил литовскую SNOL 6,7\1300, она 2014 года выпуска, на ней стоит OMRON E5CC. Очень понравился.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 часов назад, hopscotch сказал:

програмування на три інтервали час-температура

 

Якщо зупинитесь на рехоподібних, то на три інтервали навряд-чи, а от один відрізок часу при набраній Темп. можна реалізувати через alarm-вихід. Досить підключити якийсь біппер, а в установках виставити значення спрацювання (це в другій вкладці налаштувань). Але час зворотнього вмикання засікати прийдеться окремо. Або підключати якись будильник (з секундоміром можливо), щоб давав сигнал замикання на новий етап нагріву. По принципу "годинникової бімби" ) 

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Доброго всім дня.

Щоб не починати нову тему, запитаю тут.

 

Шукаю більш функціональну заміну для REX-C100, але дуже бажано відносно недорогу. Ідеально б вкластись в 50-60 баксів, але при очевидних перевагах - можна і збільшити бюджет. Можна і б\у, в принципі. Але Овен не хочу, це особисте.

 

Потрібні ті ж можливості, що і в REX (ПІД, діапазон регулювання від 0 до 1200 градусів, робота з термопарою ТХА, управління навантаженням через зовнішнє твердотільне реле, бажано живлення самого приладу від 220) і додатково можливість задати хоча б одну програму мінімум з 5 кроків , можливість нагріву з заданою швидкістю, можливість охолодження з заданою швидкістю (а якщо піч холоне чи гріється повільніше - то щоб наступний крок починався при фактичному досягненні заданої в програмі температури).

Бажана наявність мануалу до девайсу, на англійській пройде.

Ніби все.

 

Основні задачі для контролера, які не може виконати REX - різноманітні відпали ("отжиг"), особливо ізотермічні - нагрів із заданою швидкістю, витримка, охолодження із заданою швидкістю, витримка, охолодження із заданою швидкістю.

Зараз "задану швидкість" забезпечую  я сам, руками змінюючи уставку по графіку - а це, звичайно, дуже марудно.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Подивіться на контролер Altec PC410, здається, він задовольнить потреби.

Профілі він точно вміє, до 10 профілів можна запрограмувать, дешева його версія працює виключно з термопарою типу К (це ТХА і є), керує твердотілкою, або має релейний вихід для інших приладів.

 

У мене такий на ІЧ паяльній станції стояв, не супер-супер рішення, проте за свої гроші альтернатива - тільки робити самому на ардуіно.

 

П.С. Більш продвинутий варіант - ОВЕН ТРМ151, проте він значно дорожчий і складніший в налаштуванні.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, az113 написав:

контролер Altec PC410

 

Дякую. По опису - дуже схоже на те, що мені потрібно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 минуты назад, knife_life сказал:

 

Дякую. По опису - дуже схоже на те, що мені потрібно.

 

Рампу (Soak mode) он точно обязан уметь. Я на ИК станции именно по рампе в 5 шагов грел. Остывание, АФАИР, настраивается точно так же.

 

По настройке если что - можете обращаться, что вспомню, помогу.

Там есть нюансы с "заданной" и "ожидаемой" температурой, и понятие "скорость набора температуры" чисто эмпирическое, не влияет на реальную скорость набора.

Если этого не знать, можно долго настраивать, и удивляться, почему все не так как хочется.

 

Зато потом - раз настроил профиль, и гоняй сколько надо.

 

Как то так.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня такой стоит, http://ani-pcb.com.ua/index.php?id=4680&show=4nalbum&do=showpic&pid=288650&orderby=ratingQA ПИД в нем нет, да и часто он не нужен, не дорогой и если что ремонт делают оперативно, проверено.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У меня "тера", но так получилось, что с подобной электроникой не дружу ( уже сжёг одно твёрдотелое реле ), был бы признателен получить консультацию, можно в личке. Не то, что мне надо , но хоть какая то ПИД - регулировка, а то замучился сидеть возле печи с часами. Интересует сам настройка прибора, так как некоторые термины не понимаю. Хотелось бы программатор, но у Б/У цена в районе 200 $/

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Недавно устанавливал в "СНОЛ" регулятор "Eurotherm 3208". Очень понравился. При установленном диапазоне работы до 1200 гр.С очень бодро откалибровался встроенный ПИД-регулятор. Всего до 500-т гр.С догнал печь и успокоился. Не брешет вообще!
REX-о подобные в этом режиме ползают тудой-сюдой часами. И, в итоге, врут (проскакивают) градусов на 20... 

0-02-05-5e62aaeeea7e5c3607e5e1f88211dd887d76032f8517dbe32054dac246a12a82_d0d23c99.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Одессит

А у вас полной маркировки не сохранилось? Ато там параметров для выбора два вагона три тележки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, doska сказал:

@Одессит

А у вас полной маркировки не сохранилось? Ато там параметров для выбора два вагона три тележки.

У меня был самый простой. С релейным выходом и без связи с компом (485-й интерфейс).
Для полного функционала стоило-бы заказать функцию ШИМ-управления и тот 485-й.
Теоретически ещё можно внедрить контроль тока, но то уже совсем модно будет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Обратите внимание на регулятор Трп09-тп

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Greg Verizhnikov сказал:

Обратите внимание на регулятор Трп09-тп

Хороший ,но иногда хочется чего то попроще настраиваемого.Но вполне работает.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часа назад, Greg Verizhnikov сказал:

Обратите внимание на регулятор Трп09-тп

Вот спецом нашел тему, чтоб про него написать, как вариант для рассмотрения,а тут уже, оказывается, все написано до нас :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Mednyar написав:

Дякую. Не можу переконливо аргументувати, але ПІД хочеться :-) .

 

, Одессит написав:

"Eurotherm 3208"

Дякую. Але, якщо я правильно подивився ціни, то за найпростіший набір опцій виходить біля 500 баксів. Я поки що не готовий до таких витрат, однозначно :-).

 

, Greg Verizhnikov написав:

Обратите внимание на регулятор Трп09-тп

Дякую. А як він вам у використанні - чи стабільно тримає температуру, не глючить, не ламається швидко? Мене в ньому лякає багато відгуків про замудрованість налаштування і не дуже хороший мануал - чи це легке перебільшення? Тим більше, що навіть тут пишуть про деяку складність.

 

19 годин назад, Шевченко Дмитрий написав:

Хороший ,но иногда хочется чего то попроще настраиваемого

А що саме там складне, з вашої точки зору? Щось нелогічне в тому, як задається програма, чи важко налаштувати перший раз прилад під конкретну пічку, чи ще щось?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, knife_life сказал:

Але, якщо я правильно подивився ціни, то за найпростіший набір опцій виходить біля 500 баксів. Я поки що не готовий до таких витрат, однозначно :-)

Ну, я их пытался продавать по 100. Но желающих не нашлось. Оставил себе :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Аналогично, желающих за 80 не нашлось, значит буду пользоваться сам :P

 

 

 

100_7567 обр.jpg

Змінено користувачем катран
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минуту назад, катран сказал:

Аналогично, желающих за 80 не нашлось, значит буду пользоваться сам :P

Конькурэнт! :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@катран @Одессит Да вы чё?, - знаете сколько на эти деньги можно бухла набрать? :)

(пашутил) )

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Одессит написав:

Ну, я их пытался продавать по 100. Но желающих не нашлось.

Ціна, звичайно, дуже хороша - але через те, що там релейний вихід - мені саме ця модель не дуже підходить. Все-таки дуже хочеться роботи з SSR - просто через відсутність постійного клацання релюшок в цьому випадку. Ну, вважайте це моєю особистою заморочкою :-).

, пенсионер написав:

знаете сколько на эти деньги можно бухла набрать?

:-)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
51 минуту назад, softm сказал:

С бухлом не шути больше.

@пенсионер

Даже не верится, что их предназначение, как и всех тракторов - месить грязь вперемешку с навозом, а не сражаться с инопланетными завоевателями.

https://821492_600.jpg821163_600.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, softm написав:

 

типа втулить опто-симистор это вообще проблема

Для мене - так, проблема. З цим, думаю, можна розібратись, але на даний момент я ні інжирового дерева не знаю про оптосимістори. Оскільки такі знання дуже розширюють спектр можливостей, спробую почитати по темі. 

Хоча контролер від "Байт"  виглядає настільки підходящим, що прямо хочеться його купити. Але поспішати нікуди, подумаю ще :-) . 

Дякую. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку