Nik

MMD-310EM. Небольшая доработка.

947 повідомлень у цій темі

22 часа назад, Nik сказал:

 В это место, я планирую установить привод с шаговым двигателем. Только, дальше планов и приобретения двигателя, дело пока не продвинулось :)

Какой планируете ставить двигатель и какое передаточное число на шкивах?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 05.01.2020 в 16:41, Nik сказал:

 Далее, в шайбе, нужно просверлить три отверстия, для крепления ее, непосредственно, на патрон. В этих отверстиях нужно выфрезеровать углубления, под болты имбусы. Эти болты должны прятаться в шайбе. В самих болтах нужно немного доработать головки, они должны быть диаметром 9,7 мм и высотой 5 мм.

Нарисовал в Solidworks планшайбу, у меня цековки 12 мм для винтов М8 помещаются на шайбе, а вот отверстия М6 под шпильки для крепления к шпинделю, насквозь лучше не сверлить - уж очень близко к посадочному пояску получается.

- окружность под шпильки М6 - 66 мм

- окружность под винты М8 - 84

Планшайба_80-100.JPG

Змінено користувачем vvsector85
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, vvsector85 сказал:

у меня почему-то цековки 12 мм для винтов М8

так М8 має 13мм шляпку... стандартна цековка там 15мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Знаю, що стандартна 15, але у Соліді і отвір під М8 іде 9 мм, я взяв звичайний гвинт з внутрішнім шестигранником, поміряв штангеном - 11,8 мм

Змінено користувачем vvsector85
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, vvsector85 сказал:

Знаю, що стандартна 15, але у Соліді і отвір під М8 іде 9 мм, я взяв звичайний гвинт з внутрішнім шестигранником, поміряв штангеном - 11,8 мм

отвір більше щоб не цілити в соточку. тупо не збереться. я теж міряв буквально сьогодні  - трохи менше 13мм

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 12.03.2020 в 18:29, vvsector85 сказал:

у меня цековки 12 мм для винтов М8 помещаются на шайбе

 У всех такие цековки для М8. Высота головки 8...9 мм.

Но, коллеги, у нас же есть токарные станки. Мы, головку, можем обточить до нужных размеров. Я обоочил до размера Ф9, высота 6 (видно на одном из фото). Толщина планшайбы 9 мм. Зачем нам толстая планшайба, нам не  нужно, чтобы патрон сильно выступал, он и так великоват для этого станка. Поэтому я боролся за каждый миллиметр толщины планшайбы. Все работает нормально. Я не думал, что два патрона, это так удобно.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сижу дома в самоизоляции, решил, раз уж выдалась такая возможность, полностью разобрать станок и нарисовать каждую его деталь в Solidworks, чтобы дальнейшие модернизации проводить не по наитию, а предварительно спроектировав все необходимые детали. В общем, выложу здесь, когда будет что показать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vvsector85 а ви на грабкаді не шукали? думаю що хтось вже і промалював. хоча якщо хочеться сам процес, то нема питань

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Китайское нужно промерять индивидуально...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, aegis сказал:

@vvsector85 а ви на грабкаді не шукали? думаю що хтось вже і промалював. хоча якщо хочеться сам процес, то нема питань

По-перше, ставлю за мету навчитися проектувати у Соліді, а по-друге, дійсно, деталі досить криві, однаково, довелося б усі розміри перевіряти, до того ж, я вже вніс деякі зміни у конструкцію верстата, і їх також хочу відобразити у своїй моделі.

От, щойно супорт намалював.

Суппорт.JPG

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Намалював вже більшу частину деталей, ось перша збірка - усе працює. Хотів би у русі показати, але рендеритися буде дуже довго. Єдине - не хочу розбирати передню бабку, якщо у когось знайдуться креслення шестерен у передній бабці - поділіться, будь ласка. Шпіндель намалював за кресленням, що тут хтось постив, але там не вказаний розмір шпонки. На вигляд - 6 мм, аде я не впевненийю

Фартук.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Шпонка 4 х 4 мм. Глибина шпонпаза 2,7 мм.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Намалював супорт. Дивна річ, риска на нулі шкали повороту малої поздовжньої не сходиться з рискою на каретці, хоча вісі обертання шкали, і МП співпадають, риска прив'язання до середньої лінії каретки, як і вісь обертання. Можливо, накопичується якась помилка?

Суппорт_рендер.JPG

Риска.JPG

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На чертеже шпинделя (24 страница) я неправильно указал фаску 4 мм. Исправляю.

Шпиндель MMD 310.pdf

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ок, спасибо, я так и подумал, что фаска должна быть на обратной стороне планшайбы.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, vvsector85 сказал:

Ок, спасибо, я так и подумал, что фаска должна быть на обратной стороне планшайбы.

Совершенно верно, иначе подшипник не станет.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, vvsector85 написав:

Намалював супорт. Дивна річ, риска на нулі шкали повороту малої поздовжньої не сходиться з рискою на каретці, хоча вісі обертання шкали, і МП співпадають, риска прив'язання до середньої лінії каретки, як і вісь обертання. Можливо, накопичується якась помилка?

 

 

Все залежить від того як саме малювалися ескізи міток на шкалі і центральна мітка. До чого і як були зроблені привязки.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я це розумію, вісі співпадають, прив'язані до однієї точки, концентричність скрізь виставлена, а риски не співпадають. Збірка вже досить велика, потужності копа не вистачає. Іще, не можу розібратися із рухом - окремо усі вузли працюють, а коли усе разом - надто багато ступенів свободи у деталей, усе рухається непередбачувано, хоча і в межах дозволених амплітуд. Наприклад, рухаю велику повздовжню, разом з нею рухається і мала, тобто каретка стоїть на місці, а сама мала повздовжня рухається відносно неї разом із супортом. Коли домалюю, викладу тут, може, хтось допоможе розібратися.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ага. В великих зборках багато чого вилазить. Я з таким зіткнувся коли ремінні передачі добавив.

Гвинтові передачі колись пробував добавляти. Але вже погано памятаю чим це закінчилось )

В мене також такий станочок. Поки тільки на поперечну вставив фторопластові втулки щоб люфт вибрати. І працюю на ньому мало. Стружку вже вмію робити. Тобто чіпмейкером можу називатися. )

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У моїй збірці усі механічні зв'язки працюють - між шестернями у фартуху, між зубчатою рейкою і шестернею, між усіма ходовими гвинтами і гайками, навіть маточна гайка розмикається, якщо важіль повернути, але все це добре працює лише в ізольованих вузлах.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, vvsector85 написав:

але все це добре працює лише в ізольованих вузлах

що ви називаєте ізольованими вузлами?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Майже як справжня

ЗБ_рендер.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, aegis сказал:

що ви називаєте ізольованими вузлами?

Окремі збірки - фартух, супорт з кареткою, мала поздовжня і т.д. Тобто такі збірки, де одна деталь рухається відносно іншої, зафіксованої. А у основному проекті у мене фіксована лише станина, і там із рухом труднощі.  До речі, я намагався додавати до основного проекту готові збірки, але тоді взагалі із рухом коїться щось незрозуміле, і в такому випадку не можна зафіксувати певну деталь в збірці, лише збірку цілком. Довелося усе перезібрати єдиною збіркою.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@vvsector85 в зборках в середині зборки є кнопка, що дозволяє рухати as.png

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дуже дякую, спробую скористатися. Я лише на карантині почав Солід вивчати, тому дуже поверхнево його знаю.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку