Sserge

Електроінструмент ELTOS, PARKSIDE.

64 повідомлення у цій темі

Працює м'яко, патрон не кидає. За ці гроші з гарантією в 5 років думаю достойний.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ДЮП гарантия то от кого?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Cracker сказал:

@ДЮП гарантия то от кого?

От магазина продавшего.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин назад, 123 написав:

В общім я покупкой задоволений.

Це саме головне. Хай приносить користь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Cracker написав:

Просто я их повидал ...изнутри  разных.

 

, 123 написав:

донорів у мене вистачає

З цього роблю висновок, що ви їх порозбирали багато різних, тому питання.

Можливо знаєте чи є в таких викрутках (фото) тормоз?

Іншими словами чи можно такою викруткою докручувати шурупа вручну як звичайною викруткою?

Оскільки цю свою я трохи необачно розбирав і вона розсипалася.

DSC01929_2.jpg

DSC01930_2.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Sserge  Бюджетных отвёрток доводилось не много крутить,ибо обычно рассыпаются в хлам ,и ремонт не целесообразен.

Но те что попадались все исключительно без тормоза. Докручивать рукой приходилось при выключенной отвертке,редуктор немного проворачивается при этом .

Но так делать не желательно.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Хочу купити ось таку міні болгарочку.

https://parkside-shop.com.ua/parkside®-besprovodnaya-uglovaya-shlifovalnaya-mashina-pwsa-12-s-akkumulyatorom-i-zaryadnym-ustrojstvom

 

 Спочатку хотів взяти таку ж від Дніпро М, так як вже є їх шурік під 12 В. 

 

Але в парксайда є кейс, а для мене це важливо :)

 

Хтось користувався цим чудом?

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

Хочу купити ось таку міні болгарочку.

https://parkside-shop.com.ua/parkside®-besprovodnaya-uglovaya-shlifovalnaya-mashina-pwsa-12-s-akkumulyatorom-i-zaryadnym-ustrojstvom

 

 Спочатку хотів взяти таку ж від Дніпро М, так як вже є їх шурік під 12 В. 

 

Але в парксайда є кейс, а для мене це важливо :)

 

Хтось користувався цим чудом?

 

 

Подивітся тести на ютубі. Мене це чудо не вразило, якщо чесно. Таку кшм краще брати від боша, а то вийде що пиляти вручну буде швидше ніж тим чудом.

В нього або слабий двигун, або топорна електроніка....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, m19a98x сказал:

Подивітся тести на ютубі. Мене це чудо не вразило, якщо чесно. Таку кшм краще брати від боша, а то вийде що пиляти вручну буде швидше ніж тим чудом.

В нього або слабий двигун, або топорна електроніка....

Бош значно дорожче :)

Так само як і Метабо чи Мілвокі.

 

Я люблю фірмовий інструмент, але саме за таку "масяку" шкода :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.01.2020 в 07:55, Sserge сказал:

Хто зтикався з такою маркою электроінструмента?

English - 027.png

був у мене шурік від Parkside 4 в 1. Шуруповерт, шліфмашинка, шабельна пила і реноватор. Враження суто мої несподобалось. Все так болтається коли щось поміняти. одним словом продав. 

2262261620_w640_h640_2262261620.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Третій рік використовую Einhell X-Change. Шуруповерт з функцією удара, сабельна пила і болгарка Ф115. Є можливість заряджати АКБ від мережі автомобіля. За свої гроші дійсно інструмент який вартує уваги. Але це моя думка. АКБ на 3А. Для моїх потреб хватає.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

1 час назад, Reiter сказал:

Бош значно дорожче :)

Так само як і Метабо чи Мілвокі.

 

Я люблю фірмовий інструмент, але саме за таку "масяку" шкода :)

Я теж люблю фірму, але тут шось не тойво. Я взяв би дніпро, хоч сервіс є

Змінено користувачем m19a98x
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Заинтересовала тема бюджетного инструмента. Не всегда и не у всех есть возможность приобрести дорогой .

Вот некая фирма бюджетного инструмента выпустила клоны безударных дрелей.   Под страну восходящего солнца.

Может кто даст отзыв по результатам пользования или обзор по результатам вскрытия. Интересно потому что выставлено не в самой нижней ценовой категории.

 

 

 

 

 

ND55F.jpg

ND45.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 минут назад, m19a98x сказал:

 

Я теж люблю фірму, але тут шось не тойво. Я взяв би дніпро, хоч сервіс є

Я взагалі хочу комплект 12в інструменту: шурік, болгаррчка, шабельна пила.

 

З шабельної пили планую зробити електро шабер. Тому аккумуляторний буде в самий раз (малий, зручний).

 

І треба все одної фірми (щоб аккуми підходили). Спочатку хоиів докупили болгарку і пилу Дніпро М, бо вже є шурік з 2ма акумуляторами, але схоже, що зміню на Parkside. Для мене кейс для кожного інструменту дуже важливий аргумент. Думаю за якістю має бути не гірше Дніппа. З фірмовим інструментом звісно порівнювати немає сенсу. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Reiter , якщо не сектрет, навіщо вам кейс? Мій кейс з шуруповерта парксайд вже другий рік валяється десь на балконі і ні разу не використовувався за призначенням:D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 минуты назад, m19a98x сказал:

@Reiter , якщо не сектрет, навіщо вам кейс? Мій кейс з шуруповерта парксайд вже другий рік валяється десь на балконі і ні разу не використовувався за призначенням:D

Зручність зберігання, транспортування. Люблю коли в усього інструмента є своя "коробочка" :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
58 минут назад, VARI2007 сказал:

Заинтересовала тема бюджетного инструмента. Не всегда и не у всех есть возможность приобрести дорогой .

Вот некая фирма бюджетного инструмента выпустила клоны безударных дрелей.   Под страну восходящего солнца.

Может кто даст отзыв по результатам пользования или обзор по результатам вскрытия. Интересно потому что выставлено не в самой нижней ценовой категории.

 

 

 

 

 

ND55F.jpg

ND45.jpg

у Днипра завышена цена!

такое же есть не хуже качества по 600 грн 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну як користувач parksidе'а можу сказати що в них гарний товар як виграш у лотореї. Є дві акум. викрутки - обидві нормальні. Є 12вольтовий шуроповерт 11р.в. - непоганий, але вже мінус двигун та банки, ну і люфт у редукторі вже є. А ось імпакт 18в 14 чи 15 р.в. - не дуже. Здохла кнопка і двигун разом. Замінив двигун, як би робить, але все одно шось не тойво. Кнопку не міняв бо найти щось близьке до оригіналу складно, тому тепер кнопка робить через раз)))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Ganch_er написав:

у Днипра завышена цена!

такое же есть не хуже качества по 600 грн 

 

Теж чув таку думку. (Бедная фирма из Днепра - которая уже достала своей рекламой! ) ND-85 має занизькі обороти, що не дозволяють використовувати її для крацовки дротяними щітками. Але вона доволі потужна, і виробник дає гарантію 3 роки. Довелося взяти цю модель, бо терміново був потрібен дриль на заміну згорівшому, а відвертий китай брати не хотілося.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
39 минут назад, Jason_dinAlt сказал:

відвертий китай брати не хотілося.

Так Дніпро М це і є відвертий Китай, а ніяка не фірма з Дніпра.

Це одна з ТМ китайського єлектро, зварювального та усілякого іншого інструмента. 

У Дніпрі сервісних центрів їхніх декілька є.

1 час назад, Ganch_er сказал:

ND55F.jpg

А оце мабуть вже і їх підробляти почали.

Змінено користувачем Дядя_Уеф
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

До речі  PARKSIDE.це теж Китай. У мене пилосмок, що воду сосе, є такий. Китайське лайно, але якось працює.

А ELTOS, то стара болгарська марка. Від цих машин і назва болгарка з"явилася у совку. Тепер куплена Бошем,

та продукує інструмент під маркою Sparky.

До речі моя перша болгарка була саме ELTOS. І зараз придбав у барахольці точно таку саму. Хлопчина допомагав тітці розпродавати спадок від померлого чоловіка, та виставив тут у барахолку за 500гр. велику болгарку ELTOS.  Ну я забрав її. Працює- вогонь.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Дядя_Уеф написав:

До речі моя перша болгарка була саме ELTOS. І зараз придбав у барахольці точно таку саму. Хлопчина допомагав тітці розпродавати спадок від померлого чоловіка, та виставив тут у барахолку за 500гр. велику болгарку ELTOS.  Ну я забрав її. Працює- вогонь.

Нещасний чоловік, мабуть, в могилі перевертався. Отак живеш, збираєш якісний інструмент, оснащення, обставляєш майстерню, І в тій майстерні, маючи розум та руки можна заробляти та годувати сім'ю. А потім людина помирає, а байдужі спадкоємці розпродають все те за копійки, або не відаючи, скільки воно коштує, або їм байдуже, аби продати пошвидше та отримати гроші...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Jason_dinAlt сказал:

байдужі спадкоємці розпродають все те за копійки

Або зпереляку ломлять такі ціни, що все те барахло роками лежить пилюку збирає. А могло б працювати на користь суспільства...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Дядя_Уеф сказал:

До речі  PARKSIDE.це теж Китай. У мене пилосмок, що воду сосе, є такий. Китайське лайно, але якось працює.

А ELTOS, то стара болгарська марка. Від цих машин і назва болгарка з"явилася у совку. Тепер куплена Бошем,

та продукує інструмент під маркою Sparky.

До речі моя перша болгарка була саме ELTOS. І зараз придбав у барахольці точно таку саму. Хлопчина допомагав тітці розпродавати спадок від померлого чоловіка, та виставив тут у барахолку за 500гр. велику болгарку ELTOS.  Ну я забрав її. Працює- вогонь.

 

ELTOS и Sparky к компании BOSCH никакого отношения не имеют и не имели.SKILL- да , был частью корпорации , лет пять назад продан китайской компании.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ось ще таке здибав. Як донора під шабер.

Сподобалось, що аккуми 24 в і 6 А, а не 12в і 2А,  як в усіх :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку