Лысый_Троль

А почему ТЫ не продаешь за границу?

207 posts in this topic

Та звичайно впали, навіщо те оптиуваня.

1 час назад, Disastrous сказал:

налог 10% и вывод денег только в рублях.

Ніколи не цікавився, як у лаптєй працює палка, но виходить, що у нас з посередником вигідніше :)

Процент менше і отримуєш в баксах.

0

Та звичайно впали, навіщо те оптиуваня.

Добридень земляче Karmadon, тільки сам задумався щось продати (правда ще й не придумав що!), а тут на тобі - короннийвірус. Karmadon дуже імпонує, що пишете українською, так як сам закінчував ЧФКПІ (ЧТІ), маю в Чернігові "кучу" сокурсників, яких теж стараюся "перековувати" на українську, знаючи як це діло є в Чернігові, але всі вони у мене ПАТРІОТИ, кожен рік зустрічаємося в Сусловці. Можливо колись "пересічемося" в Чернігові.  З найкращими побажаннями та привіт Славному Чернігову!

1

С декабря нулевые продажи как на своих онлайн магазинах, так и на ebay, перебивался внутренними поставками для "военки". Как начался глобальный карантин пошли заказы: Канада, Италия, из мастерской не выхожу. Композитные изделия, по Украине ниша эксклюзив. 

0

В 12.04.2020 в 22:10, newengine сказал:

Подскажите, пожалуйста, какую долларовую карточку открыть в Приватбанке

В 12.04.2020 в 22:34, Brobdingnagian сказал:

Открывайте интернет карту и не парьтесь

а пополнить её в терминале получится? Имею в виду: в терминале гривнами пополнить долларовую карточку, чтобы на счёт лягли доллары (сори, если вопрос детский, но всё же...)

0

я в ПР24 пополняю если надо такую карту. думаю что и через терминал получится. там автоматом деньги для зачисления в той валюте которой карта.

1

Открывайте именную долларовую, ее можно пополнить в терминале долларами. Стоила 100 гривен. Гривнами можно только через перевод с карты на карту в мобильном приложении

0

#280565 Posted

Прикольна ситуація.

Рік тому (березень 2020р.) один британець замовив не дуже дорогий, але ексклюзивний виріб (80 баксів).

Я зробив, відправив, чекаєм. Місяць, два...

Наша пошта немає з Британією домовленості про відслідковування дрібних пакетів, нажаль.

Я пишу заяву Укрпошті з проханням ініціювати пошук відправлення.

Виявилось, що у них є якийсь свій, внутришній сервіс по трекінгу, з більш широкими можливостями.

Присилає мені дівчина скрін, там видно, що мій пакет до Британії таки доїхав, і там десь тойво, зник.

Добре, роблю знов ті деталі і відправляю замовнику.

За два тижні він отримує, дякує задоволений, фейс збережено - прибуток втрачено.

Пройшло кілька місяців і пошта заплатила мені відшкодування, приблизно 1500 грн. (дрібний пакет оцінюється в 300 грн. максімум)

Ну, таке, хоч щось.

І ось вчора мій замовник Девід пише мені в месенджер ФБ - Сєрж! Це фантастика! Я отримав першу посилку!

І навіть фотку додав.

Я йому - мабудь десь в шотландському пабі засиделась :)

О як буває, холєра...

3