Fusion

Оформлення ФОП. Вибір видів діяльності

16 сообщений в этой теме

Усім доброго дня.

Планую відкрити ФОП, але не можу оприділитись із видами діяльності. Таке враження, що класифікатор спеціально зробили так, щоб цсіх заплулати :)

Основний вид діяльності у мене - обробка матеріалу на ЧПУ верстаті (пластики, дерево, кольорові метали, рідко сталь). Як із матеріалу замовника так із власного. Також проектую та розробляю різні верстати та устаткування (промислові мішалки, ЧПУ тощо). Надаю консультаційні послуги у тому числі із сфери ІТ.

Думаю, що у деяких випадках потрібно оформляти виготовлення та продаж готових виробів, а у деяких - надання послуг із обробки матеріалу. Підкажіть якими ви видами діяльності займаєтесь? Як правильно підібрати?

Дякую!

1

Поделиться сообщением

Треба дивитися каталог КВЕД у Вашому регіоні, так як коди можуть відрізнятися. У мене 25.62 - Механічне оброблення металевих виробів. Більш важливо правильно обрати групу єдиного податку. Якщо плануєте працювати з юридичними особами по безготівковому розрахунку, то тільки третя група і податок 5% від обороту.

0

Поделиться сообщением

2 минуты назад, Zarko сказал:

Треба дивитися каталог КВЕД у Вашому регіоні, так як коди можуть відрізнятися.

КВЭДы для всех регионов и субъектов одни и теже

2

Поделиться сообщением

Добрий день. Краще візьміть всі підходящі. Якщо не помиляюся, кількість значення не має.

Також, знайдіть такий як "Послуги населенню".

З повагою.

1

Поделиться сообщением

28 минут назад, Fusion сказал:

Класифікатор спеціально зробили так, щоб цсіх заплулати

Таке саме враження.

Бо от робиш на верстаті деталі і з металу і з пластику припустимо. А це різні кведи. З деревом-теж інший, там ще й купа не буде входити в квед "виробництво виробів з дерева " - меблі окремий квед, корпуса годинників - окремий, деревяні іграшки - окремий.

короче дичь а не класифікатор.

Це також стосується кодів УКТЗЕД на продукцію. 

От наприклад шестерні і вали там є, а редуктора в зборі - не міг знайти ніяк. Ну добре що то були редуктора до локомотивів, то записали як запчастини до залізничної техніки. А от звичайні редуктора ми купляли, то вони приходили під різними кодами - то запчастина, то деталі зубчастих передач :-)

0

Поделиться сообщением

53 минуты назад, Ярослав Головатий сказал:

Добрий день. Краще візьміть всі підходящі. Якщо не помиляюся, кількість значення не має.

Також, знайдіть такий як "Послуги населенню".

З повагою.

И еще "оптовороздрібна торгівля"

0

Поделиться сообщением

Якщо не помиляюсь, то на першій і другій групі від кількості кведів залежить сума єдиного податку.

я на третій групі квед 25.99 виготовлення інших металевих конструкцій, але бпав це під виготовлення скейт-парків, хоча роблю багато всього різного, але через фоп йдуть скейтпарки, алю світильники, стелажі раз були, все решта кеш.. Можу працювати з держбютжетом, друга група цього не дозволяє.

0

Поделиться сообщением

З групою я визначився - це буде третя група. А от із наповненням туго. Мабудь буду листати і вписувати усе, що може знадобитись... Іншого воходу не бачу, на жаль :(

0

Поделиться сообщением

1 минуту назад, Fusion сказал:

З групою я визначився - це буде третя група. А от із наповненням туго. Мабудь буду листати і вписувати усе, що може знадобитись... Іншого воходу не бачу, на жаль :(

Краще взяти зайві одразу, ніж потім дореєстровувати ті, що знадобляться.

0

Поделиться сообщением

Додайте "Роздрібна торгівля непродовольчими товарами" і зможете перекрити більшість вашої продукції.

0

Поделиться сообщением

43 минуты назад, Ярослав Головатий сказал:

Краще взяти зайві одразу, ніж потім дореєстровувати ті, що знадобляться.

Так і планую робити.

0

Поделиться сообщением

#86147 Опубликовано: (изменено)

Це одне з тих питань - де податківці під час перевірки лютують.  

Можна, не вписавши якусь дрібничку та  потрапити у велику халепу - 5-ть років платити податки, але потім виявиться, що займався видом діяльності, за яким не був зареєстрований.

Податківці усю суму доходу за ці 5-ть років будуть вважати незаконно-отриманою - та на законних підставах   примусять заплатити знову податок з усієї суми за  5-ть років. 

Наприклад, не вписати оптову торгівлю, та реалізовувати свою продукцію через магазин дяді Вані поряд з вами.

Не всі розуміють, що згідно закону,  опт - це не вагони, опт - це навіть коли ви продаєте один власноруч виточений болт  - через посередника.

І т.д. і т.п.

Можете звернутися письмово до податківців за роз'ясненнями, вказавши усе чим збираєтесь займатися.

Але і там є дещо цікаво - вони вам письмово відповідь дадуть, але ця відповідь буде мати юридичну силу - якщо ви її зареєструєте відповідним чином.

Рахунок підприємця не забудьте відкрити.

Бо, багато хто здійснює підприємницьку діяльність через рахунок приватної особи, а цього робити не можна - податківці довідаються - наприклад коли ви необачливо з нього сплатити податки - буде вам горе.

І про касові апарати не забувайте - вивчите це питання. Чи потрібен він вам ?!  

Бо там, теж, усе перевіряється досить спритно, та фінансові штрафи та ймовірні збитки можуть вразити досить боляче. 

Изменено пользователем dex15
1

Поделиться сообщением

@dex15 дякую

0

Поделиться сообщением

Адміністрація сайту - молодці - розмісти повідомлення щодо подачи річної звітності.

Звітність за 2017 рік – без проблем: зразки заповнення для ФОП, громадян, самозайнятих осіб та неприбуткових організацій!
19.01.2018 - Головне управління ДФС у Черкаській області
Докладніше:
http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/324062.html

Дізнавайтеся більше про оподаткування - 2018!
23.01.2018 - Головне управління ДФС у Черкаській області
Докладніше:
http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/324064.html

Відео та матеріали семінару про податкові новації – 2018 та річну звітність підприємців.
21.01.2018 - Головне управління ДФС у Черкаській області.
Докладніше:
http://ck.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/324063.html

0

Поделиться сообщением

Ага, майже вчасно )) черги кілометові, система висить.

Але відмучив ))

ще лишились розбори польотів за минулі роки, з їхніми змінами рахунків посеред року...

0

Поделиться сообщением

Я подав через приват24 - зайняло хвилин 10-ть. 

Треба лише подзвонити до інспектора - з'ясувати, чи отримали ?! :D

1

Поделиться сообщением

Создайте аккаунт или войдите для комментирования

Вы должны быть пользователем, чтобы оставить комментарий

Создать аккаунт

Зарегистрируйтесь для получения аккаунта. Это просто!

Зарегистрировать аккаунт

Войти

Уже зарегистрированы? Войдите здесь.

Войти сейчас