Fusion

Оформлення ФОП. Вибір видів діяльності

83 повідомлення у цій темі

1 час назад, vaycartana сказал:

Есть закон

 

Називається -  Податковий Кодекс.

http://sfs.gov.ua/nk/

 

РОЗДІЛ IV. ПОДАТОК НА ДОХОДИ ФІЗИЧНИХ ОСІБ.

 

Стаття 165. Доходи, які не включаються до розрахунку загального місячного (річного) оподатковуваного доходу

 

165.1.24. доходи, отримані від продажу власної сільськогосподарської продукції, що вирощена, відгодована, виловлена, зібрана, виготовлена, вироблена, оброблена та/або перероблена безпосередньо фізичною особою на земельних ділянках, наданих їй у розмірах, встановлених Земельним кодексом України для ведення:

 

садівництва та/або для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибні ділянки) та/або для індивідуального дачного будівництва. При цьому якщо власник сільськогосподарської продукції має ще земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), але не використовує їх (здає в оренду або обслуговує), отримані ним доходи від продажу сільськогосподарської продукції не включаються до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу;

 

особистого селянського господарства та/або земельні частки (паї), виділені в натурі (на місцевості), сукупний розмір яких не перевищує 2 гектари. При цьому розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці другому цього підпункту, а також розмір виділених в натурі (на місцевості) земельних часток (паїв), які не використовуються (здаються в оренду, обслуговуються), не враховуються.

 

Якщо розмір земельних ділянок, зазначених в абзаці третьому цього підпункту, перевищує 2 гектари, дохід від продажу сільськогосподарської продукції підлягає оподаткуванню на загальних підставах.

 

При продажу сільськогосподарської продукції (крім продукції тваринництва) її власник має подати податковому агенту копію довідки про наявність у нього земельних ділянок, зазначених в абзацах другому та третьому цього підпункту. Оригінал довідки зберігається у власника сільськогосподарської продукції протягом строку позовної давності з дати закінчення дії такої довідки. Довідка видається сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) платника податку протягом п’яти робочих днів з дня отримання відповідною радою письмової заяви про видачу такої довідки.

 

{Абзац п'ятий підпункту 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1797-VIII від 21.12.2016}

 

Форма довідки встановлюється у порядку, визначеному статтею 46 цього Кодексу для податкових декларацій.

 

При продажу власної продукції тваринництва груп 1-5, 15, 16 та 41 УКТ ЗЕД, отримані від такого продажу доходи не є оподатковуваним доходом, якщо їх сума сукупно за рік не перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року. Такі фізичні особи здійснюють продаж зазначеної продукції без отримання довідки про наявність земельних ділянок.

 

{Абзац сьомий підпункту 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 із змінами, внесеними згідно із Законом № 1791-VIII від 20.12.2016}

 

У разі коли сума отриманого доходу перевищує встановлений цим підпунктом розмір, фізична особа зобов’язана надати контролюючому органу довідку про самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, що видається у довільній формі сільською, селищною, міською радою або радою об’єднаних територіальних громад, що створена згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, за місцем податкової адреси (місцем проживання) власника продукції тваринництва. Якщо довідкою підтверджено вирощування проданої продукції тваринництва безпосередньо платником податку, оподаткуванню підлягає дохід, що перевищує 50 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня звітного (податкового) року.

{Абзац восьмий підпункту 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 із змінами, внесеними згідно із Законами № 1791-VIII від 20.12.2016, № 1797-VIII від 21.12.2016}

Якщо таким платником податку не підтверджено самостійне вирощування, розведення, відгодовування продукції тваринництва, доходи від продажу якої він отримав, такі доходи підлягають оподаткуванню на загальних підставах;

{Підпункт 165.1.24 пункту 165.1 статті 165 в редакції Закону № 5412-VI від 02.10.2012}

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 13.10.2019 в 08:38, dex15 сказал:

наприклад, не можна хліб та молоко купувати зі своєї бізнес карти

Это не так для единщика! Предпринимателю-единщику МОЖНО тратить деньги с бизнес-карты куда ему заблагорассудится- ведь его расходы (и на масло для станка, и на масло для бутерброда) не отминусовываются при расчете единого налога.

Иное дело- этому предпринимателю НЕЛЬЗЯ получать оплату своей работы на личную (непредпринимательскую) карту. 

Если не поверите на слово- в течение 3...4 дней подтвержу цитатами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Владимир Ш. сказал:

Предпринимателю-единщику МОЖНО тратить деньги с бизнес-карты куда ему заблагорассудится- ведь его расходы

 

:)

То я же кажу - шукайте геморой.

Через приват24 перекидайте на карту фізособи без будь-яких відсотків , та використайте з карти фізособи як заманеться.

Щоб карта фізособи зацікавила податківців - це треба дуже постаратися. 

 

5 часов назад, Владимир Ш. сказал:

подтвержу цитатами.

 

Краще, сходіть у податкову, та потіште їх своїми цитатами , а потім нам розповісте, що вони з цього приводу міркують. :D 

Тільки, - письмово щоб вони вам відповіли.

Бо, язик без кісток.  

 

***

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@dex15 о какой группе единщиков вы сейчас пишите?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тема интересная и актуальная для меня. А все вышеперечисленное относится и к ЧПУ, без разницы я надеюсь? Блин ну почему все так сложно, я готов платить налог, но только вся эта тягомотина убивает на корню любое желание работать честно.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, lissr сказал:

 вся эта тягомотина убивает на корню любое желание работать честно.

 

Так никто на самом деле полностью честно, согласно всем-всем-всем буквам закона и не работает, ибо все время и ресурсы уйдут на это... Я работаю на заводе, и уже не первом... Зарплата типа белая... :DВезде есть нарушения, начиная от техники безопасности и условий труда, заканчивая выплатами зар. плат. При этом на заводе есть штат и бухгалтеров и всех остальных. И что? Платят проверяющим время от времени и работают дальше. Недавно держпраця с проверкой приходила... Ну пришла... И ушла.... :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 час назад, lissr сказал:

Блин ну почему все так сложно, я готов платить налог, но только вся эта тягомотина убивает на корню любое желание работать честно.

Сложно - потому что не известно. А когда с этим разберёшься, то оказывается просто.

Но можно ещё проще - нанять бухгалтера или контору бухгалтерскую, и они будут платить налоги и сдавать отчеты за тебя, а вот заполнять книгу прихода научат делать самому, и стоит это примерно 800 - 1200грн в месяц или в квартал - не помню... Они же помогут открыться ФОПом, выбрать КВЕД, открыть счет в банке и др консультации, но за доп деньги. В Привате можно открыть счет бесплатно, абонплата 100грн в месяц.

 

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.10.2019 в 20:25, dex15 сказал:

Краще, сходіть у податкову, та потіште їх своїми цитатами , а потім нам розповісте, що вони з цього приводу міркують. :D 

Тільки, - письмово щоб вони вам відповіли.

1. Повторяю, предпринимателю-единщику МОЖНО тратить деньги с бизнес-карты куда ему заблагорассудится- ведь его расходы (и на масло для станка, и на масло для бутерброда) не отминусовываются при расчете единого налога. Причину я объяснил в этом же предложении. Это точка зрения налоговой, а не моя. И налоговая ВЕЗДЕ об этом написала триста раз. В связи с этим я не буду им писать запрос по абсолютно ясному вопросу (меня посчитают малограмотным предпринимателем).  Но я готов поспорить тысячи на две грн что я прав, в этом случае обещаю написать им запрос и опубликовать ихний ответ.

2. Нынешнее положение с КВЭД таково, что не от вас зависит заплатите вы налога 3000 или 18000. Это зависит в частности от того, сколько взятки вы дадите за спорный КВЭД дотошному контролеру. Отсюда вывод: не советуйтесь по КВЭДам друг с другом- эти советы гроша ломаного не стоят, налоговик НАРОЧНО будет с вами не согласен. Правильный КВЭД вы можете узнать исключительно только обратившись письмом в местное управление статистики. Только ихний ответ (возможно даже и глупый, но заверенный ихней печатью) ГАРАНТИРУЕТ ВАМ что налоговик вас не сможет тронуть по КВЭДу. Об этом я написал еще  12 октября (#201732), похвалите меня за категоричный ответ.

3. Если будет время, я напишу письмо иного содержания: 

-почему китайцы смело берутся за любой заказ и с него платят налог своей родине, а вот украинцы должны сначала месяц подождать ответа от мудрого паразита-статистика, иначе будут наказаны шестикратным налогом?

-почему  в абсолютно неурегулированном вопросе с КВЭД  налоговику дано право НАЕДИНЕ СО МНОЙ  решать вопрос, 3000 или 18000 грн налога с меня взять?

Змінено користувачем Владимир Ш.
опечатка
2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Значит мне моя бухгалтерия сказала так - перекидывай деньги на универсальную и трать. Там есть один нюанс , ели ты с карты ключ купил шото у ФОП то нужно от него какие то там бумажные документы, и если не внести эти траты в какие то там формы то могут возникнуть проблемы,  в остальном без проблем. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Y.fowler. сказал:

купил шото у ФОП то нужно от него какие то там бумажные документы,

 

1 дф називається.

За  рух коштів з бізнес-рахунку на рахунок ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ  та  неподання у податкову з цього приводу 1 дф - штраф.

Окрім цього - з кожного такого руху коштів на рахунок фізичної особи - ФОП забовязаний УТРИМАТИ ТА СПЛАТИТИ прибутковий податок та військовий збір.  

За неутримання та несплату - штраф , пеня.

:D

 

Податківці будут у захваті , дивлячись виписку по руху коштів на рахунку любителя витрачати куди заманеться...

Нарахують по самі не хочу...

Любителям витрачати з бізнес-рахунку куди заманеться - сподобається.

 

*** 

 

Рух коштів на рахунку фізичної особи  податківці можуть подивитися лише по рішенню суду.

Щодо руху коштів на бізнес-ранку - податківці мають право без будь-яких обмежень це робити.

 

То, як там справи ?!

:D  

 

***

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, dex15 сказал:

 

За неутримання та несплату - штраф , пеня.

 

 

1147257_760x500.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ще раз кажу - з бізнес-рахунку - лише сплата податків.Інших перерахунків з цього рахунку будь-кому - не слід робити.

Наприклад, - не слід купувати молоко.Бо на іншому кінці цієї операції може виявитися інший ФОП.

 :D

От же, на  ПЕРЕВІРКУ ВАС  вас з приводу неподання 1ДФ  ВИЙДУТЬ - коли  будуть перевіряти  того  підприємця,  якому ви гроші перерахували та який може бути зареєстрований за 1000 км. від вашого місця реєстрації, та якого ви в очі не бачили та ніколи не побачите.

:D 

 

Можна без проблем робити перерахунки на ВЛАСНУ карту фізичної особи (але за умови, що згідно договору з банком це дозволяється робити).

 

І ніяких проблем не буде.

Невже, перед тим як розміщувати подібні картинки, важко  усвідомити таку просту річ - такі прості ПРАВИЛА поведінки, правила підприємницької діяльності  ?!

 

 :D

 

***

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, dex15 сказал:

Невже, перед тим як розміщувати подібні картинки, важко  усвідомити таку просту річ ?!

 

 :D

У меня к вам вопрос практический. 

Моделируем ситуацию - Петя/Толя/Вася решил открыть маленькую мастерскую. У него еще особо ничего нет - ни опыта, ни денег, ни связей. Все его время уходит на обустройство мастерской и наработку клиентской базы. На этапе становления нет времени ездить в налоговую/статистику на консультации, сидеть по бух.форумах и читать налоговый кодекс. Нет денег на бухгалтера (даже на удаленке). Ему бы за аренду с электричеством заплатить, комуналку, еду и т.д... Оборотов у него фактически нет, или мизер. Он пытается стать на ноги. 

 

Эту простую вещь вам тяжело понять? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@dex15 Я повторю еще раз вам свой вопрос -  о какой форме налогообложения вы ведете речь? О едином налоге или об общей системе? 

Вы намеренно вводите людей в заблуждение или делаете это по незнанию? Я своего бухгалтера даже невидел никогда - годовой отчет - 250 грн, заполнение книги - 200 грн. Выписать счет или расходную накладную много ума не надо.... Договора тоже типовые.

@Богдан28 Для Толи, Васи и Пети специально придумана система с единым налогом. Если ему тяжело платить единый налог (от 120 до 900 - по памяти, в зависимости от решения местного совета, гривен) и в пенсионный фонд ( ЕСВ) 950 то у него два пути - либо пока не регистрироваться либо заняться чем-то другим. Свои траты на бухгалтера в год  я описал выше.

В 10/14/2019 в 21:55, lissr сказал:

Тема интересная и актуальная для меня. А все вышеперечисленное относится и к ЧПУ, без разницы я надеюсь? Блин ну почему все так сложно, я готов платить налог, но только вся эта тягомотина убивает на корню любое желание работать честно.

Есть желание работать честно - работайте, тем более что без официальной регистрации вам вообще не светят нормальные заказы. Сейчас оборот для единщика на 2й группе - 1,5 млн грн. То есть можно зарабатывать в производстве 60 тыс долларов в год платя только 1500 грн в месяц (это в Харькове)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 минуты назад, VldLg сказал:

@dex15

@Богдан28 Для Толи, Васи и Пети специально придумана система с единым налогом. Если ему тяжело платить единый налог (от 120 до 900 - по памяти, в зависимости от решения местного совета, гривен) и в пенсионный фонд ( ЕСВ) 950 то у него два пути - либо пока не регистрироваться либо заняться чем-то другим

Спасибо за ответ! Ещё если можно вопрос - выше писали, что у крестьян есть возможность без регистрации фоп, а имея только бумажку с сельсовета, заниматься сх деятельностью на своей земле и оборотом до 50 мин. ЗП в год. Т.е. выростил например россаду в своей теплице, продал на рынке, (за сезон например заработал 50к) заплатил местовое и все. Есть такая возможность у железячников на первых этапах (когда толком нет прибыли и т.д...)? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Богдан28

Дмаю что нет, железячники же не крестьяне :) Вроде бы есть вариант с неприбыльной организаций, но тут я только краем уха слышал, да и не сильно интересовался этим вопросом. Ну или на общих основаниях работать, если нет сил платить единый налог. ЕСВ - 940 грн вроде платится в любом случае.  

Когда-то, очень давно я занимался ремонтом машин и сильно хотел зарегистрироваться чтобы было меньше всяких поберушек. Так вот один матерый предприниматель сказал мне - зарегистрируешься когда получишь первый штраф, а пока не дергайся - с регистрацией проверяющих станет только больше.... Сейчас время изменилось и я бы уже никому ничего советовать не стал. Тогда для регистрации необходимо было открывать торговую точку со всеми вытекающими ( по мнению налоговой я там продаю свой труд ) Сейчас я зарегистрировался по месту проживания и никаких проблем в налоговой не возникло - тем более что на руках только справка переселенца и все, а она как филькина грамота выдается с моих слов :). Квартира съемная... Вот такие вот дела.  В указаных видах деятельности и мехобработка и оптовая торговля машинами и оборудованием и ремонт машин и оборудования. Практически все что подподает под тематику сайта. Отчет за прошлый год успешно принят налоговой.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, softm сказал:

843,60 у некоторых... сегодня последний день если что, кто забы

834,6 вроде

Змінено користувачем VldLg
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 19.10.2019 в 08:10, dex15 сказал:

коли  будуть перевіряти  того  підприємця,  якому ви гроші перерахували

Уважаемые чипмейкеры!

1. ФОП-покупатель НЕ ЯВЛЯЕТСЯ налоговым агентом по отношению к ФОПу-продавцу!!!!! Это правило не действует, если продавец не является ФОПом (например физлицо совершает одноразовую продажу).

2. Если продавец не предприниматель, то разве облагается военным сбором поступающая ему сумма????? Ведь не облагается!

3. Когда встанет вопрос о том, какого  черта  ФОП заплатил на приватовскую карту продавцу-физлицу-чипмейкеру на Барахолке, надежный ответ может быть только один - я у него одолжил денег (без процентов!), и возвращаю ему долг. При таком развитии событий НИКАКИХ налогов ни я ни он никому не должны.

 

Змінено користувачем Владимир Ш.
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Владимир Ш. сказал:

я у него одолжил денег (без процентов!)

 

Приватбанк вже нервує , а податківці відверто ржуть - люблять  там таких кмітливих, та роблять це у різних позах - Камасутру можна малювати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Господа, в этой теме зашел спор, может ли предприниматель расплачиваться за личные покупки с предпринимательской банковской карты. Этот спор интересен всем потому что на сайте все мы платим друг другу заглядывая в Барахолку. dex15 утверждает, что если за покупку в Барахолке ты расплатился предпринимательской банковской картой, то кроме того ты еще и обязан выступить налоговым агентом продавца, и еще и заплатить родине налог с дохода продавца.dex15 утверждает что тебя обязательно поймают потому что предпринимательский счет легко контролируется налоговиками.

Из того что я узнал, следуют выводы:

- с предпринимательской банковской карты платить можно за все на свете, ФОПы 1,2 и 3 групп не платящие НДС не записывают НИКАКИХ своих расходов в Книге учета доходов (индивидуальная налоговая консультация ГФСУ  от 29.10.19г № 1064/К/99-00-04-07-03-14/ИПК)

- ФОП действительно выступает налоговым агентом если купил у физлица, но не в том случае если купил у ФОПа или юрлица

- категорически запрещено получать предпринимательские деньги на НЕПРЕДПРИНИМАТЕЛЬСКИЕ счета (на зарплатную карту или на текущий счет и т.д.) (общедоступный информационный ресурс категория 107.12)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Владимир Ш. сказал:

с предпринимательской банковской карты платить можно за все на свете

Спочатку договір з банком почитайте щодо відкриття рахунку - там  усе написано  чому цей рахунок за для підприємницької діяльності , а не за для власного задоволення та втіхи. Це що стосується банку.

А що стосується податковой, то ті хлопці , дійсно, не мають відношення до банківської діяльності, але вони передбачливо підстрахувалися від свавілля з бізнесрахунками   - вимагають щоквартально звіт 1 дф, та штрафують за лише  його  не  подачу. Я вже не кажу коли дійде річ про сплату податків щодо руху коштів по рахунку.

 

Купив цукерку у місцевого підприємця - в кінці кварталу подавай 1 дф. Не подав звіт, але при цьому маєш рух коштів по рахунку - штраф без будь-яких розмов. 

 

Перерахував родичу 5 грн. на його приватну карту - утримуй,  сплачуй до бюджету  з цих 5 грн. - податок на доход та військовий збір, в кінці кварталу подавай 1 дф. 

За неутримання податку - штраф, пеня. За кожну неподачу 1 дф - штраф.

А коли ви буде розповідати податківцям, що перерахували 5-ть гривен своєму близькому родичу - от же не зобов'язані податки платити , то ті лише будуть посміхатися, та перше, що вони зроблять - попросять вас почитати договір з банком - де усе написано про цей рахунок та чому він називається за  для підприємницької діяльності, та чому любий рух коштів по цьому рахунку вважається саме ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ.  

 

Купив на МІСЦЕВІЙ БАРАХОЛЦІ БОЛТ(перерахував гроші на приватну карту) -  утримуй , сплачуй до бюджету - податок на доход та військовий збір, подавай звіт 1 дф.

За неутримання податку та військового збору - штраф, пеня.За кожну неподачу 1 дф - штраф.

Я вже не кажу - як ТАКОЮ БАНКІВСЬКОЮ ОПЕРАЦІЄЮ ВИ ПІДСТАВЛЯЄТЕ того , хто вам цього болта продав.

 

 От же, особисто ви - платіть з бізнес рахунку за все що можна на світі.

Ви занадто розумний, руки податківцям викручуєте, когось там по судах тягаєте, але це до того моменту - коли дійде черга до вашої перевірки або до закриття підприємницької діяльності.

Впевнений, що у вашій особистій справі (папочка така у податковій, яка заведена на кожного підприємця) - вже стоїть відповідна відмітка - щоб ті не забули при нагоді який ви розумний. 

Тоді ваше життя заграє іншими, яскравими фарбами - вам сподобається.

 

***

  

 

 

Змінено користувачем dex15
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, dex15 сказал:

Ви занадто розумний, руки податківцям викручуєте, когось там по судах тягаєте, але це до того моменту - коли дійде черга до вашої перевірки або до закриття підприємницької діяльності.

Впевнений, що у вашій особистій справі (папочка така у податковій, яка заведена на кожного підприємця) - вже стоїть відповідна відмітка - щоб ті не забули при нагоді який ви розумний. 

Тоді ваше життя заграє іншими, яскравими фарбами - вам сподобається.

 

 

 

 

Что плохого в том, что человек отстраивает всеми законными способами свои права?! Давайте тогда все раком станем и будем терпеть..... >:(

 

Я в свое время тоже разрешение на оружие получал через жалобу, напрямую через СБУ и с рук СБУ работника, т.к. в рай отделе то бланков нет, то инспектора.... 3 месяца за нос водили + хамство... А потом оп - и за сутки все выдали... Уже 2 раза возобновлял лицензию в связи с истечением строка и все отлично - предельная вежливость!!!! Наверно таки поставили отметку)))))) :D

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Уважаемый dex15, оставьте в покое мою личность. Я розумный не занадто, а строго в меру. Чего и Вам желаю.

Насчет того что я таскаю налоговиков по судам: за мной числятся долг по земналогу за 2018 год и победа по земналогу за 2019 год (описана в моей публикации "Единщик второй раз советую не плати земналог ты от него освобожден"). Звоню в налоговую и говорю им :отмените ваше прошлогоднее решение по земналогу- ведь на суде оно точно будет признано незаконным! Мне отвечают: "Мы всего лишь рассчитываем налог в соответствии с поступающими указаниями и мы тоже знаем что эти указания противоречивы. Смело иди в суд, если сможешь- побеждай. Мы на тебя зла не будем держать. Но добровольно без судебного решения мы нашу точку зрения отменить не можем". Мне 59 лет, из них наемным работником я работал только три года (в советское время, после КПИ по распределению). Одним и тем же предприятием владею с 1995 года и все проверки проходил без взяток. Чего и Вам желаю.

А еще я скромный а не "занадто розумный".

Теперь по сути:

"Может ли ФЛП делать личные покупки оплачивая их с предпринимательского счета?" (лежит по адресу https://byhgalter.com/ru/mozhet-li-flp-delat-lichnye-pokupki-oplachivaya-ix-s-predprinimatelskogo-scheta/). Ответ- может. И форму ДФ1 при этом заполняет.

https://buhgalter.com.ua/articles/details/480506/ Ответ- может потому что так написано в ст. 44 Хозяйственного кодекса Украины. Ответ дан  на сайте Единой базы налоговых знаний в разделах 230.04 для единоналожников и 180.04 для общесистемщиков.

Богдан28, спасибо за поддержку!

Змінено користувачем Владимир Ш.
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Владимир Ш. сказал:

оставьте в покое мою личность.

Особисто мені ваша персона не цікава.

Мені цікаво те, що ви глупостям вчити людей, які начитаються вашої маячні, нароблять дурні та потім будуть розгрібати довго та нудно . 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Вобщем я решил оформиться в конце 2019. И уже получил свидетельство на руки. А сегодня оформил р/c.

Пошел по простому пути, нашел девочку которая ведет ФОПников за 300 грн/месяц, она взяла на себя весь головняк, от меня нужно было доверенность и копии документов. Теперь я на законных рельсах. 3-я форма, 5% с оборота. Я лично свято верю и надеюсь что маленькие частные производители это далеко не первая группа лиц которые подлежат тотальному контролю. А будет день, будет пища, будут проблемы - будем решать.

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку