Reiter

Вибір зварювального напіавтомата

159 повідомлень у цій темі

Нарешті визрів фінансово на покупку напіавтомата. 

 

Вибір між б/у на 315 а та новим на 270а.

 

Ну і ще трохи дорожчий варіант МФИ (з осцилятором і аргоновим пальником) на 270а.

 

Тепер от мучаюсь чи треба більша потужність (315а) і чи треба той ТІГ :)

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

Тепер от мучаюсь чи треба більша потужність (315а)

xDxD

 

2 часа назад, Reiter сказал:

і чи треба той ТІГ 

то слабий буде, раму полуприцепа не прогрієш, тому краще ТИР-630.xD

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Реально піавтоматом варити метал скажімо 10 мм чи це лише електродом?

Якщо можна півавтоматом, то яка потужність потрібна?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Реально піавтоматом варити метал скажімо 10 мм чи це лише електродом?

 Реально.

 

1 година назад, Reiter написав:

Якщо можна півавтоматом, то яка потужність потрібна?

Навіть 200а піде, але справжніх....з нормальним ПВ.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

Реально піавтоматом варити метал скажімо 10 мм чи це лише електродом?

1,2 дріт і дюру пропалить.

 

Хотів уточнити, це ж на три фази апарат буде? 

 

Я з Польщі привіз б/у в поганенькому стані, але деталі в дуже доброму, окрім плати. Тиждень по вечорам - і в мене то й же новий ПА. 

Він на 250 (чи 270, точно не пам'ятаю) то на дріт 0,8 і 1 - саме те, що потрібно. Багато варив сталюки і іншими ПА такого ж плану, то ніколи на 250 розганяти не доводилось. 

 

Якщо потрібно 10-ку варити, то тут зовсім інше потрібно... Буде виглядати, як тумбочка або шафка  і окремо подача, а на "пістолеті" екранна пластинка. )))  Варив котли на одній фірмі, то жарив в района 220 А шви з півтора метри довжиною, то пекло і через рукавицю )))

tabl.jpg

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавлю.

діаметр 1 - провар до 5 мм. 1,2 - пропікав десятку навиліт. 

 

Тобто для 10-ки і 1 мм достатньо. Плюс фаски можна знімати. 

Змінено користувачем Bogdan
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Буде виглядати, як тумбочка або шафка  і окремо подача, а на "пістолеті" екранна пластинка. ))) 

Ви напевно десь музей "розбомбили")))))):crazy_mini:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

Плюс фаски можна знімати. 

Потрібно знімати.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Bogdan сказал:

Хотів уточнити, це ж на три фази апарат буде? 

Так. Не бачу сенсу ПА на 220 брати. 

 

1 час назад, IMP сказал:

 

Навіть 200а піде, але справжніх....з нормальним ПВ.

Ну в Патона заявлені параметри відповідають дійсності.

 

То, мабуть, не треба мені 300А і більше. То скоріш за все візьму новенький з гарантією на 270а, а не б/у 315а.

 

Ось такий з'явився. Раніш не було однокорпусних з 4 ма роликами, а тепер ось є :) Плюс стали їх комплектувати Бінзеловськими пальниками як і Про серію....

https://paton.ua/cms/produktions/invertor/poluavtomaty_invertornie/psil270sl400v_dc_migmagmmatig.html

 

 

А Про під 380в, думаю, для мене нема сенсу. Бо ММА це хіба в дворі зможу поварити. А "на виїзді" мало де буде 380. Для цього треба інвертор під 220. В мене є китайський. Може згодом на Патона поміняю....

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Все залежить від потужності. Для 10 мм - 300 А +-

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

То, мабуть, не треба мені 300А і більше. То скоріш за все візьму новенький з гарантією на 270а, а не б/у 315а.

 

 Варіант нового апарату завжди кращий від бв.Та й варто розуміти що таке справжні 300А. Для побутових потреб та майстерні, це вже мабуть буде лишнім.

 

, Reiter написав:

Ось такий з'явився. Раніш не було однокорпусних з 4 ма роликами, а тепер ось є :) Плюс стали їх комплектувати Бінзеловськими пальниками як і Про серію....

https://paton.ua/cms/produktions/invertor/poluavtomaty_invertornie/psil270sl400v_dc_migmagmmatig.html

 

4-х роликовий протяжний механізм дійсно кращий від 2-х роликового, а якщо ще він з незалежним прижимом роликів, та хоч би з парою ведучих, то взагалі добре.Стосовно рукава, то вони комплектуються пальником 155LW, який в свою чергу в базовій комплектації здається маєгазове сопло на закрутку 145.011. Для мене це — не найкращий варіант. Мені більше до вподоби 24-й,або 26-й пальник з цанговим газовим соплом.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, IMP сказал:

Варіант нового апарату завжди кращий від бв

Ну там наче як майже новий і практично не користований апарат, але все ж...

 

37 минут назад, IMP сказал:

Стосовно рукава, то вони комплектуються пальником 155LW,

Ось такий там. 255lw

 

https://eweld.com.ua/ua/svarochnye-gorelki-dlya-poluavtomatov/gorelka-abimig-grip-a-255-lw-3m

 

А на тому, що б/в якраз таки RF26

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

То скоріш за все візьму новенький з гарантією на 270а, а не б/у 315а

тут все не так прямолінійно.

Я там вище скидав фотки ПА на яких я тоді працював. Так один з найкращих отой старий монстр. При тому, що тоді ж стояло поруч кілька нових трансформаторних і ще привезли три новенькі інвертори - монстр переміг. Були, звичайно, і кращі за нього, але  в тих цінники з 5-тьма нулями... 

Треба дивитись на якість.

Я був працював в конторі де були ПА одного вигляду, але різної мощі, так і ті, що з однаковою - варили по-різному... Зараз в мене вдома їх родич - так і цей не так варить. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, IMP сказал:

Ви напевно десь музей "розбомбили"))))))

До речі, такі ручки пару штук ще лежать, та що з захистом на 500 А. Купував через монітор, то, напевно, монітор маленький, бо приїхала така клюшка.., що так і лежить бкз діла ))))

Змінено користувачем Bogdan
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 минут назад, Bogdan сказал:

тут все не так прямолінійно.

Я там вище скидав фотки ПА на яких я тоді працював. Так один з найкращих отой старий монстр. При тому, що тоді ж стояло поруч кілька нових трансформаторних і ще привезли три новенькі інвертори - монстр переміг. Були, звичайно, і кращі за нього, але  в тих цінники з 5-тьма нулями... 

Треба дивитись на якість.

Я був працював в конторі де були ПА одного вигляду, але різної мощі, так і ті, що з однаковою - варили по-різному... Зараз в мене вдома їх родич - так і цей не так варить. 

Ну той не такий старий. 2018 року купувався

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

 

, Bogdan написав:

До речі, такі ручки пару штук ще лежать, та що з захистом на 500 А. Купував через монітор, то, напевно, монітор маленький, бо приїхала така клюшка.., що так і лежить бкз діла ))))

 Я знаю,як виглядаєі 255-й   ..... і древній карболітовий,ще радянський 500-амперний, з захистом руки, як у шаблі.))):crazy_mini: Не ображайтесь,але йому місце дійсно в музей,бо комплектуючих, до нього вже не знайдеш. Хоч десь пару ущільніючих карболітових втулок до нього десь повинно валятись. Правда не пам'ятаю де саме.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 минут назад, IMP сказал:

Я знаю,як виглядаєі 255-й

Завтра запитаю, може можуть укомплектувати RF26 :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Що іще цікаво. Якщо порівняти однокорпусні апарати, то в нових моделях значно підвищили ПВ. На максимальному струмі з 45 до 60 %. В версії Про всього на 10% більше. Ну і втклили 4х роликовий механізм подачі, чого бракувало раніше....

 

Іще значно виросла масса. Якщо 250а версія під 220в має вагу в 11 кг, то новинка 270а під 380в цвлих 27 кг 0.о

 

Єдине, що гараниія 3 роки так як модель нова. На старіші моделі дають 5 років.

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Reiter написав:

Завтра запитаю, може можуть укомплектувати RF26 :)

Я не хочу нав'язувати комусь свою думку. Просто приходилось працювати пальниками с газовими соплами на закрутку і з цанговими з'єднаннями.Другі значно практичніші в роботі з огляду на простоту чистки і розборки. На закрутку — менш поширені і скорше виходять з ладу ( діелектрик самого сопла).ПВ24-го та 26-го пальників особливо не відрізняються( 250/220 та 270/240 відповідно СО2/суміш),але у 24-го гусак трохи коротший і працювати ним зручніше.Різьба струмопровідного наконечника — 6,керамічний розсіювач трохи менший від 26-го(М8)...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

щодо подачі, то чотири-роликовий (чисто на мій погляд) більш потрібний для дроту 0,8 і слабшим (люмінь....), а для 1 мм - і простої, на ролик і прижим, достатньо. 

Ну, і якщо сталь не тонку варити, то 1 мм, навіть, дешевше купувати. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Bogdan написав:

щодо подачі, то чотири-роликовий (чисто на мій погляд) більш потрібний для

А мені здається, що для великої катухи та довгого (5 та більше ) метрів рукава. Не зашкодить для зварювання алюмінія, але при роздільному натязіприжиму і коректній роботі .апарату

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, IMP сказал:

що для великої катухи та довгого (5 та більше ) метрів рукава

я також так думав, поки не поюзав кілька штук з такою подачею. Рукава там по 5 метрів були, довші - то вже для специфічних робіт. З 1мм ніколи проблем не було. А от з 0,8 - то таки да )))  - один ролик на такий рукав не дуже й потяне. Що і не дивно при малому контакті і як вона вигинається в "кишці".

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Reiter сказал:

Так. Не бачу сенсу ПА на 220 брати. 

візьміть до уваги, що навіть трифазник на 250А на майже повній потужності нагружає мережу так, як міг би отой ваш нождак на 8,6кВт, який як я розумію, боїтесь підключатиxD. Про однофазник взагалі мовчу.. 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

на оф.сайті патона до кожного апарату є інструкція. Скачайте

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, Reiter сказал:

Так. Не бачу сенсу ПА на 220 брати. 

 

Ну в Патона заявлені параметри відповідають дійсності.

 

То, мабуть, не треба мені 300А і більше. То скоріш за все візьму новенький з гарантією на 270а, а не б/у 315а.

 

Ось такий з'явився. Раніш не було однокорпусних з 4 ма роликами, а тепер ось є :) Плюс стали їх комплектувати Бінзеловськими пальниками як і Про серію....

https://paton.ua/cms/produktions/invertor/poluavtomaty_invertornie/psil270sl400v_dc_migmagmmatig.html

 

 

А Про під 380в, думаю, для мене нема сенсу. Бо ММА це хіба в дворі зможу поварити. А "на виїзді" мало де буде 380. Для цього треба інвертор під 220. В мене є китайський. Може згодом на Патона поміняю....

Я купив недавно ось такий  https://paton.ua/cms/produktions/invertor/multiinvertor/mfil270l400v_multipro.html     Зварювальник з мене так собі,але тепер зрозумів що навіть трохи вмію варити))) Потужність захмарна.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку