sanlevdb

Направляючі втулки в вилку мотоцикла. Питання.

107 повідомлень у цій темі

из желания улучшить конструктив.Если для покатушек выходного дня в теплую сухую погоду то я бы восстановил заводское.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Купи кругляк Зедекса)))))

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Barth Та то заводське не дуже радує виконанням. Коли дивишся атлас по 49, то там такі допуски на розміри що стає зрозуміло чому їх більше ремнтували чим воно їздило.

Я не хочу щоб в мене масло кругом текло, тому і роблю так. Це має бути мотоцикл вихідного дня, але такий щоб сів і поїхав.

@Dr_Hammer Цікаво скільки то коштувати буде)

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 годин назад, sanlevdb написав:

 

Цікаво скільки то коштувати буде)

Думаю такий круглячок шоб на дві втулки вистачило - не дуже і дорого.

Ну а якшо дорого, то виточи з капролону, я вже не одному скутеристу такі втулки точив, їздять, ніби нормально все.

 

пс: скутер експлуатується значно більше ніж 49-ий! Він для повсякденної їзди по місту взагалі не годиться в сучасних умовах)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

День добрий. А які там розміри. Щось я не побачив. Може доречно глянути в каталог лінійних підшипників на зразок як на фото9lp.jpg

Просто я не уявляю як воно там і до чого. Але в господарстві маю такі підшипники і саме замість втулок використовував в одному проекті.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 , в жодному разі, понароблює продольні борозди.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Dr_Hammer сказал:

Ну а якшо дорого, то виточи з капролону,

Клинят через некоторое время,в следствие разбухания.Это если подгонять четко-что бы люфта не было.А закладывать увеличенный зазор-не угадаешь,да и смысла нет в этой люфтящей паре.Я пользуюсь немецким(так продавец говорит),графитонаполненым капролоном-он не разбухает от смазок и влаги,довольно жесткий,хорошо обрабатывается точением.Из минусов-не режут,продают только метровые заготовки.

20191013_184851.jpg

20191013_184838.jpg

20191013_133427.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Клинят через некоторое время,в следствие разбухания.Это если подгонять четко-что бы люфта не было.

Не виключаю шо ті декілька вилок, на які точив - не масляні, просто консистентом мажуться раз в сезон, незнаю, підганяв без люфта, скарг не було.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Dr_Hammer сказал:

Не виключаю шо ті декілька вилок, на які точив - не масляні, просто консистентом мажуться раз в сезон, незнаю, підганяв без люфта, скарг не було.

на мопеды и скутеры точно не масляные.В смысле без гидравлики,если это не тяжелый скоростной скутер,умеющий ехать 200.Линейные подшипники будут работать.если перо закалено ТВЧ и полностью защищено от грязи.В данном случае-не в коня корм.Неужели нельзя найти обычный капрон.Он у меня хорошо работал что в мопеде что в минске,больше сезона точно.И отливали заготовки прямо в той-же миниконторе-заводике при сельхозпредприятии.Амортизация от радиальных нагрузок достаточная,износостойкость с минимальной смазкой тоже,железо не вытирало.Почти.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ни разу не ковырял вилку 49го.Что там-гидравлика хоть есть?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, KOLIAN75 написав:

Ни разу не ковырял вилку 49го.Что там-гидравлика хоть есть?

В 49-го передня вилка пружинна телескопічна, з гідроамортизаторами.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Dr_Hammer сказал:

В 49-го передня вилка пружинна телескопічна, з гідроамортизаторами.

Я в том смысле-втулки там в масле работают?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 минут назад, KOLIAN75 сказал:

Я в том смысле-втулки там в масле работают?

Ну да. Как и во всех его наследниках (все "Юпитеры/Планеты" из той эпохи (70-е...80-е).
Помнится там снизу ещё гаечка М7... :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, Одессит сказал:

Ну да. Как и во всех его наследниках (все "Юпитеры/Планеты" из той эпохи (70-е...80-е).
Помнится там снизу ещё гаечка М7... :)

Та не было у меня с самого детства ИЖей....от только станок приобрел ИЖ!9_9Но были Явы,CZ....Поэтому,с уверенностью могу говорить,что втулки из Д16Т будут ходить долго и счастливо.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@DrDima77 Трохи не той вирадок, щоб ставити лінійні підшипники) Це якщо робити напоавляйки нові, і гартувати їх тоді можна щось друге думати. І то, принцип роботи не той. Та і в вилкі дві пари тертя, зверху в стакані, і на кінці направляйки теж втулка є. Вона втреться по самому стакані, а зверху, направляйка по втулці.  

@KOLIAN75 Можлива покупка у Вас заготовки потрібного діаметру? І як той німецький капролон себе показує в практиці?

@Одессит Там і гайочка на М7, і болтик на М7. В цьому мотоциклі любили М7, багато де зустрічається.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 годин назад, KOLIAN75 написав:

 

 

20191013_184838.jpg

 

Яка краса.... А можна контакти, де придбати?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 11.10.2019 в 18:25, Володимир Фещук сказал:

Зараз вам всі скажуть, що фторопласт довго не відходить, це перше.

Зараз вам всі скажуть, що капролон дуже сильно вбирає мастило і набухає, це друге.

Юзал фторопластовые верхние втулки на одном из моих 49х лет 5. Замечаний не было. Сколько он прошёл за то время не помню, т.к. с 13 года не эксплуатируется.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 годин назад, sanlevdb написав:

якщо робити напоавляйки нові, і гартувати їх тоді можна щось друге думати.

Несучі труби передніх підвісок мотоциклів завжди "сирі", щоб при будь-якому зіткненні саме вони гнулись, а не крутило раму (номер, доки і т.д.)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, sanlevdb сказал:

Можлива покупка у Вас заготовки потрібного діаметру? І як той німецький капролон себе показує в практиц

Я покупаю заготовки только до 35мм,больше пока особо незачем.Все упирается в то,что продают куски по метру,и не режут.И поэтому совсем неохота выкидывать деньги чтобы к примеру выточить одну деталь,и остальное лежало до следующего подобного заказа.Так что я пока не помогу в этом деле.В практике-втулки,что выше на фото,это комплект на рычажную переднюю вилку скутера.Люди ездят уже по пару лет(это те,кто по месту живут и у меня ремонтируются),полет нормальный.Главное условие-что бы не было доступа пыли,грязи,песка.Впрочем это справедливо при любом материале втулок.На всякий случай,контакты отправлю в ЛС.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@KOLIAN75 За контакт продавця дякую, буду з ним вже обговорювати деталі. Пісок там був тоді коли стояв оригінальний стакан в якого зверху був фетр, в який попадав пісок і воно терло по направляйці. Що власне на ній і видно було. А так як робля, щоб туди нічого не попадало, то проблем з цим не буде. 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если мот не на каждый день не выдумывайте себе приключения: даже березовые втулки вам подойдут.

Змінено користувачем sadam
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 14.10.2019 в 08:23, KOLIAN75 сказал:

Я покупаю заготовки только до 35мм,больше пока особо незачем.Все упирается в то,что продают куски по метру,и не режут.И поэтому совсем неохота выкидывать деньги чтобы к примеру выточить одну деталь,и остальное лежало до следующего подобного заказа.Так что я пока не помогу в этом деле.В практике-втулки,что выше на фото,это комплект на рычажную переднюю вилку скутера.Люди ездят уже по пару лет(это те,кто по месту живут и у меня ремонтируются),полет нормальный.Главное условие-что бы не было доступа пыли,грязи,песка.Впрочем это справедливо при любом материале втулок.На всякий случай,контакты отправлю в ЛС.

по виду это полиацеталь...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, Igorkawa сказал:

по виду это полиацеталь...

Не могу сравнивать-полиацеталь мне в руки еще не попадался.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ставить нужно только бронзу.

Никакой пластик не выдержит таких нагрузок, его быстро сотрёт или вообще выдавит.

В гидроусилителях рулевых реек используют капролон он-же полиамид, но там нет большой боковой нагрузки.

А в вилке большая консольность и ударная нагрузка.

Моё мнение, только бронза.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку