Reiter

Great Wall Wingle 6 2.4 бензин

199 повідомлень у цій темі

10 минут назад, Дед Колька сказал:

Везет Вам, а у нас дождь весь день....

Вместо снеговиков, грязевики 

Це фото зранку. Зараз вже замело гарно. Сантиметрів 20 :)

Радію як дитина. Сумую за тими зимами, що були колись в моєму дитинстві....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замовив набір для  установки/зняття сальників від JTC.

 

В принципі такі ж набори є китайські, але вдвічі дешевші. На вигляд наче такі самі. Цікаво ци відрізняютьмя якістю чи у випадку JTC переплата за назву?

 

Взагалі привчаю себе купувати якісний інструмент, але й переплачувати просто так не хочеться...

96097514251843.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Отака краса сьогодні :)

 

20210128_121028.jpg

20210128_121054.jpg

 

 

 

Набридло засухарювати, розсухарювати варварським способом. Зробив на швидкоруч приспособу. Можна було б купити, але вже й так витратив багато....

20210128_152835.jpg

20210128_152840.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

20210128_180217.jpg

20210128_183920.jpg

20210128_183915.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Дед Колька

@KOLIAN75

I need help!

 

По установці сальників іще виникли питання які мене турбують....

 

Установити його за допомогою оправки елементарно. Оправка центрується по внутрішньому отвору направляючої клапана і сальник іде рівненько....

 

Але є інший нюанс. Можливість пошкодити манжету сальника канавкою під сухарі на клапані.... 

 

Багато де бачив, що на клапан одягається трубочка, або термоусадка, потім одягається сальник і не виймаючи клапан пресується.  В принципі я так і робив минулого разу.

 

При використанні оправки так не вийде. Як не пошкодити манжету сальника при установці клапана?

 

З 2:45 хв.

 

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Reiter сказал:

@Дед Колька

@KOLIAN75

I need help!

 

По установці сальників іще виникли питання які мене турбують....

 

Установити його за допомогою оправки елементарно. Оправка центрується по внутрішньому отвору направляючої клапана і сальник іде рівненько....

 

Але є інший нюанс. Можливість пошкодити манжету сальника канавкою під сухарі на клапані.... 

 

Багато де бачив, що на клапан одягається трубочка, або термоусадка, потім одягається сальник і не виймаючи клапан пресується.  В принципі я так і робив минулого разу.

 

При використанні оправки так не вийде. Як не пошкодити манжету сальника при установці клапана?

 

З 2:45 хв.

 

 

 

Острых кромок на стержне клапана  нет,поэтому сальник не повредится.А при монтаже сальников на установленый клапан,применяем пластиковый колпачок,что идет в комплекте с набором сальников.По крайней мере,в некоторых наборах этот колпачек имеется.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, KOLIAN75 сказал:

Острых кромок на стержне клапана  нет,поэтому сальник не повредится.А при монтаже сальников на установленый клапан,применяем пластиковый колпачок,что идет в комплекте с набором сальников.По крайней мере,в некоторых наборах этот колпачек имеется.

Дякую. Я вже дослідив досконально клапан :) Почитав іще мануали на інші двигуни, на свій. Все ж монтується спочатку сальник, а потім в нього вставляється клапан...

 

На стержні клапана нижня кромка більш гладка, ніж верхня. Перевіряв на старих сальниках. Коли вставляєш іде легенько, а коли виймаєш клапан, то з більшим зусиллям....

 

Коротше встановив усі сальники. З оправкою це просто ідеально робиться :) Майже повністю від руки, в кінці декілька ударів алюмінієвим молотком...

 

Ставив клапана гарно змастивши їх маслом. Коли просовував в сальник, то робив це дуже повільно  і прокручував клапан....

 

Далі засухарив усі клапана. Зі скобою розбирати, збирати, звісно легше, але довше ніж розсухарювати ударом, а засухарювати надавлюванням головкою через резинку :D

 

 

20210128_191122.jpg

20210128_183915.jpg

20210128_205325.jpg

20210128_204631.jpg

20210128_232720.jpg

20210128_210331.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Reiter сказал:

Все ж монтується спочатку сальник, а потім в нього вставляється клапан...

 

Это при сборке головки.А когда замена сальника производится на месте,тогда сальник садится на клапан.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, KOLIAN75 сказал:

Это при сборке головки.А когда замена сальника производится на месте,тогда сальник садится на клапан.

Ну це ясно....

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Замінив помпу, іще раз перевірив натяг ременя баланс. валу.

 

Патрубок позаду мотора (охолоджувальна рідина) ще не лопнув, але розмок від масла добряче. Масло срало з під кільця на розпредвалі. Мінятиму на масло стійкий. Була думка кинути повністю шмат шланга, щоб не було цього пепеходу позаду мотора з металу на резину, але не впевнений чи робитиму це...

 

Відчистив нагар на поршнях.  Виявилось, що випускні клапана теж дістали, але легенько і їх не погнуло (пепевіряли на Промоторі)

 

Стан циліндрів гарний, видно хон. Нутромір теж  сказав, що все добре :)

 

 

20210129_204359.jpg

20210129_204323.jpg

20210129_222508.jpg

20210130_094344.jpg

20210130_094353.jpg

20210130_092655.jpg

20210130_095415.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Помпа идет с новой прокладкой, ее герметом мазать не нужно - это только во вред, тем более сейчас по морозу он всеравно не высохнет. Тоже и с прокладкой головы - не вздумайте ее мазать герметом. Тщательно продуйте и прочистите резьбы под болты головки. Следов влаги в колодцах быть не должно. Карта обжима головки всегда приводится для темп. +-20град. Учитывайте этот момент, иначе при нагреве может и болты порвать. 

Успешного завершения автоквеста :1fc8bae5fd5c2e52dcec81c7dcaeddb6:

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, autor сказал:

Помпа идет с новой прокладкой, ее герметом мазать не нужно - это только во вред, тем более сейчас по морозу он всеравно не высохнет. Тоже и с прокладкой головы - не вздумайте ее мазать герметом. Тщательно продуйте и прочистите резьбы под болты головки. Следов влаги в колодцах быть не должно. Карта обжима головки всегда приводится для темп. +-20град. Учитывайте этот момент, иначе при нагреве может и болты порвать. 

Успешного завершения автоквеста :1fc8bae5fd5c2e52dcec81c7dcaeddb6:

Дякую за поради. 

 

Щодо прокладки помпи, то маю таку звичку промазуввти тонесеньким шаром герметику паперові прокладки. Іще ні разу гірше від того не було :)

 

Прокладку гбц звісно ж мазати не буду :)

 

На рахунок температури. Грію "дуйчиком"

Вчора вночі був мороз, але в моїй "опепаційній було +6 +8 (в районі двигуна).

 

Сьогодні вдень було +18. Зараз трохи вивітрив, температура впала до + 14.

 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сальники клапанов поставили второпластовые? Они на бэушних направляйках не держат. Их ставят на новые направляйки или же на втулки с "идеальной" геометрией. Для втулок, имеющих ощутимый люфт клапана (с учетом износа уцелевших клапанов), лучшим вариантом будет нитробутиловый сальник.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, autor сказал:

Сальники клапанов поставили второпластовые? Они на бэушних направляйках не держат. Их ставят на новые направляйки или же на втулки с "идеальной" геометрией. Для втулок, имеющих ощутимый люфт клапана (с учетом износа уцелевших клапанов), лучшим вариантом будет нитробутиловый сальник.

Сальники клапанрв ось такі:

Corteco 184303

https://prom.ua/ua/p1070091289-salnik-klapana-corteco.html

 

Не знаю з чого вони. Брав найкраще що було.

 

Старих направляючих лишилось всього 6 шт (випускні). На них сальники сіли з натягом, хоча так трохи легше ніж на нові. Якщо на нові направдяйки в кінці добивав лешкими ударами алюмінієвого молотка, то на старі практично повністю сіли від руки (з гарним натиском) і звуком "чпок" :)

 

Направляйки випускні переміряли всі. Лише 2 потребували заміни. Решта в ідеалі. Люфт клапана однакрвий  що на старих (які лишились), що на нових направляючих...

 

Змінено користувачем Reiter
1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як вже поліз, то роблю усе що бачу, щоб в майбутньому менше проблем було....

 

Відмив наскільки зміг мастило....

 

Патрубок охолоджувальної рідини замінив на масло-бензо стійкий шланг. Для більшої надійності поставив додатковий хомут.

 

Ну а щоб максимально захистити від мастила раптом що (хоч шланг і масло стійкий :) ), надягнув зверху іще алюмінієву гофру....

20210130_151031.jpg

20210130_153720.jpg

20210130_155206.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Накинув, нарешті, голову. Поки не прикручував.

 

Нажаль поки ставив голову на місце, трошечки коцнув край прокладки. Важка голова з колектором, зараза, а капот довгий. Неможливо на витягнутих руках піднести головку і ідеально опустити на місце..... А саме здерлась полосочка герметика зкраю (фото з інтернету, тел розрядився). Сподіваюсь це ні на що не вплине... :(

20210130_194443.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Reiter сказал:

. Сподіваюсь це ні на що не вплине... :(

 

Для надежности лучше нанести новый в месте повреждения.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 минуты назад, Иванович сказал:

Для надежности лучше нанести новый в месте повреждения.

Думав про це. Думав-думав. Але голову зняти геморой і можна ще якісь пошкодження зробити. А якщо припідняти голову, то навряд чи вийде нанести тоненький рівний шар герметику.... Подумав, що як нанесу товщий  то може бути гірше ніж без нього.... Тим паче вся прокладка (Mitsubishi) покрита герметиком... А ті білі лінії тактильно практично не виступають на основною площею прокладки....

 

Коротше плюнув і почав обтягувати.

25Нм

45Нм

78Нм

 

До 78 тягнув з невеличкими перервами хв по 5. Тепер дам трохи постояти і буду відпускати....

 

Ось на фото видно де зліз герметик....

21-01-30 21:06:17.png

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після 78 Нм почекав 30-40 хв, відпустив, затягнув 20 Нм, поставив мітки і повернув на 90 градусів. Дав постояти 1,5 години і довернув іще на 90 градусів. Старі болти витримали :)

 

 

20210130_234942.jpg

20210130_235002.jpg

20210131_013634.jpg

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добрався нарешті до установки ременя ГРМ. Були іще інші роботи по авто - напишу згодом....

 

Єдине, що не можу перевірити це чи правильно стоїть шестерня маслонасоса. По мануалу треба засунути викрутку в контрольний отвір на картері і перевірити на яку глибину вона заходить. Але той контрольний отвір під стартером. Добратись до нього ніяк не вдається.... Не додумався перевірити поки голова була знята :(

 

Буду ставити просто по мітках...

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Попередньо, перш ніж заводити поміряв компресію.

 

17 - 17,5 на холодну. На момент покупки було 16,5. Думаю це через те, що головка прошліфована і відпрвідно камера зрогання трохи зменшилась. Ну і клапана всі притерті.

 

 

20210202_161819.jpg

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, Reiter сказал:

Добрався нарешті до установки ременя ГРМ. Були іще інші роботи по авто - напишу згодом....

 

Єдине, що не можу перевірити це чи правильно стоїть шестерня маслонасоса. По мануалу треба засунути викрутку в контрольний отвір на картері і перевірити на яку глибину вона заходить. Але той контрольний отвір під стартером. Добратись до нього ніяк не вдається.... Не додумався перевірити поки голова була знята :(

 

Буду ставити просто по мітках...

Не знаю как у Вас, но пробку выкрутить и отвертку вставить места хватает, мб вы не ту пробовали 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Дед Колька сказал:

Не знаю как у Вас, но пробку выкрутить и отвертку вставить места хватает, мб вы не ту пробовали 

Та ту. Під стартером....

 

Я ж в "палатці" робив. Місця мало, світла мало.... 

 

Я коли розбирав, то прокрутив КВ поки не співпали мітки на КВ, балансирі і маслонасосі (в нього це полодення один раз на 4 оберти РВ. Так і залишив....

 

Ну зібрав. Все працює. Думаю, якби неправильно, то була б вібрація?

 

 

 

Змінено користувачем Reiter
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 27.01.2021 в 21:09, Reiter сказал:

Замовив набір для  установки/зняття сальників від JTC.

 

В принципі такі ж набори є китайські, але вдвічі дешевші. На вигляд наче такі самі. Цікаво ци відрізняютьмя якістю чи у випадку JTC переплата за назву?

 

Взагалі привчаю себе купувати якісний інструмент, але й переплачувати просто так не хочеться...

У меня на предыдущей работе был комплект сеппараторного съёмника JTC, очень хороший инструмент! Потом спустя пол года после увольнения, я захотел его откупить, но пионеры меня опередели - спионерили. Всё остальное из этой категории вот какое-то не такое. Себе в обиход купил набор Toptul (подвернулась возможность купить по оптовой цене), он конечно уже свои деньги отработал, но лучше бы я добавил и взял JTC. У Toptul выжимной винт сыроватый, возможно придётся заказывать новый винт и закаливать.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Reiter сказал:

Думаю, якби неправильно, то була б вібрація?

 

 

 

Дайте 2500-3000 оборотов, не появится значит все гуд

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку