46 повідомлень у цій темі

2 минуты назад, misha_mehanix сказал:

перматексом

непогана фарба. на тверду 4+

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@misha_mehanix Кажется уважаемый @aegis  решил что не будет больше писать картин, Пришлите в личку контакты ваши, Лот№2 ваш, краска синяя и красная.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Абрикоска хмм,пока я думал что это колумбик,лот уже ушёл,ну в следущий раз повезёт.

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, aegis написав:

непогана фарба. на тверду 4+

я еще к ней пока что не дошел,другой ихней химией пользуюсь то доволен

, Абрикоска написав:

@misha_mehanix Кажется уважаемый @aegis  решил что не будет больше писать картин, Пришлите в личку контакты ваши, Лот№2 ваш, краска синяя и красная.

спасибо и Вам и Мише)щя скину

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Абрикоска написав:

В каком году образовалась фирма имя нарицательное которое он носит и где? Может кто еще названия знает?

Харківська контора, утворилася в 1994р. Торгова марка інструменту "Sigma" на наших теренах з'явилася на  межі 1999-2000рр. Якраз тоді на свої власні гроші я купив свої перші плоскогубці. Вони до сих пір живі і служать мені вірою і правдою:

sigma.jpg

Контора досить вдало маскується під європейських виробників, яскравий приклад - ТМ "Aquatica". Не зважаючи на це, більшість продукції Sigma досить якісна і варта грошей, які за неї просять.

P.S. Свій Aquatica-овський насос я модифікував власноруч вже рази зо три, він тримається вже з десять років і здаватися не збирається.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, misha_mehanix сказал:

перматексом?

Не, порошок в масле развожу, куплен на барахолке, контрастнее перматекса и слой тоньше дает, но привередлива к маслу, точнее его количеством.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@ZubTech Не переживайте, если @Si1ver откажется от него, то я его вам отправлю.

3 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

Харківська контора, утворилася в 1994р. Торгова марка інструменту "Sigma" на наших теренах з'явилася на  межі 1999-2000рр. Якраз тоді на свої власні гроші я купив свої перші плоскогубці. Вони до сих пір живі і служать мені вірою і правдою:

sigma.jpg

Контора досить вдало маскується під європейських виробників, яскравий приклад - ТМ "Aquatica". Не зважаючи на це, більшість продукції Sigma досить якісна і варта грошей, які за неї просять.

P.S. Свій Aquatica-овський насос я модифікував власноруч вже рази зо три, він тримається вже з десять років і здаватися не збирається.

Не знал что Сигма харьковская, хотя сам из Харькова)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Абрикоска написав:

Не знал что Сигма харьковская, хотя сам из Харькова)

Це я в якості доповнення. У мене товариш шкільний у них працював, вихвалявся, що "Європейський інструмент виробляємо!". От і згадалося.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, aegis сказал:

та наче не сильно потрібна фарба. я для себе знайшов фарбу, що показує 1-2 мікрони. точніше не поміряю всеодно

Не підкажете, що це за фарба, що дає такий тонкий шар? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Zalizovskiy сказал:

Це я в якості доповнення. У мене товариш шкільний у них працював, вихвалявся, що "Європейський інструмент виробляємо!". От і згадалося.

Тобто китайський?)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 минуты назад, Zalizovskiy сказал:

От і згадалося

Також маю їхні бокорізи - ходять до тепер, кусав навіть чорні шурупи.

Змінено користувачем ZeS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Абрикоска написав:

Тобто китайський?)

Не лише китайський. У них і своє виробництво є. Насоси, частина інструменту в тій чи іншій мірі виробляється у нас. Взагалі контора досить адекватно підходить до питання локалізації переносячи максимальну кількість операцій з товаром на наші терени.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, Zalizovskiy сказал:

Не лише китайський. У них і своє виробництво є. Насоси, частина інструменту в тій чи іншій мірі виробляється у нас. Взагалі контора досить адекватно підходить до питання локалізації переносячи максимальну кількість операцій з товаром на наші терени.

Поразительно, интересно, я всегда скептически относился к конторам вроде сигмы или топекс и прочих, изучу вопрос, может есть смысл с ними в некотором роде и связаться, хотя пользуюсь ручным инструментом или с запасов или топтул

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, Gobano сказал:

Не підкажете, що це за фарба, що дає такий тонкий шар? 

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, aegis сказал:

 

Писав я Володимиру в коментах під одним із його відео на Ютубі з приводу цієї фарби, але він поки нічого не відповів. Можливо маєте адрес його електронної пошти?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 година назад, Абрикоска написав:

Хах) Да, мундштуки медных духовых, еще кстати колки смычковых на конусе.

Лот№1 ваш как и №3

Дякую.

Від штангена можу відмовитись на користь інших. Може кому більше потрібно. Необхідного вимірювального трішки є, та і звик до аналогового (якось наглядніше). Купив китайця цифрового, але так поки і лежить.

Від перехідників не відмовлюсь - будуть до токарного. В замін можу запрезентувати комп. БЖ ват на 300.

 

ПС Доречі по штангену. Наскільки памятаю "Columbus" фірма американська , заснована не знаю коли, але патент ніби на штанген отримала в кінці 19, початку 20 ст. Може в чомусь і помиляюсь.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

От я так і бачу, капітан Хук ганяється за Пітером Пеном, на бігу змінюючи насадки в протезі на КМ2! Зручно, надійно! Одна проблема - вижимка іноді губиться... ;)

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Si1ver написав:

Наскільки памятаю "Columbus" фірма американська

Штангенциркулі під торговою маркою "Columbus" продавалися на початку минулого сторіччя німецьким постачальником інструменту для металообробки Adolf Pfeiffer. Джерело -  https://www.mitutoyo.co.jp/eng/support/service/catalog/08/E12029.pdf мал. 45. Патент на штангенциркуль з двома губками суміщений з глибиноміром в США отримав Eugen Weber в 1897р. Сам патент - https://pdfpiw.uspto.gov/.piw?PageNum=0&idkey=NONE&SectionNum=3&HomeUrl=&docid=0591709

3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Такі да - німакі, хоча патент штатовський.

http://www.datamp.org/patents/displayPatent.php?pn=591709&id=41735

Те що я колись читав не зовсім вірне.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години назад, Si1ver написав:

Саме звідси я взяв посилання на PDF-ину з текстом патенту. :)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Si1ver сказал:

Фирма "Columbus" за СССР поставляла міриловку. Від цього і назва колумбік. Штанген з глибиноміром. Без глибиноміра звався маузером - чого саме маузер незнаю

Маузер прізвиче відомого Німецького зброяра який заснував одноіменний завод на якому окрім стволів виготовляли штангеля подібної конструкції

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@Si1ver  спасибо,я буду терь играться электронным:blush2:

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 години назад, Parabelym08 написав:

Маузер прізвиче відомого Німецького зброяра який заснував одноіменний завод на якому окрім стволів виготовляли штангеля подібної конструкції

Саме так! Перший бренд, який зайшов на локальний ринок, часто дає народну назву типу товару. Наприклад, ми досі називаємо копіювальні машини "ксероксами". А в Монголїї, наприклад, їх називають "кенонами", здогадайтесь, чому? Роз'єми типу XLR ми називаємо "кенонами", бо перші брендові в нас з'явились від фірми "Cannon", що асоційоване з формою роз'єма і перекладається, зокрема, як "гаубиця". Кросівки в Польщі називають "адидаси" ;)

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, Vadym сказал:

Кросівки в Польщі називають "адидаси"

 

Вообще не по теме , но недавно смотрел фильм 2016 года "Дуэль братьев. История Adidas и Puma" , рекомендую , очень понравился .

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
, Абрикоска написав:

 

Перехідники отримав. Велике дякую.

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!


Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.


Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку