andrey_drabchuck

Питання щодо сайту / Questions about the site

3 871 повідомлення у цій темі

14 минуты назад, камасутра сказал:

Олег, а если я получил товар и смогу его подробно осмотреть/пощупать/ проверить/ включить розетку через время больше, чем тайм-аут? И если этот момент оговорен предварительно с продавцом? 

В смысле автоматом проставится отзыв. А зачем??? Ещё совсем не понятно что и как. И может товар поедет назад к продавцу...

Віктор , отримав то ще не закрив співпрацю , для цього теж є час !

Мова йде про тих , хто взагалі не ставить відгуків !

Я не розумію у чому проблема з часом , бо ми всі вкурсі скільки реально потрібно часу для перевірки сверла чи різця і т.д.

''затяжні'' перевірки можна обговорити з продавцем , всі ми люді-чєловєки )))

Є правило стосовно відгуків , тому треба бути відповідальним , і виконувати свої зобов'язання і ставити відгуки !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
54 минуты назад, камасутра сказал:

Так и я о том - сверло, резец, кнопку стоп и прочую дребедень можно проверить за 5-10 минут. Согласен, в этом случае нефиг тянуть резину. А если оговорил с продавцом, что проверку будешь делать через неделю или месяц - химический анализ заготовки, тест какой-то электроники или прочие вещи, которые невозможно проверить просто на глаз в отделении почты или даже в собственной мастерской - как с этим быть? Отзыв то автоматом проставится через 5/10/15 суток... Нужно добавить функцию выключения автоотзыва в меню продавца, если он это оговорил заранее с покупателем. Я об этом..

З одного боку Ви праві , а з другого не дуже , бо якщо покупець придбав товар який потребує перевірки , то він напевно не буде вошкатись , а  вже буде готовий до перевірки і то при умові , що продавець не має позитивних відгуків по тому товару , тобто хтось той товар вже придбав і перевірив у роботі , або зробив хімічний аналіз !

Не потрібно шукати обставин які би виправдали відтягування з відгуком .

У мене теж була тут проблема з двигуном , який я тут придбав і відразу перевірив його на роботоздатність , він був ''робочим'' , але це перевірялось від звичайного б/ж , я залишив відгук на відмінно , але через два дні мені повернули блок живлення з цифровими вольтметром та амперметром , і з'ясувалось що той двигунець був умовно робочим , бо споживав занадто великий струм холостого ходу !

Наважився та написав продавцеві , продавець відреагував так само як зреагував би і я , він запропонував ще один двигун іншої фірми і цілком задарма !

Тому любе питання можна вирішити , якщо обидва партнери адекватні )))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 минут назад, 032triton сказал:

Тому любе питання можна вирішити , якщо обидва партнери адекватні

Если бы все были адекватны, то и никаких модераторов форума не было бы нужно.
Утопия, однако...

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Одессит сказал:

Если бы все были адекватны, то и никаких модераторов форума не было бы нужно.
Утопия, однако...

Я з власного досвіду знаю , що неадеквати існують в ''дикій природі''!Існують для того , щоб ''адеквати'' мали з чим порівнювати , і для якойо-ніякого адрєналіньчику !/))

Для когось і моя скромна особистість , є яскравим проявом неадекватності , но....я є , і сподіваюсь , що буду і надалі )))

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
52 минуты назад, камасутра сказал:

Но право поставить его в течение скажем 3 недель  я бы хотел иметь. Не ради распиздяйства, а  Шоб  никому не обидно было.  

Кроме того, иногда нужно время остыть, что бы начать общение по лоту цензурно.

Ну вот недавеча, получил лот, два прутка диаметром 10 мм и длиной 50см упакованых в треугольный тубус Новой Почтты, Объёмный вес 3 кг, соответственно минус деньги и за пересыл, и за тубус.

В лоте не указана плюшка об упаковке за счёт покупателя.

Деньги не критично, но я их не ворую, а зарабатываю.

По какой причине я их должен терять?

 Что ставить в отзыв сразу со снижением?

Напхать?

Нужна пауза... обдумать, остыть.

Пока была пауза поставили ответ по просьбе продавца, 3 обоим. 

Ладно.

Нужна пауза...

Змінено користувачем Stebium1
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Stebium1 сказал:

Кроме того, иногда нужно время остыть, что бы начать общение по лоту цензурно.

Ну вот недавеча, получил лот, два прутка диаметром 10 мм и длиной 50см упакованых в треугольный тубус Новой Почтты, Объёмный вес 3 кг, соответственно минус деньги и за пересыл, и за тубус.

В лоте не указана плюшка об упаковке за счёт покупателя.

Деньги не критично, но я их не ворую, а зарабатываю.

По какой причине я их должен терять?

 Что ставить в отзыв сразу со снижением?

Напхать?

Нужна пауза... обдумать, остыть.

Пока была пауза поставили ответ по просьбе продавца, 3 обоим. 

Ладно.

Нужна пауза...

Ну ''3'' поставили тільки Вам , а продавцю перепало ''5'' ! бо відать пауза була більше 10 днів від моменту проплати !

Я не буду сперечатись , у любому варіанті є проблеми , і треба визначитись у якому чи з яким є гірше !

Весь мій спіч був до того , що є ті , хто не хоче залишати відгуки , для чого тоді писати правила !?

Повторюсь , ''крім прав , є обов'язки !", які треба виконувати , а права треба заслужити , чи заробити через репутацію !

 

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 часа назад, softm сказал:

Вопросы? Предложения? Пишите.....

Питання стало про назву лота та її достовірність.  Все просто і не треба нічого вигадувати. Все вигадано до нас. Продавець повинен в назві лоту, при мін. кількості буклв дати мах. ПРАВДИВУ та розгорнуту інформацію щодо свого товару, та не підміняти назвою один товар іншим. Не свердло центровочне (якщо воно таким не є), а свердло, не мітчик, а мітчик М12х1, не плашка,а плашка М10, не фреза, а фреза концева або шпоночна к/х 32 КМ3, а якщо є особливости довжени, то або повний розмір, або удл, відомий матеріал - бажанно вказати, але не обов"язково і т.д і т.п. Викинути з назв слова: думаю що, можливо, мабудь і т.п і невідомий (крім тих випадків, коли дійсно товар не був опізнаний в спеціально для цього створеному разділі сайту). Те саме с країнами походження.  Тут переплутати можливо тільки вироби СРСР та країн СНД на ранньому єтапі... Є дійсно і невідомі виробники, це стосується старих виробів, а все інше майже с 90% вірогідністю можливо з"ясувати. (Паспорт, маркіровка, інтернет, поміч сайту). Це стосується перш за все інструменту. З оснасткою, якщо не відомо на який вона станок йшла, вказувати просто:  задня бабка, люнет, цанги токарні, або фрезерні і краще останні вказувати з габаритними размірами, без теоретичних викладок, хто прощо думає і куди можливо  щось з цього кудись йшло або іде в назві лоту. Для цього самому лоті місце для опису та ймовірних досліджень....

А щоб все це не залишалося просто побажанням, у адмінов є куча можливостей наведення порядку в цьому питанні. Наприклад, так як для продавця, одним з важливих показників своєї діяльності є рейтинг, то нехай він і розраховується своїм рейтингом за свої помилки, свою лінь, а можливо за підміну і обман. Перший раз підтверженний "зальот" - брехня, не достовірна інформація, продажа не відрегульванних в назві лотів, після попереджень та зауважень, якщо є такі і пов"язані з наведенням порядку в барахолці (див. об"яви модераторів в горі) і т.д і т.п  - мінус 25% від рейтингу, ругий раз - 50% від того що залишилось, третій - 75% від остатку і все буде добре..... Коли у людини після 3-х  "зальотів" залишится 10%,  від початкової кількості зароблених балів рейтингу, маю надію, що людина більше почне цінувати свою працю та працю інших людей....

Це коротко....:D 

 

2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, softm сказал:

Олег - премиум пользователь. Поэтому я к его мнению прислушиваюсь :)

Ганьба! Серед рівних форумчан, не можуть бути ще най рівніші...  Ми так до дупутатів дойдемо....:D

І хто це такі - преміум користівачі? 

 

По відгукам:

1 час назад, Stebium1 сказал:

Нужна пауза... обдумать, остыть.

Нужна пауза...

Повністю підтримую. Є різні нюанси, коли можливо відгук і зразу поставити, а є варінти що тижня, чи двох мало....

Тому пропоную мах. час для відгука - відпускний термін - 24 дні з момента відправки ( 3 дні на дорогу і 21 "інкубаційний день"). За цей час всі можливі негаразди та непорозуміння, пов"язані з поверненням товару, його обміном, з"ясуванням всіх моментів та недоліків, на 99,9% можливо вирішити. І це при умові,що покупець-продавець будут спілкувтися, щоб потім не було ніяких темних списків і образ.

Більша кількість форумчан буде це питання вирішувати за 3-5 днів, ну мах. тиждень....

Покупець перший пише відгук, продавець другий. Якщо не знайшли порозуміння - до модераторів, при наявності листування в особистому кабінеті, а ще краще  на сторінці - супроводі заявки.... якщо через данний термін с обох сторін немае ні відгуків, ні потуг до них, модератори оцінюють продавця на 5, а покупцу бан на місяць, за те що мовчить.... 

Дуже хотілося, щоб тільки блямба-нагадувапка не вискакувала і не довбала по очам....

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Тут вот мысиль меня посетил.

Ок 5 баллов понятно

4---1 А как аргументировать?

Со стороны покупателя?

Со стороны продавца?

Какой критерий, за что и сикока снимать?

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А у Меня вопрос  вот есть такое 

1)  забронировали у Вас изделие  и весит бронь (день - два- неделю) и мож тогда вам оплатили 

или Вы не  выдержали  и написали  будут брать или нет 

можно это автоматизировать если  указана бронь 48 часов  и за эти 48 часов  нет  никаких движений кроме брони и подтверждения чтоб все отменялась 

только не продавец отменял и  как бы покупатель отказался  (с занесением статистики покупателю)

2 )второй вариант забронировал (как покупатель) оплатил а отправки нет ( ну занят продавец - не до тебя ему а в лоте нет ( что отправлю через месяц)  а время идет и покупалось  с возможностью как можно быстрее получить изделие   если указана бронь  48 часов может добавить пункт отправка  в течении - чтоб как  то

немного продавцов  направить на путь (что покупатель главнее)

 

 

за все время существования сайта - получал отмазки  при заказе 

 

1  я в райцентре ехать далеко не поеду ради заказа жди(ну у Вас же времени Вагон и как правило сообщают после оплаты))

2 ну заказов куча так что жди и опять 3-4 дня ( яж не спешу и подожду и год вше изделие и опять сообщение прислано после оплаты  )

 

и  ставь отзывы а как - правил и сроков нет

Змінено користувачем Viktor_KVS
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, камасутра сказал:

подход   называется " шашки наголо!" ), но что-то в этом есть... Ну иначе ведь не получается у нас! Кнутом и пряником. 

Краще шашки, ніж щось інше "наголо".:D Да і адміни тільки пряниками кидаються, обіцяють щось, десь, комусь і колись... А що, не відомо. Навідь цікаво, що вони таке обіцяють, що на їх попередження не реагують?:D Тому і треба щось дієве пропонувати. Немає бажання років так, перез п"ять, знову читати ті самі попередження, про ті самі свердла на тітульній сторінці, замість якоїсь доброї новини. Да і від деяких назв лотів, починаєш себе питати: куда я попав? :D

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 минут назад, Stebium1 сказал:

Ок 5 баллов понятно

4---1 А как аргументировать?

А нащо аргументувати? Якщо термін пройшов і відгуку немае, винна сторона отримуе негативну "1" с поясненням : не написав відгук + бан на місяць або бан та мінус до рейтінгу, дилячись хто і за що, а друга сторона автоматом  5.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, ginni сказал:

А нащо аргументувати? Якщо термін пройшов і відгуку немае, винна сторона отримуе негативну "1" с поясненням : не написав відгук + бан на місяць або бан та мінус до рейтінгу, дилячись хто і за що, а друга сторона автоматом  5.

Я не о просроченых отзывах. Я о нормальных. Просто чем руководствоватся при несоответствии чего то в сделке.

Лежит у человека товар, долго лежит без броней, один раз брали и это был я.

Бронирую ещё раз и не плачу две недели. В первую просто ззабыл, обнаружил свою бронь, извинился и опять не плачу, занят.

Со своей стороны, после оплаты, продавец затянул отправку на денёк.

Мне пофиг, с моей стороны будет 5, а что должен иметь право поставить продавец в таком случае?

С одной стороны он продал лежалый, пусть и качественный, товар.

С другой ждал хрен знает сикока.

Каккую оценку он должен поставить учитывая мою безалаберность, сколько балов он должен снять?

Или более раннее моё сообщение. Сколько балов нужно было мне снять за упаковку?

Теперь ещё один вопрос. Кто то кому то выставил оценку к примеру 3 бала. Один снял за пятно ржавчины которого не было ни в описании, ни на фото, но не влияющее на функционал, второй снял за к примеру задержку в оплате. При этом, сам всё сделал вовремя. Какую оценку ему имеет право поставить контрагент? 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, softm сказал:

дык а кто взвесит

То то и оно

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, камасутра сказал:

Ещё раз, подумайте насчёт двоичной системы оценки. Никакой бюрократии. Взвешенность отзывов все равно зависит от  адекватности человека его пишущего. Да хоть двенадцать баллов примите ( как в наших дурацких школах ) - адекватнее отзывы не станут. Кто-то будет лупить 12 автоматом, а кто-то будет неделю решать ставить 5 или 6, потому, что продавец коробку некрасивую положил или покупатель на день просрочил с оплатой.

А в двоичной системе - сделка устроила - 1. Не устроила/ не доволен сделкой - ноль. Рейтинги не пострадают. И " адекватность" не нарушится. Критерии оценки у каждого свои. Но глобально - или устраивает/ буду сотрудничать в следующий раз или не устраивает/ в следующий раз обойдите его другой дорогой.

 

Вот просто наблюдение... В барахолке полсотни продавцов с рейтингом как у Майкла Джексона, но почему-то  их этот вопрос абсолютно не колышет ( раз здесь пишут одни и те же, причем в большинстве случаев не продавцы ). Наверное отзывы и рейтинги не так важны...

Відгуки важливі , я на них звертаю увагу , бо якщо у покупця є 10 його відмов за місяць , то це насторожує , і відгуки у репутації теж ''напрягають'' коли читаєш , що покупець чи продавець затримує оплату чи затримує відправку , або не якісний тоаар !

Я думаю , що ви теж не захочете купувати у продавця , в якого рейтинг 4, 0 а не 5,0 !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, softm сказал:

тогда вопрос

2 часа назад, softm сказал:

нелогичен и истинного ответа нет.

 

Вопрос конкретен и логичен, но это логика утопии, подразумевающая высокий уровень ответственности сознания индивидумов. А раз утопичен то и ответа нет, сокращая строки кода ;) 

 

2 часа назад, softm сказал:

вопрос нелогичен, ответа нет

 

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, камасутра сказал:

В магазин за продуктами кто-то ходил за последние два дня? Если да, скажите какой у него рейтинг? Табличка с рейтингом висит на нём у входа?  Завтра /через 3/5 дней пойдёте туда снова? Понимаете о чем я хочу сказать?

Повторюсь. Оценка принципу подходит или не подходит это тоже рейтинг. И очень весомый. И если раз покупатель ( адекватный ) поставил 0 вместо 1, то это повод продавцу задуматься о том, что не так. И наоборот. А неадекватные при любой системе минусов наставят / или плюсов - тоже разновидность девиантного поведения - когда все покупки на 5 и всё отлично 3 года подряд, значит или человек пророк и знает все наперёд или  просто "черезмерный плюсователь"))

А от не піду я туди , бо там хрєновий товар і продавці не милі !

У мене є декілька магазинів прямо біля дому , но я туди не ходжу вже 2 чи 3 роки !

1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

не забывайте о таком понятии как простая человеческая жаба.Конкуренты запросто и регулярно стараются портить карму друг другу.Понятие "совесть" при разговоре о деньгах сильно нивелируется.

Кроме того-сделки на расстоянии,без ощупывания,возможны недопонимание,не внимательность,нарочное или нечаянное скрытие дефектов,путаница материала именно по незнанию продавца или покупателя.

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Маючи гіркий досвід із покупцем чи продавцем , я десять разів поміркую - а чи вартує такий секс мозку , тих моїх старань та заробітків  !

Але краще коли видно чийсь досвід , і ти по ньому робиш попередній висновок , але сам приймаєш рішення на співпрацю з тим долбограєм !

Тому відгуки потрібні , і я дякую , що зробили відгуки по покупцям , це мені вже дало змогу непомилитись !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

@камасутра У мене немає поганих відгуків , але є ''ігнорікі'' , і один з них заігнорив мене за те , що я не захотів відправляти  післяплатою товар вартістю 104 грн , де заробітку було 25-30 грн , а репутація у нього тоді була ''0'' , а у мене 500 чи 600 продажів ,та він мені ''не довіряв'' ! Виходило , що у разі якщо він відмовиться отримувати відправлення , то мені потрібно від цього лоту відмовитись , або повертати своїм коштом назад , де разом дорога у два кінці би коштувала 80-90 грн.,хоча в описі моїх товарів вказано , що не відправляю наложкою , але попри те, я окремим покупцям відправляю на таких умовах , бо є відгуки про них , та і розмова по телефону теж має переконливі аспекти !

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23 минуты назад, камасутра сказал:

Олег, да поймите же, Вы не Солнце! Не можете Вы для всех быть хорошим и всех обогреть!

Если изнутри "подъедает" этот "игнорик".. иногда лучше забить/выпить коньяку/ сходить в церковь/ пожертвовать на благое дело и жить дальше! Это из личного опыта общения с неадекватами. Иначе в дурку можно поехать, пытаясь сделать мир идеальным. А нам это не надо!

 

Открывая ящик Пандоры, будьте готовы к неприятностям!
 

Якщо чесно , то мені насрати на тих ігнориків )))) суть питання у тому , що я не залишив тоді відгуку про того умніка , і напевно невберіг когось від таких самих дій )))

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
47 минут назад, камасутра сказал:

 

Открывая ящик Пандоры, будьте готовы к неприятностям!
 

 

Крыша едет не спеша, только шифером шурша.>:(

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 15.02.2020 в 14:41, 032triton сказал:

Дальший розвиток подій ви розумієте , він по всім ''заборгованим'' відгукам по співпрацях проставив ''не задоволений співпрацею'' , і мене легенько турнули з того сайту !

Тепер я думаю Ви розумієте мої наполягання , бо де гарантія , що я не отримаю такий самий сюрприз і тут !

Витяг з історії хвороби пацієнта Одеської психіатричної лікарні: "Здоровий. Просто Поц."

Олег! Маю надію, що ти написав цьому персонажу, що він саме той?

Змінено користувачем ginni
помилка
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В товарах під кнопкою "Забронировать" буває повідомлення "Внимание!", на ПК його видно, якщо навести курсор, а на телефоні якось його можна побачити?

IMG_20200216_205417_557.JPG

0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минуты назад, Sebra сказал:

В товарах під кнопкою "Забронировать" буває повідомлення "Внимание!", на ПК його видно, якщо навести курсор, а на телефоні якось його можна побачити?

Точно так само видно і на смартфоні , і навіть не треба нічого наводити !

Змінено користувачем 032triton
0

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість
Ця тема закрита для публікації повідомлень.

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку